Jak vytvořit mini rohové brusky z motoru

Jak udělat úhlovou brusku s vlastními rukama z vrtáku, elektrického šroubováku, řetězové pily

Vzhledem k tomu, že vynález úhlového broušení, popularita tohoto nástroje se zvyšuje. Tento nástroj má mnoho výhod, takže zůstane v poptávce v různých oblastech a odvětvích života. Nevýhodou standardního rohového brusku je skutečnost, že není určena pro práci s miniaturními detaily. Takový problém byl vyřešen uvolněním mini-Bulharska.

Pokud nástroj selže koupit, pak může být mini rohové broušení vytvořeno nezávisle.

Proč potřebujete nejmenší úhlovou brusku

Úhlová brusná stroj je standardní typová úhlová bruska se liší od mini-úhlového broušení velikostí a jinak je funkčnost téměř stejná.

Malé rohové broušení se používá hlavně v takových oblastech, kde se provádí práce s malými detaily. Na rozdíl od brusného stroje standardní velikosti, při práci, s nimiž je třeba udržet se dvěma rukama, pak je vše mnohem snazší s mini rohovým broušením.

Nástroj má nízkou hmotnost, takže operátor ji může udržet jednou rukou a druhý drží část.

Mini nástroje se používají především klenotníků, kde je důležitá sebemenší přesnost při výrobě určitých malých částí.

Tento nástroj lze použít při opravě hodin, elektronice, malé části. Zamýšlené mini rohové brusky pro řezání kovů, plastů a dřevěných výrobků.

Nemovitosti v nich se vyskytuje i v každodenním životě, kdy je nutné polsky, ostříhat nebo snížit malou část.

Je důležité vědět! Pokud je potřeba použít mini rohové brusky, pak to není nutné jej koupit. Je snadné to udělat, kromě toho bude trvat minimálně sada komponent.

Jak vytvořit mini rohové brusky?

Aby se nezávisle mini rohový mlýnek, to bude mít hlavní prvek. to je elektromotor.

Můžete ji získat ve starých rekordérech kazety, ve strojích pracujících na bateriích, můžete si objednat online, koupit v rádiových obchodech, nebo najít v podkroví nebo v garáži.

vytvořit, mini, rohové, brusky, motoru

Můžete použít baterie, baterie nebo zdroj napájení z mobilního telefonu (napájecí zdroj) jako napájecí prvek takového motoru. Hlavní věc, že ​​se napětí a proud zdroje přiblížily k motoru.

Z motoru musíte odebrat dva vedení, kterým bude napájení provozovat, bude proveden.

V závislosti na velikosti motoru je nutné vybrat vhodný průměr PVC trubky nebo trubice z něčeho jiného. Uvnitř, který bude umístěn zařízení.

Hřídel motoru musí provádět z potrubí. V trubce musíte také ponechat místo pro baterie a spínač.

Je důležité vědět! Elektromotor uvnitř trubice musí být dobře upevněn, jinak při pokusu o něco, se bude pohybovat nebo otočit uvnitř případu.

Chcete-li znovu utopit krytu tělesa, můžete použít odpovídající trubkové zástrčky (pokud jste použili standardní pvc trubku) nebo přijít s víkem sami. Také na pouzdru nebo v zadním krytu by měly být řezány dva otvory:

  • Nastavení tlačítka pro spuštění a zastavení konstruktovaného přístroje.
  • Pro revoluce regulátoru hřídele elektromotoru. Takový regulátor v hotovém formuláři může být také odstraněn ze starého magnetofonu.

Tlačítko a regulátor doporučeno lokalizovat tak, aby mini-rohový bruska je vhodné zapnout a vypnout jedním prstem.

Pokud zařízení pracuje na bateriích, je nutné zajistit instalaci odnímatelného krytu, se kterým budou elektrické prvky nahrazeny.

Pokud produkt funguje z napájecího zdroje sítě, můžete získat odpovídající zásuvku pro připojení k tomu.

Elektrický hřídel hřídele se doporučuje vybavit kleštinu. To vám umožní použít všechny druhy disků v domácím zařízení, vrtácích a různých speciálních tryskách z bormarinů. Mechanismus kleštiny lze nalézt v obchodech, které se specializují na prodej energetických nástrojů nebo náhradních dílů pro elektroniku.

Speciální disky pro práci na mini-úhlové mlýnku lze zakoupit nebo vyrobit nezávisle řezáním z velkého disku.

Takový mini-úhlový mlýnek není vhodný pro řezání kovu velké tloušťky, ale zcela přijde k řezání plastu, dřeva a jiných materiálů.

Jedná se o takové jednoduché akce, můžete provést požadované zařízení, šetří peníze a čas, který byste utratili při hledání továrního nástroje.

Pokud je vaše práce profesionálně spojena s potřebou používat mini rohové brusky, pak je lepší najít a koupit tovární volbu.

Výhody a nevýhody

Výhody samostatného produktu zahrnují pouze úspory nákladů, protože v garáži naleznete téměř všechny komponenty pro výrobu mini rohových brusek. Na rozdíl od profesionálních mini-bulharias, které jsou vybaveny všemi potřebnými tryskami, jsou takové složky vyloučeny v domácí úhlové broušení, takže budou muset koupit nebo vyrábět.

READ  Jak řezat stropní sokly

Komply Mini, úhlové brusky mohou být přičítány skutečnosti, že ve většině případů se používá motor s nízkým výkonem, zatímco na profesionálních modelech jsou výkonnější a spolehlivější motory.

Na závěr je třeba poznamenat, že pokud je vzniknuta potřeba nákupu mini-úhlové brusky, pak stojí za výhodné modely známých výrobců.

Hlavní výhodou mini-nástroje je jeho kompaktnost, díky čemuž je možné provést práci i v nejkrásnějších místech.

Pokud člověk v dluhu často čelí potřebě zvládnout malé nebo miniaturní detaily, pak musí mít mini-úhlovou griffon. Doporučujeme vám přečíst článek o domácí mini vrtáku.

Dělat mini rohové broušení

Nejpodpovědnější částí je zasadit ložisko na trochu zpracovaní (s vrtačkou a souborem) z mat. Počítačová deska a štípací kabel.

Demizujeme svorku. krokodýl as pomocí domácího svorky upevněte ložisko. Rychloměr kabelový kus s plastovými svorkami.

Elektrický motor, spolu s relé, vložený do oddělené komory těsnicího materiálu z tmelu (prázdnota vyplnit gumové kusy). Navíc upevněte šroub, který spočívá na trupu motoru od otáčení.

Řezací disk příliš domácí. Pro něj děláme ochranné pouzdro plastu.

Elektrický obvod je jednoduchý: Když je stisknuto mini-tlačítko, relé se zapne, což zase zavře napájecí kontakty a dodává napětí elektromotoru.

Po montáži získáme nový design s neobvyklým umístěním motoru. Při práci s nástrojem uchovávejte stejným způsobem jako obvyklé „úhlové brusky„, teprve teď se stala mobilní.

Podpora stavebních a drobných modifikací

Schéma aplikačního pila.

Téměř vždy takový úhlový brusk se provádí jako stacionární nástroj, takže pracovní plocha je nutně připravena. Pro něj bude nějaká dřevěná nebo kovová deska pult, a kov má nespornou výhodu.

Pracovní plošina je posouvána z výztužné tuhé tyče 12 mm nebo ocelového pásu (2-3 mm). Externě, musí zcela opakovat obrysy použitého modelu, t.na. Při ponoření musí být poskytnuta maximální fixace. Obvykle 4 příčné proužky pro tvorbu obvodu a 3 kolmo k nim pro tuhost. Spoj se provádí pomocí elektrického oblouku svařování.

Po takové misce je instalována na stole, musí být pevně přišroubována na povrch pomocí šroubů s maticemi (šrouby výhradně s plochými klobouky). Fixace musí být poměrně tuhá, takže alespoň 4 body instalace.

Na samém konci se nástroj otočí a spadne do místa (popisovač nahoru). Konečná fixace se provádí na úkor svorek, které jsou všechny utaženy společně se 2 stranami.

Pokud byl nástroj pracovat na dlouhou dobu, a pak vytvořte ochranné pouzdro. Chcete-li to udělat, stačí, jen aby se vytvořil řezané oceli a exacerbovat své hrany, aby zabíral celý prostor nad pracovní plochu. Pro upevnění na nástroj je nutné provést svorku z ocelového pásu (přesně pod velikostí vrtáku) a upevněte ji svým vlastním rukama.

Montáž domácí úhlové brusky a kontrola

Je nutné začít dělat úhlovou brusku s vlastními rukama z přípravy kusu kanalizace.

Vezměte trubku 50 cm a odřízněte kus 35 cm dlouhý. Dále připravte zástrčky. Velká zástrčka musí být snížena o něco méně než polovina, bude použita jako ochrana na rohové brusky.

K této zástrčce, které jsou menší velikosti, 50 mm, měli byste zašroubovat roh.

Na jedné straně je roh našroubován do zástrčky a elektromotor je upevněn do druhé poloviny. Celý design jde do šroubů, použijte šrouby pro tyto účely, nedoporučuje se.

Na druhé straně je trubka nastavena na 50 mm. Ve svém středu je nutné provést díru pod tlačítko. Před výsadbou kluzáku lepidla bude nutné pájet na tlačítko drátu a rozšířit je přes trubku do motoru motoru motoru.

Mini roh broušení s vlastními rukama

Potřeba miniaturního nástroje existuje tam, kde se osoba angažuje ve výrobě suvenýrů, modelů lodí a letadel, malých technických komponent a částí.

Miniaturizace jde pro dvě možnosti. První volba poskytuje výrobu pouze miniaturních nástrojů. disky, frézy a t.D. Druhá možnost je poskytována přesně výroba brusných nástrojů na bázi miniaturních elektromotorů.

První volba. pomocí vrtáku

První možnost má jednodušší rozhodnutí. Předpokládejme, že musíte udělat miniaturní brusné kolo, které bude instalováno v vrtáku nebo elektrickém šroubováku. K tomu můžeme mít rozbitý disk.

Na tom, s pomocí třmenu, nakreslete kruh požadovaných rozměrů. Pak, na nakresleném kruhu, vypracovali jsme budoucí miniaturní disk. V jeho středu vrtá otvor, ve které vložíme šroub o průměru 6 mm.

Dno nosit podložku a utáhněte matici.

Šroub bude osa otáčení disku. Vložíme ho do zásobníku vrtáku nebo elektrickým šroubovákem a svorkou. Takový nástroj může řezat materiály v těžko přístupných místech nebo mají malé velikosti. Můžete brousit hotové detaily.

Je snadné vytvořit miniaturní frézkou pro řezání malých dílů z plastu nebo dřeva. Chcete-li to udělat, vezměte obyčejný plechový zástrčku ze skleněné láhve. Ve středu dělají otvor pro instalaci osy. Osa může sloužit jako stejný šroub o průměru 6 mm. Okraje trubky zarovnávají a řezají hřebíček. Doporučuje se vytvořit minimální značení.

READ  Jak vypočítat počet otáček statoru rohové brusky

Taková fréza nabitá do vrtáku nebo elektrického šroubováku je schopen snadno řezat malé dřevěné prkna, například pro modelování. Plasty jsou také přístupné tomuto spolehlivému nástroji.

Druhou možností je nezávislý montáž (2 video)

Pokud je úkol nastaven. nastavte ruce miniaturní nástroj, pak je nutné zpočátku vybrat elektrický disk. Jako elektrický pohon, motor z různých zařízení. tiskárna, starý rekordér kazety nebo z obvyklé dětské elektrifikované hračky.

V závislosti na výkonu elektromotoru můžete vytvořit mini rohový mlýnek ve dvou směrech. Prvním směrem je použití síťového napájení. Například ze starého mobilního telefonu. Druhý směr poskytuje plně autonomní model z MOTORCHIKA, který bude aktivován z baterií nebo baterií.

Rozdíl mezi oběma směry v konstrukci případu. V prvním případě bude místo vyžadováno pouze pro elektromotor a ve druhé bude nutné instalovat baterii.

Pro případ je velmi pohodlný aplikovat PVC trubkový řez. Pokud je jeho průměr poněkud větší než průměr elektrického motoru, může být motor naplněn topením. Vytvořit motor s lepidlem.

Můžete použít zástrčky, které jsou oblečeny na PVC trubkách během přepravy a skladování. V předním korku je nutné provést otvor pro hřídel motoru a v zadní části napájecího vodiče. V případě potřeby opravy napájecího konektoru a spínače.

Ideální volba bude schopna upevnit na hřídeli nějakou kleštinu. To vám umožní používat standardní borové, vrtačky a nestandardní mini frézy a disky. Pokud nemůžete nainstalovat kleštičku, můžete připojit hřídel a řezný nástroj pomocí dvojitého kontaktu z elektrické boty.

Stejně tak můžete udělat bydlení a pro mini rohové brusky s autonomním jídlem. Po instalaci motoru v něm musíte nainstalovat akumulátor. Dráty z baterií budou připojeny přes přepínač instalovaný na skříni.

V obou případech lze na mini mlýnech používat důlní nástroj a standardní průmyslové borové a vrtačky.

Jak udělat mini rohové brusky s vlastními rukama od přítelkyně

Takové zařízení jako malá úhlová bruska je zapotřebí v případě, kdy rytec se zabývá malými díly, například při výrobě suvenýrů. A přesto, jak udělat mini rohové brusky s vlastními rukama? Pro to jsou dvě možnosti.

První volba. pomocí vrtáku

Tato volba je poměrně jednoduchá. Například musíte vybudovat malý kruh pro broušení, který bude později instalován v vrtači. Vezměte starý nebo rozbitý disk, označte na něj plochý kruh pomocí třmenu. Snížil výsledný obrázek. Ve středu musíte vyvrtat otvor a vložit šroub o průměru 6 mm. V přízemí dal na puk a zajistěte všechny matice.

Stejný šroub, který jsme vložili do středu kruhu, bude osa otáčení celého disku. Šroub je připevněn ke zvedáku vrtáku a pevně upnut. Případ se provádí, nyní odvážně broušte své položky.

Frézovací fréza pro řezání malých částí pro stavbu docela snadno. Vezměte kovovou korku, můžete ho najít na skleněné láhvi, a udělat díru přesně uprostřed. Jako osa můžete použít stejný šroub o průměru 6 mm. Oddělte okraje zástrčky a nakrájejte nerovnoměrné zuby. Je lepší udělat značení.

vytvořit, mini, rohové, brusky, motoru

Taková fréza bude dobře fungovat, pokud ho účtujete v vrtači. Zařízení může snadno řezat malé dřevěné nebo plastové díly.

Druhá volba. plná montáž s vlastními rukama

Jak fungovat mini rohové brusky osobně od začátku do konce? Pokud je nastaven takový obtížný úkol, pak se nejprve potřebujete rozhodnout o tom, že bude sloužit jako elektrický pohon. Výkon může být napájen z malého motoru z různých zařízení. například elektrickou hračku.

Na základě toho, jak moc potřebujete mini rohové broušení, jeho výroba se může pohybovat ve dvou směrech. V první verzi bude zdroj sítě napájení a ve druhém případě se přístroj stane absolutně autonomním v důsledku použití baterií nebo malé baterie.

Taková zařízení budou mít jiný vzhled. Autonomní zařízení bude vyžadovat další akumulátor.

Jako v případě mini rohové brusky se snadno aplikuje trubku z PVC. V případě, kdy je trubka v průměru větší než motor, můžete se skrýt izolovat izolovat a připojit k pouzdru pomocí lepidla.

Jako zástrčka můžete použít obyčejné zátky, které šaty na stejné PVC potrubí. V přední dopravní zácpě je vyroben průchozí otvor pro hřídel a vzadu. pro drát. Na pouzdru musíte nainstalovat napájecí konektor. tlačítko spínače.

Jak udělat mini rohové brusky s vlastními rukama od přítelkyně

Takové zařízení jako malá úhlová bruska je zapotřebí v případě, kdy rytec se zabývá malými díly, například při výrobě suvenýrů. A přesto, jak udělat mini rohové brusky s vlastními rukama? Pro to jsou dvě možnosti.

První volba. pomocí vrtáku

Tato volba je poměrně jednoduchá. Například musíte vybudovat malý kruh pro broušení, který bude později instalován v vrtači. Vezměte starý nebo rozbitý disk, označte na něj plochý kruh pomocí třmenu. Snížil výsledný obrázek. Ve středu musíte vyvrtat otvor a vložit šroub o průměru 6 mm. V přízemí dal na puk a zajistěte všechny matice.

vytvořit, mini, rohové, brusky, motoru

Stejný šroub, který jsme vložili do středu kruhu, bude osa otáčení celého disku. Šroub je připevněn ke zvedáku vrtáku a pevně upnut. Případ se provádí, nyní odvážně broušte své položky.

READ  Výměna maziva v převodovce úhlové brusky Bosch

Frézovací fréza pro řezání malých částí pro stavbu docela snadno. Vezměte kovovou korku, můžete ho najít na skleněné láhvi, a udělat díru přesně uprostřed. Jako osa můžete použít stejný šroub o průměru 6 mm. Oddělte okraje zástrčky a nakrájejte nerovnoměrné zuby. Je lepší udělat značení.

Taková fréza bude dobře fungovat, pokud ho účtujete v vrtači. Zařízení může snadno řezat malé dřevěné nebo plastové díly.

Druhá volba. plná montáž s vlastními rukama

Jak fungovat mini rohové brusky osobně od začátku do konce? Pokud je nastaven takový obtížný úkol, pak se nejprve potřebujete rozhodnout o tom, že bude sloužit jako elektrický pohon. Výkon může být napájen z malého motoru z různých zařízení. například elektrickou hračku.

Na základě toho, jak moc potřebujete mini rohové broušení, jeho výroba se může pohybovat ve dvou směrech. V první verzi bude zdroj sítě napájení a ve druhém případě se přístroj stane absolutně autonomním v důsledku použití baterií nebo malé baterie.

Taková zařízení budou mít jiný vzhled. Autonomní zařízení bude vyžadovat další akumulátor.

Jako v případě mini rohové brusky se snadno aplikuje trubku z PVC. V případě, kdy je trubka v průměru větší než motor, můžete se skrýt izolovat izolovat a připojit k pouzdru pomocí lepidla.

Jako zástrčka můžete použít obyčejné zátky, které šaty na stejné PVC potrubí. V přední dopravní zácpě je vyroben průchozí otvor pro hřídel a vzadu. pro drát. Na pouzdru musíte nainstalovat napájecí konektor. tlačítko spínače.

Pokud se ukáže, aby upevnil upínací svorku na hřídeli, pak se takový domácí bude stal dokonalým řešením. Recepce poskytne použití standardních borů a nestandardních fréz a disků. V případě, že instalace kleštiny je možné, připojte řezný nástroj a hřídel může být použitý dvojitý kontakt z elektrické boty.

Stejným způsobem je pouzdro vyrobeno pro domácí úhlové broušení miniaturní velikosti, která funguje offline. V tomto případě při instalaci baterie nemůžete zapomenout na hardware akumulátoru. Dráty z tohoto bloku jsou připojeny pomocí spínače, který bude instalován na přístroji jednotky.

A ve skutečnosti, a v jiném případě, domácí nástroje nebo standardní průmyslové cvičení a bory mohou být použity na mini mlýnech shromážděných.

Domácí úhlová Shlifmashinka

Na stránkách našich stránek bylo zveřejněno mnoho různých domácích zařízení, což výrazně zjednodušuje práci na výrobě a opravách konstrukcí. Téměř každý z nás dostal minidičku, vrtáky, a teď se snažíte udělat úhlovou brusku. Výhody takového napájecího nástroje před velkým továrně je zřejmé. Jedná se o malé velikosti a snadné použití v hard-to-REACH místech a schopnost ho přivést z nízkého napětí autobaterie. Ano, a cena (cena) je výrazně nižší než nákup.

Udělám disky od běžného vyříznutí 200 mm electrocorundum. Samotný zpracovatelský disk je přerušen Pasati z velkého, 200 mm. Powered by 15V výkonový motor přes diodový most.

Motor odstraněn z elektrického šroubováku na 9 voltů. Bohužel, ani značka, žádná moc, kterou vím, musí být posuzována pouze spotřeby. Zde je motor sám

Jídlo s domácím úhlovým broušením 15 v. Proud v závislosti na zatížení se liší od 2 do 13 ampérů. Můžete na něj dát a diamantový kruh, to je dostačující a čistota zpracování je znatelně vyšší.

Nebo dodávejte zařízení s tenkým kotoučovým řezačem, otočte jej do druhu kotoučové pily. Připravené sady takových fréz lze zakoupit v internetových obchodech.

Na video transformátoru „Yellow Bublik“. Odebráno z filmového projektora Rainbow-2, má 40V s kohoutkem z 15V, bylo určeno k napájení hlavní lampy s kapacitou asi 300 wattů a má spokojený vysoký proud. Regrifializovatelné diody D242 s dlouhodobým provozem bez radiátorů jsou poměrně vyhřívané, takže stojí za to poskytnout chladič a na zvláště těžké zatížení. Nucené chlazení. Bude ještě lepší, pokud napájecí zdroj poskytne možnost přizpůsobení napětí, v tomto případě můžete plynule změnit obrat disku.

Fórum o diskusním materiálu Domácí úhel Grifmashinka

vytvořit, mini, rohové, brusky, motoru

Přehled elektromagnetické pistole z čínské sady pro samosprávu.

Několik pracovních režimů elektromagnetického Gaussova zbraně. První část sbírky.

Testování, diagram a demontáž mini pájecí stanice z Číny ksger STM32 V3.1S OLED T12.

Základní informace o rovinných pojistkách, včetně jejich technických specifikací a aplikací.

Naviják

Neocenitelná pomoc v domácnosti bude jednoduchý naviják vyrobený na základě starého elektrického šroubováku. Winch Engine může být vyroben z baterie elektrického šroubováku s vlastními rukama doma. Silné lano je připojeno k pouzdru nástroje, pro zvedání závaží.

Jak je vidět, můžete udělat spoustu různých zařízení od elektrického šroubováku. Takže pokud jste mistr všech rukou, pak se ujistěte, že se chcete něco postavit.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS