Jaký olej se vyplní Caiman Cultivator

Zpětná vazba: Uniosiální traktor Caiman Vario 60 s Twk. Pracovní kůň. Ale chtěl bych za delší dobu odpovídat ceně.

Dobrý čas! Toto je informace od majitele Cayman se sedmiletým zážitkem, doufám, že to bude pro vás užitečné při výběru motoblock. jeden. Operační podmínky. Máme dvě zpracované oblasti, první. 3 kraxe s opotřebovanými a mrázlivými půdou od sovětských časů (Země je velmi měkká a volná). Druhý 2-3 sta, byl zpracován v době nákupu 5 let, ne více, půda je hlína, těžká, plus čas od času krade malý pozemek panny. To znamená, že celkový počet 6 akrů je maximálně, povinné pěstování na jaře je zcela a malý na podzim, budeme v úvahu 8 akrů ročně.

Uniosiální traktor Caivan (budeme zvažovat produkci Francie, i když existují pochybnosti. Pokyny pro něj je vytištěno ve středním království. Oops!) Subaru 6 l. s. Kultivační pásmo asi 1 metr, může být snížena odstraněním páru nožů.3. Ty, kteří. servis. Výměna motoru v motoru každé pružiny, kontrola a přidávání, pokud je to nutné, olej TAD17 v redukci řetězu. Klidný. Neexistuje žádné otvory výboje oleje z převodovky, změňte zcela problém oleje, ve skutečnosti je nutné umístit jednosměrný traktor na stranu tak, aby se olej ukázal přes otvor ovládacího prvku a polevou, ale je nutné pochopit Úplně nečistoty a kovové částice tak nejsou smazat.4. Prvních pět období problémů s motoblokem nelze říci. Z minusů, Tsyka byla velmi rychle smutná, doslova ve druhé sezóně, vytáhněte nebo jednoduše nastavte na výšku není možné. Caiman Cargo souhlasí s tím, že přepravuje pouze na rovném asfaltu, netahá na zem a trávu. Для кого это важно, задумайтесь.Итак, шестой сезон, 2016 год. Буквально сразу, как только начал культивировать, в редукторе что то заскрежетало, чем дальше тем сильнее. Разобрал, на одном из валов, вторая скорость на которой и пашу, отсутствует подшипник ( ОТСУТСТВУЕТ, КАРЛ!) а втулка стерлась в пыль. Что делать, выходные короткие, погода хорошая, пока, сколхозил втулку из трубы подходящей по диаметрам. Собрал, работает. Через какое то время развалился пластмассовый блок рычажка газа, причем сразу и полностью, видимо устал. Сколхозил из лисапедного рычажка тормоза. Под конец сезона начали „плавать“ обороты на двигателе, оставил на 2017 год.

Седьмой сезон. Poslední. Motor. заводится только при закрытой воздушной заслонке ( так и должно, я знаю) открываешь-глохнет. Плавание оборотов превратилось в забуханкаывание. глохнет. Ze spodní části karburátoru, průtok benzínu, odšroubujte šroub, věnujte pozornost nitě M7, OH, tyto japonské, řezbářství v místě, kde je přišroubován, držel doslova na dvou nebo třech nitích. Из главного вала редуктора потекло масло, сальникам кирдык. На несущей раме куда в результате крепятся рычаги ручек начало лопаться железо, трещины с двух сторон по сантиметру-полтора. Вот в общем то и все. ZÁVĚS.Můj závěr. Купив Caiman, я очень сильно неоправданно переплатил. Семь сезонов спокойно отходил бы китаец средней ценовой политики, а это тысяч на 10. 15 дешевле.

READ  Který olej je lepší než STIHL nebo HUSQVARNA

Какое масло заливать в редуктор мотоблока?

В редуктор можно залить трансмиссионное масло, указанное производителем техники или выбрано из доступного перечня. Если производитель не указывает, что нельзя применять, то масло выбирают соответственно параметрам прибора. Для подбора нужно смотреть на буквенные и цифирные обозначения. Что можно найти на бутылке с маслом:

 • SAE – вязкость масла. На упаковке стоит буква W, слева от нее минусовые температуры, а справа – плюсовые. Takže můžete pochopit, jakou roční dobu a za jakých teplotních podmínek bude mazivo fungovat dobře.
 • API. typ paliva motoru. Existuje celá řada písmene S. to je pro benzín, a pokud C, pak pro Diesel 4-tahy.
 • ACEA. indikátor úspor energie. Pokud je zátěž motobloku vysoká, je lepší vzít olej s maximálním indikátorem. Než výše uvedená čísla, tím více chráněná technika z opotřebení.

Existuje několik nejběžnějších typů olejů:

 • 10W30, 10W40. celoroční, vyznačující se vysokými antikorozními vlastnostmi.
 • 0W30, 0W40. Vhodné pro použití v zimě.
 • 15W40, 20W40. Používá se při vysokých teplotách.
 • 5W30, 5W40. celoroční, lze použít, pokud níže níže.25 stupňů.

K dispozici jsou také možnosti „Win-Win“. Pokud je obal označen párovými písmeny. SG / CD nebo SF / CC, je mazivo vhodný pro jakýkoliv motorový blok s jakýmkoliv palivem.

Vzhledem k tomu, že motobloky jsou v létě používány častěji, pak více v poptávce po všestranném oleji nebo antikorozi, která rozšiřuje životnost technologií. Výrobce oleje, možná jakýkoliv, ale často na policích jsou značky ZIC, Mobil, Shell Helix a Castrol, která ukázala dobrou hodnotu cenu a kvalitu.

Kultivátor motoru „Caiman“: Specifikace

V podstatě všechny kultivátory této společnosti benzín. Jejich vlastnosti jsou přibližně stejné, ale mohou se lišit podle následujících parametrů:

 • Výkon motoru. od 1,6 do 6 litrů. s.
 • Hmotnost zařízení. od 12 do 57 kg.
 • Hloubka zpracování půdy. od 24 do 32 cm.
 • Pokrytí (nastavitelné). od 26 do 90 cm.

Nejnaliminalitními ukazateli patří pouze jedním modelem z řady. MB 33S a všichni ostatní jsou blíže ke středu. Také téměř každý kultivátor Caiman má řetězový reduktor.

dodatečné informace! Caimanová ochranná známka vytváří kultivátor a s typem elektrického motoru, ale pouze jeden. Turbo 1000. Má velmi dobré údaje. Například má kónickou spojku spojku, která byla přidána technika zadního převodovky. Kromě toho elektrický kultivátor udržuje svůj výkon na baterii na 45 minut.

READ  Jakým olejem naplnit benzínový generátor Champion

Oprava, návod k obsluze a skladování

Pokud jste si zakoupili mini kultivátor, pro dávání, elektrokultivátoru, caiman s podatelným motorem, instrukce by měla být první věc, kterou přečtete před použitím. Koneckonců je nesmírně důležité, aby se techniku ​​správně využíval co nejúčinněji a odolnější.

Takže musíte vědět, kolik oleje by měl být v nádrži, jaký typ typu. Také s článkem oleje pro kultivátor. Kromě toho, než začnete motor, je nutné zahřát.

jaký, olej, caiman, cultivator

Caiman S Subaru Engine

Řekneme vám o hlavních pravidlech, která musí být pozorována pro dlouhodobé využití bez opravy:

 • Udržujte kultivátor v garáži nebo na zvláštním místě;
 • Neumožňují korozi;
 • Zkuste tak, aby tvrdé položky nespadaly na pracovní plochu, řezačku;
 • Vždy zkontrolujte olej a palivo, používejte pouze doporučené palivo;
 • Aby se eliminovaly jakékoli problémy s vlastními rukama, ujistěte se, že o tom říká návod k použití.

Pokud máte Caiman kultivátor s Subaru motor, oprava nebude častá, ale stále potřebujete pochopit, jak a co je uspořádáno, kde je lepší hledat pomoc.

Nejčastější rozdělení jsou tváře s pásy.

Je docela možné je opravit sami, jen nahradit tuto položku.

Pokud se něco stalo s motorem nebo převodovkou, bude to moudřejší kontaktovat servisní centrum, dobré, jsou prezentovány ve všech velkých městech. Zde budete mít kompetentní pomoc. Udělej to sami za opravu takových komponent, že je lepší být užíván, pokud jste slabě porozumět techniku.

Caiman ECO 50S C2 Cultivator

Caiman ECO 50S C2. kultivátor benzínu navržen tak, aby pluh půdy. Auto je obdařeno univerzálními schopnostmi, což je populární po celém světě. Technika je v poptávce v zemědělství, zahradnictví, využívá v široké poptávce mezi zemědělci a letními obyvateli. Také se model osvědčil v komunální sféře. Caiman ECO 50S C2 Cultivator. spolehlivý a snadno ovladatelný, nezabývají mnoho místa a je velmi pohodlné při přepravě. Podpora pro velké množství závěsných možností činí Caiman ECO 50S C2 konkurenční ani ne pozadí dražších analogů.

Caiman kultivátory, i přes skromné ​​rozměry a dostatečné hmotnosti, racionálně agregát a efektivní práce s různými přílohami, jako jsou:

 • Pluh. provádí pluh pro změkčení půdy před výsadbou.
 • Pololnik. slouží k zakoupení tyčí z plevelů.
 • Skrapper. nejen vrhá přistání, ale může snížit brázdy pro přistání zemědělských senzolů, sazenic.
 • Gauč. upravuje hloubku ponoru do země dalších pistolí.
 • Adaptér s sedadlem. usnadňuje provoz kultivátoru.
 • Gruppes a zatížení hmotnostních hmotností. Vzhledem k malé hmotě caiman motor-kultivátorů, někdy další váha designu je nutné pro optimální zpracování komplexních půd.
 • SHOVEL-DUMP. Pomozte pokles sněhu, odstranit území od odpadků.
 • Přívěs. transportuje různé náklady.

Prokazíme práci Caiman kultivátorů s přílohami

Kompaktní 50s C

Existuje mnoho skutečně populárních modelů Cayman, které užívají širokou poptávku mezi zemědělci, Caiman Compact 50s C kultivátor. Tato jednotka má vynikající motor Robin-Subaru EP16 motor běží ve čtyřdobém režimu.

READ  Jaký je nejlepší krouticí moment pro elektrický šroubovák?

Kompaktní 50s C

Ve stejné době, motor dává výkon v 5 litrech.s., Co je vynikající pro samotné agregace, tak pro úspěšné použití sklopných zařízení. Pracovní plocha tohoto kultivátoru je nastavitelná od 30 do 60 cm, takže můžete pohodlně pracovat na absolutně jakýchkoliv sekcích.

Zimní příjezd označený velkým počtem sněhu. Vyrovnat se s tímto zájmem vám pomůžete sníh ventilátor pro Motoblock Neva. jednoduché, pohodlné a levné.

Rypadlo je rypadlo, který je vybaven kbelíkem. Zde je užitečné informace o největších rýpadlech na světě.

Lodní motory mají dlouho inherentní atributy pro mnoho majitelů lodí. V tomto článku, vše o vozíku pro motorové motory.

Hloubka frézy je až 30 cm. Tato jednotka se vyznačuje mobilitou a dobrou manipulací. Hmotnost tohoto produktu je 45 kg, což je snadno přepravováno.

Sklopné vybavení

Caiman kultivátory, i přes skromné ​​rozměry a dostatečné hmotnosti, racionálně agregát a efektivní práce s různými přílohami, jako jsou:

 • Pluh. provádí pluh pro změkčení půdy před výsadbou.
 • Pololnik. slouží k zakoupení tyčí z plevelů.
 • Skrapper. nejen vrhá přistání, ale může snížit brázdy pro přistání zemědělských senzolů, sazenic.
 • Gauč. upravuje hloubku ponoru do země dalších pistolí.
 • Adaptér s sedadlem. usnadňuje provoz kultivátoru.
 • Gruppes a zatížení hmotnostních hmotností. Vzhledem k malé hmotě caiman motor-kultivátorů, někdy další váha designu je nutné pro optimální zpracování komplexních půd.
 • SHOVEL-DUMP. Pomozte pokles sněhu, odstranit území od odpadků.
 • Přívěs. transportuje různé náklady.

Prokazíme práci Caiman kultivátorů s přílohami

Blok: 5/8 | Počet znaků: 950

Analogy

Analogy těchto agregátů, můžete volat modely s 5-7 litrovými motory.s., S vysokými technickými charakteristikami a bezpečným provádění vitálních částí, motobloků:

Evropská životní úroveň se dnes ptá rytmus světa z hlediska kvality, platí pro zemědělské stroje. Snadná udržení (mnoho částí uzavřených, ke kterému je přístup zakázáno), možnost konfigurace s velkým počtem sklopných zařízení, včetně jiných firem. Ale nejdůležitější věcí je vysoké nároky předložené na pohodlné pracoviště (management, ergonomie konstrukčního a kontrolního panelu, zachování zdraví a t.D.).

Technika je prováděna podle všech pravidel a pravidel uvedených v evropských gostech, které nelze říci o čínském a korejském automobilovém průmyslu.

Pokud jste našli chybu, vyberte textový fragment a stiskněte klávesy Ctrlenter.

Blok: 8/8 | Počet znaků: 988

Počet bloků: 19 | Celkový počet znaků: 23164 Naturalost dárců: 6Informace pro každého dárce:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS