Jak změnit sušičku pro zastřihovač v Trimmeru Bosch

Jaké trimry pro trávu je lepší než bosch nebo greenworks

триммер для травы Bosch ART 26 SL (0.600.8A5.100) Hodnocení zákazníků

Svyatoslav P. Výhody: Světlo, malé balení, jednoduchá montáž, funguje dobře ve své kategorii „Hmotnost“.Nevýhody: Pro vysoké lidi není příliš pohodlný. krátký.Trimmer family, flack, dryna.Komentář: Zařízení bylo zakoupeno jako doplněk sekačky na trávu, ale někdy se používá místo ní. Krabice s zakoupeným zastřihovačem snadno se vejde do kufru osobního automobilu. Počáteční montážní světlo, nevyžaduje speciální dovednosti. Kvalitní materiály a kvalita montáže ve výšce. Bosch je BOSCH.Dále v práci: trávník a malá tráva jsou dobré, ale stojí za to jít na pannu a okamžitě pochopit, že tento model není pro něj. Smích. Nakonec se přichází a panna, ale existuje neuvěřitelně úsilí, pokud je více než sto tento model není pro vás.Второй минус для меня был в леске — она «кончилась» после 4-6 покосов — барахло. V důsledku toho jsem si koupil únik pro zastřihovač od čínského výrobce (nebo kladivu nebo DDE) 1,6 mm tlustý pro penny a zcela zapomněl k tomuto problému.Další mínus. instrukce. Určitě chápu, že každý chce jíst, ale v pokynech není nic rozumného o službě zastřihovače pro trávu: jak vítřit novou rybářskou linku pro vyžínače elementární, jsem tichý o tom, zda je nutné přidat / změnit Olej. Vítejte v firemní službě Obecně musel s tím moc pochopit mínus není kritický, ale stále na konci: slušný a vysoce kvalitní přístroj pro odpovídající cenu. Moc je dost pro trávník a malé množství panny. Sezóna pracovala dobře. A navzdory vojákům je zařízení docela zaslouženě dát 5 bodů.

Sergey R. Výhody: snadné, manévrovatelné, nízký hluk. Skládá se až do velikosti polyethylenového obalu. Je pravda, že bych neustále přeložil, nedoporučuji, není vhodné.Недостатки: Конечно — мощность, леска для триммера, не способствуют скашиванию многолетней травы и толстого репейника. Krátký drát.Komentář: manévrovatelnost díky malé velikosti pomáhá. Například jsem potřeboval sekat trávu mezi hromádky rámového domu. Velmi výhodné jít bělo, kvůli krátké rukojeti všude.Síla, sušička pro zastřihovač, nepřispívají k vybavení mnoha let trávy a tlusté pohřbeno, ale pro několik pasáží je. Nízká výkon může být nazývána a důstojnost. Na rozdíl od silného benzínu a elektrické samice, nízký hluk. Během kočky, ve sluchátkách mohu bezpečně poslouchat rádio. Krátký trimrový drát pro trávu je okamžitě určen pro další prodloužení. Tak bude nutné koupit.Můj závěr je oprávněný. Máte-li malý spiknutí nebo na místě, existuje mnoho stromů a keřů a dalších nepříjemných překážek, pak je tato věc velmi užitečná. Пусть маленькая мощность не введет вас в заблуждение, она вполне достаточна для большинства нужд небольшого участка со сложным рельефом.

Tráva Trimmer Bosch AFS 23-37 (0.600.8A9.020) Hodnocení zákazníků

3DMitriy důstojnost: Jak domácnost Electrocos Ostatní.Silný. Snadný. Klid. Univerzální.Nevýhody: Lesk pro zastřihovač je velmi drahý.Komentář: Nejdůležitější nevýhodou je vysoké náklady na náhradní rybářskou linku.Pro to odstranilo další hvězdu.Balení 10 kusů stojí asi 1000, t.E. 100 za řádky pro trimmer 37 cm dlouhý.Motok Leski o stejné tloušťce stojí asi 110 za 15 metrů.Rybářské regály jsou tedy 36krát dražší než v cívkách.To je šíleně předražená cena, musíte je nezávisle.

Oleg I. Výhody: Vyrobeno v německé inteligentní chinormal s trimrovaným inteligentním inteligentním inteligentním uzávěrem: upevňovací prvek pro zastřihovače tak pro tenké dědičnosti pouze se značkovými dřevorty pro práci s rybářskou linkou. periodicky kusy trávy dorazí do obličeje. Приходится работать в накомарнике.Komentář: Používá se nyní 1 čas. Koupil, sekal pozemek asi 10 akrů. Pozemek je nerovnoměrný, Hillock, Stones. sekačka na trávu není možnost. Prodávající řekl: Nevkládejte mnoho, dal jsem 15 minut. nechte motor relaxovat. Zkontrolováno pro všechny instrukce. není to nic takového. Šel do sekat a sekal 3 hodiny s přestávkami jen pro přetahování cívky. Dokonale ho spalovalo, mírně teplý.Kvalita materiálů je dobrá, o dlouhé rukojeti: může být otočena na druhou stranu o 180 °. Je-li správně doprava, pak odešel, pak nic nesmíš.Sušička pro zastřihovač je tak rozzlobený, že prakticky nepoužíval nůž. vše, včetně dvouletých výhonků Ivnyaku a šípky. Zatímco kofel, nezměnil nikdy. po třech hodinách zůstal asi polovina délky.Téměř nepoužil nůž. řez několik keřů a odstranil se (ve vysoké trávě jsou kameny viditelné). Forers chytí. Осенью нож можно будет использовать для грубой обработки кустовых зарослей.Tenké, vlající trávy, tlusté lešení lešení je trpělivý, často se otočí, někdy je možné odhodit nečinné, někdy ne. Nedostatek moci není pociťován, pro dobře upravené stránky, které jsou řezány každé 2 týdny, je takový model dokonce nadbytečný.Konečně hluk: Pracuje tiše. Pokud nechcete kliknout sousedy a vlastní domácnosti.Obecně jsou dojmy pozitivní. Pokud se něco zlomí. budu psát.

Grass Trimmer Bosch Art 23-10.8 LI (0.600.8A8.100) Hodnocení zákazníků

T Výhody: Líbilo se mi princip sám. trimr baterie pro trávu. Byl jsem připraven dát s malou životností baterie. 15-20 min. Snadný. Rukojeť je přes růst uživatele přesunuta.Nevýhody: Jaké zklamání. tráva je navinuta na stromě. 15 minut, které sekáte. pak slouží. Nekupujte tento model!Komentář: Byl fanouškem této značky. Раньше никогда не подводила. Podezření se znovu rozdrcily, když před pár lety změnily dokonale strávenou pračku pro nový. Také bosch, ale vymazání není tak dobré. Zda technologie „sprej“ nemohla vstát, zda software pro správu není úspěšný. A teď tato sekačka, ať už není dlaní. Kde se BOSCH inženýrů? Východoevropská nahradila nebo? Zástupci staré inženýrské školy? Obecně platí, že bylo nutné přemýšlet o umístění tenkého hřídele na vyžínači trávy, na disku, na disku okvětního lístku. Nakonec, tráva, pokud to není soustředěný, rány na tomto hřídeli jako vlákno na cívce. Horší, tento hřídel se vytrhne z plastových trimrátorů pro trávu s mezerou. T.E. Zranila tráva z hřídele může stále nějakým způsobem odvíjet, řezat, ale ten, který se zranil a vyskočil do mezery pod případem, takže prostě nevrátí. Akumuluje tam a začíná zpomalit rotaci. Кто видел как устроены барабанные тормоза на автомобиле, поймет принцип. Musíte odstranit disk s okvětním lístkem a vytáhnout podél čepele. Oh, kde tyto staré spolehlivé věci z Bosch.?

READ  Jak zředit olej s benzínem pro zastřihovač pro trávu

Hustý lesk pro zastřihovač

Je uložen v horní části pouzdra pro trávu.

Místo pro skladování náhradní cívky

Tato linka je instalována pro zastřihovač v cívce je velmi jednoduchý. vnitřním schématem uvnitř cívky. Střed rybářské linie s kovovou upevňovací vložkou v horní části cívky a konec rybářské linie se provádí na drážkách a vyvedení venku.

Leske pro zastřihovač zvýšené síly v cívce

Trvá takovou cívku na vyžínače pro trávu, stejně jako cívku s obyčejnou rybářskou linkou.

Typy zastřihovačů hlav

Mozecce hlavy pro trávu je válcové tělo, ve kterém je cívka (cívka) vložena s rybářským prutem (kabel). Tento design může být instalován jak na benzínu, tak na elektrickém vyžínače. Головки различаются по способу заправки и подачи корда и бывают 3 типов.

  • Automatický. Krmení kabelu se provádí poté, co uživatel snižuje otáčky motoru. Ačkoli automatické krmení rybářské linie a je vhodné, pokud jsou provedeny velké objemy práce, ale tyto bobové mají jednu nevýhodu. velká spotřeba.
  • Poloautomatický. Použití tohoto typu hlavy nevyžaduje, aby uživatel provedl složité manipulace. Princip jejich práce je uspořádán tak, aby šňůra byla prodloužena automaticky v době, kdy zařízení pracuje na plných revolucích. Mírně srazí vyžínače hlavu pro trávu kolem země (odstraňuje uzamčení šňůry) a sušička pro vyžínače v důsledku odstředivé síly je posunuta z cívky, po kterém je řez na požadovanou délku nožem Nachází se na ochranném pouzdře.
  • Manuál. Pro prodloužení kabelu je přístroj zapotřebí, po kterém je sušička pro vyžínač kreslen ručně.

Na základě výše uvedených, poloautomatických cívek jsou nejpopulnější volbou. Mělo by být také třeba mít na paměti, že trimrové cívky pro trávu jsou jednosměrné (používané pouze pro trávu visí) a dva řetězec, které se používají pro vysoce trávy a malé, s tenkými stonky keřů.

Poté, co jste vybrali vyžínače, který si pro obvaz, musíte odříznout požadované množství vlasů, protože všechny vlasy v koštěti nejsou navinuty do role.

Odstraňte cívku a ochranný kryt z cívky.

Odstranili se. Opravujeme jeden konec komárové rybářské linky v mezeře a opatrně a rovnoměrně zabalte sušičku pro vyžínače.

Objem řezného prvku by měl být takový, že ochranný kryt cívky je uzavřen a sušička pro zastřihovač na cívce je mírně odemknuta.

Další konec rybářské linky pro růst vlasů moslovoy je zasazena do díry v ochranném pouzdru.

Dále vezměte cívku a ochranný kryt cívky. Zasuňte konec cívky z cívky do kovového otvoru na ochranný kryt cívky. Utáhněte čáru pro zastřihovač.

Dali jsme to všechno na zastřihovači trávy. Otočte cívku ve směru hodinových ručiček, dokud ne.

Zabezpečený. Nyní připojte zastřihovač pro trávu do sítě. Dali jsme zastřihovač pro trávu doma pro práci. Zapněte vyžínač pro trávu. Na čepeli bude vyříznuta další délka vlasové linky Mositivace.

Jak rychle odstranit cívku z nástroje

Než je vlákno navinuta na naviják, musíte odstranit. Kromě toho, způsoby odstranění závisí na vlastnostech přístroje. Na vyžínačech s motorem na samotném Země má cívka dvě boční tlačítka, když je tlačena, na kterou část skříně je oddělena společně s vláknem pro vinutí.

Na nástrojích s ohnutou tyčí se jehňata na zařízení pohybují proti směru hodinových ručiček; odpojení, odstranit a cívku a jaro uvnitř. Na zastřihovačích s rovnou tyčem ji upevněte šroubovákem, otáčejte podél pohybu ve směru hodinových ručiček a odstraňte. Potom je zařízení demontováno buď s pomocí západek, nebo pohyb jeho částí v různých směrech. Jarová jara trvá.

Elektrické poruchy

Chcete-li zpravidla identifikovat chyby elektrické části, není dostatek inspekce, potřebujete multimetr nebo alespoň zkušební test. Charakterizují takové poruchy, zpravidla, kompletní inženýrská neferabilita, silné přehřátí nebo pracovních trhlin.

Zkontrolujte, zda od napájecího kabelu, pokud je poškozen nebo opraven nebo vyměněn. Kontrola ECPRES zahrnuje kontrolní napětí 220 voltů na kontaktech motoru.

Napětí by se mělo zobrazit při stisknutí tlačítka, pokud je napětí napětí, lze bezpečně argumentovat, že motýlový motor pro trávu je vadný, musí být odpojen a důkladně kontrolovat. Malé znečištění kolektorových desek a kartáčů je normální, ale stále je lepší čistit měkkým hadříkem s navlhčeným alkoholem, se zřejmou formou zlomených kartáčů je lepší vyměnit.

Použití multimetru v režimu kontroly odporu (nejmenší limit. Omami) Probsy Chcete-li kontaktovat kartáče nebo grafitové kartáče samotné, tester by měl ukázat odolnost ne více než 100 ohmů.

Je-li nekonečný odpor (jeden na multimetru), zkuste odstranit sondu pro otočení hřídele motoru. Otevřel odolnost elektrického motoru bzučení asi 10. 40 ohmů, pokud kartáče nejsou přezdívány, neexistuje žádný kontakt nebo porušil integritu vinutí statoru, případně poruchy nebo headmentu. S odporem menším než 5 ohmy je místo, kde je místo, kde je roplový uzávěr, s největší pravděpodobností způsobené silným přehřátím motoru.

READ  MINI ORCHÁLO PRO KOVU Udělejte to sami

Pro identifikaci specifického důvodu poruchy motoru, když motorové kartáče nejsou přezdívány, můžete uchýlit se k následujícímu postupu. Grafitové kartáče musí být vytaženy po hnacích mosazných vložkách nebo odstranění upínacích pružin.

Sběratelské motory v těchto zařízeních jsou uspořádány, že vinutí statoru a rotoru jsou spojeny v sérii a v drahých modelech elektromotorů k tomuto sekvenčnímu obvodu, také připojenému k tepelnému (o 110 stupňů), takové relé v normálním stavu Podmínky jsou uchovávány kontaktem s uzavřeným. Samostatná diagnostická metoda může být test odolnosti na kolektorových bublinkách.

Pro odhalení viníku poruchy, je nutné odstranit izolaci ve formě Cambriků z fluoroplastu, kde jsou vinutí a termostaty spojeny a volají každého vinutí individuálně používat multimetr individuálně, také tepelně.

Vadná elektrická tráva trimrů

Proč je vytápěn elektrický trimr pro trávu?

Příčiny mohou být nejrůznější. Malý elektrický vyžínač pro trávu s nízkou výkonem a menší motor se velmi rychle zahřívá, zejména pokud jsou nemilosrdně řízeny. V důsledku toho je součástí roztaveného a toku, zavírání celého nástroje. Existuje mnoho z těchto „culebinů“, které nezávisle nainstalují silnější čáru pro zastřihovač, připojte nože, řetězy a poté překvapeni, že zařízení „nemá tahat“. Všechny z nich vytvářejí vysoké zatížení motoru, pro které není zamýšleno, takže se nelze vyhnout přehřátí a poruchám.

Zpětná vazba: Herb Trimmer Bosch Art 30 Compitrim. Za 11 let jsem nikdy neuspěl

Od roku 2000 máme zahradu (některé volání tohoto místa „Chata“). Pozemek se nachází v blízkosti lesa, Země je úrodná a plevely rostou hojně a rychle. Zejména pokud je počasí teplé a prší. Copánky na trávu nejsou normální, a je nutné se sekat, abyste mohli být schopni být schopni. Lawn sekačka by neměla přijít. Máme nerovnoměrný úlevu, spoustu keřů, stromů, cest, úlevy nerovnoměrné. A plevel rostou s kmenem prstem a vysoko až 150 cm. Naše 8 akrů může pouze zastřešit pro trávu.

Šel jsem do hypermarketu stavebních materiálů, abych vybral psací stroj s myšlenkou „Jak jsem takový zdravý box bude mít štěstí ve veřejné dopravě?“V té době byla hlavní kritéria výběru taková: levná, lehká (nechci tvrdě pracovat), ne benzín (jinak by bylo více s vyžínačem mladé ošetřovatelské maminky než s dítětem), kompaktní Box (ale já jsem nešel do taxi z principu, a finanční situace rodiny byla těžká). Co chceš od ženy? Vynikající elektrické fit. Prodloužení může být bez problémů. Zpátky ve škole jsme nás naučili, jak upevnit výstup a zástrčku k kabelu.

V té době jsem neměl zkušenosti s pracovními materiály, a musel jsem poslouchat, co konzultant řekne. Charakteristiky modelů mělo hodně, ale moc a průměr sečení byly pro mě důležité. Tento průměr je šifrován ve jménu modelů. Konkrétně ten, o kterém píšu. 30 cm.

změnit, sušičku, zastřihovač, bosch

Omlouvám se za ne estetický typ zařízení, ale tento pracovní postup a žádný bod není pozoruhodný, protože tráva je okamžitě špinavá. Hlavní vlastnosti jsou uvedeny na typovém štítku: hladina hluku 96 dB, výkon 500 W, otočení 11 tisíc, hmotnost 3,43 kg. Země výroby se neskrývá. Čína.

Začnu mluvit o zastřihovači zařízení pro trávu z jeho rukojeti. Pokud oslabíte červený šroub, můžete zvolit jakoukoliv pohodlnou polohu, a pak by mělo být utaženo. Učil jsem svého syna 12-rok-starý, aby použil zastřihovač, aby nám již pomohl v zahradě. A stěžoval si, že dlaň rozdrtí pevnou rukojeť. Musel jsem skrýt bavlněný list. Dobře absorbuje. A já sám necítím nepohodlí, když držím plastu v ruce.

Pod růstem osoby můžete upravit délku teleskopické tyče. Pevná délka pomocí červené svorky. Jsem rostoucí 158 cm, je to pro mě vhodné. A pokud je sekačka trávníku mnohem vyšší, je nutné začít v obchodě držet zastřihovač pro trávu ve vašich rukou. A ještě lepší někdo ze sousedů nebo přátel, aby do takového.

Úhel sklonu pracovní jednotky lze snadno změnit. Pod tyčem je červený pedál, který potřebujete stisknout nohu, upravte úhel a pusťte. Tato funkce je vhodná, když sekáte pod stromy a na nerovném povrchu. Používám to často.

Zde tato stopa má profil. A blok sklonu bude odlišný, záleží na tom, kde stojím pro mé nohy. v nížině nebo na kopci. Na fotografii trávy po příďe a k němu.

Různé trávy je vhodná pro odstranění ventilátorů z trávníků. Jsou plíce a neodkazují trávník. Dobře česaná stará sušená vegetace, zkosená tráva a suché listy.

Máme plochu 8 akrů. Nevěděl jsem, jak přesně to je na délce, a koupil drát 30 m, aby se rozšířila. Byla to moje chyba, protože se ukázalo být málo, aby se dostal na všechny stránky. Musel jsem navíc udělat další podobný a připojit. Pro externí práce použité PVA kabel. Pro zastřihovač pro trávu je dostačující k tomu, aby se dvoukolový průřez 1,5. Pohodlně ukládat na speciální cívce, ale nemám takové (jsou poměrně drahé). Proto z překližky provedla takovou postavu. Existují plány na pohodlnější ve vašem volném čase, s rukojetí.

Moderní jednominutové vývody a Eurovinka poskytují velmi silné spojení, a to i v případě, že zřídka náhodně, zástrčka nevypadne z hnízda. Pokud ne v podzemním domě, pak nelze použít výrobky zapojení s uzemňovacím kontaktem. I když odolávají vyššími proudy a ne mnohem dražší. Během deště nefungují vyžínačem nebo jinými elektrickými spotřebiči. Může dojít k zkratu.

Pro suspenzi na výřezu vidlice pro trávu jsou takové svorky pro drát. Ale já je nepoužívám. Drát s vidličkou v zastřihovači pro trávu je krátký, tj. Místo připojení je blízko lidského těla a bušení elektrických vodičů bude zasahovat. Při práci sledujte umístění kabelu na Zemi. Neskrývejte jeho rybolov.

Tento model zastřihovače pro trávu je vybaven speciálními koly. Pokud nakonfigurujete výšku kostry trávy a roll agregát na trávník, pak bude docela hladkou úroveň trávníku. Plastová kola, plíce a neinterferují s obvyklou kočkou, když je elektroky udržována na hmotnosti a pohonem ze strany na stranu. Pomáhají také sekat v křoví a stromech. Ale nepoužívám tuto metodu, protože naše tráva je vždy vysoká a vyžaduje podrobný přístup. Snížit hmotnost, zastřelil jsem je.

READ  Jak vítřit sušičku pro zastřihovač na vyžínače Huter Grass

– 4. Alexander Zh.

Profesionálové: Výkonný motor. Dobrý kozit. Můžete použít sušičku pro zastřihovač jakéhokoliv jiného výrobce, není nutné koupit drahý Linge pro zastřihovače od společnosti Bosch.
Minusy: Hlučný. Těžší než jiné kvůli mocnému motoru. Chcete-li protáhnout čáru pro zastřihovač, musíte odstranit cívku, uvolnit čáru pro vyžínač na požadovanou délku a pak nosit cívku.
Posouzení:

– 5. Katedrála Sophia

Profesionálové: Tak rada! Stiskal jsem to 3 vazba strašidelných, nepochopitelných rostlin lidského růstu, přetečení emocí! Nyní je pozemek před domem čistý a čistý. Označuje tlusté plevele, asi 2 metry, o průměru asi 1 cm ve dvou navigaci (první polovina, pak zbytek), ale v tuto chvíli problém s rybářskou linkou, zdá se, že přehřátí a držet se v cívce, vy musí převinout! Ale je to nesmysl! To znamená, že pokud sekáte obyčejné byliny, pak nejsou žádné problémy s převíjením. Ve mně, 43 kg a procházky po dobu 2 hodin s tímto téměř 5 kilogram zastřihovač není unavený ze mě. Všechno je docela pohodlné. A dokonce neustále svorka startovací tlačítko je zcela ne napětí. Objasnit prodejce obchodů, proč neexistuje žádné blokovací tlačítko nebo příslušenství, odpovědělo. Pro bezpečnostní účely a správně. Přítomnost podávacího drátu za zády nebrání procesu. Dobrá moc. Tam je opotřebovaný pás.
Minusy: Děsí blížící se linku.
Posouzení:

– 5. Pigolkin Sasha

Profesionálové: Dobrý trimer. Koupil před 3 měsíci všechno líbí.
Minusy: Dokud si nevšimlé nedostatky
Posouzení: Dobrý trimer poradí koupit přátele

– 5. Filimonov Oleg

Profesionálové: Výkonný, ne náladový, čas změnit jen ten kousek pro zastřihovač
Minusy: Není vhodné změnit únik pro vyžínače, i když to může mít tolik, ale když je pás řádně nastaven, hmotnost se necítí vůbec
Posouzení: Vynikající model, používám více než 2 roky, nedělám s ním nic, jen změnit linku pro zastřihovač, nikdy selhal. V kombinaci s rybářskou linkou „hvězdičkou“ seká jako bestie, i když tráva, i když bodyLI a t.P. Používám každý týden, v době, kdy jsem plnil pozemek 4 Weave. Nikdy nelitoval vybraný model. Roll Roll bliká pro sezónu

– 5. Tolkachev Dmitrie

Profesionálové: jeden. Spolehlivě pracující mechanismus sušení. Plus, rybářská linie chytí mnohem delší dobu než v zastřihovači, než jsem měl dříve (viz. Komentář) 2. Silný. 3. Velmi vysoká kvalita.
Minusy: jeden. Tlačítko Power není upevněn. A protože trimr trávy je poměrně těžký, přináší určité nepříjemnosti. 2. Docela těžké. Požadovaná fyzická síla.
Posouzení: Velmi, velmi dobré travní trimr. Předtím jsem měl zastřihovač pro trávu Patriot Et 1200, velmi podobný tomuto. Ale s krmnými linkami byly solidní problémy. Ve skutečnosti, únik vyžírce sám nebyl podáván a pokaždé, když skončila, musela rozebrat a sbírat hlavu. A když jsem tento zastřihovač přivedl pro trávu v záruční opravě, bylo mi řečeno. „А что вы не возьмёте вместо этого хм. нормальный бошевский триммер для травы. И еще через год мучений я наконец-то сделал это. Вывод: отличный триммер для травы. Spokojený.

– jeden. данные скрыты

Profesionálové: мощность,цена
Minusy: Zlomilo se
Posouzení: Как такой мощный триммер для травы может быть сделан из пластика?!Сломался, согласна со всеми негативными отзывами

— 3. Yaroslav S.

Profesionálové: Проработал 3 года. 10 соток разной травы, от газонной до суровых репеев и лапухов. С двигателем проблем нет. Система блокировки при перегреве работает отлично.
Minusy: Два раза накрывался вал вместе с муфтой, которая почему то оказалась пластиковая.
Posouzení:

— 2. иванов иван

Profesionálové: Когда аппарат новый. práce
Minusy: Крайне низкий ресурс катушки в сборе (шпуля) и конструктивный просчет в трансмиссии.
Posouzení: триммер для травы проработал ровно один летний сезон. срезало шлицы в нижнем „коленвале“ (он же. „Reduktor“ od jiných výrobců). To je nevyhnutelné, protože pro přenos v okamžiku, kdy se hřídel používá s jedním spuštěním a spoustou malých částí, z nichž je členění. Obchodní podnikání. Transmissis řez je způsoben vinutí trávy a nepracovávaného grafu odtoku při teplotě, když motor přenáší moment a cívka je již promluvena.

– 4. Sardardinov Oleg

Profesionálové: Dobrá síla, chytit všechno, co chcete. Pohodlná přilnavost a svazek pásu!
Minusy: Větrání z motoru pod foukání lokte. Sušička pro zastřihovač není příliš. Není součástí bezpečnostních brýlí! Ruka unavená z držení tlačítka po dlouhou dobu!
Posouzení: Druhý rok, jak z benzínů přešel na elektro a nelitují! Minus pouze v drátu, ale je vyřešen nemocnicí kolem obvodu místa (mám 30 akrů) Tráva miluje jakékoli zvýšení hodnoty))) Hlavní věc není otočit místo v houštině tam a benzik Zarechhankan!))) Mimochodem, síla 1000 W je jako 1-1,2 koní benzínu.

Učení správně aplikujte stimulární linku pro trimmerovou cívku pro trávu a sekačky Sekačky Montážní pokyny

Benzín nebo elektrický trimr pro trávu jsou nepostradatelným asistentem v arzenálu moderní vinař nebo vlastník svého vlastního domova.

Díky těmto zahradním zařízením můžete snadno vysušit i velký domácí pozemek. Po zakoupení tohoto nástroje a provádění několika misí, mnozí přemýšlí o tom, jak pokrýt zastřihovač zastřihovač spěch do vyžínače. Pro nezkušený uživatel se první operace jeho nahrazení zdá být problematický a časově náročný, protože vývojáři často neručí pokyny pro výměnu rybářské linky v návodu k obsluze.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS