Je možné sekat zastřihovač v dešti

Je možné sekat mokré trávy s elektrickou sekačkou

Stále častěji se letní chaty stávají nejen územím, kde můžete pěstovat ovoce a zeleninu, a také místo k odpočinku. Přidělit zóny, na kterých existují vazby s broušením a rozkládají záhony a trávníky. Chcete-li mít takový trávník, není to tolik, aby bylo hodně úsilí: včas, aby ho nalijete ano.

Jakmile byla semena trávníku zaseta, okamžitě se musí divit, jaké nástroje jsou potřebné pro rampu. Jednoduchý šikmý, aby plochý účes nebude fungovat. Pro tento účel bylo vydáno velké množství různých nástrojů:

Zastřihovač pro trávu

Je to činka s rukojetí, speciální cívkou a motorem, který může být elektrický a benzín. Cívka má cívku, na které je zraněný únik pro zastřihovač nebo nůž.

Poznámka! Elektrický vyžínač pro trávu je právě zapnutý ve výstupu a je připraven k práci. Je lehký, manuální, ale pro jeho práci vyžaduje dlouhé vedení a přítomnost zásuvky, která není vždy vhodná. Učinit velký pozemek bude obtížný.

možné, sekat, zastřihovač, dešti
 • Nízký výkon. Pohodlné, plíce, ale nevyrovnávají se s tuhou, mokrou trávou a plevelem.
 • Silný. Existují nejnižší umístění motoru a s vrcholem. Můžete nainstalovat speciální nůž, který vám umožní sekat hrubé trávy. Modely s nižším místem motoru nemůžete sekat mokré trávy.
 • Nabíjecí. lehký, mobilní. Nevýhody zahrnují skutečnost, že náboj baterie je dostačující na hodinu.

Trimmer pro trávu s benzínovým motorem je těžší než elektrická sekačka, ale liší se od mobility IT. Má křídlo hřídele, tam jsou ramenní popruhy a výkonný výkon. Převodovka umožňuje používat v práci nejen únik pro zastřihovač, stejně jako nůž a ozubený pohon, který zlepšuje kvalitu zpracování místa. S pomocí čerpací stanice můžete provést velmi působivé oblasti.

Trimmer může být propláchnut do trávy v hard-to-dosah místech (pod lavrchami, v blízkosti sloupců), stejně jako jel stopy, navzdory své poloze.

Sekačka na trávu

Je jasné, proč je tato jednotka tak pojmenována. jedná se o techniku ​​trávy na trávníku. Vypadá to jako vozík na kolečkách se speciálními noži a svítidlem pro sběr zkosené trávy. Sekačky na trávu jsou různé modely:

Stejně jako v případě trimrů jsou benzínové sekačky mobilní, mohou pracovat od domova. Ale mají spoustu hmotnosti, složitějšího použití a kromě toho, že dělají hodně hluku.

Sekačky na trávu s elektromotorovými plicemi, nedělají velký hluk, čistý, absolutně neškodný pro životní prostředí. Nevýhody zahrnují potřebu mít non-farmářské sítě.

Baterie jsou dobré: Hluk Trochu, trávník je hladký, je snadné pracovat, to je jen baterie po určitou dobu.

Spindel. to jsou takové žací stroje, kde motor chybí. Přístroj je navržen tak, jako by se trávník řezán nůžkami. Ukazuje se velmi krásné a úhledně, ale proces je velmi pracný.

možné, sekat, zastřihovač, dešti

Nůžky na trávu

Tento nástroj se používá tam, kde je nemožné pracovat buď míle nebo zastřihovač.

Bezpečnost během práce

Technika pracovního zastřihovače s řetězcem a diskem má některé rozdíly. Sušička pro vyžírce řezy bylin nakonec, ale s příliš rychlým pohybem je aktivována celá délka. Výsledkem je, že stonky nejsou řezány, a travnaté rány na šňůře, proto dochází k přetížení motoru. Proto je třeba zvolit optimální rychlost zapojení. Kromě toho, když pasoucí se vysokou a tuhou trávu, sušička pro zastřihovače stráví rychleji než při hazardu trávníku.

Existují některá jednoduchá doporučení, jejichž provedení učiní efektivnější a efektivnější.

 • Motor s motorem ve spodní části je vhodné odkapávat se do zahradních cest, záhony a okraje plic. Letadlo otáčení cívky takového spotřebiče může být umístěna kolmá k zemi.
 • Silné houštiny, velké plevele, keře je třeba sjednotit disky nebo speciální trysky.
 • Při čištění velkých sekcí je přístroj nakloněn vlevo ve směru rozsahu.
 • Chcete-li kroutit trávu kolem záhonků, keřů a jiných předmětů, měli byste otočit vyžínače hlavu pro trávu s pouzdrem. Ukazuje se tak, aby se položky přeskočily a nepoškozovaly je.

Je třeba mít na paměti, že cívek nebo disk se neměli dotýkat země a jakékoli překážky jiné než trávy a větve, které chcete snížit.

Bezpečnost při práci s motocosem spočívá v následujících požadavcích.

 • Nepoužívejte vyžínače v dešti nebo s vysokou vlhkostí.
 • Lidé a zvířata by měli být ve vzdálenosti ne méně než 15 m od pracovního zařízení: ořezávání trávy, jemné odpadky a kameny letět z řezné hlavy při vysoké rychlosti a mohou poškodit.
 • Operátor vyžínače pro trávu je lepší nosit oblečení z husté tkaniny, plně zavírá ruce a nohy.
 • Je nutné pracovat v ochranných brýlích, rukavicích, čelencích, uzavřených botách, speciálních sluchátek nebo náušnicích.
 • Drát zastřihovač sítě pro trávu by měl být za sekačkou.
READ  Jak si představit únik pro zastřihovač v zastřihovači trávy. Jaký druh sušičky pro vyhoštění se rozhodnou doplnit sekačku

Takže použití ručních strojů pro sekání trávy vám umožní udržovat pořadí na malé ploše. Na rozsáhlých oblastech je vhodnější použít sekání. Kromě toho je zastřihovač pro trávu relevantní u sála sena a pokyny na zakázku na území: malé bylinné ořezávání může být mulčováno jahodami a dalšími užitečnými rostlinami. Vizuálně vidět proces lipos tímto nástrojem na videu.

Na rozdíl od disku. sekání do zastřihovače s kabelem je bezpečnější, ale ne vždy optimálně. Jak se říká, stojí za to výběru řezného mechanismu pro funkce jeho místa práce nebo používat komplexní systémy, kde můžete pracovat jak disk, tak rybářskou linku pro zastřihovač, v případě potřeby, stanovení první, pak druhý.

Jak jsme již napsali, sekačka na trávu s rybářskou linkou je automatická, poloautomatická a manuální. V prvním případě, řezný prvek „vyzařuje“ po každém novém spuštění zařízení. Je velmi pohodlné, ale ne ekonomicky ekonomicky, například, pokud vaše sekce špatného tvaru, a obsahuje úhly, jar a dlouhým přechodem na každou z těchto stránek, musí být mechanismus reaktivní a zapnutý.

Provozovatel je důležitý pro pochopení toho, že délka tipů rybářské linky, kterou vidí před ním v prodlouženém stavu. to je přesně průměr, který bude namontován. Pravidla tankování rybářské linie v cívce mohou být čtena v jednom z našich článků, ale hlavní věc je zapamatovat: Délka povrchových úprav rybářské linky by měla být optimální strávena kompetentní.

Jak se dotknout benzokosy? Je třeba provést tak, aby vám slouží co nejdéle:

 • Udržujte cívku v nadmořské výšce 10 cm od země;
 • Při práci s vysokou trávou. nechte ji nahoru, a pak na stonku, chránit se před jejími vinutí na zařízení;
 • Zadejte zařízení stejným směrem, ve kterém se cívka otáčí;
 • trávník, zejména na zdi a zahradní výzdobu, je lepší roztavit stuhy, aby nemělo přetížení motoru;
 • Každých 15 minut proveďte přerušení zařízení.

Jakékoliv odpovědi na otázky týkající se Praze, které najdete v této části webu, ale také nabízíme náhradní díly pro sekačky na trávu mezi další sortiment pro benzoinstrument.

V ideálním případě může být vysoká tráva namontována s výkonným zastřihovačem s tlustou rybářskou linkou. Ale vidíte, pozemek, kde bianan roste. ne vždy hladké, často majitelé půdy v pozemcích jsou keře a všechny druhy odpadků, kamenů. Aby nebyly ohřát nedostatečné vybavení. je lepší vyrábět záda ve dvou.

V situaci, pokud musíte připravit trávu na seno, a vy jste více nebo méně orientováni ve stavu hliněné sekce. pak je možné snadněji předpovědět vaši práci. Jakákoli technika určená pro trávu bylinku se může vyrovnat s vysokými houšti. Hlavní věc není spěchat a kompetentně přistupovat k procesu samotného, ​​který vizuálně demonstrujeme v praktickém videu.

 • Nepřekračujte mechanismus;
 • Při matoucím bylinách, vypněte přístroj okamžitě;
 • NEPOUŽÍVEJTE MÍSTNÍ TRYS IRECMER.

Koupit vyžínače cívky pro trávu, nože a kola. můžete vždy s námi, v obchodě Kosikos.

Vlastnosti práce zastřihovače pro trávu s rybářskou linkou as kabelem

Grass Trimmer. stroj jemnější než plnohodnotná elektrická nebo sekačka na trávu. A vyžínač pro trávu, nečinit s kabelem a s rybářskou linkou. ještě jemnějším zařízením. Šňůra. Ve skutečnosti, drát. může poškodit spodní část trupu v mladých stromech, pohybující se do kořene, který nemůžete říci o rybářské linii. S tlustými stonky plevelů. například zakončení Bunning Bunnies. únik vyžínače nemusí mít čas snížit všechny plevele.

Manuální a automatické režimy sekání trávy Existují rozdíly. Herb Crimmer Automation Hodí klávesu Trimmer s každým startem motoru.

Navzdory zřejmému pohodlí, na nerovných a nestandardních místech, zaostřování trávy na jednom místě a otočením na druhou, restartujete motor. Exit. přechod na poloautomatické řízení: Trimmer pro trávu v pracovní části má samostatné tlačítko, snadno stisknuto, když je bubenová hlava znečištěná půdou. Sušička pro zastřihovač bude okamžitě vyhozen z řezné části.

Délka rybářské linky by neměla být více než 15 cm v pracovním stavu. Leske pro zastřihovač větší délka je zmatená, menší. nebude účinně sekat. Optimální průměr rybářské čáry. 2-3 mm.

Funkce situace

Samozřejmě, že taková otázka nebude stát před těmi, kteří žijí v těsné blízkosti trávníku. Pak můžete počkat nějaký čas a pracovat, když tráva uschne. Ale potřeba vyčistit mokré trávy okamžitě vzniká, pokud se občas zajímáte. Co dělat, když trávník má víkend o víkendu, v jiném dni s deštivým počasím, to je jemnost. Stanoviska samotných dacnikovů nesouhlasí, proto nemají smysl zaměřit se na jejich postavení. Potřebují pochopit nuance na vlastní pěst.

Je možné sekat trávu v dešti

Zahradníci jsou velmi často nejasné, ať už je možné sekat mokré trávy s elektrickou sekačkou. Na rozdíl od ručně vyráběné Brazové pro trávu nestojí za syrovou trávu s benzínovou míli a není možné být elektrickým a vůbec. Při práci alespoň elektrický výkřik, alespoň podobná vlhkost tání plynu se může dostat do elektrického pohonu nebo vodičů, vypne zkrat a v nejlepším případě bude přístroj spálen a obsluha bude trpět nejhorším.

READ  Jak účtovat cívku vyžínač pro trávu. Pokyny s krok za krokem Popis Jak vítřit cívku vyžínače pro trávu a sekačky na trávu

Nepracujte po sprše a techniku ​​řízené benzínu. Tráva se stává těžší, což vede k předčasnému výstupu nástroje. První ze všech, pístní pára a další pohyblivé uzly se zlomí kvůli přehřátí.

Důležité! Pokud je nemožné odložit práci, pak je nutné provést přestávky v každých 10-15 minutách a dát pracovní nástroj v nečinnosti.

Možná může být trávník také zraněn. Půda bude mokrá, otočí brázdy a tráva křičí s ošklivými pruhy. Mladé rostliny mohou být taženy spolu s kořeny a ve starších bylinách vystřihne nerovnoměrná, strava, která může vést k různým onemocněním. Emboss travay po vyžínači pro trávu bude také nerovnoměrně, což může vést ke stámům na rovném povrchu trávníku. Ukazuje se, že je možné sekat s benzínovou sekačkou s syrovou trávou, ale je lepší si vybrat jinou dobu.

Nastavení výšky účesu na sekačce trávníku

Sekačka na trávu strukturálně zahrnuje úpravu výšky trávy. Rozsah od různých modelů se může lišit. Machinery Výrobci ukazují minimální a maximální hodnotu tohoto parametru v doprovodné dokumentaci. V nízkonákladových modelech vyměnitelných výškových poloh, nejčastěji 3, v dražších a pokročilých, 5-7 regulátorových pozic může být.

Chcete-li se starat o strávnice s buggerem, obvykle si vybrat model s širším rozsahem výšky.

Různé modely se mohou lišit, technické řešení výšky výšky výšky. Existují dva typy regulace: ruční a mechanický. První naznačuje zastavení motoru a působení regulátoru ručně. Mechanická metoda umožňuje změnit výšku sekačky stisknutím tlačítka na ovládací páku, proces není vyžadován.

Blok: 3/6 | Počet znaků: 871

Je možné provést mocharovou trávu s vyžínačem

Užijte si takové vybavení jako trimry pro trávu pro PC vlhké trávy se nedoporučuje. To je způsobeno tím, že při odchodu do mokrého trávníku může nastat:

Při použití motocosu, během posměchu mokré trávy, vlhkost se může dostat do uzlů napájení. To může být hlavní důvod pro vznik zkratu. Je třeba také poznamenat, že když je namontován mokrý trávník, je vytvořeno silné, nadměrné zatížení na hřídeli, který nemůže vydržet motorovým zařízením. Také se zvýšeným zatížením může být hřídel zkontrolováno, že bude hlavní důvod pro výstupu použitého zařízení. Vznik takových vysokých zátěží je způsobeno tím, že během misky začne mokrá vegetace držet nože a vřetena zařízení, což významně brání jejich práci.

V zařízeních, které jsou vybaveny benzínovými motory, při jejich použití pro sekání mokrého trávníku, v důsledku nadměrného zatížení, hlavní uzly na agregátů jsou často prodlouženy. Zpravidla v důsledku zvýšeného zatížení taková zařízení zřídka selhávají, stejně jako pístní pára. Kromě toho, když jste posměšná tráva, motor takových modelů se motocos začne silně přehřát, což může vést k selhání pístu pár.

Na poznámku! Při použití benzínových trimrů pro zbytek mokré trávy, aby se zabránilo silnému přehřátí motoru, je nutné ji během provozu, pravidelně pracovat (asi 25 sekund) na tzv. Idle. To vám umožní odstranit nadměrné množství generované tepla, zabránit přehřátí motoru a ukládat pístový pár odpovídajícím způsobem v pracovním stavu.

Jak používat zastřihovač pro trávu

Zahradní trimry pro trávu jsou účinní. Začátečníci se domnívají, že je to poměrně jednoduché pracovat s míli trávníku, protože je třeba ji připojit k rozety nebo palivu, ale není to.

Účinnost zahradních nástrojů a jejich životnosti přímo závisí na provozních podmínkách. Proto před použitím zastřihovače pro trávu je nutné provést přípravné práce.

možné, sekat, zastřihovač, dešti

Číst může sekat mokré trávy benzokosa

Pečlivě zkontrolujte trávník, který může sekat trávu. Ujistěte se, že odstraníte sklo a velké kameny. Vycházte z pod pracovní sekačky, mohou zranit osobu. Drát je odstraněn z trávníku, protože může být vinutí na rotačním prvku, lámání sekačky.

Pak přejděte na instalaci systému řezání. Existuje malá pevnostní zastřešení pro trávu, které používají pouze ten kousek pro zastřihovač. Určeno pro sekání svěží a měkké trávy. Existují však modely s kapacitou více než 1 kilowatta, které jsou vybaveny kovovými noži. Odřízli kýchání bodlák a jiné pevné plevele a řezané mladé keře.

Chcete-li nahradit kabel na nože, musíte odšroubovat upevňovací matici, nainstalujte řezný prvek. Pak musí být matice vrácena na místo, utáhněte klíč.

Provozovatel se musí postarat o svou bezpečnost. Kosite tráva v hustém ochranném oděvu. Pro ochranu očí se používají speciální brýle, které budou chránit před prachem, bylinkami a létajícími úlomky. Zakryjte ruce rukavicemi.

Elektrický vyžínač pro trávu je připojen a baterie jsou účtovány několik hodin před použitím. Palivo nalil do plynové sekačky.

READ  Jak nahradit pás na sekačce Makita Lawn

Sekačka na trávu je udržována tak, že cívka nebo nůž je paralelní se zemí. Když je nástroj nastaven v pravé poloze, spusťte motor. Po tvorbě trávy se sekačka na trávu vypne.

První start

Před prvním spuštěním operátor shromažďuje sekačku trávníku, postup je popsán v pokynech připojených k produktu.

Pokud je vyžínač pro trávu benzín, musí být před použitím zkontrolován. Palivová nádrž se naplní do krku.

Motor musí pracovat na palivu, takže když nejprve začnete pracovat během několika minut bez zatížení. Pak začněte dělat trávu.

Jak opravit plynový trimr pro trávu

Benzínové proplétky pro trávu jsou dodávány s dvoutaktními a čtyřdobými motory. První volba se vyskytuje mnohem více. Jaké jsou rozdíly mezi nimi:

možné, sekat, zastřihovač, dešti
 • Timmers pro trávu s dvojího motoru reagují rychleji pro stisknutí napájecí páky (z tohoto důvodu jsou kartáčové stroje převážně vybaveny tímto typem motoru);
 • Přístroj s dvoupatrovým motorem bude mnohem snazší, a také snadněji udržovat;
 • Spotřeba paliva u dvoudobého motoru je vyšší než čtyřtaktní motor s podobným výkonem o přibližně 30%;
 • 4-taktní motor je ekologičtější šetrnější k životnímu prostředí, protože palivo v něm spaluje a není hozeno do atmosféry a jeho hladina hluku je významně nižší;
 • A nejdůležitějším rozlišovacím prvkem je tankování: dvoudobý motor je vybaven jednou společnou nádrží, která nalil benzín, smíchaná s máslem; 4-taktní motor má samostatnou plynovou nádrž a olejovou nádrž.

Pro tankování je nutné použít čerstvý benzín AI-92 nebo AI-95 a vysoce kvalitní motorový olej pro zahradní zařízení (pro 2- a čtyřtaktní motory výrobci produkují různé typy ropy). Můžete použít minerální, polosyntetický nebo syntetický olej.

Poměr benzínu a olejů pro trimry s dvojího motoru lze nalézt v návodu k použití pro konkrétní model. To je obvykle 50: 1, v některých případech se poměr doporučuje 25: 1 nebo 40: 1. Směs paliva by měla být připravena v samostatné nádobě s přesnými proporcemi. Никогда не наливайте жидкости «на глаза» прямо в бак, предварительно не смешав их. Podrobný návod k míchání sekačkou s videi a popisem najdete na našich webových stránkách zde.

Jak nasadit pružinu na startér sekačky na trávu

Pracuje v

Sekačky na trávu musí být před zahájením práce nastartovány. Obsluha zapne motor; ten by měl nějakou dobu stát. Dbejte na to, aby se motor nepřehříval.

Když je sekačka v provozu, zatížení se postupně zvyšuje. Pokud nastartujete při vysokých otáčkách, motor nepoběží správně, což ovlivní další chod sekačky.

Při prvním spuštění není třeba plně využívat dočasný odpor. Poté, co motor běží na volnoběh, můžete začít sekat trávník. Sekačka by neměla běžet déle než 15 minut, poté se motor vypne a musí vychladnout.

Pokud chcete spustit elektrický vyžínač pro trávu, nejprve sestavte pás. Poté proveďte zkušební spuštění nejméně 3-5 krát. Pokud motor pracuje normálně, přejděte na kočku. Nejprve pracují po dobu delší než 5 minut, pak se trva práce postupně zvyšuje.

Jak nosit pás

Pokud je nástroj instalován na rameni, před použitím visí na rameni. Trimmer pro trávu je připojen k oběma rameno, pokud má batoh.

Model s kolovou rukojetí udržuje oběma rukama, rukojeť ve tvaru D kolem dlaně. Pás musí být nosen tak, aby byl pohodlný, pak zpátky nebude unavený.

Jak řezat trávník být hladký

Rovnoměrně řez trávy, snižte sekačku co nejnižší během provozu. Pozemek musí být rozdělen na čtverce. Musíte pracovat ve směru hodinových ručiček. V tomto případě bude seno vždy leží vlevo, aniž by zasahoval s nohama.

Šikmo pod Seina

Mow lepší není rybolov, ale kovový disk. Tráva se rozřezává do kořene a co nejvíce zachraňují délku.

Sekat vysoká tráva

Pokud potřebujete sekat vysokou trávu, je to udělat pro několik průchodů. Zachází s trávníkem 2-3 krát. Rotační část je snížena od shora dolů a v tomto případě tráva není navinuta na cívce.

Provozovatel musí zapamatovat, že zraněná tráva kolem cívky způsobuje přehřátí motoru. Pokud k tomu dojde, je křivka je vypnuta a cívek je vyčištěn.

Nejúčinněji zesměšnější tráva pásky a ne po celou dobu. Ve druhém případě nástroj funguje horší, je možné přetížení motoru. Pokud potřebujete snížit trávu na velkou plochu, abyste zvýšili účinnost, vyžínač pro trávu by měl být nakloněn do sekačky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS