Jak vyměnit sušičku pro zastřihovač v cívkovém motocosu. Vinutí rybolov

Jak vítřit únik pro zastřihovač na vyžínače pro trávu: Krok za krokem průvodce a pokyny pro video

Krásný trávník bude vypadat opravdu dobře udržované pouze tehdy, když pravidelně řezáte trávu. Pro zpracování komplexních pozemků je nejvhodnější vyžínač pro trávu. Jakýkoli vlastník jednotky dříve nebo později bude čelit řešení problému, jak vítřit lope pro zastřihovač na cívce, protože z nesprávných akcí můžete nejen zhoršit kvalitu střeva, ale také přivést vybavení. Dnes v recenzi homius budeme říkat o všech způsobech a nuancích výměny rybářské linky a vlastností výběru spotřebního materiálu.

Trimmer pro trávu je vhodné použít pro kyvné malé nebo složité oblasti, například v blízkosti zajištění, mezi lůžky a podél cest. Dnes, výrobci produkují širokou škálu benzínových, elektrických a bateriových modelů, které lze vybrat pro všechny požadavky pro majitele.

Jako řezný prvek vyžínače pro trávu se používá sušička pro zastřihovač. V procesu práce, dříve nebo později, jeho délka skončí, a pak vyvstává otázka, jak nahradit a konsolidovat vlákno naplněné v odnímatelné cívce.

sušičku, zastřihovač, vinutí, rybolov

Potřeba

Typy zastřihovačů hlav

Mozecce hlavy pro trávu je válcové tělo, ve kterém je cívka (cívka) vložena s rybářským prutem (kabel). Tento design může být instalován jak na benzínu, tak na elektrickém vyžínače. Hlavy se liší metodou doplňovacího a krmného kabelu a jsou zde 3 typy.

 • Automatický. Krmení kabelu se provádí poté, co uživatel snižuje otáčky motoru. Ačkoli automatické krmení rybářské linie a je vhodné, pokud jsou provedeny velké objemy práce, ale tyto bobové mají jednu nevýhodu. velká spotřeba.
 • Poloautomatický. Použití tohoto typu hlavy nevyžaduje, aby uživatel provedl složité manipulace. Princip jejich práce je uspořádán tak, aby šňůra byla prodloužena automaticky v době, kdy zařízení pracuje na plných revolucích. Mírně srazí vyžínače hlavu pro trávu kolem země (odstraňuje uzamčení šňůry) a sušička pro vyžínače v důsledku odstředivé síly je posunuta z cívky, po kterém je řez na požadovanou délku nožem Nachází se na ochranném pouzdře.
 • Manuál. Pro prodloužení kabelu je přístroj zapotřebí, po kterém je sušička pro vyžínač kreslen ručně.

Na základě výše uvedených, poloautomatických cívek jsou nejpopulnější volbou. Mělo by být také třeba mít na paměti, že trimrové cívky pro trávu jsou jednosměrné (používané pouze pro trávu visí) a dva řetězec, které se používají pro vysoce trávy a malé, s tenkými stonky keřů.

Jak odstranit a demontovat cívku

Před zahájením procesu nahrazení kabelu mají uživatelé trimrů potřebu odstranit a demontovat cívku. Zvažte, jak to udělat.

READ  Jak zředit olej s benzínem pro zastřihovač pro trávu

Coster Head of Trimmer pro trávu se skládá z několika částí: pouzdro, pružiny (ne ve všech modelech), cívky s kabelem a kryty.

Pozornost! Před pokračováním s jakýmikoliv akcemi pro údržbu elektrické jednotky musí být odpojen od sítě.

Trimmery jsou nejčastěji používány 2 možnosti pro upevnění hlavy mozosti.

Volba

Chcete-li odstranit hlavu zastřihovače pro trávu, bude mít její úplnou demontáž.

Volba

V tomto provedení hlava se točí na hřídeli převodovky. Chcete-li jej odstranit, budete potřebovat tuto opravu hřídele. Chcete-li to provést, v takových trimrech, například v zařízeních HUTER a Champion, je určen otvor, kterými můžete vložit buď tenký šroubovák nebo kovovou tyč.

Tak, odstranění cívky, do 2 jednoduchých kroků.

 • Vložte šroubovák do otvoru a naokrouhlete hřídel.
 • Uchopte bydlení hlavy a začněte otočit ve směru hodinových ručiček. Twist v tomto směru vyplývá z toho důvodu, že závit je nakrájeno na hřídeli, vlevo.

Úrověn hluku

V levných zařízeních se vyskytuje simultánní spalování benzínu a oleje. To vede k tvorbě velkého počtu výfukových plynů, zvýšenou hladinu hluku. V drahých modelech je olej oddělený od benzínu, nespaluje, což vede k tvorbě menším množství oxidu uhelnatého. Druhý bonus samostatného nálezového oleje a benzínu je tichý provoz, nízké vibrace nástroje.

V některých provedeních designéři nastavují speciální trysky absorbující zvuk, ale musí platit navíc.

Vinutí dvojité rybolov

Obvykle je cívka rozdělena podél 2 dílů pěší oddíl. Musíte mít sušičku pro zastřihovače z meaku a vítr jedné poloviny pro měření kapacity s vybraným průměrem kabelu. Musíte nosit tolik, takže krajka neodpovídá. Jakmile je napůl výplň, musíte vítřit lope pro trimmer zpět, zapamatování použité metody. Měli byste odříznout kabel o délce přesně 2krát větší než cívka byla umístěna na polovinu.

Po dosažení na konci musíte opravit konce linky ve speciálních protilehlých škrtech na straně cívky. Protože jeden z nich je delší, pak volné ocasy na výstupu jsou téměř stejné.

Nyní musíte v podstatě vložit cívku s pružinou. Současně se konce rybářské čáry nýtuje do otvorů v hlavě mozosti. Jsou utaženy, aby se zbavili uchopení slotu na cívce. Po víčku a hlavě je připravena k použití.

READ  Co vidět sádrokartonové desky doma

Jaký druh sušičky pro vyhoštění

Než se skladem tento materiál pro tankování do zastřihovače pro trávu, musíte rozhodnout o volbě. Koneckonců, obvyklá tzv. Kulatá linie pro zastřihovač není jediný existující vzhled. Jak si vybrat nejvhodnější? Nejprve musíte určit pracovní podmínky.

Výběr podle typu. Nejčastější je sušička pro zastřihovač s kulatým průřezem. Bude vyhovovat všem cívce pro nejvzácnější výjimky. Tento typ spotřebovaného materiálu je vhodný, aby se sekat čerstvé, šťavnaté trávy. Ale s sekáním takzvaného suchého, takový druh nemusí vyrovnat se. O pokusech sečení tohoto vlákna keřů bezvýznamně a zmínit.

Kromě obvyklého typu existují i ​​jiné okraje. Obvykle jsou vyrobeny „hvězdičkou“ nebo „náměstí“. Přítomnost ostrých tváří je hlavní prvkem a klíčovým rozdílem těchto nití.

Je to způsobeno tímto funkcí, že vlákna takových druhů jsou schopny dělat suché plevele. Ale tuhé nitě nejsou zbaveny nedostatků, z nichž hlavní se může nazývat rychlé opotřebení a pevnost znatelně nižší než typ kulatého.

Kromě typů již zmíněných typů rybolovu existují stále zajímavé a společné odrůdy. Zejména mezi nimi můžete poznamenat rybářskou linku, ve které se kovový drát roztáhne. Závity tohoto typu se často používají v nástroji pracujících na benzínu a mají motor silný a půl koní.

Závity s kovovým jádrem jsou oba s kulatým průřezem a ostrými hranami. Bez ohledu na typ sekce jsou takové závity vhodnější pro překonávání zaměstnaných rostlin. Závity týkající se tohoto typu se mohou snadno vylepšit nejen suchou trávu, ale i malé keře.

Vlákna s drátem uvnitř se odlišují od jiných typů spotřebního materiálu s jejich neuvěřitelným odolností proti opotřebení. Tato funkce, ale bohužel má více než znatelný vliv na cenu tohoto typu. Náklady na vlákna s jádrem významně přesahují náklady na nitě jiných druhů.

Volba přes tloušťku

Kromě toho by měla být tloušťka spotřebního materiálu zaplacena tloušťce spotřebního materiálu. Pro sečení mladých bylin bude vhodný pro průměr do jednoho a půl roku. Čím větší průměr vlákna, tím suchý a hrubý plevel může maskovat.

Při výběru rybářské linie v tloušťce je jedna „ale“. Je důležité, aby jen posoudil možnosti materiálu, ale také zohlednit vlastnosti zastřihovače pro trávu. Musíte se určitě podívat do uživatelské příručky, která je připojena k nástroji a vyhledejte informace o požadavcích na řezný prvek.

Použití nevhodných vláken může vést k výstupu přístroje. Aplikace Příliš silná vlákna bude zahrnovat zařízení pro přetížení motoru. A použití příliš tenkých nití v časech zvýší opotřebení momentu.

READ  Регулировка карбюратора мотокосы STIHL fs 38

Proto je nutné přistupovat k volbě spotřebního materiálu, což není méně zodpovědný než jeho oblékání v zastřihovači pro trávu. Když je nalezena a zakoupena příslušná linka pro vyžínače, můžete pokračovat v úvahu metody vinutí na cívku.

Jak vložit vyžínače Linge do vyžínače?

Řezání silnější cívky řezného nitě pro zastřihovač pro trávu. lekce není obtížná, ale začínající zahradníci budou muset trénovat trochu, aby mohli rychle vložit šňůru do stávajícího ekonomického zastřihovače pro trávu.

Existuje několik způsobů, jak doplnit hlavu mozelace zastřihovače pro trávu. První metoda je nejjednodušší a nejvhodnější pro začátečníky.

V tomto případě je kabel vložen do cívky v takové sekvenci:

 • Zpočátku bude nutné vytrhnout z celkové cívky asi 6 m pro vyžínač trávy, po kterém může snížit výsledný segment na polovinu. V důsledku toho by měly být získány 2 závity, každý;
 • Na jednom konci, první segment bude muset udělat druh háku, a vložit do jednoho z průchozích otvorů umístěných v horní části cívky;
 • Dále musíte začít vinutí linky na cívce ve směru označeném šipkou. Během navíjení musíte vysledovat tak, aby únik vyhořetu rovnoměrně položil na povrch cívky a nešel nad jeho horní část. Není nutné zakončení segmentu až do konce, přibližně 15 cm vlákno by mělo zůstat v rukou;
 • Zbývající volný konec ranního kabelu bude muset vložit do jednoho z vybrání umístěných v horní části cívky;
 • Dále bude stejný postup vyžadován společně s druhým segmentem rybářské linky. Bude nutné vítřit na spodní část cívky;
 • Stejně jako v prvním případě není vinutí lope pro zastřihovače do spodní části plně potřeba. Zbývající kus závitu bude muset vložit cívku ve druhé drážce.

Po provedení operace bude muset být cívka instalována na vyžínače pro trávu a spuštění. Chcete-li zkontrolovat spolehlivost upevnění závitu, budete muset tlačit plynovou páku do konce tak, aby motor dosáhne maximálních otáček. Pokud sušička pro zastřihovač nevrhne z hlavy, je sušička pro vyžínače bezpečná a během sečení byliny, nebude létat z cívky proti komárům.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS