Jak změnit únik pro zastřihovač na zastřihovači patriot

Trimmer Elemanic pro trávu Patriot Et 1000 Jak odstranit cívku

Pokud je vaše cívka navržena tak, aby pracovala pouze s jedním knírkem, pak je vše jednoduché. 2-4 m Rybaření (v závislosti na velikostech cívky), najít otevírací linku na vnitřní straně cívky na vnitřní straně cívky, vložte jeden konec rybářské linky a začněte vinutí linky pro vyžínač v směr otáčení směru cívky na vyžínače. Na vnitřní části cívky obvykle naznačují šipku, na kterou je strana vítat rybářskou linku pro vyžínače. Mottling lope pro zastřihovač, nechte malý kousek, který by ho uvolnil. Tento kus je fixován ve speciálním Pazik, který se nachází na vnitřní části cívky a zamýšlel, aby v době sběru cívky rybářské linky pro zastřihovač není otevřen. Není-li takový pazik, pak bude linie pro zastřihovač, aby držel prst tak, aby to nedal to pracovat během další sbírky cívky. Dále vezmeme vnější část cívky a děláme vnější kus rybářské linky ve stávající díře, sbíráme a nosíme cívku zpět do vyžínače pro trávu.

Pokud je cívka navržena tak, aby pracovala se dvěma knírkem, pak děláme následující. Na vnitřní straně cívky se podíváme na to, kolik drážek je k dispozici pro navíjení rybářské linky. Může být jeden nebo dva. Pokud je drážka jedna, oba knír se naviní na této jedné drážce. Pokud jsou drážky dva. pak každý knír na jeho drážku. Cívka s jednou drážkou by měla být průchozí otvor, ve kterém únik vyžínače. Cool 2-4 m Rybaření, vyrábíme ji přes tuto díru, takže na každé straně rybářské linie stejná. A vítr současně obě střelivo rybářské čáry v jednom směru, opačný směr otáčení cívky na vyžínače a shodě se směru, který se šipka objeví na vnitřní části cívky. Opustíme malou rybářskou linku, která nehlasují, výsledná konec opravuje ve speciálních drážkách, a pokud nejsou držet prsty. Vezměte oba konce ve stávajících otvorech na vnějším plášti cívky. Sbíráme cívku a zajistíme ho vyžínači.

S přítomností dvou drážek je kus rybářské čáry 2-4 m složen na polovinu, vložen na místo ohýbání smyčky vložené do drážek, které je k dispozici mezi dvěma drážkami a větrem současně oba konce rybářská linka po jeho drážce. Další akce jsou podobné předchozí možnosti.

Tam jsou stále cívky, ve kterých je únik vyžínače proveden přes otvor na vnitřní straně. Poté, konce rybářské čáry, nejsou navinuty, jsou zcela přes otvory na vnějším tělese cívky, sbírejte cívku a začnou otáčet tlačítko, které se obvykle stlačuje, aby se sušička pro zastřihovač vydání, jak je. Otočte tlačítko. uvnitř sebe rány sušičky pro vyžínače. Zároveň je to v „špatném“ směru nebude fungovat, protože se může otáčet pouze v jednom směru. Pokud se přizpůsobíte, pak můžete vítřit čáru pro zastřihovač na takové cívce, ani dokonce rozebrat. stačí kombinovat otvor vnitřního bubnu s otvory na vnějším krytu cívky, a pak se obrátit jejich obložení pro zastřihovač.

To je vše na tomto problému. Úspěšný vinutí!

Nahrazení rybářské linky v zastřihovači patriot

Pokud s mírným dopadem tlačítka trimrového cívku pro trávu kolem země, sušička pro vyžínač není prodloužena, pak jsou předpoklady obvykle následující.

změnit, únik, zastřihovač, zastřihovači

Možnost 1. plachtění, t.E. Části šňůry. K tomuto problému obvykle dochází, pokud uživatel zabalil čárovou čáru k cívce nerovnoměrně, s broušením otočků nebo jeho rány s chybějícím napětím. V posledně uvedeném případě, když otáčení hlavy mozosti na obrovské otáčky pod vlivem odstředivé síly, šňůra začíná zpoždění, a v důsledku toho jste neopodstatněný řev. Chcete-li odstranit potíže, budete muset rozebrat cívku na zastřihovači a převinout šňůru je pravdivá, jinými slovy jsou ploché otočení s dobrým napětím.

Možnost 2.4. Velmi zbytečné konce vyčnívají z hlavy. Sušička pro zastřihovač nesmí jít ven, když narazí na zem, pokud jeho konce vyčnívají z hlavy, nedostatečná délka (zbytečná). Pak odstředivá síla nestačí, takže sušička pro vyžínače se táhne. Proto je nutné přístroj pozastavit (utopit motor nebo vypnout ertelický trimr pro trávu ze sítě) a natáhnout čáru pro zastřihovač ručně, pro dříve stisknutí tlačítka.

změnit, únik, zastřihovač, zastřihovači

Možnost 3. Lesk pro Trimmer Fit Cancer Mobile Head. To vede ke skutečnosti, že cívka se zastaví a neotáčí, když je stisknuto tlačítko. V hlavní věci se to děje z několika důvodů: špatná kvalita šňůry, přehřátí cívky s dlouhou prací jednotky, úder rybářské linky o pevných položkách.

 • Na začátku Soudního dvora výrobců potoronií se budete také líbit z nízkodobých a nízkotlakých materiálů, které neuchovávají mechanické a teplotní zatížení. Proto by mělo být upřednostňováno „značkovou“ rybářskou linkou.
 • Pokud jste všichni dostali rybářskou linku pro zastřihovač neznámých vlastností, a je často pájena v jednom práci, to znamená, že je možnost sledovat příklad některých uživatelů, kteří po tankování šňůry v cívce, mokré nebo Silikonový mazivo (z plechovky) nebo minerální olej. Tento postup je mnohem snížen o možnosti tření s ostatními otáčkami.
 • Také únik vyžínače může být řezán, pokud najednou zasáhne tvrdý objekt (kámen, plot, suchá větev a t.D.). V důsledku toho je to trochu protahování a táhne se vysokou rychlostí zpět do hlavy. Z tepla třecích šňůry a jeho zatáčky se drží dohromady. Jediná věc, která se provádí k odstranění této poruchy, je otevřít trimrovou cívku pro trávu a převinout sušičku pro vyžínače.
READ  Jak změnit únik pro zastřihovač na vyžínače HUTER

Typy zastřihovačů hlav

Mozecce hlavy pro trávu je válcové tělo, ve kterém je cívka (cívka) vložena s rybářským prutem (kabel). Tento design může být instalován jak na benzínu, tak na elektrickém vyžínače. Hlavy se liší metodou doplňovacího a krmného kabelu a jsou zde 3 typy.

 • Automatický. Krmení kabelu se provádí poté, co uživatel snižuje otáčky motoru. Ačkoli automatické krmení rybářské linie a je vhodné, pokud jsou provedeny velké objemy práce, ale tyto bobové mají jednu nevýhodu. velká spotřeba.
 • Poloautomatický. Použití tohoto typu hlavy nevyžaduje, aby uživatel provedl složité manipulace. Princip jejich práce je uspořádán tak, aby šňůra byla prodloužena automaticky v době, kdy zařízení pracuje na plných revolucích. Mírně srazí vyžínače hlavu pro trávu kolem země (odstraňuje uzamčení šňůry) a sušička pro vyžínače v důsledku odstředivé síly je posunuta z cívky, po kterém je řez na požadovanou délku nožem Nachází se na ochranném pouzdře.
 • Manuál. Pro prodloužení kabelu je přístroj zapotřebí, po kterém je sušička pro vyžínač kreslen ručně.

Na základě výše uvedených, poloautomatických cívek jsou nejpopulnější volbou. Mělo by být také třeba mít na paměti, že trimrové cívky pro trávu jsou jednosměrné (používané pouze pro trávu visí) a dva řetězec, které se používají pro vysoce trávy a malé, s tenkými stonky keřů.

Nastavení zastřihovače pro trávu baterie

Nabíjecí copy jsou vhodné použít, aktivně pomáhají očistit pozemek u domu z trávy. Taková zařízení zahrnují baterie s indikátorem nabíjení. Nastavte bar a proces snadno.

Výhody trimrů baterií:

 • Bez hluku, jako vodiče, můžete se starat o trávník;
 • Ideální pro amatérské použití;
 • Je to lehká hmotnost a dobře vyvážená.

Vybavení je dodáváno s řadou a zahrnuje následující.

 • Nastavitelná výška tyče. Lze jej konfigurovat kdykoliv. Ideální pro situace, kdy zařízení používá několik lidí, a každý ji může přizpůsobit sami.
 • Rukojeť má tvar kruhu a je snadno nastavitelný. Má šest pozic.
 • Nastavení kočky je regulováno. To lze provést ve čtyřech pozicích.
 • Hrany lze řezat svisle. V tomto případě lze úhel změnit až 90 stupňů.

Nejznámější pásky baterie jsou uvedeny níže.

FSA 65

Délka zařízení 154 cm. Proud je 5,5 a. Nejlehčí ze zbývajících sekaček. Tento nástroj lze použít ve velkých oblastech.

FSA 85

Délka. 165 cm. Aktuální. 8 A. A. Ideální pro sekání na malé ploše.

Pohodlné zařízení pro sekání trávníku, záhony, ploty a další. Motor pracuje docela tichý, bez výfukových plynů.

FSA 90

Pro tuhou trávu a velké plochy. Dva rukojeti na rukojeti. Průměr v průměru je 26 cm. Nízký hluk, který přispívá k efektivní práci. Na řezné čepeli jsou dva lopatky.

READ  Jak změnit únik pro zastřihovač na vyžínače HUTER

Doporučení pro opravu

Mechanické problémy jsou způsobeny poškozením trojrozměrné hlavy. Tato složka je nejčastěji nositelná a často je v kontaktu s životním prostředím. Existuje několik možností mechanického poškození.

Přemýšlejte, jak vyplnit tyč v cívce. Nejprve musíte od něj odstranit cívku a ochranný kryt. Vyberte si sušičku pro zastřihovač, snížit správné množství.

Začneme navíjet cívku: pro to opravujeme jeden konec mozovské rybářské linky v mezeře, pečlivě zabalte linku pro vyžínače. Sušička pro vyžínače by měla být navinuta tak, že ochranný povlak je tiše uzavřen, sušička pro zastřihovač by mohlo být zvoleno nezávisle. Další konec je vložen do otvoru ochranného pouzdra. Vezměte cívku a kryt. Utáhni konec mozovské rybářské linky do otvoru v víku a lehce vytáhněte linku pro vyžínače.

Nastavení rybářské linky

Stává se, že někdy není nutné zlomit hlavu, jak doplnit sušičku pro zastřihovač do zastřihovače pro trávu, protože stačí jen pro nastavení sušičky pro vyžínače, čímž se zvyšuje výkon práce. Alternativně může být řezný prvek oříznut nožem, pokud je příliš vyčnívající. Délka však může být také nastavena a přímo v procesu sečení vegetace, jemně se dotkla hlavy rybářské linky na podlahu. To však může být provedeno pouze za podmínky, že materiál přesahuje cívku nejméně 3 centimetrů.

Jednou z hlavních pravidel Při výměně a úpravě zařízení. jakákoliv manipulace s mechanismem by měla být prováděna výhradně, když je motor vypnutý a zařízení odpojeno od sítě.

Možná budou tyto tipy vyzvány, jak doplnit sušičku pro zastřihovač k vyžínače pro trávu, jak je to možné, jak je to možné, a proto, aby jeho pozemek elegantní a estetický vzhled. Vše, co je potřeba, je kompetentně zvolit požadovaný řezný materiál a samozřejmě rozhodnout o kategorii nejpoužívanějších trimrů pro trávu.

V blízkosti domu vždy vypadal dobře udržovaný a čistý, musí být pravidelně řezán. Naštěstí moderní technika umožňuje vyřešit tento úkol bez nadměrného fyzického úsilí. Elektrické vyžínače pro trávu jsou tak snadno řídit a péči, že i teenager může být rozdrcen s jejich pomocí. Hlavní věc, kterou chcete pochopit, je pre-how opravit v zastřihovači pro trávu.

Jak nabíjet sušičku pro zastřihovač v zastřihovači pro trávu?

Takže jsme konfrontováni s úkolem. správně nabíjení úniku pro zastřihovač v trimru pro trávu. Podívejme se na to více, než to, co začít, a co nám úskalí může očekávat v procesu.

V samotné etapě musíte zvolit pravou stranu pro vyžínače. Ačkoli na první pohled, celý prodej na trhu nebo v obchodě Leske pro zastřihovač není od sebe příliš odlišný, neměli byste si koupit Natobum. Aby nedošlo k chybě ve výběru, nebude nadbytečný zachytit balení z strávené rybářské linky nebo jeho malého kusu, nebo alespoň napsat model trimmeru pro trávu. Ideální volba pro téměř všechny modely trimrů bude 3-4 mm tlustý trimmer line.

Pro provedení této operace musí být vyžínač pro trávu odpojen od sítě a otočit pracovní hlavu nahoru. Další postup závisí na modelu zastřihovače pro trávu a konstrukci samotné cívky:

 • V malých zastřihovačích s nižším uspořádáním motoru klikněte na klíče umístěné na stranách a vyjměte horní část z hlavy;
 • Na trimrech se zakřivenou činkou, upevněte cívkovým pouzdrem jednou rukou, zatímco současně kazí proti směru hodinových ručiček na pouzdro jehněčího masa;
 • V trimropů s rovnou činkou a převodovkou vložte šroubovák do otvoru umístěného pod cívkou, a pak otočíme tělo cívky proti směru hodinových ručiček.

Po vyjmutí cívky z hlavy musí být pečlivě rozebrán. Udělej to lépe na již inteligentním spiknutí, protože jaro může být uvnitř cívky, najít, které ve vysoké trávě není dost snadné. Po demontáži máme tři podrobnosti o našich rukou: pouzdro (horní kryt), ochranné pouzdro a samotná cívka.

Krok 4. Změřte požadované množství rybářské linky

Sekačky nováčků jsou obvykle zájemce, kolik metrů rybářské linky k notic na trimrové cívce pro trávu? Můžete vyřešit tuto otázku dvěma způsoby:

V každém případě, po skončení navíjení musí být rybářská linka na těle cívky, neukázet z něj. Nemusíte se snažit vítřit co nejvíce, protože sušička pro zastřihovač bude špatně odvíjen a pot.

Krok 5. Umyjte lope pro vyžínač na cívce

Jak nainstalovat sušičku pro zastřihovač na zastřihovači pro trávu závisí na konstrukci cívky. Zvažte možnost, když tělo cívky má jeden výstup pod obložením pro vyžínače. V tomto případě se konec rybářské linie lpí v rozštěpu cívky, a pak zabalte sušičku pro zastřihovač, snaží se položit otáčky, jak je to možné. Směr stohovacích otáček by měl být opačný ke směru otáčení cívky a je obvykle uveden na vnitřku. Po skončení vinutí na cívku je nutné nosit ochranné pouzdro a přivést konec rybářské linky

READ  Jak změnit sušičku pro zastřihovač v Trimmeru Bosch

Pokud je cívka navržena tak, aby pracovala se dvěma ocasy, musí být sušička pro vyžínače složen v polovině a vložena do drážky v centrální části cívky. Další vinutí bude prováděno na jednom nebo dvou drážkách, v závislosti na provedení cívky. Směr navíjecího by měl být také opačným směrem otáčení cívky. Na konci ocasu bude také rybářská linka musí být také výstup na vrcholu cívky.

Navzdory tomu, že zahradní technika byla použita po dlouhou dobu, pro některé majitele soukromých domů, je stále v novosti. To je důvod, proč otázky často vznikají o tom, jak pokrytí zastřihovače na nebo benzínu.

To je v podstatě snadná operace, ale všechny jeho fáze je třeba provádět správně, aby se dosáhlo požadovaného výsledku. Kromě toho jen několik výrobců dává odpověď na tuto bolestnou otázku. Prozkoumejte článek a zjistěte, jak je rána sušička pro zastřihovač na trimrové cívce pro trávu.

Jaké typy rybářských regálů

Často našel typ rybářské linky, která je ve skutečnosti vhodná pro všechny typy cívek šňůry. To je veslovací linie pro zastřihovač aplikovaný na sekání šťavnaté byliny, ale bude to mnohem těžší posmívat, a ještě víc, aby se nevyrovnává keři.

Obvykle průměr, který může být namontován s mladou trávou, nepřesáhne 1,6 mm. Silnější závit, tím více hrubé bylinky, to může překonat.

Existují rybářské schody s povinnými hranami ve formě hvězdičky nebo čtverce, taková volba je více přizpůsobena vybavení suché trávy těsně způsobené stávajícími ostrými plochami, ale jeho nedostatek opotřebení je větší a pevností je nižší než kulatý kabel.

Existují léze s pokročilou aerodynamikou s příslušnými otřesy, stupnicí a zářezy, podobný výrobek dělá méně hluku, ale používá jej pouze na benzokos, protože výtěžek takové cívky je obtížný, používat jej ve většině případů s disky, ve kterých segmenty jsou vloženy. Defekty tohoto produktu jsou jeho křehkost.

Nahrazení rybářské linky na motocyklu

Jak vítřit řezací šňůru na cívku Motocos (zastřihovač pro trávu)

Příručka čerpací stanice. Výměna rybářské linky V cívce

V tomto videu zobrazuji, jak snadné je jednoduše vítřit trimrové linie na cívce ručně vyráběných motkových sekaček bez pomoci ostatních.

Ve většině případů, v benzínových trimérech s motorem s výkonem více než 1,5 litrů.s. Pomocí kabelů s železným kabelem. Takový závit je zcela vhodný pro sečení suchých bylin a malých keřů. Přítomnost jádra pozitivně ovlivňuje odolnost proti opotřebení tohoto materiálu. Nevýhodou takové šňůry je její cena, která je podstatně větší než výše uvedené soupeře.

Jak odstranit cívku a vyměnit sušičku pro zastřihovač

Majitelé zastřešení, převážně nováčků, jsou zmateni, hraničí s panikou, když je potřeba změnit řezný nástroj nebo vyžínač rybářská linie v cívce. Velmi často, když se pokusíte odšroubovat většinu hlavy, uživatelé jednoduše ho vedou do havárie, ne podezření, že je odšroubován v opačném směru. K tomu, že se nestane, pokud je nástroj vyměněn, doporučuje se seznámit se s krokem podle krokem níže.

 • Před doplněním čáry vyžínače k ​​cívce, zmírnění motoru motokos nebo od napětí Eertelic Trimmer pro trávu, aby se zabránilo zranění, které mohou nastat, když je rotace řezného nástroje náhodné.
 • Odšroubujte trysku pevnou na hřídeli převodovky. K tomu musí být hřídel upevněn, vyrovnejte otvory na podložku a na ose a vložte kovovou tyč nebo šroubovák v nich.
změnit, únik, zastřihovač, zastřihovači
| Denial of responsibility | Contacts |RSS