Jak zjistit velikost pásu na fiberboard

Instalace čtyřdobého motoru pro kultivační mol. Krok za krokem pokyny s fotografiemi.

Zakoupením jednoho nebo jiného motorkultivátoru nebo průměrného jednosměrného traktoru se narazíte na výběr mlýnů, dopravních kol, půd a prodlužovacích šňůr pro ně. Samozřejmě, některé motobloky mají všechny tyto závěsné vyrobené, stejné společnosti, ale někdy jsou horší v kvalitě, například čínštině, a je nutné lépe.

Kromě toho, mnoho modelů motoricko-kultivátorů a motobloků jsou půdy, kola, a tak dále, nejsou vydávány nebo prodávány ve vašem regionu. Proto nabízíme řešit zaměnitelnost této vazby následujících informací o hřídeli, které zavádí toto zařízení: kolo: F 15mm. Pubert MB 31H, Caiman MB 33R, F 19mm. [/ Color] Mk „vůdce“, F 19. 5mm. „partner» 5054; Beezone CJD-1004-1, F 20mm. Honda F220, Honda F360, Texas „Hobby“ 300 V; DDE V380 II; Triunfo tb30; CIGZAG GT408; „Eurosystémy“ Z2, šampion BC4401, Pubert MB 50H, „Pubert“ MB Fun-350, Caiman MB 86R, F 25mm. MKM 75 „Mini Neva“; Viking vh 400; VH 440; HB445; VH540; HB585; VH660; Eurosystémy Z3; MK „Eurosystémy“ Euro 3; Eurosystémy Euro 5; Eurosystémy Euro 3rm; Mol, pozdrav, favorit, tarpan, mistr, uniosný traktor m-3, dachnik, „stigasilex“ 75R; Stiga Silex »500 g; „Al-Ko farmář“ MH 5001R; DDE V700 II; MTD T240; Sungarden T240; T390; Robix156b; EFCO MZ 2050. F 25,5 mm. MTD T205; T245; T330; T380, F 28mm. DDE V600 II 65HPR; T6.5/900 FB PG Florida, F 30mm. Texas »TX» 501; Texas »TX» 502; Texas 572 Lilli, Texas »Lilli» 552; „Hobby“ 500, NEVA MB-2, NEVA MK-100; DDE V500, Cascade, Oka, Ray, UGRA New, Flyrivercjd1003-4; AF Kipor, F 35mm. Kutaisi Super 610.

Hexagonstegrangrant na f 22mm. ugra starý, šestiúhelník na 23mm. DDE V700 II (DW; DWN; H160WL4); Texas »Futura» 6003; WEIMA WM 500; T7.5 / 900 2 fb pg montana; T7.0 / 1000 2FBPG Nevada. Hexagon na 26mm. Kama / Kipor. modely 610 a 910. Hexagon o 32 mm. 105. čínština (svítání a klony); WEIMA WM 1100.

Jak je vidět ze stolu, výstupní hřídele jsou kulaté a šestiúhelník, různé průměry. Takže při provádění nezbytného provozu, například pro přechod trávy, je lepší koupit potřebnou sekačku, a pak k ní vhodnému jednosměrnému traktoru. Rw

READ  Domácí broušení skla řezačkou na sklo

Pro mnoho desítek let, zemědělští pracovníci byli používáni jednoosoudním traktorem, který výrazně usnadňuje výkon těžké práce se zemí. Toto zařízení pomáhá nejen pluhu, ale také brány, jít a ponořit. Elektrické přístroje se skládá z velkého počtu základních a pomocných částí. Jedním z důležitých částí motoblock je kladka, která přenáší rotující otáčky z motoru do upevnění přes pás. Toto zařízení umožňuje zařízení pohybovat v různých směrech. Ve specializovaných obchodech můžete vidět kladky, které se liší nejen ve velikosti, ale také výroba materiálu. Před nákupem potřebných detailů je nutné konzultovat se zkušenými mistrům nebo konzultantům obchodů, aby získaná položka nebyla zbytečná a zbytečná.

Kladka na jednomódním traktoru: Charakteristika a nezávislá výroba

Kladka. to je složka motorového bloku, který je zodpovědný za přenos otáček z příloh motoru. Obvykle přenos energie dochází pásem. S pomocí kladek můžete také ovládat rotaci sklopných mechanismů motobloku. Na některých technických specifikacích a na nezávislé výrobě tohoto detailu vám řekneme více.

Jak si vybrat pás na Motoblock Neva?

Chcete-li správně vybrat hnací řemen pro populární modifikace motoflocků NEVA, je nutné přísně dodržovat pokyny popsané výrobcem v příručce. Existuje několik důležitých bodů, které je třeba studovat před nákupem prvků:

 • Délka hnacích pásů. se může lišit v závislosti na účelu a umístění prvků v celkovém provedení motobloku;
 • Výrobce značky. Zkušení uživatelé poradí, že poskytují preferenci produktů vyvinutých známými značkami. Koupit Podrobnosti o neznámých značkách se nedoporučuje v důsledku jejich nespolehlivosti a odolnosti proti opotřebení;
 • Náklady. je důležité si vybrat původní položky. Cena z nich může být několikrát vyšší než kopie s nízkou kvalitou, ale bude vyplatit ve formě větší spolehlivosti a trvanlivosti značkových detailů;
 • Označení. Aby se zabránilo chybám při výběru nového pásu, musíte studovat číslo prvku předem, který byl nainstalován na jednomódním traktoru.

Při výběru prvků jednotky se nemusíte snažit porovnat úroveň napětí starých a nových pásů. To nebude přinést výsledek a v některých případech bude uživatel tlačit uživatele, aby si koupil příliš dlouhé detaily.

Velikosti řemenů na Motoblocks Neva. Co věnovat pozornost?

Během volby řídícího prvku, číslo dílu hraje číslo nainstalované na jednomódním traktoru Neva.

Aby nedošlo k chybám při nákupu, potřebujete:

 • Odstraňte vadný hnací řemen pomocí speciálního zařízení a přísně dodržování objednávky uvedené v pokynech;
 • Pro zkoumání povrchu prvku pro přítomnost továrních štítků. obvykle jsou aplikovány bílé, modré nebo šedé;
 • V některých případech může být značení na prvku nepřítomné. to je způsobeno silným opotřebením dílu. Pokud ano, znamená to, že bude nutné provést měření délky pásu se dvěma rotačními napětnými válci;
 • Najít velikost příslušného pásu;
 • Kupte si nový detail a nainstalujte jej do návrhu motobloku Neva.
READ  Jak utáhnout malý šroubek bez šroubováku

Nejčastěji se v této fázi vyskytují potíže uživatele, pokud potřebujete najít velikost nových řemenů. Chcete-li vyloučit možné chyby, musíte použít tabulku:

Řekne vám přesně, jaké pohonné pásy jsou vhodné pro montáž na distribuci a klikové hřídele motobloků MB-1 a MB-2.

Velikost pásů

Každý ví, že různé motor-kultivátory používají různé komponenty délky a šířky.

Níže je příklad, jaké velikosti pásů na kaskádě motoblock:

Na základě praxe, přední koncové pásy na Motoblock Cascade nosit více. Při výměně jednoho popruhu je však stále doporučeno změnit dva současně. S aktivním použitím zařízení může být náhradní postup této položky přibližně jednou ročně.

V současné době je stánek pro motor-kultivátor kaskády vyroben z materiálů, jako je guma a polyuretan.

Rozměry pásů na motobloků Neva

Při výběru hnacích pásů je nutné věnovat zvláštní pozornost jejich rozměrům. Chcete-li určit požadovanou část, můžete použít dodanou tabulku. Stojí za to měření vzdálenosti od kladek do válečků, nový prvek bude namontován pro ně. To umožní vyzvednout přesnější rozměry pásu.

Pro MB-2 MOTOBLOCK, MB-2 a MB-1 se vyznačují různými řemeny. Proto bude instalační schéma odlišný.

Protahování pásu na modelu MB-1 se provádí určitým způsobem:

 • Zpočátku se pouzdro extrahuje z klinotního mechanismu;
 • S kladkou, opatrně odstraňte zadní prkno;
 • Klíč je oslaben pružinovým válcem;
 • Starý prvek je demontován a můžete dát nový;
 • Jsou instalovány náhradní díly agregátu.

Stojí za to zvážit, jak nahradit pás pro agregáty modelu MB-1 modelu:

 • Štít a pouzdro klinotního systému jsou pokryty;
 • Šroub kladky je oslaben a reverzní pás je odstraněn;
 • Oslabené šrouby, které jsou pevné držáku;
 • Přední řemenový řemen je odstraněn;
 • Nové prvky jsou instalovány a nataženy, vše je pevné a detaily předem odstraněny se vrátily na místo.

Nastavení pásu na motorové jednotce MB-2 je provedeno následujícím způsobem:

 • Extrahovaný kryt;
 • Šroub uvolňuje napětí běžného pásu;
 • Všechny šrouby upevňující držák na jednotce jednotky se pohybují;
 • Starý detail je vytažen a kladky jsou konfigurovány;
 • Před uvedením pásu jsou místa mezi prvky důkladně tření, hadice jsou rozmazané;
 • Je instalován nový pás. Jeden konec je připojen k převodovce, druhá. s kladkou umístěnou v motoru;
 • Design lze zcela obnoven.

Více informací o tom, jak vytáhnout pás na motorové bloku Neva, stojí za to učit se z navrhovaného videa.

velikost, pásu

Většinou protáhnout nový prvek, když se rozpad motoblok. Mnohem méně často nahrazení předem, aby se zabránilo poruchám během provozu jednotky. V každém případě musíte pečlivě provádět práci na výměně pásu, protože s nadměrným úsekem bude nevyhnutelné.

READ  Jak doma řezat sádrokartonové desky

Aby bylo možné vytáhnout pás na MOB-2 MOTOBLOCK MB-2, budeme potřebovat:

Napětí hnacího řemene na MB-1 motoblock vypadá poněkud odlišný. Vyrábí se pomocí páky spojky, která je nejčastěji instalována na levé straně rukojeti.

Pro nový MOB-1 MOTOBLOCK, který je připraven pouze pro provoz, bude průběh akce takto:

 • Odšroubujte šroub svorky;
 • Páku vložíme na levé straně volantu, kombinujeme jeho upevnění upevňovacím prvkem svorky;
 • Utáhněte montáž šroubem;
 • Sledování nastavovacího šroubu spojky, dodržujte jeho napětí: Když zatížení vytvořené prsty by odchylky neměly překročit 10 mm.

Nastavení pásu na „NEV“ MB-1 MOTOBLOCK po opravě nebo výměně přenosu pásu se sníží pouze na seřizování páky spojky. Správné úpravy bude srovnávat pevností řemenice převodovky, když je motor zapnutý a plíce pásů, když je spuštěna rukojeť spojky.

Pro MB-2 motobloky, MB-2 a MB-1 je důležité zkontrolovat zdraví a napětí přenosů pásu každých 25 hodin provozu.

Některé další jemnosti pro použití kultivátoru

Jednou pracují s kultivátorem poznamenal, že se nějakým způsobem táhne na stranu, a je nutné usilovat o jeho vyrovnání a udržet daný kurz. Nebyl jsem okamžitě pochopit, co je to záležitost, ale ukázalo se, že všechno je velmi jednoduché.

Faktem je, že řezačka může být připojena k hřídeli na libovolnou stranu, takže upevnění je uspořádáno, ale na kterékoli straně není správné! Frézovací fréza by měla havárovat do země, řezné hrany a je jasné, ale nepozorným řezačem na jedné straně kultivátoru se otočil a byl v zemi s jeho hloupým okrajem.

Pečlivě instalovat řezačku.

Výsledkem je, že správně instalovaný mlýn na zemi dobře, a druhá strana „odpočívala“ zde je motor-kultivátor a přetáhl se na stranu!

Věnujte pozornost směru upevňovacího držáku

Řezačka na ministerstvo financí kultivátoru je připojena pomocí „prstu“ s uzamykacím držákem, takže je třeba ji následovat. Při instalaci prstu by držák neměl „Squilt“ setkání s půdou.

Správně umístěte „prst“ upevnění.

Ale příklad toho, jak se držák prstu rozvíjí špatně.

Příklad nesprávné instalace

| Denial of responsibility | Contacts |RSS