Jaký druh jednosměrného traktoru vybrat naftu nebo benzín

Uniosiální pozdrav traktoru, s jakým motorem je spolehlivější

Moskovsky Mash v pronajatých místech Gavrilov-yamsky Lokombybinat v roce 1968 vytvořila odvětví výroby. workshop 00, kde výroba malých zahradních zařízení začalo pod značkou Achate. Hlavní činností workshopu však byla výroba speciálního vybavení pro letectví. Na konci devadesátých let se podnik OJSC GMZ „AGAT“ připojil k FNPC „Salyut“ a do roku 2011 se zabývá výrobou motobloků Salute-5.

Od roku 2012, na Gavrilov-Yamsk inženýrské závod, vlastní výroba achátových motorobloků na základě konstruktivního a technologického vývoje a výrobních zařízení, které byly zděděny od pozdravu. Díky vybavení agregátů profesionálními motory ze slavných značek bylo nyní možné výrazně rozšířit rodinu moderních motobloků Achate.

Funkce Diesel Motoblock

jaký, druh, traktoru, vybrat, naftu, nebo

Diesel Motoblocks. nejlepší verze technik pro zpracování významných setí. Zařízení může mít výkon nad 12 litrů. s., Co je srovnáno s parametry kompaktních minitraktorů. S hmotností více než sto kilogramů je jednoosý traktor na dieselovém motoru poměrně těžký, schopný vyrovnat se se zemědělským pracím jakékoli složitosti.

Motor na dieselu má své výhody:

 • Minimální spotřeba paliva, bez ohledu na sílu jednotky;
 • Vysoký točivý moment a trakční výztuž;
 • Dlouhá životnost a nízké provozní náklady (opravy potřebné extrémně zřídka);
 • Odolnost při práci v důsledku vysoké hmotnosti agregátu.

V konfiguraci motocyklů multistupní přenos, který umožňuje fungovat v různých režimech. Jednotka není příliš manévrovatelná, ale je charakterizována účinností během terénní práce. Diesel Uniosiový traktor je docela drahý, kvalita použitého paliva by měla být vysoká. Udržujte čínštinu / ruský agregát, dodržovat přísné pravidla.

Diesel a benzín. Jaký je rozdíl?

Všechny drobné motobloky představené dnes na trhu, bez ohledu na jeho třídu, existují dva typy: Diesel a benzín. Ve skutečnosti však tato definice ve vztahu k motorovým blokům není zcela přesná. je výhradně o tom, jaký druh motorů jsou vybaveny. T.E. Teoreticky, stejný model motoru může být vybaven jak benzínovým, tak naftovým motorem, ale v praxi, výrobci raději stanovit jeden typ elektrárny: nebo benzín nebo naftu. Je snadnější vybavit zařízení s náhradními díly a vyrábět službu.

READ  Jak řezat profilovou trubku pod úhlem 45 stupňů

Benzínové motory jsou spuštěny z jiskry získané za použití zapalovací svíčky a nafty. ze svíčky žhavého. Benzínové motory mohou pracovat po dlouhou dobu v nečinnosti, zatímco u dieselových motorů je taková situace extrémně nežádoucí. dlouhodobá operace bez úplné pracovní zátěže často vede k rozpadu dopravy. Ale tento problém je vyřešen jednoduše: docela pravidelně, alespoň jednou denně, aby se motoblok, aby pracoval pod zatížením 2-3 hodin, ao lámání kvůli nedostatku nákladu na dieselovém motoru se nemůže starat.

Pro ochranu před přehřátím benzínového motoru se používá pouze chlazení vzduchu, motorový motor, kromě vzduchu, je také chráněn vodou chlazeným na něj. Ve skutečnosti je chlazení vody současně jak „plus“ a „mínus“: motor je lépe ochlazen, ale v zimě je voda nutná pokaždé s dlouhým jednoduchým motorem k odtoku z radiátoru, jinak bude zmrazit.

Nejen voda v radiátoru může zmrazit, ale také wasolol v palivové nádrži. Nedostatek dieselového motobloku je, že v zimě potřebuje speciální, „zimní“ palivo, protože „letní“ dieselová paliva v mínus teplotě se mění v palivové nádrže v hustém parafinizovaném gelu, ucpání paliva.

Diesel Uniosionial Traktor: Plusy a nevýhody

Další nedávno jednosměrný traktor nebo jakýkoli jiný zahradní inventář, pracující z naftáti, byl považován za fantastický. V posledním desetiletí s příchodem malých dieselových motorů se tato perspektiva stala realitou.

Výhody dieselových motobloků:

 • Nízká specifická spotřeba energie. ve srovnání s podobnou výkonem benzínovými motory má tento ukazatel rozdíl 20%;
 • Zvýšený točivý moment. projevuje se i na malých otáčkách a činí jednotku vydržet na vysoké zatížení;
 • Velký pohyb. v průměru, všechny dieselové motobloky jsou určeny pro 3 tisíce. o použití, které přesahuje podobné množství pro benzín téměř dvakrát;
 • Významnou výstavbu je důležitou výhodou pro zpracování jakéhokoliv typu půdy. Vzhledem ke zlepšeným spojování se podkladovým povrchem jsou zřetězně uvolněny pluhem, dokonce kinematografie a těžkými půdami a nevyžadují montáž váhových činidel. Na lehkých písčitých a štípových podkladech, dieselové motobloky se pohybují bez sklouznutí na běžných pneumatech, což umožňuje vyhnout se dodatečným nákladům na primáry;
 • Velká vstřícnost životního prostředí. složení výfukových plynů po spalování naftového paliva je bezpečnější než od benzomotorů.
 • Vysoké náklady na všechny dieselové inženýrství, které se nalije do vysokých nákladů na její opravy a naplánovanou údržbu;
 • Potíže se spuštěním dieselových elektráren v zimní sezóně. k odstranění tohoto problému, uživatelé budou muset vypnout aditiva proti nemrznoucím přídivům palivu nebo v nepřítomnosti elektrického startéru, aby ho navíc instalovala;
 • zvýšený účinek vibroseum;
 • Slabá manévrovatelnost a v důsledku velké hodnoty silných nákladů operátora.
READ  Salát z červených sleďů by měl být nakrájený na plátky nebo nastrouhaný

Specifičnost benzínového motobloku

Technika na benzínu zůstává nejvyhledávanější. Síla takových motobloků do 9 litrů. s. Použití této jednotky, pluh, kultivují, křičí a ponořují půdu.

Motorové bloky mají malé rozměry, se liší v ekonomice, je vhodné je používat na malých pozemních pozemcích.

Jaké výhody jsou benzínové motobloky?

 • Nízká cena. Mezi obrovskou moderní rozmanitost technologie naleznete nejvhodnější jednotku funkčnosti a nákladů;
 • Dostupná služba. Specialisté se konají všechny potřebné typy opravy rychle a efektivně. Samostatné členění mohou být odstraněny nezávisle;
 • Nízký hluk. Diesel Uniosiální traktor vydává mnohem větší hluk;
 • Malé vibrace řízení. Technika nevyžaduje zvláštní dovednosti, protože model na benzínu je nejvhodnější pro začínající operátory;
 • Světlo Start. Jednosměrný traktor začíná bez ohledu na počasí a bez nutnosti ohřívání paliva bez majícího.

Všechny popsané výhody potvrzují mnoho recenzí vlastníků.

Benzínové motobloky mají následující nedostatky:

 • Nízký výkon. Pomocí těchto modelů motobloků můžete zpracovávat pozemkové grafy do 25 akrů. Technika nemůže vyrovnat se silnými zatížením;
 • Snified Air Chladicí systém. Nemůžete používat jednosměrný traktor po dlouhou dobu bez přestávek. Nadměrné zatížení mohou vyvolat členění souhrnu.

Mezi celou širokou škálu benzínových modelů stojí za to zvýraznit následující:

Díky této odrůdě si můžete vybrat jednoosý traktor na benzínu, který uspokojí všechny potřeby a přání majitele.

Hodnocení Top 7 nejlepších modelů

Místo název Cena
Top 7 nejlepších modelů
jeden Patriot Victory 25 000 000
2 Patriot Nevada 45 000 ₽
3 Huter GMC-6.5 18 000 ₽
4 Huter МК-7000 19 000 ₽
5 Huter GMC-5.5 17 000 ₽
6 Huter GMC-5.0 14 000 ₽
7 Зубр МТБ-300 23 000 ₽

Лёгкая мотоблочная техника позволяет применять механизированную обработку земли на участках площадью до гектара. Навесное оборудование дает возможность использовать привод двигателя для подсобных, хозяйственных операций, строительства, уборки территории.

Главными критериями выбора легкой агротехники большинство пользователей считают:

 • доверие к бренду — основывается на отзывах владельцев;
 • ценовой диапазон — позволяет выбрать одноосный трактор с доступной стоимостью;
 • простоту эксплуатации, минимум сложного техобслуживания;
 • легкость управления;
 • надежность — определяется сроком гарантийного обслуживания;
 • технические параметры: тип, мощность двигателя, конструкцию редуктора, вала отбора мощности;
 • Dostupnost sklopných zařízení, náhradních dílů.
READ  Jaký olej se nalije do reduktoru sněhu

Zeměpisná šířka použití zemědělských zařízení nesouvisí s designem motobloku. Sklopné vybavení pro většinu agregátů se prodává samostatně. To je vhodným principem, který umožňuje zemědělci navigovat potřebné typy agrotechnických operací, hlavní specializaci ekonomiky (zahradnictví, zahradnictví, chov zvířat, obilí plodiny). Při vypracování ratingu nejlepších motobloků 2017-2018 za cenu, kvalitu a spolehlivost, základ pro stanovení spolehlivosti a popularity byla reálná zpětná vazba uživatele.

Motorové bloky WeImy. dobrá kvalita

Modelová řada světelných agrotechnologií Čínská značka Weima se vyznačuje šířkou a rozmanitostí. V rozsahu ukrajinských obchodů najdete oba benzín (s kapacitou od 7 do 18 litrů.s.) A Diesel (6. 20 litrů).s.) Motoblocks. Soudě podle hodnocení uživatelů, jeden z úspěšných modelů se stal průměrným jednosměrným traktorem WM1100B-6 s dieselovým motorem 9 l.s.

Výhody zemědělců WEIMA WM1100B-6 věří:

 • Možnost non-stop pěthodinové práce na jednom tankování;
 • Šířka zachycení až 1.8 metrů;
 • Ekonomický motor (průměrná spotřeba je 1 litr dieselové paliva za hodinu);
 • Snížení převodovky;
 • Disková spojka. zaručuje hladké spínání rychlosti;
 • Významná ochrana motoru do 3000 hodin;
 • Stresované převodovky.

Závěry: Co koupit

Nyní, pochopení, jaký je rozdíl, budete snadno „na oku“ určit, kde je kultivátor a kde je jednosměrný traktor. Co je lepší z těchto agregátů, je nemožné jednoznačně říci, protože každý farmář a Dacket má svůj vlastní prostor pro zpracování a různé úkoly. Někdo se vejde do kultivátoru benzínu, další. ideální volbou bude elektrickým lehkým zařízením, třetí potřebuje pouze funkční jednosměrný traktor. Co si vybrat. závisí na velikosti spiknutí a priorit. Co je pro vás nejdůležitější? Snadná, pohodlí, manévrovatelnost, rychlost, úspory, široká škála funkcí?

Několik tipů pro ty, kteří pochybují o volbě:

Blok: 9/9 | Počet znaků: 641

Počet bloků: 16 | Celkový počet znaků: 20267 nity použitých dárců: 7Informace pro každého dárce:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS