Jak změnit zastřihovač na zastřihovači na disk

Co potřebujete vědět před použitím nové sekačky

Trimmer pro trávu je pohodlný a snadno použitelný nástroj pro kohoutku trávy a ořezávání malých keřů a stromů. Jako řezný prvek se v něm používá vyžínač (řetězec, šňůra), protože je levnější nože a je bezpečnější v provozu. S intenzivním použitím nástroje s časem bude nutné změnit obložení pro zastřihovač trimru. Tento proces je podobný na sekačkách různých výrobců, ať už Husqvarna nebo Huter, s možnými nevýznamnými rozdíly.

Za prvé, pro navíjení rybářské linie, je nutné odstranit cívku (cívek, cívku) z vyžínače pro trávu. konkrétní akce budou záviset na složitosti konfigurace a typu samotného výrobku:

 • Malé elektrické zastřihovače pro trávu s pracovním umístěním motoru a cívek na dně, mají boční klávesy na obou stranách. S současným stiskem je je odpojena horní část cívky spolu s vnitřním obsahem pro vinutí rybářské linky, zatímco nižší zůstává na vyžínači. Doporučuje se vyrábět bobbers vyrábět na rovném hladkém místě, takže pružina probíhající v konstrukci neskočí a neztratí;
 • Elektrické a benzínové zastřihovače pro trávu se zakřiveným činka bez možnosti instalace nože, zpravidla mít cívky se speciálním jehněmbem: v takových strukturách následuje jednou rukou, aby držel cívku v pevné poloze a druhý proti směru hodinových ručiček Uzamykací naviják na baru jehněčí matice. Po odpojení matice odstranily celý cívek.
 • Elektrické a benzínové zastřihovače pro trávu s možností instalace nože na rovné tyč (například trimry pro trávu Stihl) pod lahví má díru. Pro nehybnost tyče k tomuto otvoru je šroubovák vložen nebo jiný vhodný předmět a pomalá poloha je dosažena při pomalém otáčení, když šroubovák vstupuje do otvoru a odraz je pevný. Poté je pouzdro cívky posouváno ve směru hodinových ručiček (s levým závitem) a vyjmuta z vyžínače pro trávu.

Pro druhý a třetí případ cívky, v závislosti na konstrukci, se zabývají různými způsoby. V cívcích s jehněčího jehněčí jehňata, v cívkách s kroužky, lisovací západky jsou lisovány a jedna část cívky je uvolněna z jiného. Pokud je polovina cívek spojena carvings, stačí je otočit s rukama v opačných stranách do plného vývoje.

Vlastnosti použití trimrů

Byliny byliny zastřihovač s rybářskou linkou, lze použít v blízkosti: domy a další budovy, ploty a živé ploty, stromy a keře, postele a záhony, záhony, pruty v zahradním pozemku.

Takové pohodlné a co je nejdůležitější, účinné zařízení, jako je vyžínač pro trávu, existuje v několika variantách:

Jak je jasné ze jmen, typy zastřihovačů pro trávu jsou znatelně odlišné od sebe. Bez ohledu na typ tohoto nástroje, jeho řezný prvek může být únik vyžínače. Samozřejmě, ochucené v trimrové cívce pro trávu Leske pro zastřihovač není nekonečný. A dříve nebo později bude nutné jej nahradit novým.

Průtok přímo závisí na frekvenci používání zařízení a stupnici provedené práce. Čím více trávy je zkosený a tím častěji se nalije vyžínačem pro trávu, čím je aktivní v něm, strávený v zastřihovači. A tím co rychleji skončí. V tomto ohledu vyvstává otázka: Jak doplnit linku pro zastřihovač v trimrové cívce pro trávu?

Daleko od každého zná odpověď na tuto otázku. Ale vinutí rybářské linie na cívce hraje důležitou roli v práci zastřihovače pro trávu. Chcete-li funkci normálně fungovat, je velmi důležité pokrýt nový řádek pro zastřihovač k cívce. O tom, jak změnit únik pro zastřihovač na zastřihovači a bude v tomto článku projednána.

READ  Stuha to udělala sami z překližky

Jak změnit únik pro zastřihovač na vyžínače?

Trimmer pro trávu se považuje za nejjednodušší a nejpohodlnější adaptaci pro haziště a jiné typy nízké vegetace. Je třeba také poznamenat, že tato adaptace dnes je v poptávce u spotřebitelů. Podívejme se dnes v tom, jak změnit linku na něm pro zastřihovač, a to bez pomoci.

Máte zastřihovač pro trávu. je to úžasné, protože zařízení je levné a zároveň velmi pohodlné a efektivní. Čas projde, a pokud jste tuto jednotku používali po celou dobu, sušička pro zastřihovač přichází do havárie, a proto to přišlo nahradit. Připisováno specializovaným bodům opravy. to je jedna z možností pro změnu čáry pro zastřihovač, ale proč za to zaplatit, pokud můžete tento proces implementovat sami.

 • Údržba je velmi jednoduchá
 • Ve správě se každý může vyrovnat
 • za cenu. cenově dostupné, a proto si ho mohou koupit

Takže, aby byla práce zastřihovače pro trávu účinný. Je nutné správně vybrat trysky typu řezání nebo speciálních hlav. Pokud řezací tryska může být tvarována, pak v případě rybářské linie to nebude dělat něco takového, bude to jen změnit.

Stojí za zmínku, že upevňovací prvek doplnit pro zastřihovač se nazývá šňůra a uvažovaná část může být instalována na vyžínači, který běží z elektřiny nebo na benzínu.

Když potřebujete změnit únik pro zastřihovač na trimmeru, stojí za to začít tento proces, aniž by to prostě nedělal k dosažení cíle. Ukazuje se, že pro začátek odstraňujeme, a pak rozebírejte cívku, abyste se dostali do rybářské linky.

Hlava komárového typu ve svém designu není jednoduchá, existuje několik částí v něm, a to pružiny (tento detail se nesetkat ve všech modelech), pouzdr, obal a cívku s rybářskou linkou.

Pokud je vaše jednotka spuštěna od elektřiny, než bude pokračováním do procesu demontáže, je povinné vypnout od sítě. Hlava mositů může být připojena v zastřihovači několika způsoby, od které bude záviset na tom, jak bude proces jeho demontáže proveden. Takže postupujeme k odstranění hlavy zastřihovače (musíte pochopit, že pro realizaci tohoto procesu bude kompletně rozebrat):

změnit, zastřihovač, zastřihovači, disk
 • Hledáme svorky, které jsou umístěny na dvou stranách víka, klikněte na ně a odstraňte víko, což je ochranná bariéra pro hlavu, která je pod ním.
 • Pod víkem je cívka, je nutné ji dostat. Je třeba také poznamenat, že některé modely byly také vybaveny pružinou, která se nachází přímo pod cívkou, a pokud je k dispozici, stojí také za vytáčení. Protože je malá a můžete ji ztratit.
 • Šroub je umístěn pod houpáním, který může být vypnuto buď kříž nebo plochý šroubovák (závisí také na modelu a výrobci). V některých modelech je šroub přišroubován místo šroubu, takže to stojí za to. Šroub nebo šroub bude muset odšroubovat.
 • Poté, co jsou upevňovací prvky extrahovány, pečlivě bereme pro pouzdro a odstraňujeme převodovku z hřídele.

Druhá verze demontáže hlavy je užitečná, pokud je zkroucena přímo na hřídeli převodovky. Za účelem odstranění podrobností bude hřídel povinen opravit. Zde je užitečné pro tyč z kovu nebo tenké šroubovák:

 • Twist je nasycen do otvoru a zamkněte hřídel
 • Poté je nutné, drží bydlení hlavy, posouvejte ji a musíte to udělat pouze ve směru hodinových ručiček, ale ne proti. Mělo by být zřejmé, že vlákno v tomto případě je ponecháno, a proto by mělo být rolování prováděno ve specifikovaném směru.
READ  Jak nahradit čáru trimru na zastřihovači patriot

Začněme navíjení nové rybářské linky. Nejdříve musíte vybrat tloušťku a samozřejmě, délka Cordonu, obvykle tyto parametry jsou vybrány v závislosti na modelu. V zásadě musíte zakoupit nový únik pro zastřihovač podobný starému ve všech parametrech. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s parametry staré, pak je nezávisle definovat s nimi a koupit ten, který podle vás bude nejlepší volbou.

Je také nutné pochopit, že silnější bude výsledná linie zastřihovače, silnější, že bude moci sekat, ale průměr rybářské linky je v tomto případě považován za univerzální verzi.

Získaná nová rybářská linka pro zastřihovač by měla být navinuta na hlavě, což je důvod, proč první etapa našeho procesu byla její analýza. Když je hlava otevřená a v rukou držíte nový kabel, pokračujte na jeho mrkání:

 • Nejprve jsme určeni, kolik rybářské linky bude vyžadována pro vinutí. Chcete-li to udělat, probudíme sušičku pro vyžínače tak, že nechodí za samotnou cívku.
 • Nyní doplňte linku pro zastřihovače v cívce. pro to jsme se skládali dvojnásobek rybářské linie pro zastřihovač, a jeden konec by měl být kratší než druhý, asi 10 cm.
 • Vzhledem k tomu, že cívka samotná se skládá ze dvou částí, a centrální strana je separátor, musíte na něm najít drážku, která bude vložena do vyžínače. Stojí za zmínku, že za účelem výroby tohoto procesu bude muset učinit úsilí.
 • Linka bude označena na cívce, takže buďte pozorní. Pečlivě ji probudíme a nespěcheme. Opravte jeden konec, který kratší, v drážce. Nachází se v laterální části cívky a v druhé skládce upevnit druhý konec.

Nyní nainstalujte hlavu cívky na místě a to vše je upevněno v opačném pořadí. Nyní na trimmeru je nový únik pro zastřihovač, který vám pomůže rychle a bez problémů sekat trávu.

změnit, zastřihovač, zastřihovači, disk

Test v podnikání

Pro zabezpečení je nutné nosit ochrannou přilbu s transparentní pick-up chránit obličej, na rukou. rukavice. Nejprve se snažíme odstranit jemné suché větve, postupně se pohybovat do většího a koncového testování s rozlití suchým a semocem stromů o průměru 7-8 cm.

Jsme přesvědčeni, že zastřihovač trávy s diamantovým diskem pracuje docela efektivně, spolehlivě a bezpečně. Sekce jako příčné a šikmé jsou velmi hladké. Nejsou viditelné zmačkané a roztrhané vlákno ze dřeva. Chcete-li sekat trávu s diamantovým kotoučem je také poměrně pohodlně, efektivně a produktivně, bez ohledu na výšku, oka a suchost. Trimmer pro trávu s pilovým diskem nejen dokonale provádí své přímé funkce (nakrájené trávy), ale také rozšiřuje rozsah použití (odstranění fena a větví ze stromů a prostor nedostatku barů). Pozornost! Není nutné se zapojit do zastřihovače pro trávu topných kotoučů velkého průměru a tloušťky, protože způsobí zvýšení zatížení převodovky a motoru, a možný předčasný členění. Sníží také bezpečnost práce s takovým nástrojem, který nemůže být v žádném případě povolen.

Instalace nože na vyžínače pro trávu. video

Zveme vás, abyste se seznámili s video instrukcí pro výměnu nože na benzínu Trimmer Stihl. Připomínáme, že instalační kroky mohou být mírně odlišné v závislosti na modelu. Proto nezapomeňte podívat se do pokynů!

Pokud je Disk Trimmer pravidelně používán, trvá to čas od času vzít a zaostřit nebo změnit na nový. Tato položka může být vyrobena z kovu nebo plastu, má jiný počet čepelí, ale proces náhrady zůstává stejný. Tento postup je navíc podobný techniky různých výrobců, ať už Carver nebo Huter, ale jsou bezvýznamné rozdíly. Změňte nůž na zastřihovač jednoduše, pokud budete postupovat podle bezpečnosti a znáte správný postup, vyhledejte popis, který můžete v uživatelské příručce. V tomto materiálu bude popsán celý proces nahrazení krok za krokem, jakož i způsob samočinného nože, bude popsán v tomto materiálu.

READ  Jak vítřit sušičku pro zastřihovač na trimrový buben pro trávu

Když je použití nožů skutečné

Při použití MOTOCOS na chatových stránkách je nejoblíbenější tryska sušička pro zastřihovač. Má malou cenu, vhodný pro různé hlavy zastřihovače, bezpečné při práci. Minus aplikace rybářské linky je, že je vhodná pouze pro zkosení nízkého. V jiných situacích je řetězec okamžitě ucpaný, bez ohledu na to, zda se používá benzín nebo elektrický model zastřihovače pro trávu. Kromě toho, vegetace je navinuta na vřetenu, která vytváří základní odolnost vůči hřídeli a vede k jeho rozpadu. Může také spustit selhání systému pístu v benzokosum nebo motorem motoru v elektrickém výkřiku.

Proto jsou použity různé trysky pro ubytování vysoké nebo tvrdé vegetace. Takže pro čištění vysoké a hrubé trávy, tenké výhonky stromů a keřů instalují a používejte lepší disk. Tato tryska je ucpaná mnohem méně často, což přispívá k většímu odolnosti proti opotřebení techniky.

Na poznámku! Vzhledem k tomu, že motor elektrických exprimujících a modelů baterií je méně silný než na benzokosu, takže použití disků je relevantnější pro benzínové sekačky.

Zařízení cívky pro trávu

Hlavy mositů pro zastřešení jsou různé konstrukce. jednoduché i složité. Níže uvedený obrázek ukazuje poloautomatickou hlavu vyžínače od motocosu Husqvarna (Husqvarna) v demontované formě.

Tento typ hlavy je přítomen v konfiguraci většiny benzínu a elektrických svitků, jako je Stihl (Stihl), Patriot (Patriot), šampiona (Champion), Bosch (Bosch), HUTER (HUTER) a další. Zařízení hlavy mositů je dostačující. Zahrnuje následující podrobnosti:

 • Základem hlavy mozosti;
 • Tlačítko pro poloautomatický posuv kabelu;
 • cívek (cívka), ve kterém je únik doplňován pro zastřihovač;
 • jaro;
 • Lhůty. skrze ně linie pro zastřihovač vyjde ven;
 • čepice zastřihovače hlavy;
 • Trimmer Lesk (kabel).

Na následující fotografii jsou také jednodušší hlavy vyžínače.

Všechny tyto trysky neumožňují délku čáry v poloautomatickém režimu (po stisknutí tlačítka). V případě útesu musíte zastavit sekačku a změnit ručně.

Závěry o účinnosti

Shrnutí To stojí za to říct, že výrobci nejsou používáni k použití speciální linie pro zastřihovač. Je optimálně vhodný pro práci s tímto nástrojem: dělá dobrou trávu a nepřeplňuje mechaniku zařízení. Pokud skončí, stále existuje mnoho práce, je lepší koupit nový. Pro dočasné použití můžete samozřejmě instalovat kovový kabel, ale při první příležitosti musí být změněn na speciální linii pro zastřihovač. V opačném případě bude nepříznivý vliv na technický stav přístroje.

Vyberte si rybářskou linku pro zastřihovač nejen v tloušťce, ale ve tvaru je nutná proto, proč: Kabel nevyřízne stonek, ale přeruší ji. Rotující řetězec byl mnohokrát na povrchu dříku a na konci odděluje svou horní část. Pro takovou práci je tvar špičkové hrany důležitou technickou charakteristikou.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS