Как резать плитку под 45 градусов угловой шлифмашинкой

Как и чем подрезать плитку под 45 градусов. Заусовка плитки

Для того, чтобы красиво облицевать керамической плиткой (керамогранитом, мозаикой) любой прямой наружный угол, торец плитки срезается под углом 45° и из двух плиток формируется аккуратный прямой угол.

Пластиковый уголок — это уже давно не модно, не интересно и не красиво.

Тем более не красиво будет, если просто приложить одну плитку к торцу другой. Но такое тоже встречается очень часто.

Прямой разрез керамической плитки при помощи угловой шлифмашинки

Этот вид работы произвести наиболее легко. Provádí se následovně:

  • První věc mimo keramickou dlaždici by měla být umístěna linka pro vyžínače viděl pomocí alkoholu.
  • Poté je nutné bezpečně upevnit dlaždu v rovině, což eliminuje jeho pravděpodobnost pohybu během řezu. K tomu musí být dlaždice umístěna na rovném povrchu dřeva a upevněte se svorkou přes těsnění vyrobené z pryže plechu nebo jemně lisování jeho podešve jeho nohou, které musí být strnojí ve speciálních botách.
  • Dále musíte zapnout úhlové brusky a počkat několik sekund, takže nástroj bude zadat požadované revoluce.

Poznámka! Řezací okraj dlaždic by měl zůstat baldachýnem v místě požadovaného řezu.

  • Je nutné držet úhlové brusky, aby se držel tak, aby upevňovací prvek vyrobený pro řezačku řezu byl jasně viditelný během řezu.
  • Dále je nutné plně a hladce podržením nástroje v rukou, a nedrží to chodit ze strany na stranu, protože jinak to ukazuje nejen roztrhaný plátek, ale také zhoršuje použitou trysku, části které lze odejít v libovolném směru.
READ  Jak řezat dlaždice bez plastu

Důležité! Keramická dlažba je poměrně křehký materiál, takže by to nemělo být silně lisováno, kdy. Během prvního řezu je nutné pouze odstranit horní vrstvu glazury. Pokud je okamžitě odříznut z hrany okamžitě, pak může výrobek prasknout. S ohledem na to je nutné snížit rovnoměrně od začátku až do konce několika přístupů.

  • Nyní by měl být prováděn pohyblivým kruhem podél umístěné čáry na keramické dlaždice směrem k sobě, cvičení řezu 1-5 mm hluboko v závislosti na materiálu a tloušťce zpracovaného produktu. S bočním dlaždicem je třeba začít řezat pomalu, po které by měl být nástroj přeměněn rychleji, aby se dosáhlo hladkého řezu.

Poznámka! Kruh na úhlovém mlýnku by měl být upevněn správným způsobem pomocí speciálního klíče a s přihlédnutím ke směru otáčení na obrázku.

Optimální rychlost otáčení řezného disku o průměru 100-125 mm během řezu keramiky dosáhne 6-8 tis. rpm.

Použité Hits

Řezání dlaždic úhlové brusky se provádí za použití brusného diamantového kruhu. Tato tryska může být prováděna v několika variantách. Hlavně pro tento typ práce, kruh s malým rozstřiku diamantu, určené pro suché řezání. Samozřejmě, že prach bude hodně prachu, ale můžete udělat elegantní řez.

Pokud plánujete pracovat na dlouhou dobu, abyste zabránili přehřátí nástroje, můžete použít kruh pro mokré řezání. V tomto případě bude nutné dodatečně nastavit přívod vody. Můžete to udělat a ručně pomocí postřikovače, nebo jen ponořit disk do vody.

Pro ochranu před možným rozpadem trysky před zahájením práce je třeba pečlivě zkontrolovat nástroj a zajistit všechny své podrobnosti. Pro ochranu před prachem a akutním kruhem, kromě ochranného víčka pro rohové brusky, používejte brýle, masku a rukavice.

Diamantový kruh pro úhlové broušení lze použít jak v suchém a mokrém řezání

READ  Jak řezat bochník na kulatém stole

Nevýhody úhlu na dlaždice, naostřené pod 45 stupňů:

Úhel se stává zranitelným při bít. Zvláště pokud je na uličce. Dost na to, aby zavěsil sklon prázdného kovového kbelíku na plátek svatební koutek na dlaždice, letěl. Složitost práce se zvyšuje a znamená cenu.

Je možné hák takový úhel něco, dokonce i neškodné přezky kalhotového popruhu:

Stanovisko mistrů o označení dlaždic v úhlu pod 45 stupňů.

резать, градус, угловой

Připravte se na úhlu dlaždice 45 může být použit s úhlovou bruskou. Spousta prachu. Není to kvalita. Ale realita. Hlavní věc je levná a vždy možná.

Je obzvláště důležité určit správný úhel při pokládání dekorativního kamene. Úhlové prvky pro takové produkty často nejsou k dispozici nebo není k dispozici. Zpěv kamene v úhlu do 45 stupňů. jediný způsob, jak se dostat z takové situace.

Úhel na dekorativní kámen pod 45 stupňů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS