Jak vyměnit upevňovací prvek pro zastřihovač na čerpací stanici. Zařízení v sekačce

Co potřebujete vědět před použitím nové sekačky

Trimmer pro trávu je pohodlný a snadno použitelný nástroj pro kohoutku trávy a ořezávání malých keřů a stromů. Jako řezný prvek se v něm používá vyžínač (řetězec, šňůra), protože je levnější nože a je bezpečnější v provozu. S intenzivním použitím nástroje s časem bude nutné změnit obložení pro zastřihovač trimru. Tento proces je podobný na sekačkách různých výrobců, ať už Husqvarna nebo Huter, s možnými nevýznamnými rozdíly.

Za prvé, pro navíjení rybářské linie, je nutné odstranit cívku (cívek, cívku) z vyžínače pro trávu. konkrétní akce budou záviset na složitosti konfigurace a typu samotného výrobku:

 • Malé elektrické zastřihovače pro trávu s pracovním umístěním motoru a cívek na dně, mají boční klávesy na obou stranách. S současným stiskem je je odpojena horní část cívky spolu s vnitřním obsahem pro vinutí rybářské linky, zatímco nižší zůstává na vyžínači. Doporučuje se vyrábět bobbers vyrábět na rovném hladkém místě, takže pružina probíhající v konstrukci neskočí a neztratí;
 • Elektrické a benzínové zastřihovače pro trávu se zakřiveným činka bez možnosti instalace nože, zpravidla mít cívky se speciálním jehněmbem: v takových strukturách následuje jednou rukou, aby držel cívku v pevné poloze a druhý proti směru hodinových ručiček Uzamykací naviják na baru jehněčí matice. Po odpojení matice odstranily celý cívek.
 • Elektrické a benzínové zastřihovače pro trávu s možností instalace nože na rovné tyč (například trimry pro trávu Stihl) pod lahví má díru. Pro nehybnost tyče k tomuto otvoru je šroubovák vložen nebo jiný vhodný předmět a pomalá poloha je dosažena při pomalém otáčení, když šroubovák vstupuje do otvoru a odraz je pevný. Poté je pouzdro cívky posouváno ve směru hodinových ručiček (s levým závitem) a vyjmuta z vyžínače pro trávu.

Pro druhý a třetí případ cívky, v závislosti na konstrukci, se zabývají různými způsoby. V cívcích s jehněčího jehněčí jehňata, v cívkách s kroužky, lisovací západky jsou lisovány a jedna část cívky je uvolněna z jiného. Pokud je polovina cívek spojena carvings, stačí je otočit s rukama v opačných stranách do plného vývoje.

Jak vyměnit krimače Linge na vyžínače?

Výměna čáry vyžínače pro trávu podle krok za krokem pokyny umožní majiteli sekačky na trávu provádět dostatek práce v takových záležitostech.

Před zahájením práce na výměně rybářské linky na vyžínače je nutné zajistit bezpečnost práce. Ochranná opatření by měla být převzata z neopatrného nebo spontánního začlenění sekačky na trávu:

 • Vyloučit spontánní start,
 • Odstraňte baterii (je-li použita),
 • Umístěte nástroj na pohodlné místo.
READ  Jak změnit sušičku pro zastřihovač v Trimmeru Bosch

Pracuje na výměně čáry trimoru pro trávu je vhodná provést, když sekačka na trávu leží na stole, a průvodce, který se provádí nahrazením trimrové linie pro trávu, má schopnost přistupovat k nástroji z obou stran.

vyměnit, upevňovací, prvek, zastřihovač, zařízení

Jíst kryt zastřihovače pro trávu

V první fázi demontáže je odstraněn kryt zastřihovače pro trávu. Na příkladu modelů modelů černobílé a decker trimrů a dalších je obvykle dost aplikovat nějaký tlakový výkon, aby se odstranil nějakou tlakovou sílu, aby se uvolnila západku, která je umístěna na straně skříně hlavy.

Na některých modelech sekaček trávníku je zpočátku stanoveno pro demontáž hlavy zastřihovače pro trávu, pro kterou se používá hex klíč, který je součástí nástroje. Hlava je obvykle držena dvěma třemi šrouby, přístup, do kterého je poskytován přes boční otvory zadního dekorativního víka.

Kryt hlavy, kde je cívka instalována s rybářskou linií, se obvykle koná kvůli západci. Nějaké úsilí o stisknutí jazyka a útržku a mírně otočit kryt, po kterém je kryt snadno odstraněn v době lisování přídržného jazýčku, musíte mírně otáčet a zvednout kryt zastřihovače pro trávu, aby se odstranil vinutí buben.

Krok Dva: Odstranění navíjecího bubnu (cívka) s rybářskou linkou

Dalším krokem procesu se stává odstraněním vinutí bubnu s rybářskou linkou z vnitřní oblasti hlavy. Musíte otočit hlavu venkovní vidět lope pro zastřihovač a cívku. Na boční stěnu hlavu najít dva prohloubení (očních očních očních čelistů), skrze kterou je únik vyžínač odvozen ven.

vyměnit, upevňovací, prvek, zastřihovač, zařízení

Je nutné zmrazit linku pro zastřihovače z otvorů. Testováno buben. Poté, co pečlivě odstraňte cívku z oblasti hlavy. Na jaře je instalován navíjecí buben některých modelů. Tento okamžik je třeba vzít v úvahu provedením extrakční operace.

Postup pro extrakci trimrové cívky pro trávu s rybářskou linkou z vnitřní hlavy: 1. sestava hlavy s cívkou; 2. Extrakce úhledně s malým axiálním otáčkou; 3. Extrahované detaily Stará čára pro vyžínač je zcela odstraněn z cívky. Chcete-li odstranit starý vyžínač rybářská linka pro trávu, musíte odstranit les z smyček zámků a vytáhnout volný konec. Tato metoda odstraní celý starý vinutí. Podobný proces se opakuje na druhé části bubnu. Master se doporučuje používat rukavice při provádění práce.

Typy zastřihovačů hlav

Mozecce hlavy pro trávu je válcové tělo, ve kterém je cívka (cívka) vložena s rybářským prutem (kabel). Tento design může být instalován jak na benzínu, tak na elektrickém vyžínače. Hlavy se liší metodou doplňovacího a krmného kabelu a jsou zde 3 typy.

 • Automatický. Krmení kabelu se provádí poté, co uživatel snižuje otáčky motoru. Ačkoli automatické krmení rybářské linie a je vhodné, pokud jsou provedeny velké objemy práce, ale tyto bobové mají jednu nevýhodu. velká spotřeba.
 • Poloautomatický. Použití tohoto typu hlavy nevyžaduje, aby uživatel provedl složité manipulace. Princip jejich práce je uspořádán tak, aby šňůra byla prodloužena automaticky v době, kdy zařízení pracuje na plných revolucích. Mírně srazí vyžínače hlavu pro trávu kolem země (odstraňuje uzamčení šňůry) a sušička pro vyžínače v důsledku odstředivé síly je posunuta z cívky, po kterém je řez na požadovanou délku nožem Nachází se na ochranném pouzdře.
 • Manuál. Pro prodloužení kabelu je přístroj zapotřebí, po kterém je sušička pro vyžínač kreslen ručně.
READ  Demontážní sekačky OLEO-MAC SPARTA 25

Na základě výše uvedených, poloautomatických cívek jsou nejpopulnější volbou. Mělo by být také třeba mít na paměti, že trimrové cívky pro trávu jsou jednosměrné (používané pouze pro trávu visí) a dva řetězec, které se používají pro vysoce trávy a malé, s tenkými stonky keřů.

Vinutí rybolov

Doplňování rybářské linky v trimrové cívce pro trávu je relativně jednoduchý postup, pokud dodržujete specifický algoritmus akce. Pokud potřebujete určit, kolik metrů spotřebního materiálu je dostačující, zašroubujte jej na cívku tak, aby subkód nepřesáhne průměr strany. Rozhodování s délkou kabelu postupujte podle následujících pokynů:

 • Sklopte spotřebního materiálu dvakrát tak, aby byl jeden konec rybářské linie delší než dalších 10-15 cm.
 • Nabíjení musíte začít s centrálním příborníkem, který rozděluje vyžínače cívku pro trávu do 2 dílů. Najděte drážku, kde byste měli vložit kabel. Poslední ohyb dvakrát.
 • Určete, tím, jakým směrem musíte vítřit linku pro vyžínače. Chcete-li to udělat, podívejte se na cívku, na kterém může být šipka umístěna nebo nápis. Označuje stranu vinutí. Pokud nejsou žádné označení na cívce, pak se podívejte na šipku na hlavě mozosti. strávte vinutí v opačném směru.
 • Chybí spotřební materiál by mělo být pečlivě, otočení na otočení. Snažte se držet maximální napětí nitě.
 • Po dokončení instalace je krátký konec materiálu nejprve upevněte. Chcete-li to provést, vložte do drážky na cívku boční stěny, která je vhodná v průměru. Druhý konec (autentický), připojte k drážce na druhé straně zastřihovače cívek pro trávu.
 • Upevnění linky pro zastřihovač, řez její konce. Nezapomeňte nechat příspěvek asi 10 cm.
 • Nainstalujte náplňovou cívku do hlavy Mosica Device. Chcete-li to provést, střídavě vložte a utáhněte závit na výstupní hlavici, abyste pak umístili cívku zařízení do kůže.
 • Po připojení požadovaného úsilí vytáhněte kabel z upevňovacích drážek a utáhněte materiál. Po dokončení této akce otočte víko a uzamkněte ji s západkou.
READ  Jakou značku sekaček trávníku vybrat si

Můžete skrýt kabel na vyžínači pro trávu a jiným způsobem, ve kterém jsou namísto jednoho obvinění dva segmenty materiálu. Výměna je podobná takto:

Jak rychle odstranit cívku z nástroje

Než je vlákno navinuta na naviják, musíte odstranit. Kromě toho, způsoby odstranění závisí na vlastnostech přístroje. Na vyžínačech s motorem na samotném Země má cívka dvě boční tlačítka, když je tlačena, na kterou část skříně je oddělena společně s vláknem pro vinutí.

Na nástrojích s ohnutou tyčí se jehňata na zařízení pohybují proti směru hodinových ručiček; odpojení, odstranit a cívku a jaro uvnitř. Na zastřihovačích s rovnou tyčem ji upevněte šroubovákem, otáčejte podél pohybu ve směru hodinových ručiček a odstraňte. Potom je zařízení demontováno buď s pomocí západek, nebo pohyb jeho částí v různých směrech. Jarová jara trvá.

Jak rychle vyměňte trimrový řádek v cívce na disku

V závislosti na složitosti PC můžete nainstalovat disk z plastu kovů nebo pevnosti.

Příprava na náhradu

Pro jasnost byla z MOTOCOS odstraněna hlava mozičky (cívka). Chcete-li nahradit řádek, není nutné jej odstranit, vše se provádí na místě. Dlouho to nezabírá.

Demize zastřešení pro trávu. udržuje na západkových zámků. Vyjměte víko stisknuté na západku. Pokud nemáte dostatek úsilí, pak používáte Scolding.

Cívka se skládá z následujících možností:

Princip akce je další. Stisknutím tlačítka se cívky lisuje na pružinu a vychází z blokovacích drážek v víku cívky. Držení v tomto stavu může být cívka zkroucena, čímž se upraví délku rybářské linky. Když je tlačítko uvolněno, skříňská pružina vrátí cívku do původního pevného stavu.

Jak odstranit a demontovat cívku

Před zahájením procesu nahrazení kabelu mají uživatelé trimrů potřebu odstranit a demontovat cívku. Zvažte, jak to udělat.

Coster Head of Trimmer pro trávu se skládá z několika částí: pouzdro, pružiny (ne ve všech modelech), cívky s kabelem a kryty.

Pozornost! Před pokračováním s jakýmikoliv akcemi pro údržbu elektrické jednotky musí být odpojen od sítě.

Trimmery jsou nejčastěji používány 2 možnosti pro upevnění hlavy mozosti.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS