Как намотать леску для триммера на косилку STIHL

Jak vítřit únik pro zastřihovač na vyžínače pro trávu: Krok za krokem průvodce a pokyny pro video

Красивый газон будет выглядеть по-настоящему ухоженным, только если регулярно подкашивать траву. Для обработки сложных участков лучше всего подходит триммер для травы. Jakýkoli vlastník jednotky dříve nebo později bude čelit řešení problému, jak vítřit lope pro zastřihovač na cívce, protože z nesprávných akcí můžete nejen zhoršit kvalitu střeva, ale také přivést vybavení. Dnes v recenzi homius budeme říkat o všech způsobech a nuancích výměny rybářské linky a vlastností výběru spotřebního materiálu.

Trimmer pro trávu je vhodné použít pro kyvné malé nebo složité oblasti, například v blízkosti zajištění, mezi lůžky a podél cest. Dnes, výrobci produkují širokou škálu benzínových, elektrických a bateriových modelů, které lze vybrat pro všechny požadavky pro majitele.

Jako řezný prvek vyžínače pro trávu se používá sušička pro zastřihovač. V procesu práce, dříve nebo později, jeho délka skončí, a pak vyvstává otázka, jak nahradit a konsolidovat vlákno naplněné v odnímatelné cívce.

Vinutí rybolov

Vložte lope pro zastřihovač do zastřihovače pro trávu není obtížný. Chcete-li tuto operaci provádět, je nutné dodržovat jednoduchý akční algoritmus. První etapa bude určena dostatečným množstvím spotřebního materiálu. Pro výrobu jeho výpočtů je nutné vítřit linii pro thrimmer na cívce tak, aby výsledná motilita byla menší nebo rovna průměru designu.

Když jste byli stanoveni s velikostí kabelu, je nutné jej složit takovým způsobem, že jedna část je delší než další 15 cm. Vinutí šňůry začíná deskou, která rozděluje cívku na 2 díly. Zde bude montáž, ve kterém potřebujete vložit podproces dvakrát.

Nyní je nutné pochopit, jakým směrem k vyplnění úniku pro zastřihovač v trimru pro trávu. Chcete-li to provést, je nutné zkoumat cívku. to je často indikováno na to zvláštní šipku. Pokud neexistují žádné vysvětlující informace, měli byste najít ukazatel na hlavě vyžínače a začít vinutí v opačném směru. Další akce lze rozdělit do 4 stupních:

 • Dokončení vinutí Kordy. Pro to je vložen do boční drážky na cívce. Druhý konec je připojen k opaku.
 • Konce pevné rybářské linie jsou odříznuty. Začíná 7-10 cm.
 • Položka upevněná je umístěna do vyžínače hlavy pro trávu. Chcete-li to provést, střídavě vložte a vytáhněte závit do vstupních vzorů designu.
 • Závit se rozprostírá z drážek. Po dokončení akce je kryt výrobku upevněn pomocí svorek.

Po dokončení koncové fáze je zahradní nástroj připraven k práci. Pokud po vložení rybářské linky do vyžínače pro trávu je zařízení nesprávné, doporučuje se postup opakovat změnou tloušťky nebo typu vlákna kabelu. V opačném případě může výrobek selhat.

Jaký druh sušičky pro vyhoštění

Než se skladem tento materiál pro tankování do zastřihovače pro trávu, musíte rozhodnout o volbě. Koneckonců, obvyklá tzv. Kulatá linie pro zastřihovač není jediný existující vzhled. Jak si vybrat nejvhodnější? Nejprve musíte určit pracovní podmínky.

Výběr podle typu. Nejčastější je sušička pro zastřihovač s kulatým průřezem. Bude vyhovovat všem cívce pro nejvzácnější výjimky. Tento typ spotřebovaného materiálu je vhodný, aby se sekat čerstvé, šťavnaté trávy. Ale s sekáním takzvaného suchého, takový druh nemusí vyrovnat se. O pokusech sečení tohoto vlákna keřů bezvýznamně a zmínit.

Kromě obvyklého typu existují i ​​jiné okraje. Obvykle jsou vyrobeny „hvězdičkou“ nebo „náměstí“. Přítomnost ostrých tváří je hlavní prvkem a klíčovým rozdílem těchto nití.

READ  Jaké mazivo použít pro převodovku úhlové brusky

Je to způsobeno tímto funkcí, že vlákna takových druhů jsou schopny dělat suché plevele. Ale tuhé nitě nejsou zbaveny nedostatků, z nichž hlavní se může nazývat rychlé opotřebení a pevnost znatelně nižší než typ kulatého.

Kromě typů již zmíněných typů rybolovu existují stále zajímavé a společné odrůdy. Zejména mezi nimi můžete poznamenat rybářskou linku, ve které se kovový drát roztáhne. Závity tohoto typu se často používají v nástroji pracujících na benzínu a mají motor silný a půl koní.

Závity s kovovým jádrem jsou oba s kulatým průřezem a ostrými hranami. Bez ohledu na typ sekce jsou takové závity vhodnější pro překonávání zaměstnaných rostlin. Závity týkající se tohoto typu se mohou snadno vylepšit nejen suchou trávu, ale i malé keře.

Vlákna s drátem uvnitř se odlišují od jiných typů spotřebního materiálu s jejich neuvěřitelným odolností proti opotřebení. Tato funkce, ale bohužel má více než znatelný vliv na cenu tohoto typu. Náklady na vlákna s jádrem významně přesahují náklady na nitě jiných druhů.

Volba přes tloušťku

Kromě toho by měla být tloušťka spotřebního materiálu zaplacena tloušťce spotřebního materiálu. Pro sečení mladých bylin bude vhodný pro průměr do jednoho a půl roku. Čím větší průměr vlákna, tím suchý a hrubý plevel může maskovat.

Při výběru rybářské linie v tloušťce je jedna „ale“. Je důležité, aby jen posoudil možnosti materiálu, ale také zohlednit vlastnosti zastřihovače pro trávu. Musíte se určitě podívat do uživatelské příručky, která je připojena k nástroji a vyhledejte informace o požadavcích na řezný prvek.

Použití nevhodných vláken může vést k výstupu přístroje. Aplikace Příliš silná vlákna bude zahrnovat zařízení pro přetížení motoru. A použití příliš tenkých nití v časech zvýší opotřebení momentu.

Proto je nutné přistupovat k volbě spotřebního materiálu, což není méně zodpovědný než jeho oblékání v zastřihovači pro trávu. Když je nalezena a zakoupena příslušná linka pro vyžínače, můžete pokračovat v úvahu metody vinutí na cívku.

Náhradní pokyny. Jak vložit krajku pro zastřihovač

Je třeba poznamenat, že cívky v sekačkách mohou být různé:

 • pro jeden knír;
 • pro fungování se dvěma knírkem;
 • Sušička pro vyžínače by mělo být provedeno přes otvor, který je umístěn uvnitř prvku.

A neměli byste tuto část zmást s rozšířením sekačky na trávníku na cívce, protože i přes podobné jméno jsou tyto dva absolutně různé prvky.

Mini ChainSaw je určen pro jednoduché práce a lidi, kteří raději udržují zařízení jednou rukou.

Tento článek vám řekne, kolik váží sklápěč ZIL 130 a co je tato přeprava schopna.

Přečtěte si zde // Machinspec.com / Lesozagotovitelnaya / Benzopila / Stanok-Dlya-Zatochki.HTML Jak montovat stroj pro ostření řetězových pil s vlastním rukama rychle a jen.

V prvním provedení je řezný prvek velmi jednoduchý:

 • Na vnitřní straně cívkové prvku je upevňovací ucho.
 • Jeden nit knír je vložen do něj.
 • Plnění závitu kapronu je nutné ve směru, reverzní otáčení prvku cívky.
 • Bude to trvat pouze 2 až 4 metry rybářské linky. Když je proces navíjení dokončen, malý konec tohoto řezného prvku vykazuje vnější a upevnit v drážce, který je nezbytný pro upevnění rybářské čáry, takže nebude podporována během fungování sekačky.
 • Pokud nejsou žádné speciální těstoviny, konec by měl být držen rukou řeznému prvku, aby se během dalšího kolekce prvku odvíjel.
 • V poslední fázi je nutné otočit vnější konec závitu do speciálního otvoru umístěného na vnější části prvku. Poté může být cívka vložena do sekačky.

Výměna rybářské linky

Když válec pracuje se dvěma konci plastového závitu, je nutné navrhnout následující kroky k doplnění linky pro vyžínače v sekačce trávníku:

 • Uvnitř cívky bude vidět, kolik tam jsou vybrání pro vinutí (dva nebo sami). Pokud je vybrání jeden, pak budou na tomto výkopu položeny oba konce vlákna. Pokud jsou dva z nich, pak jsou kníry vyloženy samostatně. každý v jeho výkopu.
 • Je nutné otevřít se od 2 do 4 metrů z polyethylenového závitu a otočit dva z konce do otvoru.
 • Umyjte oba závity v jednom směru, obrátit otáčení bubnu.
 • Když je celá čára pro zastřihovač rána, konce by měly být upevněny v drážkách nebo držte ruku.
 • Obě konec jsou vyškoleni v oku z vnější strany válečkového tělesa.
 • Poté se buben jede a vloží do sekačky.
READ  Výstupní napětí nabíječky akumulátoru elektrického šroubováku

Pro vložení obložení pro trimr v sekačce trávníku, ve které cívka obsahuje dvě drážky, musíte použít předchozí možnost tankování tohoto polyethylenového závitu. V tomto případě bude každá z konců rybářské linie zametána přes jeho drážkou. Všechny ostatní akce podobné předchozímu procesu.

Prvekcí prvek nebo válec může mít zcela odlišný design, odlišný od předchozích dvou možností. Sušička pro zastřihovač může udělat přes Ucho, která je přes a je uvnitř cívky. V tomto případě není nutné rozebírat válec buben a ručně ocenit polyethylenovou závitu.

Polyethylenový závit se provádí skrz otvor a otáčí se pomocí stisknutí speciálního tlačítka. Toto tlačítko je na pouzdře a je určeno pro práci techniky, takže je možné vyrábět sušičku pro zastřihovač jako opotřebení.

Pravidla a doporučení

Nebojte se, že polyethylenový závit není zraněn na druhé straně, protože se může v tomto provedení pouze otočit pouze v jednom směru.

Jak vítřit únik pro zastřihovač na trimrové cívce pro trávu

Nejprve určete délku spotřebního materiálu pro vaši cívku. Zašroubujte linku pro zastřihovač na cívku, dokud nezakládá za lety. Spravovali jsme 4 metry. Kolik vyjdeš, závisí na tom, jak průměr sušičky pro vyžínač pro cívky a konstrukční prvky.

Algoritmus vinutí

Sklopte sušičku pro zastřihovač polovinu. Nechte jeden konec déle než další 10-15 cm.

Umístěte protokolování vyžínače podle zadaného směru na pouzdru prvku.

Vložte krátký konec v drážce na cívku boční stěny.

Zajistěte dlouhý konec v opačné drážce.

Umístěte cívku s ránovým bochníkem v krycí cívce.

Řezání konců rybářské linky, takže 10 až 15 centimetrů.

Výměna rybářské linky je dokončena a nyní zůstane pouze upevnit cívku na vyžínače pro trávu a můžete pracovat.

Poslední okamžik výuky

Typicky je proces nahrazování linky na vyžínače určitého modelu poprvé popsán doprovodnou dokumentací. Další otázkou je, že tato dokumentace je často dodávána v cizím jazyce, protože notoricky známé sekačky na trávu v jejich hmotnostních produktech.

Mezitím je mnohem jednodušší, ekonomický a užitečný pro lidské zdraví a přírodě. Plivat čepel pro trávu:

který je dále doprovázen hojně rostoucím zeleným, a ne tvorbou suchých jako v důsledku práce vyžínače pro trávu.

Složitost jeho odstranění závisí na modelu nástroje:

 • Nízký nástroj motoru. Motor prakticky ze země. Chcete-li odstranit cívku, stiskněte tlačítka na straně zastřihovače pro trávu. Když kliknete na tyto tlačítka, pouzdro je otevřeno, ve kterém je cívka umístěna.
 • Zakřivený zastřihovač trávy. Zde musíte otočit speciální jehněčí proti směru hodinových ručiček. Poté se cívka a pružina v něm odstraní.
 • Direct Toolbar. Rod se drží šroubovákem nebo jiným subjektem. Otáčejte ve směru hodinových ručiček. Pak demontují nástroj na dílu a odstraňte cívku.
 • Pokud používáte jeden nástroj antény, budete potřebovat asi čtyři metry závitů. Toto závit je vložen do otvoru uvnitř cívky, kde může být upevněn. Pak jeden konec linky směřuje ke šipky. Potom je konec tohoto závitu upevněn v drážce, která je v cívce. Je nutné zabránit nitě při sběru cívky. V nepřítomnosti drážek musíte držet linii růstu vlasů a sbírat cívku.
 • Při použití nástroje Dual Antenna musíte nejprve zkontrolovat počet dostupných drážek.

Pokud je cívka vybavena poloautomatickým mechanismem, zapojení drátu následujícím způsobem:

 • Závit se do otvoru, který je uvnitř;
 • Ukončete konce závitu v drážkách v případě.
 • Cívka se shromažďuje a stiskne se speciální tlačítko;
 • Poté se římsa pro zastřihovač začne putovat správným směrem.
READ  Jak vyměnit vlákno v zastřihovači Huter

Měli byste vždy pamatovat, že řezný závit by měl být chráněn před pevnými předměty. Rozšívá svůj život.

Pokud toto pravidlo nesledujete, často musíte přestat pracovat, odstraňte cívku a změňte vlákno do nového.

Závitové cívky s různými typy bobinu

S dvojitým řádkem automatické hlavy:

Nejdříve musíte kliknout na klip, dokud ne, vyjměte víko.

Pečlivě otočte cívku tak, aby se může odpojit od držáku. Smazat jej.

Stlačte dva kusy litých nití stejné délky

Pro usnadnění další práce musí být konce krytu vlasů oříznuty pod úhlem. Vezměte jeden konec a vložte jej do speciální otvoru v cívce. To může být také štěrbiny, drážky, klipy a další.

Dále, ve směru šipky, musíte mokré a poměrně těsné a hladké. Speciální ucho na cívce je třeba upevnit konec linie růstu vlasů.

Druhá polovina linky je vystavena stejné operaci, pouze na druhé polovině cívky.

Pak vložte cívku do vyžínače hlavy pro trávu. A zbytek vlasového papíru po otvoru v hlavě.

Pak opatrně narovnejte nit a zavřete víko. Pokud je únik vyžínač růstu vlasů dlouhý, je lepší snížit navíc. Asi patnáct centimetrů by mělo zůstat na každé straně.

 • Závit se do otvoru, který je uvnitř;
 • Ukončete konce závitu v drážkách v případě.
 • Cívka se shromažďuje a stiskne se speciální tlačítko;
 • Poté se římsa pro zastřihovač začne putovat správným směrem.

Je nutné pečlivě a jemně vložit řezný závit do auta, protože nejen čistota zahradního pozemku závisí na správnosti jeho vinutí, ale také osobní bezpečnosti.

Tipy a doporučení Jak otočit čáru pro zastřihovač a co potřebujete vědět

Existuje několik užitečných tipů a doporučení, které budou užitečné naučit se nejen nováčkem, ale také bláznivé šílené. Tyto tipy pomohou zabránit negativním důsledkům ve formě zranění a nesprávného fungování mechanismu. Tato doporučení jsou o následujících:

 • Nainstalujte kryt je nutný pro klepnutí. A to je 2 nebo více kliknutí, což závisí na počtu svorek. Pokud jeden držák nesnaží, poté při spuštění nástroje může buben vyskočit a zranit osobu
 • Neodvítujte linku pro zastřihovač se silným zametáním, stejně jako v množství více, než je možné vložit na místo. Je lepší, aby se dostat k záblesku, protože bude více, protože to povede k negativním důsledkům ve formě nemožnosti, kdy je to nutné
 • Pokud vlastnit nástroj, který není se dvěma závěry rybářské linky, ale s jedním (obvykle s nízkým výkonem), pak se proces navíjení provádí v podobné sekvenci, jak je popsáno výše, pouze s rozdílem v nepřítomnosti středu mezi extrémními základnami cívky
 • Po výměně materiálu je nutné předběžnou kontrolu přístroje a po zahájení trávy. Pokud neprovedete předběžnou kontrolu, lesy mohou fungovat a zranit osobu

To je zajímavé!Vyberte si materiál vhodné kvality, aby nedošlo k poranění při práci s benzokosem, trimrátem a motocosem. V procesu šlehání trávy pod rotujícími částmi, malými kameny a dalšími materiály, které mohou odletět na dlouhé vzdálenosti, takže navzdory skutečnosti, že únik vyžínače není nůž, který by měl být prováděn s nástrojem Ochranné speciální uniformy. Výsledkem provedené práce je následující. po nahrazení nového materiálu obvyklého je dostačující pro plochu až o 600 metrů čtverečních, ale při zohlednění přítomnosti výztužné vrstvy na rybářské linii. Běžné nylonové materiály slouží méně, což je důležité při práci. Nesnažte se sekat hustou trávou rybářskou linku, protože pro to jsou speciální kovové disky nebo nože.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS