Jaký lepší uniosný traktor diesel nebo benzín

Uniosiální pozdrav traktoru, s jakým motorem je spolehlivější

Moskovsky Mash v pronajatých místech Gavrilov-yamsky Lokombybinat v roce 1968 vytvořila odvětví výroby. workshop 00, kde výroba malých zahradních zařízení začalo pod značkou Achate. Hlavní činností workshopu však byla výroba speciálního vybavení pro letectví. Na konci devadesátých let se podnik OJSC GMZ „AGAT“ připojil k FNPC „Salyut“ a do roku 2011 se zabývá výrobou motobloků Salute-5.

Od roku 2012, na Gavrilov-Yamsk inženýrské závod, vlastní výroba achátových motorobloků na základě konstruktivního a technologického vývoje a výrobních zařízení, které byly zděděny od pozdravu. Díky vybavení agregátů profesionálními motory ze slavných značek bylo nyní možné výrazně rozšířit rodinu moderních motobloků Achate.

Funkce Diesel Motoblock

jaký, lepší, uniosný, traktor, diesel, nebo

Diesel Motoblocks. nejlepší verze technik pro zpracování významných setí. Zařízení může mít výkon nad 12 litrů. s., Co je srovnáno s parametry kompaktních minitraktorů. S hmotností více než sto kilogramů je jednoosý traktor na dieselovém motoru poměrně těžký, schopný vyrovnat se se zemědělským pracím jakékoli složitosti.

Motor na dieselu má své výhody:

 • Minimální spotřeba paliva, bez ohledu na sílu jednotky;
 • Vysoký točivý moment a trakční výztuž;
 • Dlouhá životnost a nízké provozní náklady (opravy potřebné extrémně zřídka);
 • Odolnost při práci v důsledku vysoké hmotnosti agregátu.

V konfiguraci motocyklů multistupní přenos, který umožňuje fungovat v různých režimech. Jednotka není příliš manévrovatelná, ale je charakterizována účinností během terénní práce. Diesel Uniosiový traktor je docela drahý, kvalita použitého paliva by měla být vysoká. Udržujte čínštinu / ruský agregát, dodržovat přísné pravidla.

Výhody dieselových motobloků

Ale oba dieselové motobloky mají řadu vážných výhod oproti benzínu:

 • Účinnost;
 • Větší trakce;
 • Může pracovat dlouho bez zastavení;
 • Vhodnější v provozu a údržbě.
READ  Регулировка карбюратора мотокосы STIHL fs 38

Navzdory skutečnosti, že dieselový uniosný traktor je dražší, v procesu jeho provozu je tento nedostatek zcela vyrovnán. Během práce na 100 km běh, dieselové motory ušetří od 2 do 5 litrů paliva než jejich benzínové analogy. Pokud se domníváteří, že vznětová motorová nafta stojí 4-6% levnější než nejžádanější pro benzínové motobloky benzínové značky A-92, pak jsou úspory nezbytné.

Při provádění většiny operací zpracování půdy: Orání, kultivace, DIP. Diesel Uniosiální traktor praktičtější. Má mnohem větší účinné úsilí než benzín, takže může pracovat dlouho na nízkých otáčkách bez odpočinku. Pro ty, kteří jsou s technikou na „vy“, je dieselový motor výhodnější alespoň skutečnost, že nemá karburátor, magneto a svíčky, které vyžadují pravidelné čištění a úpravu.

Větší ve srovnání s benzínovou palivovou hmotností Diesel může být považována za nedostatek, a jako výhodu. Nevýhoda. Jak je to velký náklad na rukou zaměstnance. Ale vzhledem k větší hmotnosti se zlepšuje uchopení s půdou a dává dobrý výsledek při vývoji panenských zemí a jiných těžkých zemních prací, které prostě nejsou pod silou benzínového motobloků.

Jaký druh jednosměrného traktoru je lepší než dieselová nebo benzín

Tak nafta nebo benzín? Motorobloky se rozlišují nejen zařízením a principem práce jednotlivých částí, ale také životnost, spotřeba paliva, náklady na služby a pohodlí.

Výhody dieselové motoblock před benzínem:

 • Palivová ekonomika. Dokonce s vysokým výkonem naftového paliva hoří mnohem méně než benzín;
 • Nedostatek zapalovacího systému. Nemusíte opravit, měnit náhradní díly a přizpůsobit motor;
 • Dlouhá operace.

Výhody benzínového motoblock před naftou:

 • ticho v práci;
 • lze použít ve složitých oblastech s překážkami a malými územími;
 • Snadná kontrola. Vibrace řízení je velmi nízká, protože tam může být řízena i lidé bez zkušeností.

Volba motobloku závisí především na požadavcích a požadavcích kupujícího. Ale stojí za zmínku, že benzínová technika je vhodnější pro malé plochy do 30 akrů. Pro provádění komplexních prací na velkých oblastech, potřebujete naftu.

Funkce Diesel Motoblock

S pomocí dieselových motobloků můžete zvládnout významné setí. Síla takového vybavení může být od 12 l. s., Co je srovnatelné s kompaktním minipportem. S hmotností více než 100 kg je motor dostatečně těžký, takže se vyrovnat s úkoly jakékoli složitosti.

READ  Jak přesně odřízne roh na 45 stupňů

Jaké výhody se mohou pochlubit naftou?

 • Malý tok nafty. Spotřeba závisí na výkonu motoru, ale i při 12 l. s. Technika je charakteristická;
 • Jednoduchá údržba a oprava. Neexistují žádné svíčky, karburátor a magneto, které jsou nejčastěji rozbité;
 • Velká masa. Zařízení je perfektně zapojeno s půdou, aniž by musel získat speciální závaží;
 • Různé typy chladičů. Teplota se sníží vodou nebo vzduchem (benzinové motobloky bez vodního chlazení).

Dieselový motor má velkou dodávku zdrojů, protože všechny úkoly jsou splněny provozní a na slušné úrovni.

Jaké jsou nevýhody motobloků na motorové nafty?

 • Vysoká cena. Náklady na vybavení se rychle vyplacují z důvodu relativně malé ceny paliva;
 • Zařízení musí být spuštěno při maximálním výkonu. Není vždy vnímáno z negativní strany, ale práce v nečinnosti může vyvolat poruchu.

Mezi nejoblíbenější značky stojí za zvýraznění následujícího:

Na rámu takových modelů specializovaný antikorozní povlak, převodovka z litiny. Takové vlastnosti umožňují ochranu jednotky před výměnou zatížení.

Uniosiový traktor je doplněn s vícestupňovým přenosem, který umožňuje pracovat v různých režimech. Jednotka se nechá chlubit manévrovatelností, ale je velmi účinná při provádění různých prací v poli.

Diesel Uniosiový traktor bude stát budoucího majitele Nedozhenly, je nutné nalití pouze vysoce kvalitní palivo. Taková čínská / ruská jednotka musí být obsluhována v souladu se všemi pravidly provozu.

Nevýhody dieselové motoblock

Vysoké náklady, ale to je kompenzováno levným palivem a časem bude rozdíl v ceně vyplatí. Dieselový motor navíc spotřebovává méně než množství paliva než benzín.

Na mínus teplotě začíná Diesel zahušťovat. Pro práci v zimě je nutné vybrat speciálně palivo a olej.

Nevýhody benzínových motobloků:

K závěru, který jednosměrný benzínový traktor nebo diesel koupit, musíte se také seznámit s modelem dieselové.

Výhody motobloků s dieselovým motorem

Jak vidíte seznam výhod zcela působivých. Ale podívejme se na opačnou stranu medaile.

Nevýhody:

K dispozici je další typ zahradní a zahradní techniky. Lidé jsou často zaměňováni s motoblokem, protože mohou provádět podobné funkce. Ale koneckonců, to jsou různé věci. Tento typ zařízení se nazývá motor-kultivátor. Často se ptáme, co je lepší, jednosměrný traktor nebo motor-kultivátor. Přímo nemůže být porovnán. Zde je hlavní věc správně definovat úkoly, které potřebujete vykonávat. Kultivátor motoru je ideální pro malé bavlněné postele nebo zahradní práce. S tím není možné zvládnout velké pozemkové pozemky, nemůžete přepravovat náklad, není možné hluboce pluku. S tím je dobré se potopit Zemi pro setí trávy nebo pěstování barev. Je malý a snadný, je vhodné ovládat v omezeném prostoru.

READ  Jak opravit kladivo plastovou rukojetí

Diesel UniaxCined Vodní chlazený traktor: Odrůdy zařízení a výběrových tipů

Nepostradatelný asistent v lokalitě země je agrotechnologie. Univerzální zařízení jsou zvláště oceňována, a v tomto ohledu, dieselový uniosný traktor s vodou chlazení neví. Jeho použití je relevantní jak na pozemku v blízkosti soukromého domu na venkově a v zemi. technika se odlišuje spolehlivostí a má široký rozsah použití.

Jak si vybrat uniaxiální traktor: Foto, Video, Funkce, Ceny, Recenze (více informací)

V článku pochopíme, jak používají motobloky a jak si vybrat model optimálně vhodný pro konkrétní podmínky.

Uniosiální traktor pro zpracování půdy je nepostradatelný na zemědělském pozemku.

Závěry: Co koupit

Nyní, pochopení, jaký je rozdíl, budete snadno „na oku“ určit, kde je kultivátor a kde je jednosměrný traktor. Co je lepší z těchto agregátů, je nemožné jednoznačně říci, protože každý farmář a Dacket má svůj vlastní prostor pro zpracování a různé úkoly. Někdo se vejde do kultivátoru benzínu, další. ideální volbou bude elektrickým lehkým zařízením, třetí potřebuje pouze funkční jednosměrný traktor. Co si vybrat. závisí na velikosti spiknutí a priorit. Co je pro vás nejdůležitější? Snadná, pohodlí, manévrovatelnost, rychlost, úspory, široká škála funkcí?

Několik tipů pro ty, kteří pochybují o volbě:

Blok: 9/9 | Počet znaků: 641

Počet bloků: 16 | Celkový počet znaků: 20267 nity použitých dárců: 7Informace pro každého dárce:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS