Jaký olej vyplní zastřihovač pro trávu

olej, trávu

Je možné nalít automobilový olej do sekačky

Většina moderních sekaček trávníku používá dvoudobé, vzduchem chlazené benzínové motory. Pracovní objem elektráren zřídka přesahuje 200 kubických centimetrů. Takový design poskytuje mírnou hmotnost a účinnost agregátu.

olej, trávu

V některých případech společnost produkují sekačky na trávu s vodou chlazenou čtyřdobými motory. V tomto případě byste měli koupit olej vhodný pro automobilové motory. DVS návrhy v tomto případě nebudou jiné.

olej, trávu

Majetné mazivo můžete jednoduše nalít definováním jeho čísla na SHCHOO na dopravním zácpě. Minimální úroveň je prakticky omezena na délku samotné sondy a maximum. dosáhne závitu odtokového otvoru. Můžete také navigovat, při pohledu do otvoru klikové skříně.

Jako pravidlo, asi 0,6 litrů kapaliny je umístěno v jednosměrném traktoru nebo ovladači motocyklu s 6-8-silným motorem, ve výkonnějších agregátech. o něco více než 1 litr. Nejoblíbenější balení výrobců je 0,6 litrů. Je to taková norma ropy, který stačí natvrvat průměrnou moc na celkovou úroveň, která má největší poptávku mezi majiteli zahradních a venkovských míst.

olej, trávu
READ  Jaký olej se vyplní Caiman Cultivator
| Denial of responsibility | Contacts |RSS