Jaký model sekačky trávníku si vybrat

Top 11 Nejlepší benzínové sekačky

Sekačky benzínového trávníku mají značnou popularitu po celém světě. Je to docela oprávněné. Na jedné straně se liší větším výkonem, což usnadňuje čištění z přebytků bylin a dokonce i keřů rozsáhlé platformy. Na druhé straně mají více autonomie, protože není třeba připojit sekačky na trávu do sítě. stačí nalít plnou palivovou nádrž. Není divu, že mnoho lidí má touhu získat je. Ale jak si vybrat vhodný sortiment vhodný v tak bohatém? Je to pro takové čtenáře provést rating nejlepších benzínových sekačkových sekaček a budeme popsat deset skutečně úspěšných modelů od populárních výrobců.

Přístup k volbě vhodného modelu následuje nejvíce vážně. po tom všem je to poměrně drahé. Co by mělo věnovat pozornost při nákupu?

Především. Je od ní, že záleží na tom, zda budou problémy při upevnění tvrdých plevelů a mladých keřů.

Kromě toho byste neměli zapomenout na úroveň hluku. ovlivní nejen komfort sousedů, ale také do samotného pracovního postupu. není to příliš příjemné pracovat na několik hodin za ohlušující hluk.

Ujistěte se, že věnujte pozornost přítomnosti mulčovací funkce. broušení zkosené trávy pro pozdější použití jako mulčování.

Kvalitativní modely jsou produkovány různými velkými společnostmi, ale nejoblíbenější produkty těchto firem jsou nejoblíbenější:

Samozřejmě to není kompletní seznam dobrých výrobců. A ne všechny jejich modely jsou bezchybné. Ale získávání produktů těchto společností, určitě nemusím litovat.

model, sekačky, trávníku, vybrat

Šířka sekání. co je víc, rychlejší práce se provádí. Pokud je trávník čtvercový nebo obdélníkový, můžete dodržovat doporučení uvedená v tabulce.

READ  Elektrický šroubovák, jak si vybrat dobrý šroubovák pro práci
Náměstí, náměstí. M Šířka sekání, viz
Do 70. \ t třicet
70-140 36
Přes 140 40 a více

V přítomnosti ostrých úhlů, úzkých míst, různé překážky od všech možností vhodných pro tuto stránku, preference by měly mít menší sekačku, jak to bude snazší.

Sběratel trávy je nádoba, kde tráva jde do procesu sečení. Je instalován na elektrických, dobíjecích a benzínových sekačkách. Jako další možnost, vyrobená pro modely mechanického typu. S jeho nepřítomností zůstává tráva na trávníku, což zhoršuje její růst.

Makita plm4628n

Výkonný samohybný benzínový typ sekačky pro péči o velký pozemek až 1400 kV.M. Model je vybaven nastavitelnou rukojetí s třídicím systémem. Pouzdro je vyrobeno z odolné oceli s dalšími bočními emisemi. Funkce mulčování se s úkolem dokonale vyopírají. Sběratel trávy je snadno připojen a odstraněn. Podle uživatelů není model špatný, ale s největší pravděpodobností vhodný pro profesionálnější účely, a ne pro domácí použití.

model, sekačky, trávníku, vybrat

HUTER GLM-4.0

(Čína, přibližně 15 000). čerpací stanice s výkonným motorem a šířkou zkosení 46 cm s objemem kolektoru trávy 60 litrů. Model Professional a navržen tak, aby zvládl velký pozemek. Podle uživatelů se zaměřuje i s velmi spuštěnými oblastmi, které hovoří o vysoké výkonu a výkonu. Navzdory skutečnosti, že autorizované center značky v Rusku mají, nezbytné části jsou těžké najít tvrdě, takže musí být objednány přímo z Číny a čekat.

Stiga twinclip 50 m2 294512828 / ST1

Cenový model asi 50 000 je určen k péči o oblast trávníku do roku 2000 m², vybavený výkonným a spolehlivým motorem BriggsStrattonem se sníženou hladinou hluku, má pevnou funkčnost, velkou tkaninovou stopu s indikátorem plnění. Samozřejmě a váží takovou techniku ​​slušně asi 40 kg a stojí nad průměrem.

HONDA HRX 537 4 HYE

Co se nazývá „plné mleté“. Jedna z nejsilnějších zařízení s japonským motorem s mulčovou funkcí, velmi velkým textilním taškou pro sběr trávy (88 L), různé úpravy provozních prvků. Produktivní, pohodlné, spolehlivé. Všechny tyto vlastnosti jsou odůvodněny vzhledem k vysoké ceně modelu. v regionu 90 000.

READ  STIHL 55 Lawn sekačka není získávání hybnosti

Nejoblíbenější otázky o elektrické míle

Jak silně zahřívá elektrickou sekačku?Elektrické sekačky na trávu mohou být v důsledku poruch, sníženým proudem, porušením pravidel operace: dlouhodobý provoz, přetížení, když je příliš tuhá nebo vysoká vegetace, stejně jako blokující řezné prvky s outsiders a t.D.

Je možné sekat mokré trávy s elektrickou sekačkou? Někdy uživatelé čelí otázce, zda je možné propláchnout mokré trávy s elektrickou sekačkou. Odborníci doporučují čekat, až se tráva vystoupí, a samozřejmě nejezděte vegetaci v dešti, v podmínkách vysoké vlhkosti. V opačném případě je riziko úrazu elektrickým proudem poměrně reálné, zejména pokud může prodloužení. S poškozenými vodiči se nedoporučuje pracovat v každém počasí. Mokrá tráva je nebezpečná, protože můžete sklouznout a pádu vedle řezných nožů. Vlhká vegetace je složitější, lopatky se drží podvozku, musí strávit spoustu času a úsilí o čištění auta. Mokrá tráva je sousedící se zemí, řez je nepravidelný a trávník vypadá neuspořádaný, s hřebeny. V hrubém počasí se zvyšuje zatížení nožů a motor elektrické sekačky, což může vést k poruchám.

Patriot PT 1634E

Hodnocení elektrických sekaček na trávu v kvalitě a spolehlivosti otevírá levný model, který kromě tuhé sběrače trávy na 35 litrech a funkce vyhození travnaté zády je také vybavena mulčovací tryskou.

Výška sečení může být upravena v 6 polohách a velká manévrovatelnost a kompaktní velikost umožní použití této sekačky jak pro velký otevřený prostor a odrážet oblasti s velkým počtem stromů a keřů.

model, sekačky, trávníku, vybrat
| Denial of responsibility | Contacts |RSS