Jak změnit kazetu na perforátoru Bosch

Pořadí maziva a montáže BOSCH 2-26

Princip provozu Bosch 2-26 peuorator; nic se neřekne od období slavných značek. Rotační rotor přenáší točivý moment k mezilehlému hřídeli mechanického uzlu peuorator, zatímco současně vysílá translačnímu pohybu přes válcovací ložisko na bicím mechanismu peuorátoru a impulsu impulsu. Rotační moment je přenášen do pracovního nástroje s progresivním impulsem nárazu. Tento princip je implementován ve všech obdobích.

Ale v různých firmách produkující peuorátoři mají své vlastní designové prvky.

Bosch pedorátory jsou považovány za nejlepší v jejich segmentu elektrických nástrojů. Ale není nic věčného.

Pokud váš bosch 2-20 peuorator, 2-24, 2-26 přestal pracovat, pak to může být obnoveno s vlastními rukama. Je nutné mít základní mechanické dovednosti a trochu porozumět elektrotechniku. A také důležitý detail, návrh peuorátorů Bosch je tak jednoduchý, že nezpůsobuje potíže s opravami.

Při opravách elektrického nářadí, včetně opravy Bosch peuorátorů, přísně dodržujte bezpečnostní techniky při práci s elektrickými spotřebiči.

Pro usnadnění opravy Bosch štěně, demontáže a sestav zkoumají schéma sestavy přístroje:

změnit, kazetu, bosch

Bosch 2-26 Schéma uživatele peuorator

Jakákoliv demontáž Bosch 2-26 peuorator začíná po kontrole, zkušební začlenění a detekci příčin poruch zařízení.

Demontáž videa Bosch 2-26

Co je peortor

S rozšířeným využitím periodiků, stavebních a opravných prací bylo mnohem zjednodušeno. V případech, které vyžadují vrtání otvorů v betonu, cihly, asfaltu, je toto zařízení nepostradatelné. Kdekoli vrtání s úderem. Kromě toho se používá k provedení úkolů charakteristických pro vrtačku, i když kazeta reproduktoru je jiná.

Tento nástroj má tři standardní funkce:

Další rozdíl mezi peorátorem z vrtáku spočívá v tom, že má velkou moc. Začíná 700 W a dosahuje 3 kW.

Zařízení kazety peurorátoru

Téměř jakýkoliv stavební nástroj je univerzální, a období nepřekročily. Pro ně existuje mnoho různých trysek, adaptérů, kazet. Základem práce jakéhokoliv typu práce je kazeta. Adaptér pedorátoru se používá k instalaci vrtáku, který je odstraněn z obvyklého vrtáku. Trysky a vrtačky mají obrovskou odrůdu a jsou vybrány v souladu s úkoly.

Vždy uchovávejte v kazetě domácího posunu pro pedorátor, protože kdykoliv se člověk může selhat. Stojí také za zmínku, že pro každý typ práce je vhodnější použít různé kazety. Hlavní typy kazet zahrnují:

Milovníci se často zajímají, proč potřebujete tolik druhů nábojů. Připomenout, že existují období s větší a menší kapacitou. Pokud je nástroj výkonný, musíte přemýšlet o spolehlivé připevnění bóry a trysek. Taková kazeta jako SDS-MAX je určena pro hluboké přistání, což znamená pravděpodobnost, že během provozu letí, minimalizuje. Totéž s méně silnými obdobími, které jsou určeny pro „šperky“ práce. V tomto případě není větší důraz na fixaci, ale pro přesnost.

Abychom věděli, jak opravit kazetu uživatele peuorator, je nutné studovat jeho zařízení. Ale jak je kazeta peuorator?

Na jednom okamžiku byl vrták připojen přes pohybující se vačky, ale pokrok stále nestane. V SDS vrtácích jsou pevně stanoveny v důsledku 2 vodicích klínů a 2 blokovací koule. SDS-Plus a SDS-MAX se liší pouze v počtu vodítek klínů (poslední 1 více). Uzávěr tedy vychází velmi spolehlivý a rychlý.

READ  Jak odstranit kazetu z perforátoru Makita

Zjednodušená a opravena samotná tryska: Stačí pouze vložit vybranou trysku do slotu kazety, mírně stiskem a čekat na kliknutí. Tryska se tak ukazuje, že je dobře opravena. Vrtání také nepředstavuje zvláštní potíže: lisování pohyblivého víka. a bór se extrahuje.

Nástroje

Pro profesionály jejich případu náhrada nebo oprava patrona pórátoru nepředstavuje práci. Co je však dělat ty, kteří nejsou zapojeni do výstavby a opravy na profesionální úrovni? Vzhledem k tomu, že každý muž v jeho životě alespoň jednou držel vrták v rukou, musí si být vědom procesu odstraňování, stejně jako náhrada její kazety. Zároveň mohou být důvody nejrozšířenější, spuštění zpožděné práce ozubeného kola a končící s velkým členěním. Jak změnit kazetu na peuorator? Zvažte náhradu podrobností.

V první fázi stojí za to určení, která kazeta se používá přímo ve vašem peuorator. Jsou vačky, kleštičky SDS a rychlé uvolnění. Druhá, zase, jedna a dvě tekutina. V kazetě vačky je vrták upevněn klíčem, který nelze říci o kleštině SDS a rychlé uvolnění. Pro výměnu vrtáku v kazetě SDS SDS, stačí ji zapnout.

Výměna zásobníku na peuorator začíná studiem spojovacích prvků. Může být uchováván na úkor šroubové tyče nebo vřetena. Ve většině případů není obtížné odstranit kazetu. Někdy se však vyskytuje a silnější fixace, která bude vyžadovat trpělivost a další nástroje. Ve zjednodušené verzi je pevně pevná kazeta odstraněna kladivem, klíčem a šroubovákem. Proces odstraňování dochází následovně:

Jak odstranit kazetu z peuorator

Pro odstranění většiny SDS cartridges z peuorator, základna umístěná za ním se odstraní podél osy směrem k elektromotoru, a upínací zařízení je snadno odstraněno, protože je připojen na principu retence bóry. (První 12 sekund)

Na některých modelech, například z MAKITA, jsou aplikovány upínací zařízení BIMUFT. Pro jejich odstranění, základna kazety umístěné za ním musí být kontrolována proti směru hodinových ručiček na 1/8 otáčí tak, aby šipka ukázala na ikonu odpojené upínací jednotky. V důsledku toho bude osvobodit.

Při použití rychloupínací kazetu v peuorator, budete muset použít šroubovák. Kamery jsou rozvedeny k limitu, přímý sklápěčový vozík odšroubuje blokovací šroub levým závitem. odšroubovaným ve směru hodinových ručiček.

Samotná kazeta je odšroubována proti směru hodinových ručiček po upevnění čepu hřídele. Pokud není odstraněn, do něj je vložen velký šestihranný klíč a svorku. Po. jeden silný úder je aplikován na klíč, tak, aby nedefinoval nástroj, proti směru hodinových ručiček.

Jako možnost. držet hexistku mezi vačkami a odšroubujte kazetu pomocí příslušného klíče.

Pokud se šroub nedostane ven, je nutné na něj zaklepat, abyste uvolnili fixaci. slot se vloží do štěrbiny a podle ní se aplikuje několik nevyhnutých stávek. Pokud jsou stopy koroze viditelné blízko nebo na uzamykatelném šroubu, je mazána tekutým mazáním.

CACH CARTRIDGE, která je vložena do peurorator přes adaptér, je odstraněna jako jakákoliv tryska: Zadní spojka SDS-Zařízení je uvedena směrem k elektromotoru v osé směru a upínací zařízení se odstraní.

O tryskách pro rozkořisky

Teoreticky může být kazeta SDS-MAX Peuorator instalována nástroj se stopkou pro kazety SDS-Plus a dokonce i nástroj s ještě menším průměrem sedadla. Chcete-li tento problém vyřešit, použijte speciální trysku (adaptér), který lze zakoupit dnes téměř veškerým stavebním trhem. Mezitím se použití takových adaptérů pro rozlišení není kategoricky doporučeno, protože použití nástroje menší průměr na těžkých třídách bude rychle vést k havarizaci.

READ  Jaký olej vyplní zastřihovač pro trávu

Zpravidla se nástroj periodizátorů prodává přímo balíčky a nepodléhá zotavení po neúspěchu. Zároveň by nemělo být zaměňováno s konvenčními vrtáky, které se liší od něj formu ostření a struktury spirály.

  • Jak demontovat Bosch 2 26, jak nezávisle rozebrat a opravit váš Bosch peuorator, principem provozu bosch 2-26 pagoator není odlišný od období slavných značek. Rotační rotor přenáší točivý moment.
  • Jak demontovat interskol Perorator P 30 900.4.07.2018 Správce komentářů Komentáře Zatím žádná vrtačka INTERSKOL P-30 / 900.9, 900 W, 3,3 J Leeators?INTERSKOL P-30 / 900ER. Jedná se o profesionální nástroj, který lze použít.
  • Jak rozebrat Bosch GBH 2 24 Výkon Bosch 2-26 Princip představení o rozcestníku. Rotující rotor přenáší točivý moment k mezilehlému hřídeli mechanického uzlu peuorator, přenos translačního.
  • Jak rozebrat Interstercol Leedorator nedávno, interskol pedorátoři jsou obzvláště populární. Jsou spolehlivé v provozu, snadno opravené. Získejte náhradní díly pro ně jsou snadné. INTERSKOL DULAnes mají širokou škálu modelů. Přístroje.

Zařízení kazety

Téměř jakýkoliv stavební nástroj je univerzální a rotující kladiva nejsou výjimkou. Existuje mnoho různých trysek, adaptérů, kazet pro ně. Základem práce jakéhokoliv typu práce je kazeta. Adaptér péričů se používá k instalaci vrtáku, který je odstraněn z obvyklého vrtáku. Trysky a vrtáky mají obrovskou odrůdu a vybrané v souladu s úkoly.

Vždy uchovávejte kazetu na posun kladivu doma, protože může být kdykoliv odstraněna. Stojí také za zmínku, že pro každý typ práce je vhodné použít různé kazety. Hlavní typy kazet zahrnují:

Fanoušci se často zajímají, proč tolik druhů munice. Připomeňme si, že jsou periody s větším a nižším výkonem. Pokud je nástroj výkonný, měli byste přemýšlet o spolehlivém upevnění vrtáku a trysek. Kazeta, jako je SDS-MAX, je určena pro hluboké fit, což znamená, že pravděpodobnost, že secí stroj během provozu havaruje, minimalizovaný. Totéž s méně silnými obdobími, které jsou určeny pro „šperky“ práce. V tomto případě není větší důraz na fixaci, ale pro přesnost.

Chcete-li se naučit opravit posunutí, je nutné studovat jeho zařízení. Ale jak držák vrtáku funguje?

Jednou vrták byl upevněn pohyblivými vačky, ale pokrok stále nestane. Ve vrtačcích SDS jsou upevněny dvě vodicí klíny a 2 upevňovací koule. SDS-Plus a SDS-MAX se liší pouze v počtu vodítek klínů (poslední 1 více). Mount je tedy velmi spolehlivý a rychlý.

Upevnění trysky byla také zjednodušena: Stačí vložit vybranou trysku do kazety, lehce stiskněte a vyčkejte na kliknutí. Takže tryska je dobře opravena. Není také velmi obtížné odstranit vrták: klikněte na pohyblivý víko. a vrták bude vymazán.

Kromě toho může šokovací vrták zahrnovat:

Jak rozebrat kazetu s peuatorem

Při demontáži kazety je nutné vzít v úvahu výrobce, protože demontáž kazety se také významně liší. Dosud seznam nejoblíbenějších zahrnuje:

Zvažte demontáž na příkladu kazety na Peouorator Bosch:

READ  Bosch GBH 2 24 DSR disamble

Plastová část se pohybuje zpět, gumové těsnění odstraněno.

Pomocí šroubováku opatrně odstraňte blokovací kroužek.

Pro puk uvidíme druhý prsten. Mělo by být otočeno a odstraněno, také odšroubujte šroubovák.

Přes plastovou část vidíme svorku SDS, skládající se z pružiny, míče a podložek. Nejprve odstraňte míč, pak pračku a pružinu.

Kazeta je demontována pro různé účely: opravy, výměna jednotlivých dílů, čištění, mazání a t. D. Kazeta pro peuorator Makita a další výrobci chápe přibližně stejné, s výjimkou několika nuancí, které jsou zohledněny na základě návrhu kazety.

Po demontáži a výrobě všeho, co bylo plánováno pro práci s částmi kazety, vzniká logická otázka: Jak sestavit kazetu s rozlišením? Stačí použít demontážní pokyny, počínaje poslední etapou a končícím prvním (pravý opak).

Jak vyměnit kazetu pomocí pedorátoru

Už jsme napsali výše, že ne každá kazeta je vhodná pro všechny vrtačky. Studovali jsme také proces odstranění a dokonce i demontáž kazety. Chcete-li nainstalovat novou kazetu, postupujte takto.

Dobrý majitel ví: kladivo vyžaduje pečlivou péči. Pro trvanlivost nástroje je nutné nejen dodržovat základní požadavky na provoz, ale také včasné detekci rozbití a vyměnit vadné části.

Pokud si všimnete, že nástroj začal pracovat špatně. musí být opraveno zkontrolovat výkon. Ale taková kontrola může stát penny, takže lidé často opravují své nástroje. Pro opravu domů byly úspěšné, musíte znát vnitřní strukturu pepulace a některé triky. V tomto článku se podíváme na to, jak rozebrat a opravit pedorátory z velkých výrobců. Makita, Interstercol, Bosch, pokrok, Zubr, Hitachi, Energomash a další. Zaměřme se také na mazivo pracovního nástroje.

Vyjmutí kazety na závit s reverzním šroubem

Za účelem odstranění kazety z osy musíme nejprve otočit centrální šroub. Abyste k němu měli přístup, je nutné stisknout kamery, dokud se nezastavíte. Poté se držet dovnitř v klíči nebo vyhubování ostrým pohybem „vyhladit“. Šroubová řezba vlevo. Samotný šroub se vznáší po tmelu a je velmi obtížné jej otočit.

Kromě toho by mělo být poznamenáno, že stojí za to použít vysoce kvalitní nástroj. S prací čínského vyhubování jsem jen hodil slot. S tím všem, šroub sám zůstal v nedotčené. Poté, co převzal pouze úder na šroub, poté, co se hlava utíká a proces šel. Po odšroubování šroubu je nutné vyjmout kryt kazety.

Pak je nutné zkroutit kazetu od vlákna. V tomto případě je závit správný, cirkulující šroub. Je velmi obtížné narušit nit, protože při práci „Bins“. Vyžaduje významnou aplikační úsilí, ale proces může být urychlen.

V tomto případě můžete použít hEX klíč, upnut v kazetě. To vám umožní prodloužit páku a pokud existuje „reverzní“ pro použití samotného nástroje. Chcete-li použít nástroj, je nutné nebo upínat šestiúhelník vicegon a zapnout jej, nebo srazit na stůl při otáčení na malých otočeních.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS