Jaký je rozdíl mezi červenou a modrou Makitou?

Čí je značka Makita?

Hlavní montáž výrobků Makita, stejně jako u většiny světových značek, probíhá v certifikovaných továrnách v Číně. Díky tomu je výrobek levnější, aniž by to bylo na úkor kvality. Kromě toho má výrobce Makita několik závodů v Americe, Británii, Německu, přímo v Japonsku a také v Rumunsku.

Stejně jako na kufru je i na originálním elektrickém nářadí vyraženo vypouklým písmem jméno značky Makita. Barva těla originálu je spíše zelená, zatímco barva padělku je modrá. Makita je také jediná bez nápisu výrobce na černé základně. originální nápis má.

Jak rozeznat pravý a falešný elektrický šroubovák Makita?

Japonské elektrické nářadí Makita. Některé z nejoblíbenějších značek na trhu. Je to určitě dobře, protože příručka ukazuje vysokou kvalitu nástrojů. Existuje však i druhá strana mince. S rostoucí popularitou značky Makita prudce roste počet levných čínských napodobenin. Dnes budeme mluvit o tom rozlišovat originálního japonského výrobce Makita Corporation od padělaného nářadí.

Hlavní rozdíly mezi padělkem a originálem Makita

Společnost Makita se snaží chránit své elektrické nářadí. Padělané výrobky lze tedy snadno odhalit i při vizuální kontrole rozlišovat

Je však třeba postupovat s maximální opatrností.

Případ elektrického nářadí Makita;

Nejprve byste se měli blíže podívat na kontejner. Originál a padělek mají téměř stejnou barvu, ale jinak mohou být příliš světlé. Měli byste si také pozorně prohlédnout nápis na značce. V originále je název „Makita“. Ražba a nápisy.

V případě padělku se název společnosti projevuje jako nálepka nízké úrovně nebo ručně vyražená písmena. To lze snadno zkontrolovat. Lze je snadno odtrhnout nožem nebo nehtem. Při koupi nářadí Makita si proto pečlivě prohlédněte krabici s nářadím.

Kromě toho mohou klapky na karoserii vytvářet falešný dojem. Jsou značkové na originálních obalech. „Makita“, a jsou vyrobeny z lesklého. Nýty na padělaných pouzdrech jsou neoznačené a matné.

Mezery na víku kufříku se také liší mezi originálem a padělkem. Především mohou zcela chybět nebo mít stejný tvar. V druhém případě se různě tvarované mezery vůbec nevytvářejí.

DŮLEŽITÉ! Původní jsou velmi kvalitní a bez nečistot. Padělek se tím nechlubí.

Věnujte zvýšenou pozornost zadnímu krytu pouzdra. Na originálech je bílými písmeny uveden název značky Makita. Falešný kufr Makita toto neobsahuje.

DŮLEŽITÉ! Po otevření originálu uvidíte, že každý díl má své vlastní výrobní číslo.

Při vyjímání nářadí z těla se musíte podívat na výrobní štítek jednotky. Toto je malá tabulka s označením zařízení, zemí původu Makita a dalšími doplňujícími informacemi. U těch falešných doslova „vyžírá“ oči, což prozrazuje, že jde o falešný nástroj.

READ  Olej STIHL - rozdíl mezi originálem a padělkem

Originál má nápis Makita. Ačkoli je padělek zjevný, do očí bodá jasně červenou barvou. Nyní ke značení:

jaký, rozdíl, mezi, červenou
 • Na štítcích se skutečnými znaky je vedle čísla modelu umístěno sériové číslo zařízení. Na padělcích je pod tabulkou uvedeno výrobní číslo;
 • Originální jednotky Makita mají tabulku s označením pro použití;
 • Japonský výrobce na originálním nářadí je uveden jako Makita Anji Corporation, Aichi, vyrobeno v P.R.C. U padělků poslední nápis chybí nebo má jiná písmena. Čína, Malajsie.

DŮLEŽITÉ! Společnost Makita nevyrábí nářadí v SNS. Původní značka Makita a země, ve kterých skutečně existují továrny Makita:

Jak je vidět ze seznamu, původní Čína má jiný účinek.

Zajímavé: Na trhu jsou nyní k dostání „šedé“ modely elektrických spotřebičů. Jsou původní, ale jsou na nich všechny značky. Hlavní rozdíl je v tom, že takové nářadí Makita bylo do země dovezeno nelegálně. Přestože jsou tyto modely autentické, výrobce je nepodporuje. Proto nebude provedena žádná záruční oprava.

Nyní je třeba se pozorněji podívat na nápis na samotném nástroji, nikoli na tabulku. Stejně jako původní spotřebič nese značku Makita s vyraženým velkým písmenem.

ČTĚTE Makita 042016 9a Mazací tuk pro úhlovou brusku

Barva těla spotřebiče je zelenější než původní, ale modrá. Pro padělek. Na černém podstavci není žádný nápis výrobce, originální nápis. Toto je.

Pozornost byste měli věnovat také kvalitě plastových dílů jednotky. U originálů jsou vyrobeny z kvalitní, jednotné formy, u padělaných dílů je odlitek okamžitě patrný. Značky jsou odlomené, okraje jsou nekvalitní.

Například originální rotační kladiva Makita mají přídavné rukojeti s několika nápisy. Jeden je vyroben s odsazením a druhý s odsazením. Bílá. Falešné nemají vůbec žádná písmena.

DŮLEŽITÉ! Existují modely Makita, které mají na těle nálepku se jménem. Pokud je však utržený, je pod ním značka Makita.

Makita a dud nebo originál

Ve videu se dozvíte, jak rozeznat originál od napodobeniny. Kde věnovat pozornost.

Mnozí z vás pravděpodobně viděli v jednom obchodě dva původně velmi podobné výrobky, které mají jednotné obaly, všechny viditelné znaky.

Až na to, že cena těchto produktů se výrazně liší. Existuje zde jeden značkový výrobek a jeden padělaný výrobek. Pouze zde firma dodržuje pro našeho klienta zůstávají standardy kvality výroby výrobku, a kovaná firma se snaží řídit pouze vnějšími znaky výrobku, aby byl velmi podobný originálu, pak posoudit sami o kvalitě tohoto výrobku.Z padělků vyrobených pod značkou Makita bych rád uvedl několik jmen, jedná se o výrobky Makita

Hlavní rozdíl mezi padělkem a originálem není v ceně. Cena padělaných výrobků Makita je nižší než cena originálu a zákazník zpočátku určitě „skočí na tuto návnadu“, bez zubů, proč platit než jednoduše, když není žádný rozdíl? Ačkoli to může znít nepříjemně, není tomu tak. Špatně vyrobený výrobek zakoupený za nejnižší cenu vás brzy zklame a vaše zařízení se velmi rychle porouchá, v průběhu čehož budete muset kupovat nové výrobky a nakonec zaplatíte více, než byste zaplatili za jedinečný výrobek od výrobce na začátku. Proto se vyplatí šetřit na kvalitě.

READ  Jaký je nejlepší adaptér pro zadní kultivátor?

Na některých padělaných výrobcích Makita jsou také nesprávně připevněny specifické štítky. Zpočátku by si zákazník správného označení ani nevšiml, ale například u modelu Makita 5704R

Která je lepší než Makita nebo Bosch??

Pokud potřebujete nářadí pro začátečníky a ne pro časté používání, je Makita. Zatímco profesionální stavitelé by se měli rozhodnout pro Bosch, při trvalém používání elektrického nářadí je důležitější tříletá záruka a spolehlivost.

Podle barvy elektrického nářadí poznáte, k čemu je určeno: modrá (tmavě zelená). nástroj je profesionální, ale světle zelený. domácnost.

Rozdíl mezi domácím a profesionálním elektrickým nářadím?

Elektrické nářadí není určeno pro přerušované, krátkodobé použití. Profesionální nářadí je určeno pro trvalou a nepřetržitou práci, pro náročné a dlouhodobé použití. Stavební dělníci mohou používat vrtačku, rázový utahovák nebo elektrický šroubovák každý den 8-10 hodin v kuse.

Makita není výjimkou a svým zákazníkům poskytla Makita Maktec v červené barvě pro domácí práce a v modré barvě pro dlouhou a náročnou práci. Existují však společnosti, které vyrábějí pouze profesionální nářadí, například DeWALT.

Jak zkontrolovat nářadí Makita podle sériového čísla?

Sériové číslo nástroje je následující. Originál má číslo vyražené (vyražené), zatímco padělek má nálepku nebo nanejvýš vytištěné číslo. Nápis Makita na samotném nástroji, originál má pod nápisem reliéfní text, který je cítit, pokud po něm přejedete prstem, a padělek má jen rovný povrch.

Základní montáž výrobků Makita se stejně jako u většiny světových značek provádí v certifikovaných továrnách v Číně. Umožňuje vyrábět levnější výrobky bez snížení kvality. Kromě toho má výrobce Makita několik továren v Americe, Velké Británii, Německu, přímo v Japonsku a také v Rumunsku.

Barva napodobeniny Makita

Značka Makita se vyznačuje charakteristickou zelenou barvou. K dispozici je také ekonomická řada červených kufrů (dříve nazývaná MakTec). Barva se vztahuje i na pouzdro a kufřík. Padělky se však mohou honosit šťavnatým modrým nebo žlutým pouzdrem

Tento vzorek oblíbené akuvrtačky Makita HR2470 má také problém s barvou. Zadní strana pouzdra je velmi podobná originálu, ale přední strana je spíše světle šedá než černá jako originál. Na výrobním štítku je také model HR2470F (který Makita nikdy neměla, je tam HR2470FT) a korunka „Vyrobeno v Japonsku“

Padělaný peorátor Makita HR2470

Tady je další

jaký, rozdíl, mezi, červenou

Jak rozeznat originální úhlovou brusku Makita od padělku??

Pokud si chcete koupit úhlovou brusku Makita, měli byste věnovat zvláštní pozornost výrobní adrese: v originále je uvedeno Made in P.R.C a v kopiích chybí. Původní úhlová bruska má sériová čísla u hlavy a na rukojeti. Padělky žádné nemají.

READ  Jaký olej vyplní viking kultivátor

Makita je již dlouho značkou profesionálního nářadí. Díky modré a modré barvě je nářadí rozpoznatelné všude. na staveništi, ve strojírenské dílně i v běžném obytném bytě.

Makita trolluje Hilti? Nebo co je na tom, proč je Makita ČERVENÁ??

Nechápu to. mohl by mi to někdo vysvětlit?? proč je Makita červená? Soudě podle ceny. je téměř stejná jako ta zelená. Proto je těžké určit, zda se jedná o rozpočtovou řadu, nebo zda se jedná o řadu „superprofesionální“.

Stavební a dokončovací práce. Fasády. USP. Navrhování. Technovation. Vývoj GOST, SP, technické dokumentace.

jaký, rozdíl, mezi, červenou

Ale jak to tak vypadá, je to krize. Nic netrvá věčně.

 • Zobrazit profil
 • Osobní vzkaz
 • Není jasné, jaký druh obchodu. Pokud nějaký velký hyper, možná série vyrobená speciálně pro tento řetězec.
 • Co vám brání napsat zástupci společnosti Makita a zeptat se ho?
 • Zobrazit profil
 • Osobní vzkaz
 • Zobrazit profil
 • Soukromá zpráva

Alex_dr. Vypadá to tak, také včera v Obi viděl. Myslel jsem, že se prodávající spletl žádný nápis Makita. Škoda, že jsem se nepodíval na štítek, čí výrobek je.

Více jako rozhodnuto „hmotnost“ dát ji. Ne každý ví, že Maktek je levná Makita. Bosch má modré a zelené pravítko, Makita bude mít nyní zelené a červené.

Gennadij. je nízká řada pro chudé. Dodává se v řetězcích obchodů.

sanya1965 napsal: Gennady. je to nízký vládce pro žebráky. Dodáváno do obchodních řetězců.

sanya1965. Ale říká se Makita, není to hračka. Není to Patriot.

sanya1965 napsal: Gennady. je to dno pro spodinu. Dodáváno do obchodních řetězců.

sanya1965. Není pro chudé, není příliš levné v porovnání s zelenou řadou

Výstavba a renovace. Fasády. USP. Navrhování. TechSupervisor. Vývoj GOST, SP, technické dokumentace.

Jak jsem pochopil. je to jako „nářadí pro domácnost“, domácnost.

Řada Makita MT zahrnuje 22 nástrojů, které byly navrženy na základě výzkumu a vývoje společnosti Makita. Vyrábí se ve stejných zařízeních, ale bez dalších funkcí _ Nástroj skutečně funguje. Stejně dobrý a spolehlivý, ale za nižší cenu kvůli absenci dalších funkcí. Makita MT je snadno rozpoznatelná podle červené barvy._

Konstrukce a dokončovací práce. Fasády. USP. Design. Technický dohled. Vývoj GOST, SP, technické dokumentace.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS