Jak vysílat únik pro zastřihovač na cívce sekačky na trávu

Jak vítřit lope pro zastřihovač na vyžínače pro trávu

Tloušťka kabelu musí být osloveno parametry vybraného nástroje. Příliš silná rybářská linka pro zastřihovač bude zaměňována na cívce, podporovat přehřátí motoru a rychlé opotřebení pouzder.

Prostřednictvím tloušťky sušičky pro vyžínač je podmíněně rozdělen do několika typů:

 • V rozsahu 1,2. 1,6 milimetrů. Vhodné pro modely s kapacitou až 0,5 kW. To je často úraz elektrickým proudem;
 • Od 2 mm do 2,4 mm. Tato velikost je nejoblíbenější, protože se přehoze s mladou a tuhou trávou. Instalovány na nástroje s kapacitou přibližně 1 kW;
 • Od 3 mm do 3,2 mm. Vhodné pro benzínové agregáty, které budou namontovány v hustých stoncích Byrianova;
 • Soud 4 mm. Copeses s zarostlé oblasti.

Chcete-li zjistit, který upevňovací prvek pro zastřihovač se hodí, můžete použít jednu cestu:

 • Tloušťka cort musí být uvedena v uživatelské příručce;
 • Výrobci často aplikují důležité údaje o houpání, včetně přípustného průměru;
 • Sledujte čárost Trimmer do výstupu. Musí projít bezproblémové.

Ve tvaru sekce také věnujte pozornost, protože vlákno neřízne a přerušuje bylinný stonek. Typy kabelů ve tvaru sekce:

 • Kolo. Univerzální verze, která vám umožní snížit svěží a suchou vegetaci;
 • Mnohostranný 3-6 tváří. Můžete spěchat tvrdě a tlusté stonky. Spotřeba takového materiálu je však poměrně velká, proto je vhodná pro specifické účely;
 • Figurální. Má pohled na hvězdu nebo čtverec s vybráním. První se používá pro řez čerstvé vegetace.

Kingový kroužek pro zastřihovač trávy je vyroben z různých materiálů:

 • Většina všech pro motocos fit nylonový únik pro zastřihovač z polyamidu nebo propylenu. Levné možnosti s polyethylenem. Nejsou odolné vůči zatížení, nevydržují časté rozdíly teplotních režimů. Trimmer Polypropylenová rybářská linka bude trvat déle, kdyby se před půl hodinu pre-dunkt ve vodě;
 • Struny jsou považovány za řetězce s hliníkovými částicemi a průměrem asi 4 milimetrů.

Nelze použít kovový vodič nebo kabely, které mohou poškodit nástroj.

Odizolování z popsaných parametrů si můžete vybrat optimální rybářskou linku pro zastřihovač pro péči o železniční území.

Jako sušička pro zastřihovač větrovou cívku motocosu: První cesta

Před zahájením vinutí musíte otevřít hlavu vyžínače.

Nejprve je stanovena množství rybářské linky, kterou budeme podvádět cívku. Motok by neměl jít za stranu, jinak nebude cívka vložena do pouzdra.

Po určování délky rybářské linky můžete přistoupit do cívky:

Sušička pro vyžínač je dvakrát, jedna okrajová dovolená delší než 10-15 centimetrů. Cívek je rozdělen do dvou částí centrální stranou. Má drážku pod soudem, který má být ohnutý na polovinu

Pro tankování bude potřeba úsilí; Důležitý směr vinutí. Mělo by být šipka na houpání nebo nápisu označující stranu vinutí

Pokud neexistuje žádný ukazatel, musí být šipka na hlavě sekačky. Šňůra je zraněn v opačném směru; Umyjte únik pro vyžínač je nejpřesnější, je to možné, že závit by měl být maximálně natažen; Po dokončení stylu je krátký konec závitu upevněn, je vložen do vhodné drážky v průměru. Dlouhý okraj je upevněn z opačné strany; Pevná rybářská linka musí snížit hrany s mezerou asi 10 centimetrů; Upevněná cívka je instalována v hlavě mosité. Hrany závitu jsou utaženy upevňovacími drážkami; Šaty víko a opraví s občerstvením. Musí být plně pevné.

Jak doplnit čáru pro zastřihovač v trimrové cívce pro trávu: druhý způsob

Některé cívky mohou být krmeny a různé. Dva segmenty vlákna jsou účtovány a nikoliv se složené na polovinu.

 • Stejně jako v prvním případě se stanoví délka nového vlákna;
 • Jeden okraj soudu ohýbá háčkování;
 • Ve spodní části cívky jsou otvory pro upevnění rybářské čáry, kde je vložen zvlněný okraj závitu;
 • Zranění závitu za šipkou na cívce. Úroveň vinutí by neměla překročit průměr cívky;
 • Také se provádí s druhým buňkou hokování;
 • Hrany rybářské čáry, která vyčnívají z otvorů, je třeba oříznout. Můžete jednoduše zapnout cop, během otáčení budou dělat nůž. Sušička pro zastřihovač je upraven ručně nůžkami, pokud je průměr soudu příliš velký.
READ  Jak vyměnit upevňovací prvek pro zastřihovač na čerpací stanici. Zařízení v sekačce

Výběr rybářské linky

Aby bylo snadné navíjení čáry vyžínače na trimrové cívce pro trávu, stojí za to prohlašovat, jaké úkoly budou provádět zahradní nástroj. Silnější vlákno, doplněné do hlavy, tím obtížnější úkoly, které může provádět. Je třeba poznamenat, že se často používá univerzální závit, jejíž šířka nepřesahuje 2 mm. Můžete se zase rozhodnout o velikosti pomocí následujících metod:

 • Seznamte se s informacemi uvedenými v pokynech výrobce;
 • Zkontrolujte vhodnost rybářské linky, která se použije nezávisle a snaží se vložit do otvoru cívky;
 • Prozkoumat plivat pro přítomnost informací o průměru přípustné použití.

Výběr rybářské linky pro tankování v trimrové cívce pro trávu může být prováděn podle typu motoru. Tak například, příliš silný závit může ovlivnit zvýšení odolnosti proti otáčení. Z tohoto důvodu se zatížení motoru zvýší, což určitě ovlivňuje kvalitu a načasování jeho dalšího provozu.

Vyhněte se negativním důsledkům je snadné. K tomu je třeba mít na paměti, že pro elektromotory s kapacitou až 500 W dokonale vhodný pro zastřihovač s průměrem až 1,2 mm. Pokud nemůžete dostat takové vlákno, můžete použít kabel pro 1,6 mm. Závit o průměru 2 mm, která se používá pro motory s kapacitou více než 1 kW. Stojí za zmínku, že šňůra na 2 mm se často používá pro vinutí na ohnuté sekačce. Pokud má benzínové zařízení přímku, měli byste použít závit o 2,5 nebo 3 mm. Nejhlečnější rybářské regály jsou instalovány výhradně na zařízení, jehož výkon je rovna nebo vyšší než 1,3 kW.

vysílat, únik, zastřihovač, cívce, sekačky

Ten, ale ne méně důležitý faktor je typ průřezu rybářské linky. Když je vybráno, stojí za navigaci úkolů nastavených před zahradním nástrojem. Existuje několik vyhledávaných možností průřezu:

 • Zkroucené. má malou bezpečnostní marži, která je dostatečná výhradně pro mladé bylinky;
 • sloužil. vyznačující ostrými hranami vhodnými pro práci na zarostlé plevely;
 • Kolo. nejběžnější průřez. Takové rybářské regály se dobře vyrovnávají s čerstvou trávou, ale nejsou vhodné pro keře a suché;
 • Obdélníkové, čtvercové a hvězdné profily. kvůli nízkým silám se používají k práci na trávnících.

Nejdolnější a univerzální šňůra je dvousložková linka pro zastřihovač s kulatým průřezem, uvnitř které je jádro umístěno. Je to takové vlákno vhodné pro většinu prací. Je třeba mít na paměti, že použití rybářské linky, obyčejného drátu a jiných materiálů třetích stran jako kabel nese nebezpečí pro ostatní.

Jak změnit lope pro zastřihovač na zastřihovači

Sušička pro zastřihovač je navinuta na cívce (cívku), která se nachází v pouzdru zastřihovače hlavy pro trávu. Nejprve odšroubujte hlavu z baru motocosy a otevřete horní kryt kliknutím na boční západky. V některých modelech je případ jednoduše točit.

Vyjměte cívku, čisté od nečistot, zbytky staré rybářské linky. Cívky jsou jednoduché a dvoudílné.

Vinutí rybářská linka na jednorázové cívce

Bereme 2 m rybářské linky, udělej to až na polovinu zvláštním díry uvnitř cívky. S oběma stranami díry vyčnívají konce rybářské linie stejné délky. Uvítíme je oba v drážce cívky ve směru označeném šipkou na pouzdře (zadní otáčet cívku na vyžínače hřídele pro trávu). Až do konce, sušička pro zastřihovač neinder. kousky 10-15 cm, které budou pracovníci, opravit v hospodách na palubě cívky. Fixace je zapotřebí tak, aby sušička pro zastřihovač nepracovala, když je instalován v hlavě vyžínače pro trávu.

Vložka cívky do hlavy skříně, zároveň volné konce rybářské čáry jsou vyrobeny v pouzdrových otvorech, vykazují ven. Sbíráme hlavu, vložíme to na vyžínač pro trávu. Vše, změna rybářské linky v zastřihovači.

Jak vítřit únik pro zastřihovač na vyžínače pro trávu s dvoupodlakovou cívkou

Pokud existují dvě sekce v cívce, lesk pro zastřihovač přejde na polovinu a záhyb vložky ohybu do speciální drážky na straně mezi sekcemi. Začneme navíjení konců v jeho drážce. na všechno, jako v případě jednorázové cívky.

Kolik rybářské linky vinutí na vyžínače pro trávu? Můžete mrčit 2-4 m, v závislosti na modelu produktu. V každém případě je nemožné příliš těsně vítr, vlákno by měl mít volný zdvih pro tahání v procesu.

READ  Která sekačka na trávu je lepší mechanická nebo elektrická

Jak odstranit cívku s vyžínačem pro trávu?

Chcete-li změnit nebo vítřit řezací závit na cívce, musí být odstraněna.

Složitost jeho odstranění závisí na modelu nástroje:

 • Motor nízký motorový nástroj. Motor zde je blízko Země. Chcete-li odstranit cívku, musíte kliknout na tlačítka umístěná na straně zastřihovače pro trávu. Po stisknutí těchto tlačítek se pouzdro otevírá, kde je cívka umístěna s rybářskou linkou.
 • Travní zastřihovačka s zakřivenou činkou. Zde je třeba otočit proti směru hodinových ručiček. Poté, co je cívka a pružina odstraněna v něm.
 • Nástroj s rovnou tyčí. Rod je nehybná s šroubovákem nebo jiným subjektem. Otáčení ve směru hodinových ručiček. Poté, co nástroj rozebíráte na část a odstraňte cívku.
 • Pokud je nástroj s jedním knírkem aplikován, bude to nutné pro přibližně čtyři metry závitu. Toto závit se předává do otvoru uvnitř cívky, kde může být upevněn. Další jeden konec rybářské linky je odeslána šipkou. Poté je konec tohoto závitu upevněn v drážce, která je v láhvi. Je nutné, aby se vlákno nemohlo fungovat při montáži cívky. V nepřítomnosti drážek byste měli udržet ruční linku pro zastřihovač a sbírat cívku.
 • Je-li použit nástroj se dvěma knírkem, musíte nejprve zkontrolovat počet dostupných drážek.Pokud je drážka jedna, pak budou řízeny dvě mustlety v jedné drážce. Pokud jsou drážky dva, pak každý knír bude odeslán do jeho drážky.

V prvním případě se požadovaný počet řezných nití prochází do otvoru tak, aby výsledné nitě tvořily stejnou délku. Pak musíte otočit cívku na šipku. Poté, co začnou sbírat nástroj, drží prstem.

Pokud je cívka vybavena poloautomatickým mechanismem, je sušička navinuta do vyžínače následujícím způsobem:

 • Závit se cítil v otvoru, která je uvnitř;
 • Přizpůsobte konce vláken v drážkách v případě.
 • Cívka se shromažďuje a stiskněte speciální tlačítko;
 • Poté se sušička pro zastřihovač začne vpálit v požadované straně.

Musíte vždy pamatovat, že řezací vlákno musí být chráněno před pevnými věcmi. Prodlouží její životnost.

Pokud nedodržíte toto pravidlo, budete muset přestat pracovat často, odstranit cívku a změnit vlákno do nového.

Jakou čárost se používá pro trimr pro trávu?

Sušička pro zastřihovač je několik druhů:

 • Silnější;
 • Pro mírnou vegetaci. kudrnaté;
 • Pro kočka úzká tráva. se zářezy;
 • Speciální.stéri k určitým typům zastřihovače pro trávu.

Typ průřezu řezného závitu by měl odpovídat vegetaci, kterou potřebujete vysmívat.

Pokud potřebujete změnit čáru pro zastřihovač, je nutné vybrat přesně typ doporučený výrobcem tohoto modelu zastřihovače pro trávu, jinými slovy, tloušťka řezného závitu by měla být přiblížena pod silou Motor a velikost jednotky.

Je lepší zvolit specializovaný řezný závit. Je nutné snížit lope pro trimmer po určitou dobu, pokud je plánováno změnit v cívce.

Po namáčení získává elastický vzhled a stává se silnějším.

Řezací nit může být vyroben z různých komponent. Často nacházející se uprostřed. nylon.

Tento materiál se vyznačuje nejvyšším stupněm odolnosti proti opotřebení, schopnost vydržet různé teploty a nejvyšší zatížení.

Leske pro zastřihovač z nylonu může být uložen po dlouhou dobu, neuspěje se a neztrácí svou sílu.

Protože jeho životnost může být poměrně dlouhá.

Cívky nebo hlavy pro motocos mají jinou strukturu:

Jak chytit více ryb?

 • Jeden trup. V modifikaci takového vyžínače pro trávu je pouze jeden pracovní život pro zastřihovač. Používá se na jednotku v hlavní práci, jako je visící tráva.
 • Dvojče. Mohou být automatické, tak automatické. Zde zařízení obsahuje dva struny. Používá se jako vyžínač pro trávu pro sečení a mýtiny.

Pokyny pro správné wreiting řezného závitu na trimrové cívky pro trávu:

 • Nejprve potřebujete rozebrat hlavu. Chcete-li to provést, klikněte na držák a otočte víko stranou. Další odstraněná spool.
 • Změřte požadovaný počet řezných nití a vložte jej do slotu.
 • Z obou stran k větru čáry pro zastřihovač ve směru šipky.
 • 15 cm dlouhé konce by nemělo být zbývající.
 • Tyto konce jsou vloženy do protějších štěrbin.
 • Konce jsou pak připevněny v díře na hlavě.
 • Poté, co je cívka vložena do pouzdra, musíte ho mírně zatlačit.
 • Pokud je to nutné, můžete vytáhnout zbývající konce závitu venku. Chcete-li to udělat, musíte nejprve vytáhnout jeden konec vlákna, a pak jiný, aby mohli snadno projít štěrbinami na hlavě.
 • Nyní byste měli sbírat drážky na pouzdro a točit víko.
 • Poté klikněte na cívku a pokuste se to zkroutit. Pokud jste slyšeli kliknutí, pak se cívka odsekla.
 • Dále musíte vytáhnout volné konce nití až do konce.
READ  Jak správně spustit Motocos. Sekačka na trávu - Jak vyměnit sušičku pro zastřihovač?

Jak vysílat únik pro zastřihovač na hlavu Moselativní hlavy zastřihovače pro trávu nebo motocos

Ve videu je podrobně znázorněno, jak vítřit lope pro zastřihovač na trimrové cívce pro trávu nebo motocos. Doplňující rybářský komár.

Jak vítřit upevňovací prvek pro zastřihovač na hlavu Moseling Motocos (Trimmer pro trávu)

Více informací na našich webových stránkách: Přihlásit se k odběru kanálu YouTube! Vždy vítaná spolupráce!

Blok: 3/7 | Počet znaků: 2850

Jak hlava pracuje s rybářskou linkou na motocyklu, proč potřebujete znát zásadu práce

V závislosti na výrobci se hlavy zkoumají konstruktivně nejen externě, ale také uvnitř. Většina bubnů má uvnitř upínacího pružiny (poloautomatické a automatické). Výše uvedený je manuál, jak rozebrat hlavu zastřihovače pro trávu bez jara, t.E. na hlavě typu ruky. Princip demontáže poloautomatické hlavy s pružinou uvnitř téměř identických výše popsaných pokynů.

Princip provozu poloautomatické trimrové cívky pro trávu je následující:

 • Uvnitř hlavy je cívka, která je vysazena na drážkách, zabraňuje jeho volnému pohybu
 • Cívka je postižena pružinou, která ji tlačí na štěrbiny umístěné v konstrukci krytu
 • Uzávěr je navinut pro zastřihovač, jehož délka závisí na samotném nástroji. Obvykle je tato délka od 1 do 4 metrů
 • Během plnění práce, v případě potřeby zvýšení délky rybářské linky, je zde fit servírovací části bubnu, přičemž to vychází ze záběru se štěrbinami. Sušička pro zastřihovač je zároveň zraněn z bubnu zvýšením délky
 • Uvolnění požadovaného množství rybářské linky, měli byste pustit tisk a pokračovat v práci na trávě

Výhodou nástroje s rybářskou linkou je, že tento spotřební materiál nevyžaduje ostření ve srovnání s kovovými disky. Kromě toho, pokud kámen nebo strom spadne na cestě, pak sušička pro zastřihovače prostě opustí, aniž by měl negativní dopad na převodovku a přístrojový motor, jak se to děje v případě kovových řezných disků.

Znalost návrhu a zařízení pro typy komárů nebo zastřihovačů, musíte jít na zvážení procesu tankování rybářské linky v trimrové cívce pro trávu. Koneckonců, to je tento okamžik ve většině vlastníků speciálního nástroje způsobuje potíže.

Blok: 4/8 | Počet znaků: 1782

AdviСe

Práce s takovou technikou jako trimry pro trávu vyžaduje opatrnost a péči. Provádění bezpečnostních opatření v průběhu provozu je vyžadována pro začátečníky a zkušené mistry. Stává se to, že sebevědomý Kosari ztrácí bdělost, dělat nenapravitelné chyby a vážně zraněné. Proto je důležitá při práci s přístrojem

 • Zavřete víčko cívky na všechny západky.
 • Neodbojujte větší rybářskou linku, než je: Je stále těžké ho si ho odpočinout.
 • Po tankování cívky je nutné zkontrolovat provoz nástroje před kokingem.
 • Vyberte vysoce kvalitní materiál vhodný pro konkrétní zastřihovač.

Není třeba se pokusit sekat hrubé trávy s tlustými stonky pomocí rybářské linky. Pro toto jsou ocelové kotouče. Pracovat pouze v ochranném oděvu. Nosit brýle a vhodné boty.

Jak odstranit cívku a vyměnit sušičku pro zastřihovač

Majitelé zastřešení, převážně nováčků, jsou zmateni, hraničí s panikou, když je potřeba změnit řezný nástroj nebo vyžínač rybářská linie v cívce. Velmi často, když se pokusíte odšroubovat většinu hlavy, uživatelé jednoduše ho vedou do havárie, ne podezření, že je odšroubován v opačném směru. K tomu, že se nestane, pokud je nástroj vyměněn, doporučuje se seznámit se s krokem podle krokem níže.

 • Před doplněním čáry vyžínače k ​​cívce, zmírnění motoru motokos nebo od napětí Eertelic Trimmer pro trávu, aby se zabránilo zranění, které mohou nastat, když je rotace řezného nástroje náhodné.
 • Odšroubujte trysku pevnou na hřídeli převodovky. K tomu musí být hřídel upevněn, vyrovnejte otvory na podložku a na ose a vložte kovovou tyč nebo šroubovák v nich.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS