Jaký je zastřihovač pro trávu, aby si vybral elektrický nebo benzín

Jak si vybrat zastřihovač pro trávu pro trávu, který nenechá

Napájení, typ napájení, řezné prvky, jakož i další parametry, které mají věnovat pozornost.

Moderní sekačky jsou rozděleny do dvou typů: elektrický a benzín. První je elektromotor, který se živí ze sítě nebo vestavěné baterie. Za druhé, tam je spalovací motor běží na benzínu.

Elektrický

Nejjednodušší a cenově dostupnější náklady jsou síťové trimry pro trávu pro trávu. Nepotřebují pravidelnou údržbu a připraveni pracovat ihned po zakoupení. Tyto modely se mohou pochlubit přívětivostí životního prostředí a nízkou hladinou hluku. Ačkoli, na rozdíl od jiných typů trimrů, elektrické jsou vždy vázány na výstup a jejich zóna účinku je omezena na délku kabelu. Vhodné pro ne příliš husté bylinky a malá místa.

Trimery baterií pro trávu jsou upgradovány verze drátu. Jsou jednodušší a zcela mobilní a autonomní. Cena z nich je však dvakrát a pak třikrát vyšší. Kromě toho musí být baterie dobíjena.

Benzín

Travní trimry s takovým motorem dražší elektrické kabelové, ale levnější než baterie. Tyto modely jsou nejpraktičtější, produktivní a přizpůsobeny vysokým zatížením. Jsou to autonomní, snadno se vyrovnat s tlustou trávou, plevelem a dokonce keři. Takové žací stroje jsou poměrně hlučné, vyžadují periodickou péči a musí být připravena před prací.

Většina zastřihovačů je vybavena dvoudobými motory, které jsou překleneny benzínovou směsí s olejem. Méně často splňují modely se čtyřdobým motorem, které mají samostatný systém maziva a pracují na čistém benzínu. Jsou méně hlučné a vibrovat, ale těžší a stojí více.

Vnitřní vlastnosti

Nejčastěji benzotrimmers pracují na dvoudobém benzínovém spalovacím motoru, které vyžadují benzín, smíchané s minerálním nebo syntetickým olejem. Dvoudobé motory potřebují správný poměr benzínových a olejových proporcí, takže před použitím je důležité pečlivě prozkoumat pokyny pro svůj model benzotrimeru. Pohodlnější a tiché modely jsou trimry pro trávu se čtyřdobými motory, ve kterých benzín a olej jsou lahveny do samostatných kontejnerů, míchání uvnitř jednotky.

Spalovací motor se nachází v horní části absolutně všechny benzínové trimrátory.

Pro sekce s hrubou vegetací musíte vybrat silný benzínový zastřihovač pro trávu, jehož napájení umožní být použit jako subkoreze, kultivátor a dokonce i ventilátor sněhu. Existují dva typy pohonů, které otáčejí řezný prvek benzotrimer. ocelový kabel a rovný hřídel s převodovkou. Doporučuje se zvolit agregát s přímým hřídelem, protože je spolehlivější než mechanický úložný kabel.

Blok: 2/3 | Počet znaků: 1060

Trimmery benzínu pro trávu: klady a nevýhody

Lawn sekačka. multifunkční zařízení, které nedávno užil. Se svými úkoly, Copions se speciální hlavou s rybářskou linkou. Vybaven spalovacím motorem, navíc doplňují plastové kotouče nebo kovové nože.

jaký, zastřihovač, trávu, elektrický, nebo, benzín

 • Snadná služba a provoz. Vnitřní zařízení a princip fungování zvláštních obtíží nepředstavuje. bude rozeznat každý;
 • spolehlivost. Trimmer benzínu pro trávu je schopen pracovat „bez spánku a rekreace“ do 24 hodin. Zároveň nebude zahřátá a bude schopna zaručit dokonalé plnění povinností, které jí byly přiděleny v jakýchkoli podmínkách;
 • vysoký výkon. CS Dostatečná energie poskytuje schopnost sekat trávník i v hard-kohubních místech tak rychle a velmi dobře;
 • Uniomed se pohybuje na místě. Trimmer benzínu pro trávu nezávisí na výstupu, a proto získáte úplnou svobodu pohybu.
 • Hluk při práci. Sekačky trávníku vibrují a hluk, že samozřejmě ne každý rád;
 • Znečištění přírody. Palivová jednotka, v procesu provozu, tvoří výfukové plyny, znečišťující životní prostředí;
 • Horizontace. Trimory benzínu pro trávu jsou drahé, což je vysvětleno vysokým výkonem a technickými vlastnostmi.
READ  Jak udělat železné kola na jednomaxiálním traktoru

Obecně tyto vozy si zaslouží řadu pozitivních recenzí.

Ti, kteří nevyděsují cenu, vyberou je. Mají však i jejich „soupeři“, elektrické trimery pro trávu, také mnoho výhod.

Blok: 2/5 | Počet znaků: 1497

Trimmer benzín pro trávu. Co je lepší vybrat?

Co věnovat pozornost výběru benzínového zastřihovače pro trávu? Řešení bude záviset na úkolech, kterým čelí:

Všechny motocosy jsou rozděleny typem motoru na dvoudobém a čtyřdobém tahu.

První nenáročná a jednoduše uspořádaná, ale vyžadují přípravu speciální palivové směsi, mají vysokou hladinu hluku a tvoří velký počet výfukových plynů. Z těchto modelů Husqvarna 323 R, Ryobi RBC31SESO, Patriot PT 3055, Partner Colibri II S jsou obzvláště populární.

Druhý je komplexní v údržbě, ale nevyžadují přípravu směsi, liší se méně hladiny hluku, ekonomické spotřeby paliva a nízký stupeň opotřebení vnitřních uzlů motoru. Mezi nimi je oslavovat Makita Ebh341u, Patriot PT 3155 T, Caiman VSP255S-EH025. Dvoudobé motory jsou častější, takže má smysl zastavit svou volbu na nich, zejména pokud se domníváte, že typ motoru nemá vliv na výkon nástroje.

Další věc stojí za to věnovat pozornost, je tvar baru.

Přímá charakteristika profesionálních vysoce výkonných modelů se schopností vydržet velké zatížení. Důvodem je použití ocelového hřídele pro vysílání točivého momentu z motoru k řezacím zařízením. To má například al-Ko FRS 4125, Ryobi RBC31SESO, Hitachi CG 40 EY. T (CG40EY-T), BK-1900 Caliber.

V zaháknutém tyči, místo hřídele prochází ocelový kabel. Takové zařízení se obvykle používá pro domácnost a některé polotovary. Nevyžadují mnohem spolehlivost a odolnost proti přetížení a intenzita použití takových modelů není příliš velká. Mezi takovými trimry jsou obzvláště úspěšné STIHL FS 45, INTERSKOL MKB-43/33, Elitech T 1000 RK.

Dále má smysl odhadnout vlastnosti nástroje, a to jeho moci.

Z tohoto ukazatele bude přímo záviset na výkonu motocosu, jeho schopnost pracovat s určitým typem vybavení, schopnost sekat různé trávy, Bunign nebo dokonce keř.

V našem obchodě si můžete vždy kupovat modely, které se liší jen fantastické: STIHL FS 550 K, ECHO SRM-4605, Husqvarna 343 F. Tyto kopie jsou schopny řezat i malé podkrery a aplikovat při rolování divoké vegetace v lese. Cena je vysoká, ale to, co nabízejí na oplátku, stojí za to. To je výběr skutečných profesionálů.

Skromnější svazky nezbytné vegetace v této oblasti, tím méně moci potřebujete zastřihovač pro trávu a skutečnost, bude to levnější.

S ohledem na hodnotu, zde, jako vždy, hodně závisí na značce.

Existují však docela dobře známé značky, které s vynikající kvalitou svých výrobků nabízejí velmi přijatelné ceny. Například, Husqvarna 128 L, Ryobi RBC430SBD, Elitech T 1250 V, Champion T284.

Další důležitou charakteristikou pro vyhodnocení modelu je objem palivové nádrže.

Doba nepřetržitého provozu závisí na jeho velikosti. Předpokládejme, že budete muset připravit benzo-olejovou směs za den třikrát denně nebo všech šesti. Jak si rozumíte, rozdíl v čase strávený poměrně významný. Zde jsou nejpopulnější kopie s objemem asi 1 litr, například Hitachi CG40Eya (TP). Tato a celková hmotnost se významně nezvyšuje a poskytuje poměrně dlouhou dobu pracovní doby mezi náplněmi.

Existují však modely s velmi malou nádrží. Zpravidla se jedná o třídu domácnosti, nebo jsou určeny pro malé množství práce s významným zatížením. Například pro čištění malého čističe od podrostu, STIHL FS 450, partner BS 433b.

READ  Jak udělat auto z baterie elektrického šroubováku

Dále se podíváme na řezný snap-in.

Obvykle, pokud si koupíme sekačku vysokého výkonu a vysokého výkonu, očekáváme, že takový nástroj lze sekat téměř všechny. Z tohoto důvodu náklady na věnovat pozornost dostupnosti použití ve specifickém modelu ocelových nožů a disků. Koneckonců, je to takový snímek, jak říkají, „hlavní šoková síla“, což umožňuje mělké keř k vyhořetu a snadno narovnává s nejhoršími houšti vysoké trávy. To také umožňuje rychle sklízet seno nebo jednoduše čistit rozsáhlé oblasti z vegetace.

Takže je žádoucí, aby váš zvolený nástroj může pracovat jak rybaření, tak kovová nebo plastová čepel. Vzorky takových modelů jsou Patriot T 535 PRO, Husqvarna 327 RX.

V další fázi vyberte rukojeť.

Vzhledem k tomu, že práce motokosy je obvykle poměrně dlouhá, rukojeti takového nástroje musí být tak pohodlné pro uživatele a zajistit spolehlivý nástroj pro držení v jeho rukou.

To nejlepší v tomto ohledu je rukojeť ve tvaru t. Umožňuje snadno napodobovat pohyby obvyklého nemotorizovaného copu pro trávu při zpracování velkých oblastí a bezpečně držte nástroj se dvěma rukama. Taková rukojeť zahrnuje Patriot PT 3355, ECHO SRM-22GES, BK-1400 Caliber.

Můžete také splnit rukojeti ve tvaru J- a D. Jsou to více charakteristické pro semifikační a amatérské modely, jako je Elitech T 1000 RK, Husqvarna 128 RJ, Caliber BK-1900.

Zvláštní zmínka si zaslouží neobvyklé benzínové copy pro profesionální práce. rozsah trimrů pro trávu. Jejich vlastností je umístění motoru odděleně od baru ve speciálním sáčku, který je připojen rameny zaměstnance. S řezacím zařízením se uvádí přes pružný hřídel. Příkladem takových modelů jsou STIHL FR 450, Patriot T 552 PRO Plus.

Výběr nástroje, vždy jasně si představte, proč to potřebujete. Pak nebudete muset stěžovat, že zakoupený zastřihovač pro trávu není dost výkonu nebo naopak, že leží bez záležitostí a nefunguje ve svém financích.

Jak si vybrat zastřihovač pro hmotnost trávy

Při výběru si nezapomeňte, že zastřihovač bude muset pracovat poměrně dlouho, takže menší je hmotnost, čím déle můžete jednotku držet v rukou. Nezapomeňme také, že čerpací palivová nádrž pro trávu je prázdná a po plné hmotnosti doplňování sekačky se zvýší o velikost od 0,5 do 1,5 kg, v závislosti na objemu nádrže. Jako pravidlo, výrobci jdou do podceňovat váhu v popisu technických vlastností a naznačují „suchou“ hmotnost. bez systémů mositů, pásů, paliva a t.D.

Doporučuje se pravidelně čistit pracovní roviny nástroje a otevřené mechanické části otevřené na znečištění. Jako prevence je dovoleno zavřít otevřené části zařízení při použití ve vlhkých podmínkách ranní rosy nebo během suchého počasí v případě těžkého kopírování.

Podrobnosti můžete pokrývat pouze na krátkou dobu a měli byste je otevřít pro chlazení, aby se motor, který má být zahříván nad požadovanou normou v důsledku nedostatku ventilace.

Mělo by být také zapamatováno na včasnou výměnu filtračních prvků v motoru. Moderní modely jsou vybaveny filtry pro ochranu palivového systému před znečištěním, někteří uživatelé se seznámí s jejich existencí pouze v případě, že existuje problém s systémem pístu. Včasná výměna filtrů ušetří peníze, které mohou být vynaloženy na opravy systému.

Vyberte si vyžínač baterie pro trávu

No, jako první ze všech, takový typ trimrů eliminuje hlavní nevýhody elektrokosů. elektroodech a potřebu používat síťové prodlužovací šňůry.

Nákupem takového typu zastřihovače pro trávu můžete sekat ne příliš husté bylinné houštiny i v nepřítomnosti elektrického proudu.

Je pozoruhodné, že takové trimry pro trávu jsou charakterizovány nejnižší úrovní vibrací a hluku mezi všechny typy.

Mezi nevýhody takového nástroje mnoho majitelů rozlišuje malou kapacitu, krátkou dobu používání na jednom nabíjení a dlouhodobé dobíjení baterií.

READ  Jaký olej vyplní časopis Viking

Všechny modely bateriových copánků mají nižší umístění motoru a jako řezný prvek, v drtivé většině případů, používejte pouze obložení pro zastřihovač. Malá síla motoru umožňuje manipulovat s nimi pouze malé oblasti tenkého vegetace.

Termín vyžínače pro trávu na jedné baterii je asi 20-40 minut, v závislosti na intenzitě použití a doba jeho opětovného nabíjení může dosáhnout dne a více. Takové modely jsou proto vhodné v případě, že rozsah práce na vašich stránkách je malý a frekvence použití zastřihovače pro trávu nepřesahuje jednou za dva nebo tři dny.

Volba tohoto druhu je oprávněná, pokud učiníte trávu, ne často v minimálním množství.

Elektrický

Vybaven elektromotorem, běžícího ze sítě. Motor může být umístěn nahoře nebo dole na tyči. Horní umístění je pohodlnější, tato zařízení mají více energie, můžete sekat mokré trávy, pracovat v deštivém počasí.

 • Zařízení je spuštěno ze sítě, v tomto případě nepotřebuje výplň benzínu a oleje.
 • Váží méně než benzínové modely.
 • Zapne se pomocí tlačítka.
 • Ekologické zařízení, nerozlišuje škodlivé výfukové plyny.
 • Hladina hluku v těchto zařízeních níže.
 • Existuje velký výběr modelů.
 • Náklady levnější než benzínové trimry.
 • Můžete si zakoupit další trysky (pro montáž křoví, odříznuty pod stromy).
 • Závislost elektřiny a délka šňůry. Během provozu je nutné použít prodlužovací šňůry.
 • Je nemožné odstranit trávu na vzdálených oblastech.
 • Výkon motoru je menší než u modelů benzínu. Takový vyžínač pro trávu nebude spěchat husté trávy stonky.
 • S dlouhou prací to může přehřát.
 • Pokud je upevňovací prvek vyhořetu provádí jako řezný prvek, musí být nahrazen, když je cívka u konce.
 • Pokud je motor umístěn níže, je nemožné sekat mokré trávy. Je nemožné pracovat v dešti.

Důležité parametry

Šířka krále

Kromě moci se trávy trimry liší od sebe a šířkou říje. Záleží na průměru hlavy s rybářskou linkou. Než je více, větší plocha může být léčena v jednom přístupu. Proto je trimry pro trávu s velkou šířkou měřidla lepší koupit pro zbytek hlavních sekcí. Travnaté zastřihovače s malými hlavami pomohou snížit trávu v hard-to-dosah místech, v blízkosti barvách, plotů a t.D.

Objem vývozce a palivové nádrže

Objem trimrového motoru pro trávu trávy také ovlivňuje jeho sílu. Větší objem, tím větší je výkon a vyšší spotřeba paliva. Zpravidla domácnost trimrů pro trávu mají moc až 1 l.s. Do 1,5-2 litrů.s. Tam je síla univerzálních a polooffický trimérů. Více než 2 L. s. Mají profesionální modely, které lze vidět, například v rukou pracovníků komunálních služeb.Objem palivové nádrže trimrů, zpravidla nepřesahuje 1,5 litrů. Často výrobci speciálně vybere kapacitu nádrže tak, aby nepřetržitý provoz jednotky nepřekročil stanovené limity a mechanismy nepřeplňovaly.

Hmotnost trimrů trávy

Další důležitý parametr závisí na tom, jak rychle budete unaveni. Elektrické modely jsou vždy jednodušší než benzín. Nejtěžší elektroky je nepravděpodobné, že by tedy váží přes 6 kg. Mimochodem, mezi elektrotrimmery jsou nejlehčí modely s nižším místem motoru.Hmotnost trimrů benzínu mnohem více. může dosáhnout 10-15 kg. Taková čísla jsou však charakteristická pro velmi výkonná zařízení.

Průměr rybářské linky

Každý zastřihovač má vlastní trávu. Nejčastějšími průměry leží v rozmezí 1,5-2,5 mm.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS