Jakou značku sekaček trávníku vybrat si

Top 11 Nejlepší benzínové sekačky

Sekačky benzínového trávníku mají značnou popularitu po celém světě. Je to docela oprávněné. Na jedné straně se liší větším výkonem, což usnadňuje čištění z přebytků bylin a dokonce i keřů rozsáhlé platformy. Na druhé straně mají více autonomie, protože není třeba připojit sekačky na trávu do sítě. stačí nalít plnou palivovou nádrž. Není divu, že mnoho lidí má touhu získat je. Ale jak si vybrat vhodný sortiment vhodný v tak bohatém? Je to pro takové čtenáře provést rating nejlepších benzínových sekačkových sekaček a budeme popsat deset skutečně úspěšných modelů od populárních výrobců.

Přístup k volbě vhodného modelu následuje nejvíce vážně. po tom všem je to poměrně drahé. Co by mělo věnovat pozornost při nákupu?

Především. Je od ní, že záleží na tom, zda budou problémy při upevnění tvrdých plevelů a mladých keřů.

Kromě toho byste neměli zapomenout na úroveň hluku. ovlivní nejen komfort sousedů, ale také do samotného pracovního postupu. není to příliš příjemné pracovat na několik hodin za ohlušující hluk.

Ujistěte se, že věnujte pozornost přítomnosti mulčovací funkce. broušení zkosené trávy pro pozdější použití jako mulčování.

Kvalitativní modely jsou produkovány různými velkými společnostmi, ale nejoblíbenější produkty těchto firem jsou nejoblíbenější:

Samozřejmě to není kompletní seznam dobrých výrobců. A ne všechny jejich modely jsou bezchybné. Ale získávání produktů těchto společností, určitě nemusím litovat.

Elektrické sekačky s elektrickým pohonem jsou rozděleny do baterie a pracují ze sítě 220 V. První je vhodnější pro jejich mobilitu, ale je to dražší, druhá je ekonomičtější a závislá na drátech.

Tato třída zahradní techniky se vyznačuje nedostatkem nedostatků, které jsou inherentní v agregátech motoru:

Elektrická zařízení jsou jen trochu horší než benzín u výkonu nebo jiných technických parametrů. Jsou také schopni zvládnout velké a malé plochy, manévrovatelné.

Nejlepší se stal čtyřmi populárními samohybnými sekačky, které kvalitou a vlastnostmi šli kolem jednoho tucta konkurentů.

HYUNDAI LE 4600S DRIVE

jakou, sekaček, trávníku, vybrat

Populární elektrický model sekání trávníku od společnosti Hyundai obdržel titul „Uživatelská volba“ na službě Yandex.Trh. Z konkurentů se vyznačuje vysokou rotací nože, což výrazně sníží čas práce. Výkonný motor vám umožní zpracovat nejen trávník, ale také silné plevele. Podle názorů je sekačka na trávu poněkud tichý v práci, pohybující se pohodlnou rychlostí 3,6 km / h. Manévrovatelnost může být odhadnuta na 4 v důsledku hmotné hmotnosti, ale všechny kontroly jsou umístěny co nejpohodlnější. Výška kočky je nastavitelná od 3 do 7,5 cm. Majitelé dodávali jen mírně nadměrnou hmotu a pouze jedna rychlost.

 • Silný, snadno se pohyboval podél letadla na kopci;
 • vhodná kontrola;
 • rychle a účinně sekačky;
 • Můžete pohodlně uzamknout kabel na rukojeti;
 • 7 kroky úpravy výšky sečení;
 • Vysoká kvalita sestavení;
 • Rolling.

GreenWorks 2502907 60V 46cm GD60LM46SP

Dobrá sekačka samohybná sekačka ze série profesionálních greenworks zařízení pracuje od 60 v baterií (4 A / h) a vybaven moderním indukčním motorem DigiPro. Kombinuje dobrou sílu srovnatelnou s benzínovými modely a nepřítomností všech minusů DVS. Sekačka je velmi vhodná pro použití. manévrovatelné, relativně světlo. Existuje užitečná mulčová funkce. Emise byliny ve dvou pozicích: v travnatém baru nebo soBl. Charakteristiky by měly být „Profi“ linie: výška je nastavitelná v širokém rozsahu 20. 80 mm, šířka 46 cm, životnost baterie. 1 hodina. Top 9 Účastník nemá mnoho recenzí, nicméně, většina z nich je jen pozitivní.

 • indukční motor;
 • dobré technické parametry;
 • Dlouhá autonomní práce;
 • dva směry vyhození trávy;
 • ocelová paluba;
 • AKB a nabíječku.

STIHL RMA 448 TC

STIHL představil jednu z nejúspěšnějších bateriových sekaček na trhu. Na první pohled je vynikající kvalita hozen. polymerní pouzdro pro nárazuvzdorné, odolné vůči UV a vysokým teplotám, ergonomickou monorukathetiku s úpravou pod růstem obsluhy. Inovační tvar katastrofu za předpokladu, že je to snadné čistící a ochranu uživatele před prachem a zbytkům zkosené trávy. V kombinaci s dobrými technickými vlastnostmi model nepochybně doplnil hodnocení sekačkových sekaček s vlastním pohonem 2022.

 • Vysoce kvalitní montáž a materiály;
 • Schopnost instalovat trysky pro mulčování;
 • Trvanlivost materiálů;
 • Široká škála úpravy řezné výšky;
 • Nastavení hladké rychlosti.

MAKITA ELM4613

Jeden z nejoblíbenějších modelů elektrických samohybných sekačkových sekaček v značce je charakterizována optimálně vybranými výkonnostními vlastnostmi a manévrovatelností nezbytnými pro péči o trávníky složitého tvaru. Její kobylka, navzdory zvýšenému objemu, má měkký design, který vám umožní vysoce zvednout přední část při překonávání překážek nebo obrácení. Silný výkonný elektrický motor poskytuje nejvhodnější pro většinu typů otáček povlaku a řezání vegetace. Ale hlavní věc je, že uživatelé říkají, to je velký počet výškových kroků a nejlepší ve své třídě Poměr cena-kvalitní technika.

 • Optimální rychlost. 3.6 km / h;
 • Herb kapacita při 60 l;
 • Nastavení výšky 8 poloh;
 • spolehlivost;
 • Čistota sklizně trávy.
READ  Elektrický šroubovák, jak si vybrat dobrý šroubovák pro práci

Co je sekačka na trávu lepší?

Výběr mezi benzínem a elektrickou míli, musíte vzít v úvahu kvalitu webu a odlehlosti ze sítě. Je-li spiknutí malé plochy (až 15 kV.M.) Je lepší věnovat pozornost elektrickým modelům. Je-li spiknutí velké velikosti (více než 50 kV.M.) Se stromy a stopami, které budou zasahovat do pohybu zařízení s elektrickým shuffle, je lepší zakoupit sekačka běžící na benzínu nebo z baterií. Samozřejmě, dobíjecí sekačky formátu „nabité a připravené“ jsou nejoblíbenější s největší popularitou. Moderní sekačky pracují hladce asi 60-80 minut. Během této doby můžete snadno zpracovávat 5-6 akrů.

Při výběru nejlepší sekačky trávníku musíte věnovat pozornost takovým faktorům jako:

 • Objem a materiál sbírky trávy. Sběratel trávy může být vyroben z plastu, tkaniny nebo je typem kombinace. Tkanina je snazší a plast je snazší čistit: můžete jej kdykoliv umýt a pracovat dále. Limit sběratele trávy u domácích modelů sekaček není více než 40 litrů. Je třeba zvážit, že hmotnost zařízení v plné nádrži se výrazně zvyšuje.
 • Typ. Benzín nebo elektrické modely jsou vybrány v závislosti na kvalitě vegetace (měkké nebo tuhé trávy) a jeho objemu: první je obvykle silnější, druhá je vhodnější.
 • Napájení. Motorový výkon ovlivňuje rychlost kočky, trvání nepřetržitého provozu a jak silná sekačka zvládne trávu.
 • Váha. Indikátor je relevantní, když musí být držák velké sekačky nosen z místa na místo. V každém případě se nestane absolutně bezcasté sekačky trávníku.
 • Snadné použití. Závisí na kvalitě kontroly sekačky, výšce rukojeti a jiné ergonomie. Existují například modely, ve kterých může být rukojeť upravena růstem. Důležitým faktorem je hladkost kurzu, který závisí na kvalitě kol. Rozpočtové modely obvykle vytvářejí bronzové rukávy, na dražších modelech existují ložiska typu jehly.
 • Další funkce. Například přítomnost mulčovací soupravy pro hnojivo trávníku je drcená jen zkosená tráva nebo boční emise.

Nejlepší samohybný benzínová sekačka s trávou a mulčování

Oleo Mac G53TK Allroad Plus4 6607-9074EM

Výkonný a multifunkční italská sekačka pro 44 000 s 3-B-1 účesový systém (boční výtok, mulčování, kolekce v sběrném sběru trávy a zadním emisí), s nízkým hlučným motorem, velkými širokými koly a různými typy pracovních prvků pro maximální snadné.použít. Vysoce kvalitní mulčovací funkce zajišťuje dobrý malý mulč. Model má velký cestující (70 l) s ukazatelem plnění.

Nejlepší elektrický sekačka sekačka robot

Stroj Al-Ko Robolinho 110

Samohybná rakouská sekačka poskytuje automatickou péči o trávníku bez ohledu na povětrnostní podmínky (díky vodotěsnému pouzdru). Funguje to, i když majitelé nejsou doma. S neoprávněným pohybem z dané oblasti obsahuje systém pípnutí, který poskytuje ochranu proti krádeži.

Automaticky obejít překážky robota, detekuje je pomocí senzorů. Na dobíjení na základnové stanici se sekačka na trávu pohybuje sami. Výška řezu může být nastavena v sedmi polohách v rozmezí 3-6 cm, skříňový pás je 28 cm.

Výhody: spolehlivost, dobrá manévrovatelnost, kompaktnost, nízká hmotnost (8 kg), výkon a vysoký výkon.

Nevýhody: High

Hodnocení stolu nejlepší sekačky na trávu, relevantní pro 2021

Níže uvedená tabulka ukazuje top 15 modelů sekaček trávníku:

Existuje několik kritérií pro výběr nejlepší sekačky na trávu. Ale vybrat sekačku, musíte nejprve zjistit hlavní rozdíly tohoto zařízení z podobných zařízení. Majitelé pozemků často nevidí základní rozdíly mezi touto techniku, která ohrožuje přibývající chyby při výběru.

 • Sekačka na trávu je poměrně výkonné zahradnické vybavení pro výrobu trávy, rostlin a provádění dalších funkcí na plochých reliéfu, které se pohybují na kolečkách.
 • Grass Trimmer. nízkoenergetický manuální mechanismus. Skládá se z řezných prvků, tyčí a motoru. Obvykle se používají pro zpracování relativně malých míst a těch, kde se sekačka neprošla.
 • Lawn sekačka. výkonnější a spolehlivější možnosti vyžínače pro trávu. Používá se pro vysokou trávu a na nerovném půdě. Pokud nemůžete použít sekačku, mohou být motocos použit jako hlavní nástroj, ale není vhodný pro trávu trávu.

Poté, co jste viděli, že potřebujete sekačku trávníku, je čas jít na parametry podle svého výběru. V závislosti na tom, zda je třeba zakoupit mechanickou, elektrickou nebo benzínovou sekačku.

Electric Trávník Sekačky Výběr kritérií

Elektrický spotřebič je vybaven elektromotorem s kapacitou 0,4 až 6 kW, který kráčí řezným prvkem. Jako tento prvek může být válcový nůž (typ bubnu) nebo čepel (otočný typ). Pomocí těchto zařízení můžete snížit trávu šířkou od 32 do 43 cm najednou a výška sečení se upraví od 1 do 10 cm.

 • Provozní výstup. Jsou šetrné k životnímu prostředí, nevyžadují nákupy palivových a maziv, mají nízkou hladinu hluku (80 dB).
 • Dobíjecí. Mají stejné výhody jako výše uvedené zařízení. Další výhoda je zvýšená mobilita.
READ  Jak navíjet linku pro zastřihovač na sekačce trávníku

Broušení bylina může být vypuštěno po stranách, vzadu, jít do sbírky nebo mulče (nasekaná tráva padá do půdy a otočí se na hnojivo).

 • Přesunout Power. Parametr je vybrán, odpisování z konstrukčních funkcí oblasti, která bude řešena. Pro tlusté a hrubé byliny vyžadují vysoký výkon. Pro tenké. menší.
 • Nastavení výšky sečení. Může mít od 2 do 50 s nadměrnými úrovněmi pevné výšky, ale obvykle je tento ukazatel od 2 do 10. Je-li důležitá přesnost, zakupte zařízení pomocí centrální funkce nastavení.
 • Pohled na klesající trávu. Nejčastější vzhled. resetujte zpět. Při výrobě trávy na boku postranní linie je nejvhodnějším způsobem resetovat blok. Mnoho modelů je také vybaveno sběratelem trávy (může být měkký, tvrdý a kombinovaný) a nejmocnější plevelné stroje mají mulčovou funkci. mohou pustit trávu různými způsoby a mít štítek „3 v 1“.
 • Samohybný. Elektrická sekačka může pracovat samostatně (musí to jen začít) nebo s osobou. Obvykle self-pohonnost v tomto případě nezáleží na tom, že elektrické sekačky trávníku jsou lehké, takže se snadno řídit, i když model je nekompodutž.
 • Skládací rukojeť. Umožní ponořit sekačku trávníku v kufru auta, cvičení pohodlné přepravy a skladování.

Kritéria pro výběr mechanických sekačkových sekaček

V mechanické (jsou „manuální“) neexistuje žádná mechanická míle. Řezací prvek je zde válcový nůž, který je poháněn koly. Obsluha tlačí vpřed sekačku trávníku, kola se točí. nůž se točí a ozorvení trávníku.

Kritéria pro výběr mechanických sekačkových sekaček:

 • Šířka sečení. Pro otevřené plíce bez překážek, široká sekačka bude vyhovovat. Pro trávník, který se nachází mezi stromy a dalšími výsadbami / překážkami, potřebujete model.
 • Délka řezného segmentu. Výkon zařízení se zvyšuje se zvýšením jeho délky.
 • Nastavení výšky sečení. Při nákupu, zvažte, která výška je váš trávník. Čím více úrovní výšky. jedna sekačka je univerzální. Existují sekačky na trávu s 8 nebo více úrovní.
 • Pohled na klesající trávu. Zde je vše podobné elektrickému typu sekaček. Tam je klesající zpátky, bokem, vybavení travnatých látek.
 • Váha sekačka na trávu. Než je těžší, spolehlivější design. Slyšení je vhodná, ale někdy je dosaženo na úkor obecných charakteristik zařízení a jeho kvality.

Kritéria pro výběr benzínových sekaček

Tento typ zařízení je vybaven benzínovým motorem s výkonem 1 až 6 výkonem, díky kterému otáčí čepel nože.

S pomocí čerpací stanice můžete snížit trávu o šířku 42 až 87 cm najednou a výška sekání může být nastavena v rozmezí od 2 do 11 cm. Zkosená tráva může být také vypuštěna zezadu, bokem, jít do travnatéka nebo mulče.

Samoúhlé modely jsou vybaveny pohonem kola a stane se:

 • Výkon motoru. Stále stejně jako elektrické. produktivnější sekačky se lépe ukazují, když mají tuhou trávu a tlusté stonky.
 • Způsob spouštění motoru. Většina modelů je vybavena pohonem kabelu zapalování (je nutné spěchat pro speciální šňůru), ale tam jsou ty, které přicházejí pomocí klíče.

Sekačka na trávu, kterou společnost je lepší vybrat

V roce 2022 producenti zahradního vybavení poměrně hodně. Spolu se známými a osvědčenými značkami se objevují všechny nové společnosti, které slibují lepší kvalitu a dlouhou životnost.

Než si koupíte sekačku s elektromotorem, stojí za to věnovat pozornost nejlepším značkám, podle odborníků:

 • Bosch. Německý výrobce. bezpodmínečný vůdce na trhu pro opravu, stavebnictví a opuštění zahradníku. Mark má velkou poptávku po velkém výběru, stabilní kvalitě a lepší znění.
 • Elitech. Domácí společnost vyniká na pozadí konkurentů s spolehlivostí a přísnou kontrolou kvality výroby. Důležitou výhodou společnosti je široká síť servisních center a citlivých po trendech trhu.
 • Stihl. Další významný výrobce, který má zvláštní důraz na výrobu různých zařízení pro péči o zahradní místa a mateřské území. Mnoho značek zahrnuje sortiment sekačkových sekaček, ale Stihl úzce se specializuje na tento segment, zavádí svou vlastní technologii a věnuje mnoho pozornosti pohodlí a efektivitě.
 • Hyundai. Mark se dokonale osvědčila pro rozvoj dobrého vybavení při odpovídajícím počtu cen. Společnost nahromadila obrovské zkušenosti v oblasti inženýrského vývoje, takže všechny výrobky splňují požadavky moderních uživatelů.
 • Mistr. Dobrá a známá značka nabízí kupci levná a spolehlivá technika. Velký rozsah zahradního vybavení bude blokovat celou řadu uživatelských potřeb. A hlavní výhody udržovatelnosti a nenáročnost v provozu.

Nejprodávanější elektrické sekačky

Hodnocení bylo sestaveno podle odborníků, což určilo nejvhodnější sekačky na trávu. Existují také testy všech prezentovaných agregátů s cílem identifikovat jejich nedostatky a přínosy. Závěrečný seznam je zohledněn a recenze reálných kupujících, kteří zboží používali na chvíli.

Prodejní lídři. Elektrické Samočisté sekačky

Samohybná tráva-poháněná má značné rozdíly v designu z ne-inteligence. Pohon na předních kol činí agregát manévrovatelné v malých oblastech s komplexním uspořádáním. Jízda zadního kola je obvykle zapotřebí, pokud oblast má nerovnoměrný úlevu, a v tomto případě má sekačka na trávu nejlepší kvalitu trávy ve srovnání s pohonem předního kola. Další funkce, které poskytují pohodlný provoz, jsou: Schopnost vybrat rychlost pohybu a otáčení řezacích nožů, stejně jako rychlost otáčení sekačky. Další, zvážit 7 modelů sekaček, které mají nejvhodnější vlastnosti pro pohodlnou práci.

READ  Jakou frézu pro vyrovnání povrchu na frézce?

Malá velikost Makita Lawn sekačky vám umožní zvládnout jakoukoliv zemi nebo zahradu v krátkém čase. Speciální zařízení kol umožňuje kvalitativně formovat trávu u stěn budov, plotů a stromů, aniž by je poškodila. Sekačka shromáždila kvalitativně, která umožňuje dlouhou operaci bez nepříjemných poruch. Odolné pouzdro pojme kolektor trávy s objemem až 40 litrů. Sekačka má 13 greysca gradace: výška od 2 cm do 7.5 cm. Při tvorbě agregátu zachycuje šířku zóny trávy 0.43 m. je to velmi vhodné pro malé letní chaty nebo zahrady. V základní konfiguraci není baterie dodána.

 • hladký začátek práce;
 • Nastavení délky rukojeti;
 • Vysoce kvalitní ocelové nože s vysokým otáčením otáčením;
 • moderní design;
 • Rozpočtová hodnota.

Mobilní samohybná sekačka Malé velikosti. Má optimální schopnost pracovat na malých oblastech. Má funkci mulčování a házení zkosené trávy zpět. Volumetrický kontejner pro sběr trávy je snadno uvolněna. Výška koček lze nastavit speciální pákou.

Pro pohodlnější práci v designu existuje příležitost změnit výšku rukojeti sekačky, existuje také další rukojeť na pouzdru. Vysoce kvalitní nože nemusí ostříhat a jsou schopni se vyrovnat i s velmi tvrdými rostlinami. Specialisté doporučují Patriot těm, kteří se tyto jednotky nikdy nezabývají, jako správa nejjednodušších a srozumitelných.

 • Motor je chráněn před možným přetížením;
 • Sběratel trávy se snadno odstraní;
 • Rukojeť je vhodná pro kompaktní skladování;
 • Přívětivost životního prostředí a snížená spotřeba energie;
 • ne hlučný.

Odborníci nedoporučují pracovat příliš dlouho na této sekačce bez přestávky. Optimální čas, aby se zabránilo přetížení. 30 minut. Dále je lepší dát motor cool.

Spolehlivé okno elektrické trávy s možností mulčování zkosené trávy. Jedná se o velmi manévrovatelné zařízení pro práci na malých domácích místech a zahradách. Konstrukce má ochranu sekačky z náhodného poškození, takže jednotka může být snadno použita na jakémkoli úlevě s tuhými typy vegetace.

Mulčování se rychle dochází kvůli ostrým noži otáčejí při vysoké rychlosti. Vestavěná baterie může podporovat autonomní provoz sekačky do 60 minut. Rukojeť je vhodně nastavitelná na požadovanou výšku. Snadný průběh zařízení vám umožňuje použít to příliš silné lidi a ženy.

 • 5 stupňů výšky trávy trávy;
 • Skládací rukojeť s protiskluzovou gumovou podšívkou;
 • průměr kola 15-18 cm;
 • Bezpečnostní pojistka a klíč.

Někteří spotřebitelé poznamenali, že pro sezónu se několikrát spadne k ostření nožů sekaček, což není příliš vhodné. Také často zlomí a vyžadují výměnu. Ale případ se nebojí poškození z náhodných kamenů.

Nejpohodlnější sekačka se spolehlivou a prostou baterií. Vestavěný čip s inteligentním řízením napájení přístroje umožní sekačce pracovat delší dobu, pokud je zakázána ze sítě. Správa sečení je vhodné, protože správná tlačítka jsou umístěna na arg jednotky. To významně zlepšuje pohodlí použití, nebude nutné zapnout, stačí stisknout odpovídající tlačítka.

Jednotka je schopna výroby řezů 30-60 mm s optimální šířkou rukojeti 32 cm. Bosch sekačka bude vynikající nástroj pro kočičí trávu v malé zahradě nebo v oblasti venkovské oblasti. Relativně lehká váha pomáhá přístroji více mobilní na jakémkoliv terénu.

 • žádný hluk;
 • Pohodlné skládání pro skladování;
 • Baterie se rychle nabíjí;
 • Zajímavý design a vynikající kvalitní shromáždění;
 • Záruka výrobce na dlouhou dobu.

Úplně univerzální a pracovní sekačka. Jednotka má jeden režim provozu, což zjednodušuje správu. Motorová kapacita 1400 W stačí, aby se vyrovnat s trávou v krátké době na relativně malých oblastech. Zařízení lze použít na jiném reliéfu.

Mechanismus pro nastavení výšky trávy trávy je uspořádán takovým způsobem, že každá osa na pružině je posunuta odděleně na požadovanou divizi. V případě neopatrného tisku je blok motoru. Samotná sekačka se spustí pouze po použití druhého zvláštního tlačítka.

 • 5 gradací pro různá výška trávy;
 • Úspory energie;
 • akutní spolehlivé nože;
 • snížené vibrace zařízení během provozu;
 • Rozpočtová hodnota.

Sekačka je navržena především pro relativně rovné oblasti, bez silného sklonu a výšky poklesu. Ale pro toto zařízení je vždy k dispozici pro prodej náhradních dílů na levnou cenu, což z něj činí jedním z nejvýhodnějších pro masové spotřebitele.

Spolehlivá sekačka s asynchronním motorem. Může pracovat v různých režimech. Šířka kočky dosáhne 40 cm. 6 gradací výšky kočky vždy pomůže zvolit optimální způsob provozu, takže ne trávit příliš mnoho času. Snadno běží na náměstí v 600 m2. Vysoce kvalitní poslové trávy a hodí zpět.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS