Как правильно установить нож на триммер для травы

триммер

Режущая система у мотокосы: диск, леска для триммера или нож?

Когда мы нарезаем буханка, главное, что нас волнует – хорошо ли режет нож. В этот момент такие нюансы, как красота ножа, его ценность или даже уникальность отходят на второй план. То же самое применимо и к электрической или бензиновой косе. Ведь главная задача газонокосилки – срезать траву, сорняки и кустарник. Поэтому наиважнейшим элементом ее конструкции является именно режущая система. Nepochybně, parametry, jako je výkon motoru, pohodlí pásu, tvar tyče a rukojeti hrají důležitou roli, ale v případě hloupého, vadného nebo nevhodného řezného nástroje. vada není možná.

Sekačka na trávu se skládá z tyče, na jednom konci, jehož (nahoře) je motor, a na dně. mosější hlavu s cívkou, ve které je únik vyhořete naplněn. Souprava také zahrnuje nůž. Rybářská tráva je v rozpacích (mokrá nebo suchá), vznášející se stromy, sloupy, plot, sladění povrchu trávníků a t.D., Ale s cítící prasata keřů se mohou vyrovnat pouze s sekačkou trávníku s nožem (disk). Pokud se ještě nerozhodnete, jak budete potřebovat sekačku trávníku, s informacemi. Výběr MOTOCOS: 10 Základní pravidla.

Bylinný nůž 4-čepel

Jak ostříhat nůž pro trávu

Co je třeba věnovat pozornost nákupu končetin

Jak spustit kartáč benzínu

Optimální způsoby práce s frézou štětce

Co je třeba věnovat pozornost při koupi zastřihovače pro trávu

Další informace o naší rozsáhlé práci v oblasti udržitelného rozvoje

Jak nainstalovat nůž pro trávu na spreji

Jak nosit a upravit baterii Ranger

Profesionální terénní úpravy, zahradnictví a stromy

Jak ukládat baterii Husqvarna v zimě

Vítejte na stránkách ruské kanceláře Husqvarna.

Přesune touhu po inovaci od roku 1689, Husqvarna vyrábí profesionální vybavení pro zahradnictví, park a les. Vysoký výkon a snadnost použití v kombinaci s bezpečností a životními prostředky. hlavní výhody našich moderních řešení, vedené sekačky typu trávníku a nástrojem baterií.

Instalace diamantového disku

Tato operace externě se neliší od přílohy typického disku, s výjimkou ještě více pozornosti, přesnosti a péče.Vyjměte cívku s rybářskou linkou, blokující hřídel převodovky se speciálním kolíkem nebo vhodným o průměru se šroubovákem, otáčení nádoby pro rybářskou linku proti směru hodinových ručiček.

READ  Elektrický šroubovák, jak si vybrat dobrý šroubovák pro práci

Napětí diamantového disku do spodní drážkované podložky a jsme přesvědčeni, že jeho sedadlo je větší než průměr přistávacího pásu na puk. S velkým otáčkami, pilový disk se může posouvat, vznikne nerovnováha, která nevyhnutelně vede k rozpadu přístroje a dokonce i zranění operátora nebo v okolí.

Snažíme se střídavě kompenzační podložky a vybrat jeden z nich, který je vhodný v šířce a zcela vybere mezeru mezi místem výsadby pily kotouče a středícího pásu dolní podložky.

Střídavě jsme nastavili na hřídeli převodovky spodní podložka s kompenzačním kroužkem, diamantovým kotoučem, horní podložkou a ochranným pohárem, který stále částečně přerozděluje sílu stoupání do velké plochy.

Veškerý výsledný paket na hřídeli převodovky je utažen levostranným maticemi závitů a potom koncovým klíčem, blokuje hřídel převodovky vhodným šroubovákem.

Odstraňte ochrannou split plastovou trubku ze zubů a znovu zkontrolujte pevnost upevnění pilového kotouče na hřídeli převodovky. Pokud se ukázalo jako spolehlivý, vyžínač pro trávu, s instalovaným diamantovým diskem, je plně připraven jak pro tradiční, tak není určen pro tento nástroj, práce.

Co má sekat ozubený disk

Pokud má nůž osm a více lopatek, pak je to již nazývá disk. Počet zubů je od osmi až čtyřicet. Multi-buněčný disk je vyroben ze silné oceli. Na obou stranách. Základ je velký a zuby jsou malé a ostré. Pracuje na principu pily. otáčí a viděl. Disk musí být instalován zejména opatrně. hladce a dobře opravit.

Tichý kruh je potřebný pro vynechání tenkých kruhů stromů. Dokonce i plně vytvořený kufr může být řezán, opatrně jej předplatit z různých stran.

Disk je však navržen nejen pro rozlití mladých kůra stromů. Můžete je snadno sekat a trávu na seno. Zvláště suché a tvrdé. Hlavní věc je zvolit požadovaný disk. lehký a s deedized bází. Tráva pak nebude trvat. Je to záleží, když je na seno namontována nízká tráva.

Okřídlené útoky také platí pro disky. I když podle recenzí uživatelů odletí velmi rychle a existuje jen málo výhod. Pouze váha se stává těžší.

Pokud jsou kmeny shromážděny, můžete disk nainstalovat z kruhového. Viděl skvěle, zejména v případě, že zuby jsou trochu. Ale při instalaci kruhového disku jste velmi riskantní. Existuje riziko zpracování vašeho přístroje, protože zatížení na zařízení se zvyšuje v desítkách časů. Výkonný motor (2-3 l.s.) Bez problémů, vytáhne takový disk, ale tady je převodovka. není jasné, jak se chová. Taková substituce proto lze provést pouze tehdy, pokud jste si jisti, že reduktor je vytrvalý a profesionální.

READ  Rýžový trimmer pás pro trávu s vlastními rukama

Instalace nože na vyžínače pro trávu. video

Zveme vás, abyste se seznámili s video instrukcí pro výměnu nože na benzínu Trimmer Stihl. Připomínáme, že instalační kroky mohou být mírně odlišné v závislosti na modelu. Proto nezapomeňte podívat se do pokynů!

Pokud je Disk Trimmer pravidelně používán, trvá to čas od času vzít a zaostřit nebo změnit na nový. Tato položka může být vyrobena z kovu nebo plastu, má jiný počet čepelí, ale proces náhrady zůstává stejný. Tento postup je navíc podobný techniky různých výrobců, ať už Carver nebo Huter, ale jsou bezvýznamné rozdíly. Změňte nůž na zastřihovač jednoduše, pokud budete postupovat podle bezpečnosti a znáte správný postup, vyhledejte popis, který můžete v uživatelské příručce. V tomto materiálu bude popsán celý proces nahrazení krok za krokem, jakož i způsob samočinného nože, bude popsán v tomto materiálu.

Sbírejte ruční mlýnek na maso

Před pokračováním sestavy zkontrolujte, zda jsou všechny komponenty čisté a suché. V jiném případě se mlýnek na maso rychle selhává.

Teď se budeme hladovění, jak sbírat ruční mlýnek na maso:

  • Vezměte šroubový hřídel a umístěte jej do středu pouzdra. Upozorňujeme, že široká část by měla být ze strany, kde bude rukojeť připojena, a tenká. od strany nože.
  • Na druhé straně namontujte čepel takovým způsobem, že jeho plochý obličej vypadá ven. Pokud se jedná o diskový nůž, pak mřížka by měla být vlnitá část s hranami.

Přetáhnu trimmerů správně, co potřebujete vědět o tom

V procesu fungování sekaček trávníku s řeznými kovovými noži je pozorována jejich hloupost. To je normální jev, nicméně, není možné i nadále provozovat takovou trysku. Dulculující nože mají nízký výkon, takže kromě neuspokojivého výsledku luku budete také získat přehřátí nástrojový motor a oblečení převodovky. Pokud zastřihovač upevnil nože nebo kmeny řezných disků, pak je musíte ostříhat. Někteří dávají přednost nákupu nových řezných kruhů, což není vůbec racionální.

To je zajímavé!Ostření všech typů řezných disků, včetně s výherními útoky, podléhají. Pro ostření kruhu s mostním útokem budete potřebovat speciální diamantový kruh. Jaký je proces ostření disku s útokem na zuby, je podrobně popsán v tomto materiálu. Krok za krokem, jak dát trimrový disk pro trávu:

  • Nejprve musíte odstranit řezný prvek z nástroje. Provádění ostření na nástroj je nebezpečný
  • Zkontrolujte prvek pro profesionality. Přítomnost trhlin, čipů a jiných deformací je nepřijatelná. Pokud existuje nějaká, musíte přístroj vyměnit
  • Pro ostření disku se takové nástroje a materiály používají, jako naostřený, soubor, rohové broušení. Co je lepší vybrat, závisí na dovednosti operátora. Nejjednodušší a nejbezpečnější způsob je použití souboru. Za tímto účelem je řezací zařízení připojeno k houbám svěrákem a ručně ostříhaný pod úhlem 30 stupňů
  • Pokud se otočí naostřené (jí) nebo úhlové broušení, pak v tomto případě bude nutné přesně ostré. Při ostření je nemožné povolit kov k zběsenci (kovová dovolená), jinak povede k rychlému opotřebení a otěru řezné části
  • Nejlepší možností, která se doporučuje pro nováčky, používá také mistři se zkušenostmi). Jedná se o použití souboru. To je možné ostříhat břit co nejdříve a pod úhlem, který bude mít pozitivní vliv na výkon nástroje
  • Pokud je patrné frézování kotouče s velkým počtem zubů, pak pro takové případy se doporučuje používat úhlovou brusku s tenkým brusným kruhem
READ  BOSCH S4 008 Baterie Jak odstranit víko

Na videu níže je popsáno, jak potřebujete zaostřit frézovací kola s velkým počtem zubů.

Po dokončení práce na ostření multeselive pohonu zastřihovače pro trávu, zůstane nainstalovat jej na místě a zkontrolovat účinnost přístroje. Po ostření, zvažte, že je lepší brát to pro ostré části, protože můžete zranit.

Sčítání, je třeba poznamenat, že účinnost HOD trávy závisí na správné volbě vyžínače disku. Pro misku trávy na straně silnic a cest, sušička se používá pro zastřihovač, ale pro boj proti plevelům v zemi, stejně jako pro účely sklizení sena v polích a v lesních stanicích, trávníku Používají se žací stroje s kovovými disky. Pokud rozpočet dovolí, doporučuje se koupit 3 typy kovových disků a vyzkoušet je ve své práci na vlastní zkušenosti, abyste cítili rozdíl.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS