Jak změnit únik pro zastřihovač na vyžínače HUTER

Jak změnit únik pro zastřihovač na vyžínače HUTER benzínu

Před použitím vyžínače benzínu pro trávu, majitelé se musí ujistit, že krabice je mazána. Kromě toho, aby správně používali toto zařízení, měli byste se seznámit se všemi odkazy, které jsou obsaženy v anotaci. Existují také bezpečnostní normy, tipy na schopnost a metody efektivní práce, také správné péče o hodiny.

Když se uživatelé seznámí se tímto, může spustit hromadnou a začít pracovat v zařízení. Mělo by být provedeno během prvních 3-4 hodin práce. V této době by mělo být velmi opatrné zvládnout řezačku kartáče. Na měkké trávě je lepší dělat rovnoměrně. Za žádných okolností jej nepoužívejte v pohotovostním režimu déle než 10 minut. Tyto období by měly být vždy střídavé s přerušením a pozastavením při 20-30 sekundách. Během této doby se provádí nastavení a nastavení provozních režimů benzínového zastřihovače pro trávu. Nebude ohromen, aby měl náhradní rybářskou linku pro zastřihovač, takže v případě poruch nebo neuspokojivého díla standardního pásma bylo možné změnit obložení pro vyžínače na více benignější.

Výhody a nevýhody

Mělo by být nevýznamné říci o silných stránkách trimrů benzínu výrobce uvedeného. Hlavní může volat následující:

 • Přítomnost dvoudobého motoru o něco více než tři koňské síla s chlazením a zahříváním vzduchu;
 • Nádrž z průsvitného plastu, což umožňuje přesně vědět, kolik paliva během provozu bylo vynaloženo;
 • Je možné pracovat pro osobu pohodlnou. to se získá v důsledku přítomnosti ergonomické rukojeti podle typu cyklistiky a speciálního mechanismu pro kalení různých typů vibrací;
 • Ve formě řezného nože a horní části nejvyšší pevnosti je vysoce kvalitní řezný headset
 • Využívá také široký záchvat během kočky. 25,5 cm, což umožňuje dokonale a rychle sečící bylinky, selata a další zelení;
 • Ochranný kryt, který odstraní osobu od vstupu do zkosených bylin, oblázků a různých odpadků;
 • Ramenní popruh, který umožňuje operátorovi pracovat po dlouhou dobu a necítí se letargie;
 • Snadná služba a práce. mechanismus práce a zařízení modelů od HUTER je velmi obyčejný, což vám umožní jednoduše řešit jejich zavedení i malého osiva;
 • Spolehlivost. takový benzínový vyžínač pro trávu může pracovat dlouhou dobu bez zastavení, se to všechno nezahřívá v důsledku vlastností systému chladicího vzduchu;
 • Možnost neomezeného pohybu podél místa. s přihlédnutím k trimorům benzínu pro trávu, na rozdíl od elektroniky, nezávisí na dostupnosti zásuvky, což zaručuje svobodu pohybu osoby.

Současně existuje řada nedostatků, které nelze zmínit, ale konkrétně:

 • Hluk během provozu. benzínové trimry pro trávu nejen z HUTER, a obecně, poměrně velmi vibrační a provést silný hluk, který dělá nepříjemné pracovní podmínky;
 • Znečištění přírody. modely pracující na spalování, během provozu tvoří různé druhy výfukových plynů, které způsobují poškození životního prostředí;
 • Nejvyšší cena. trimry pro trávy popsaného typu mají nejvyšší cenu v důsledku skutečnosti, že vlastní nejvyšší výkon a dobré technické rysy.

Jak odstranit cívku a vyměnit sušičku pro zastřihovač

Majitelé zastřešení, převážně nováčků, jsou zmateni, hraničí s panikou, když je potřeba změnit řezný nástroj nebo vyžínač rybářská linie v cívce. Velmi často, když se pokusíte odšroubovat většinu hlavy, uživatelé jednoduše ho vedou do havárie, ne podezření, že je odšroubován v opačném směru. K tomu, že se nestane, pokud je nástroj vyměněn, doporučuje se seznámit se s krokem podle krokem níže.

 • Před doplněním čáry vyžínače k ​​cívce, zmírnění motoru motokos nebo od napětí Eertelic Trimmer pro trávu, aby se zabránilo zranění, které mohou nastat, když je rotace řezného nástroje náhodné.
 • Odšroubujte trysku pevnou na hřídeli převodovky. K tomu musí být hřídel upevněn, vyrovnejte otvory na podložku a na ose a vložte kovovou tyč nebo šroubovák v nich.
 • Odšroubujte trysku. Měli byste vědět, že řezbářství na stromě vlevo. Trimmer cívka pro trávu by proto měla být správná, tedy ve směru hodinových ručiček.
 • Rozebrat hlavu mozecce. Nejčastěji je na svorkách připojen kryt hlavy. Chcete-li jej odstranit, budete potřebovat tyto svorky se utopit do pouzdra, stisknutím krytu okraje. V případě, že máte poloautomatickou hlavu mozecce, která má níže uvedené tlačítko, demontáž trysky by měla být pečlivě provedena, protože můžete ztratit jaro, která někdy havaruje při odstraňování víka.
 • Snížit požadované množství rybářské linky. Obvykle je jeho délka 5 metrů. Použijte kabel tohoto průměru, který je uveden v instrukcích přístroje. Nedoporučuje se překročit maximální průměr rybářské linky, protože to povede ke zvýšenému zatížení motoru a větší spotřebě benzínu.
 • Najděte uprostřed segmentu šňůry, skládání na polovinu. Budete mít smyčku.
 • Uvnitř cívky jsou řezu speciální drážky (mohou být otvory). Vložte smyčku z rybářské linky v této drážce.
 • Mix lope pro vyžínač na cívce, otáčení proti směru hodinových ručiček. Vyplnění kabelu je potřeba co nejdříve, zatáčky musí být ponechány bez překrytí a s dobrým napětím. Když je vinutí dokončeno, nechte volné konce rybářské čáry asi 20 cm dlouhé a upevněte je do drážek na straně cívky.
 • Sbírejte hlavu Mosica. Než se konečně sbíráte trysku, nezapomeňte vložit jaro a puk (pokud je). Nainstalujte cívku do pouzdra a konce kabelu k těsné přes otvory nebo očka.
 • Oblékněte víko a zamkněte ji se západkami.
 • Vyčistěte trysku zpět do hřídele převodovky, také upevnění šroubovákem. Zkroucené trimrové cívky pro trávu bude zapotřebí vlevo (proti h. Šipky).
READ  Jak změnit únik pro zastřihovač na vyžínače HUTER

Sušička pro zastřihovač není automaticky prodloužena

Pokud je snadný dopad kontaktních trimrérových cívek pro trávu úniku pro zastřihovač, důvody pro to může být následující.

Možnost 1. Byl tam občerstvení, t.E. Lepší lisování šňůra. Tento problém se obvykle objeví, pokud uživatel rantuje sušičku pro zastřihovač na cívce nerovnoměrně, s křižovatkou otáček nebo jeho navíjení s nedostatečným napětím. V posledně uvedeném případě, když se hlava mositů otočí na velkých rychlostech, pod vlivem odstředivé síly, šňůra začíná zpoždění, což vede k intercity řvoucí. Chcete-li odstranit problém, budete muset rozebrat cívku na zastřihovači a vrátit šňůru správně, to znamená, že hladké otáčky s dobrým napětím.

Možnost 2. příliš krátké konce vyčnívají z hlavy. Sušička pro zastřihovač nesmí jít ven, když narazí na zem, pokud jeho konce vyčnívají z hlavy, nedostatečná délka (krátký). V tomto případě nestačí odstředivá síla pro únik pro trimmer. Proto musíte jednotku zastavit (utopit motor nebo vypnout ertelický trimr pro trávu ze sítě) a vytáhněte čárost Trimmer ručně stisknutím tlačítka.

Možnost 3. Lesk pro zastřihovač vln uvnitř hlavy mozosti. To vede k tomu, že cívka se zastaví a neotáčí, když je stisknuto tlačítko. V podstatě se to děje z několika důvodů: špatná kvalita šňůry, přehřátí cívky s nepřetržitým provozem jednotky, úder rybářské linky o pevných předmětů.

 • V prvním případě může být výrobci třetích stran vyrobeny z nízkodobých a nízkotlakých materiálů, které nelze odolat mechanickému a teplotě zatížení. Proto byste měli dát preferenci „značkových“ rybářských lesníků.
 • Ale pokud jste stále zakoupili rybářskou linku pro zastřihovač neznámé kvality, a to často zachrání během práce, pak můžete sledovat příklad některých uživatelů, kteří po tankování šňůry v cívce, mokré buď se silikonovým mazivem (od může nebo minerální olej. Tento postup je mnohem snižuje pravděpodobnost pájení otočí.
 • Také únik vyžínače může být řezán, pokud narazí na tvrdý objekt během kočky (kámen, plot, suchá větev a t.D.). V důsledku toho je trochu natažené a táhne zpět do hlavy vysokou rychlostí. Z třecí šňůry se zahřívá a jeho střídání se drží. Jediné, co lze udělat pro odstranění této poruchy, je otevřít trimrovou cívku pro trávu a převinout sušičku pro zastřihovač.

Oprava trimrové cívky pro trávu s vlastními rukama

Trimmer pro trávu, ať už je to benzín nebo elektrický, je jediným správným řešením pro spuštění trávy v hard-kohubních místech, s nimiž se kolová sekačka na trávu nevyrovnává. Jako řezný nástroj v trimičech se používají kovové nože nebo speciální únik pro vyžínače, který je doplněn do trimrové cívky pro trávu. Ale bohužel, zastřihovač hlavy v průběhu operace přichází do havarijního. Některé poruchy mohou být odstraněny vlastními rukama a v některých to bude mít úplnou změnu hlavy mozosti.

Hlavy mositů pro zastřešení jsou různé konstrukce. jednoduché i složité. Níže uvedený obrázek ukazuje poloautomatickou hlavu vyžínače od motocosu Husqvarna (Husqvarna) v demontované formě.

Tento typ hlavy je přítomen v konfiguraci většiny benzínu a elektrických svitků, jako je Stihl (Stihl), Patriot (Patriot), šampiona (Champion), Bosch (Bosch), HUTER (HUTER) a další. Zařízení hlavy mositů je dostačující. Zahrnuje následující podrobnosti:

 • Základem hlavy mozosti;
 • Tlačítko pro poloautomatický posuv kabelu;
 • cívek (cívka), ve kterém je únik doplňován pro zastřihovač;
 • jaro;
 • Lhůty. skrze ně linie pro zastřihovač vyjde ven;
 • čepice zastřihovače hlavy;
 • Trimmer Lesk (kabel).

Na následující fotografii jsou také jednodušší hlavy vyžínače.

Všechny tyto trysky neumožňují délku čáry v poloautomatickém režimu (po stisknutí tlačítka). V případě útesu musíte zastavit sekačku a změnit ručně.

Pokyny s krok za krokem Popis Jak vítřit cívku vyžínače pro trávu a sekačky na trávu

Aby nedošlo k chybě s výběrem vhodné rybářské linky pro váš nástroj, měli byste nejprve rozebrat hlavu a podívat se na boční stěnu cívky. Tyto informace jsou obvykle reprezentovány na špičce, která nebude umožnit mýlit pomocí příslušného snap.

READ  Jaký olej je potřebný pro vyžínač benzínu pro trávu

Pokud mohou být informace o cívce na cívku vyplněna čára pro vyžínače, pak mohou být tyto informace zadány v pokynech. Rozhodování o tloušťce nebo průměru zaklapnutí, zůstane zjistit, jak ho nabít. Pro tohle existují dva způsoby, ale ne pro všechny, které platí. Zvažte obě metody podrobně a již v závislosti na tom, které modely motocosu a trimrů, které používáte, určit, jaká možnost je vhodná.

Naučte se správně smotávat drát z cívky vyžínače trávy a kartáče. Průvodce instalací

Soukromí majitelé domů vědí, jak důležitý je tento typ nářadí jako vyžínač trávy. Mohou být benzínové nebo elektrické, ale liší se konstrukcí pohonného ústrojí.

K sekání trávy v místech, kde jsou kameny, stromy a jiné překážky, se jako řezací zařízení používá vlasec pro zastřihovač vlasového porostu.

Tento spotřební materiál se během používání opotřebovává, takže když navíjíme cívku sekačky na trávu, podíváme se na materiál zblízka.

Что нужно знать о косильной лески триммера для травы

Sušička pro zastřihovač je nylonový spotřební materiál a je řezací zařízení.

S tímto vybavením je namontována tráva a hlava přístroje se otáčí s vysokou frekvencí.

Tento materiál má jinou tloušťku v závislosti na jeho použití na vhodných nástrojích, nízkoenergetických elektrických (od 1 do 1,6 mm), elektrický od 500 W (2-2,4 mm) a benzínové trimry s copánky (od 2,4 do 3, 2 mm).

Silnější nástroj, silnější by měl být řezný nástroj. Ovlivňuje nejen na kvalitu pastvy trávy, ale také na životnost materiálu.

Pokud se zajímáte, jak vítřit zastřihovač cívky pro trávu, je čas změnit nástroj Reboot.

S nástupem jara se tento problém stává stále populárnější, takže je čas pochopit krok za krokem pokyny pro výměnu sloz nejkozností vlasů v trimrové cívce pro trávu.

Jak odstranit cívku s vyžínačem pro trávu a odstranění chlupů

Nejdříve před vložením klávesnice přihlášení do trimrové cívky pro trávu musí být odtamtud odstraněn. Cívky nebo pick-up. Toto je zařízení, které je uvnitř hlavy sekačky, cívky nebo bubnu.

Hlavy jsou různé typy (v závislosti na výrobci), ale princip nahrazení cívky na cívce je stejný pro všechny.

Za prvé, pochopíme, jak odstranit hlavu z nástroje, stejně jako dostat buben a kabel od něj.

To je zajímavé! Nástroj lze nahradit přímo na nástroj, ale pokud to uděláte poprvé, je stále doporučeno odstranit hlavu a prozkoumat podrobný proces vinutí. Jakmile zvládnete tuto technologii, můžete vyměnit zastřihovač pro trávu nebo bushodezu.

Manuální vyžínače odvíjení pokyny pro trávu má následující formulář:

 • Otočte nástroj vzhůru nohama a v případě potřeby jej vyčistěte od nečistot. Dva prsty jedné ruce drží západku závěrky (na hlavě sekačky), které jsou umístěny symetricky navzájem. Mírně je stiskněte uvnitř, odstraňte ochranný kryt z bubnu
 • Rybářská cívka musí být odstraněna z bubnu. Je namontován na hřídeli bez upevnění, tak demontované jednou rukou
 • Hlavní část bubnu je upevněna šroubem, který by měl být odšroubován šroubovákem s vhodným hrotem nebo dlátem
 • Pro odšroubování, držte základnu bubnu jednou rukou a druhý otočte šroubovák proti směru hodinových ručiček.
 • Pak můžete pokračovat do demontáže. Nemusíte ho vytáhnout ze všech mých možností a lehce houpat po stranách, pomalu se rozpadnou od kovového hřídele, na kterém je buben instalován
 • Při přeinstalaci umístěte hlavu do čtyřúhelných slotů

Tento proces není komplikovaný a nemusíte demontovat celou hlavu, pokud víte, jak nahradit. Při demontáži, zvažte následující nuance:

 • Aby se zabránilo korozi závitového spojení, doporučuje se pravidelně odstranit hlavu. Pokud jste nikdy odšroubovali šroub, bude to v případě potřeby obtížné a někdy nemožné
 • Pokud má šroub v hlavě čtyřstranný otvor, vyberte šroubovák nebo bity příslušné velikosti, abyste jej otáčeli, abyste zabránili průtoku povrchu.
 • Při montáži instalace se zvedněte závitové sedlo s mazivem, například pevný olej nebo motorový olej.
 • Pokud jsou strany šroubu lemovány, můžete jej odšroubovat pomocí speciálních upínacích kleští
 • Existují bubny, které nemusí rozebrat. Rozpojit je, vzít a otočit proti směru hodinových ručiček.

Vědět, jak rozebrat buben, musíte pokračovat ve zlepšování procesu nahrazení trojrozměrné rybářské linky mozaosti. Video níže ukazuje podrobný proces otevírání a demontáž cívky vyžínače pro trávu.

V závislosti na výrobci hlavy se značně liší nejen externě, ale také interně. Většina bubnů má upínací pružinu uvnitř (poloautomatické a automatické).

Výše uvedený je návod k použití pro demontáž zastřihovač hlavy pro trávu bez pružiny, to je na hlavě typu ruky.

Princip demontáže poloautomatické hlavy s pružinou uvnitř je téměř totožný s výše uvedenými pokyny.

Princip provozu poloautomatické trimrové cívky pro trávu je následující:

 • Uvnitř hlavy je cívka, která sedí na štěrbinách, zabraňuje jejímu volnému pohybu
 • Cívka je vystavena pružině, která ji tlačí na otvory v krytu.
 • Kolem špičky je navinut únik pro zastřihovač, jehož délka závisí na samotném nástroji. Obvykle je tato délka od 1 do 4 metrů.
 • Při provádění práce, pokud je nutné zvýšit délku drátu, vyčnívající část bubnu je upnuta, což způsobuje, že se odtrhne od slotů. V tomto případě je tyč navinut na bubnu, což zvyšuje délku
 • Získání požadovaného množství vlasů musíte pustit stisknutí a pokračovat v práci na obložení.
READ  Jak je uspořádán elektrický vyžínač pro trávu

Výhodou nástroje pro růst vlasů Mositivingu je to, že tento spotřební prvek nepotřebuje ostření ve srovnání s kovovými disky. Kromě toho, pokud kámen nebo strom zasáhl stopu, trimrový řádek je jednoduše odpojen bez negativního dopadu na převodovku a nástrojový motor, jako v případě řezných kotoučů pro kov.

Znát design a umístění typů kostkovacích nebo zastřihovačů, musíte zahájit proces plnění rybářské linky mozosti v trimrové cívce pro trávu. Ve skutečnosti to je místo, kde většina vlastníků speciálních nástrojů podléhá obtížím.

Krok za krokem pro navíjení trimrové cívky pro trávu a opatrovnice

Aby nedošlo k chybě při výběru vhodné rybářské linky pro váš nástroj, nejprve rozebírejte hlavu a podívejte se na boční stěnu cívky. Tyto informace jsou obvykle označeny na mapě, která vám umožní vyhnout se chybám při použití příslušného vybavení.

Co je způsob, jak vítřit únik pro zastřihovač na vyžínače pro trávu

Mnozí, ne tak dávno, že jsme vyvinuli tovární linii pro zastřihovače, snaží se vrátit druhé, ale nemohou, protože nemohou vyhrát lesk pro zastřihovače na trimrové cívce pro trávu (cívka). Vypadá to jako anotace, ale stále nefunguje. Zkusme se s tímto problémem vypořádat v tomto článku.

Takže vrátit rybářskou linku pro zastřihovač, nejprve potřebujete odstranit cívku s vyžínačem pro trávu. Bude to pohodlnější. Způsob odstraňování bude záviset na typu zastřihovače pro trávu.

Jak zabalit upevňovací prvek pro zastřihovač na trojrozměrné cívce?

Odpovězte na otázku po předchozím videu.

Více než 200 typů trimrů na jednom místě za nejnižší ceny. Stiskněte a viz

Nyní, odstranění a demontáže cívky, pokračujeme ve skutečnosti na vinutí.

Proces navíjení

Pokud je vaše cívka navržena tak, aby pracovala pouze s jednou anténou, pak je vše velmi jednoduché.

Musíte převinout 2-4 m linka růstu vlasů (v závislosti na velikosti cívky), najít díru, která opravuje linku pro vyžínač růstu vlasů uvnitř cívky, lepidlo jeden konec mozovské rybářské linky a začít vinutí vlasy ve směru naproti trimrové cívce pro trávu.

Na cívkách jsou obvykle označeny šipkou, ve které boční strana větrných vlasů. Po navíjení řezného prvku nechte malý kus.

Tuto položku opravujeme ve speciální drážce, která se nachází uvnitř cívky a zamýšleli, aby se zabránilo řeznému prvku, aby se zabránilo sestavě cívky během montáže. Pokud taková drážka neexistuje žádná drážka, budete muset udržet vysoušeč vlasů pro zastřihovač růstu vlasů, aby to neotevřen během budoucí sbírky cívek. Pak vezměte vnější část cívky a vložte vnější část vlasů do dostupného otvoru, sestavte a nainstalujte buben zpět do vyžínače pro trávu.

Pokud existují 2 drážky, sklopte kus mozovského růstu vlasové linie 2-4 m dlouhý, vložte smyčku získanou v bodě ohybu, v drážce mezi dvěma drážkami a okamžitě zabalte oba konce rybářské linky mozoviny svým vlastním způsobem. drážka. Níže uvedené kroky podobné předchozí verzi.

Je to všechno. Как заменить триммер для травы на триммер для травы Как обернуть триммер для травы триммерной головкой. Úspěšný vinutí!

Алгоритм намотки косильной лески

Порядок намотки лески находится в зависимости от типа катушки. с одним либо 2-мя усиками, также с автоматической зарядкой шнура.

Зависимо от типа растительности, покрывающей садовый участок (газон) и требующей удаления, леска для триммера изменяется на диск. Lanka by se měla používat pouze na trávu s malou výškou, ale pokud chcete sekat vyšší výhonky, výhonky stromů nebo keřů, je lepší použít železné nebo plastové disky místo lanka. Jejich správná instalace není obtížná, podrobný postup je obvykle popsán v uživatelské příručce a je podobný pro zastřihovače různých značek, ať už se jedná o Al-Co, Oleo-Mac, Patriot nebo zařízení jiné značky. Chcete-li změnit Postup instalace je obvykle podrobně popsán, podobně jako u zastřihovačů různých značek:

 • Blokujte hřídel a vyjměte cívku otočením ve směru hodinových ručiček;
 • Nosit nůž na ruce;
 • Use uzamykací víčko a utáhněte matici proti směru hodinových ručiček a utáhněte klíč.

Opatrně o tom, jak změnit Pokud chcete změnit nastavení na discích, musíte změnit nastavení v anotaci zařízení.

Sušička pro vyhořet havaruje

Pokud řetězec havaruje během banky, je to další znamení, že pružina v cívce oslabila buď sto procent, byla ztracena v platnosti, když se hlava demontáže. Výsledkem je, že kabel nedrží a při otáčení vyskočí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS