Как снять патрон с перфоратора Bosch

Как снять патрон с пеоратора

Практически у каждого человека найдется дрель. Инструмент поможет просверлить отверстие на любой поверхности. А значит, не заменим в строительных и отделочных работах, любом виде ремонта помещения. Надежную и бесперебойную работу устройства осуществляет патрон, в который крепится сверло, бур или зубило. Именно этот элемент чаще всего выходит из строя при длительном использовании инструмента. Соответственно, важно правильно выбрать патрон для пеоратора под сверло, уметь снять, заменить зажимное приспособление.

Патрон: простая конструкция – залог долгой работы

Первый пеоратор был выпущен немецкой фирмой Bosh в 1930-х годах. Аппарат сразу пришелся по душе мастеровитым мужчинам, они оценили его универсализм и незаменимость. Ведь инструмент позволяет не просто просверливать отверстие. Pulse táhl, že poskytuje, urychluje a zjednodušuje provedenou práci.

Pomocí kazety je vrták na peurator fixován

V návrhu nástroje je přiřazena důležitá role upínacího zařízení, které opravuje vrták nebo bur. Je však patronem peoratoru se ukazuje, že je nespolehlivým prvkem designu. Rychle selže kvůli skutečnosti, že je to hlavní objem perkuse.

Po některých experimentech, výrobci chápali: jednoduché zařízení patrony peoratorů je klíčem k dlouhé práci prvku, je méně podrobeno zničení během provozu. A tak experimentální cesta přišel k vytvoření tří hlavních druhů této části.

meč

Je považován za klasický typ. Tento druh je odlišný ještě volaný klíč. A volejte ne náhodou. Chcete-li použít, vyžaduje klíč, který pomáhá opravit pracovní trysku. Toto klíčové komprese a mačkání montážního mechanismu uvnitř části. Vzhledem k tomu, že prsty v pěsti jsou stlačeny a stlačeny, proto se tento druh někdy nazývá vačka. Tyto prsty sevřou vrtací tyč. Tato upínací metoda je považována za velmi spolehlivou.

снять, патрон, bosch

Na kazetě je vrták připojen pomocí kazety

Chcete-li změnit vrtačku, nudné, dláto v tomto typu kazety pro peurator bude vyžadovat nejen speciální klíč, také určité časové období. S upínacím prvkem tohoto typu bude mít tinker. Upínací zařízení pěstí pracují s vrtáky s válcovou nebo hexadou stopkou.

Tip: Připojte kazetový klíč k nářadí. Takže klíč neztrácí a vždy bude po ruce.

až několik tisíc. Cena závisí na průměru prvku (10, 13, 16 milimetrů).

Podrobnosti o výrobě německé společnosti „Hortz“ se osvědčily dobře zavedené. Některé z nich jsou vydávány „Pro“ marže. jsou určeny pro profesionály.

Další německá společnost „Matrix“ produkuje upínací zařízení. Pravda, čínské rostliny je dodávají ruskému trhu. Pro různé typy vrtáků je vhodné upínací zařízení „útok“. Jedná se o produkty domácí produkce, i když je často vyráběna Číňany.

Flexibilní prvky

Taková kazeta na peuorator je snadno ovladatelný. A speciální klíč k práci s ním nebude potřebovat. Stačí držet mechanismus zařízení a tryska je připravena k práci. Kazeta Quick-Swampling pro peuorator je k dispozici ve dvou typech: One- nebo Bimuft.

Flexibilní kazeta je instalována na brnění velmi snadné

Jedna ruka. a žádné další úsilí. Pro takový princip fungují jednotná upínací zařízení. Mohou být instalovány pouze na ty vrtáky, kde je technicky implementováno automatické zamykání pracovního hřídele. Princip provozu zařízení je jednoduchý. Stopka trysky je upnuta ručním otáčením seřizovacího pouzdra. Několikrát se otočil. a připraven.

S analogovým bimuftem k vyrovnání mistra bude obtížnější. Obě ruce půjdou do kurzu. počtem spojek. Při otáčení přední spojky ve směru hodinových ručiček musí být zadní v pevném stavu.

Nedostatek takového typu upevňovacího prvku je, že s dlouhodobou operací, to nespolehlivé upevňuje vrtačky velkého průměru. V souladu s tím může být během vrtacího nástroje otáčet, což ovlivňuje kvalitu a rychlost práce. Rychlý režimový prvek dokonale upevňuje trysky o průměru 1 až 25 mm.

Přední výrobci zařízení rychlého režimu jsou považovány za společnosti „Bosch„, „Hammer“, „Dremel“, „FIT“.

Volba specifického modelu upínacího zařízení závisí na těch typech práce, které budou prováděny pomocí vrtáku, stejně jako z modelu a schopností samotného nástroje.

Upevnění SDS: vložka, otočení, oprava

Tento typ upínacího zařízení se objevil relativně nedávno. v 80. letech minulého století. A je považován za optimální upevnění pro lidi. Většina nástrojů je tedy vybavena s nimi.

Kazeta pro periodor SDS je spolehlivý v provozu, snadno ovladatelný

SDS Reproduktorová kazeta má řadu výhod. Spolehlivá vrtačka, která je fixována dvěma klíny vodítko, dvěma blokovacími kuličkami. Jednoduchá a bezpečná práce s upínacím zařízením. Perfektní kombinace točivého momentu a Shock Force.

Upínací zařízení tohoto typu jsou pět druhů. obvyklé a se speciálními kategoriemi:

Podrobnosti kategorie SDS-Plus jsou vyžadovány v největší poptávce. Průměr vrtacího dříku je 10 milimetrů. Používají se v nástroji pro vrtání světla a střední kategorie. Jsou to ti, kteří se často setkávají mezi obyčejnými muži. Raději si vyberou malé brigády cílů.

Výměna svorky: Několik jednoduchých kroků

Pokud vrták během provozu dává selhání, vrták se otočí, je nutné vyměnit upínací předmět na přístroji. K tomu je důležité určit jeho typ. Koneckonců, způsob upevnění prvku závisí na. Zařízení je zpravidla připojeno k vřeteno nebo na šroubové tyči. V tomto případě není náhrada kazety na peurator obtížnou věc. Otočil. a připraven.

READ  Co vyplnit převodovku MOTOCOS

Pokud jsou podrobnosti používány silnou fixací, budete potřebovat další nástroje. Kladivo klepání na hlavu šroubu. Taková jednoduchá akce oslabuje silnou fixaci. Šroubová tyč odšroubujte pomocí šroubováku. Pokud je prvek připojen k vřeteno, elementová svorka klíč, svítit vřeteno. Zde je odpověď na otázku, jak odstranit kazetu z peoporátoru.

Způsoby, jak odstranit rychlou swapovou kazetu s vrtákem nebo elektrickým šroubovákem

Kazeta je připevněna k ose na závitu a zastaví upínací šroub. Kazeta Quick-Režim se odstraní stejným algoritmem jako vačkovou kazetu. Nejprve zkroucené ve směru hodinových ručiček. Pokud je na hřídeli v blízkosti poruchové kazety na klíč, pak spuštění klíče v drážce, držet v kazetě jakoukoliv páku, zkuste odšroubovat kazetu, otáčet proti směru hodinových ručiček. Instalace nové kazety dochází v opačném pořadí.

Je však možné nahrávat a opravit, aby se zobrazily části upínací kazety, musí být demontována. Osvědčené a spolehlivé způsob, jak rozebírat elektrické vrtačky upínací kazety.

Vezměte obvyklý peuorator, vyjměte boot z něj a vložte adaptér. Adaptér může být vyroben z neúspěšného bubnu bubnu. Adaptér je stopka Beera s oříznutou vrtnou částí. Na hřídeli adaptéru používejte kazetu a zatlačte jej s gumovým tlumičem nebo dřevěnou deskou. Před instalací kazety na adaptéru je nutné spustit kamery uvnitř kazety, dokud nejsou plné ponoření.

Sbírání designu, zapněte brnění v režimu nárazu. Po 3 5 sekund by měla kazeta postava. Okamžitě je třeba zmínit kamery a místa z místa různých barev. Nyní můžete pokračovat do inspekce a vady kazety. V případě potřeby mohou být vačky nahrazeny novým. TRUE, bez dalších nudných vaček na soustruhu nemůže dělat. Zbývající části lze snadno vyměnit dostupností.

Existují však i další mechanické poruchy Existují případy, kdy je odmítnutí provozu elektrické vrtačky způsobeno poruchou převodovky nebo špatné práce ložisek.

Postup pro práci s elektrickým vrtákem převodovky se dostat do převodovky, musíte demontovat plastové pouzdro elektrického. Potvrzení pouzdra, uvolněte hřídel kazety a vyjměte jej. Na hřídeli, řízení větším průměrem. Na hřídeli elektromotoru připojil přední spirálovité převodovky malého průměru. V převodovce je bronzová pouzdro, nejčastěji vedoucí k selhání vrtáku. Všechno se děje kvůli jeho významnému opotřebení. Určete velikost rukávu a objednat Turner. Jako materiál použijte bronz, ale přijatelné použití a caprolon. Při výměně pouzdra v převodovce jsou ložiska požadována, jejich hustota přistání a jejich umístění s mazáním. S velkým opotřebením zubů, budou muset nahradit. Zuby převodovky opotřebovávají, když se referenční pouzdro selže. Nejčastěji nosí větší průměr. Jeho náhrada je jednoduchá, stačí odstranit zámek kroužek a klíč. Staré převodovky by mělo být odstraněno z osy kazety. Můžete použít stahovku a můžete jednoduše jemně srazit kladivo, nahrazení dřevěných podpěr.

Elektrické závady nyní se snaží zvážit charakteristické chyby elektrické části vrtáku. Nejčastěji je práce elektrického driftu přerušena kvůli opotřebení kartáčů.

jeden.Výměna kartáčů v elektrickém posunu Chcete-li vyměnit kartáče, je nutné odstranit boční kryt skříně elektrického vrtáku, kroucení upevňovacích šroubů. Musí existovat nejméně 7 kusů. Pouzdro je odstraněno opatrně blížícím se šroubovákem jeho hran. Otevření přístupu k elektromotoru, zobrazí se dvě krabice, ve které jsou nainstalovány kartáče. Abyste mohli získat štětce, musíte osvobodit krabice, ohnout držáky a získat opotřebovaný kartáč. Aplikovat podobně jako druhý kartáč. Nainstalujte nové kartáče na očkovaných místech, otřete v blízkosti kontaktního prostoru čistým hadříkem navlhčeným v bílém duchu.

2.Oprava napájecího kabelu Elektrický vrták je jednou z nepříjemných poruch leží v periodickém zastavení elektrického cvičení během provozu. Nejčastěji to je způsobeno libovolným zmizením elektřiny. Skutečnost je však to, že při vstupu do skříně vrtáku se krmný kabel zažívá různé zatížení, které vedou k útesu drátu.

Chcete-li odstranit poruchu, musíte odstranit jeden z bočních krytů. Pomocí testeru zkontroluje integritu kabelu. Pokud je poškození detekováno v případě vstupu kabelu do pouzdra, ale z kabelu se odřízne neúspěšný kus, kus 20 cm tuhé chlorvinylové trubice je kladen na kabel a kabel je instalován na místě s následné připojení.

Chcete-li nahradit tlačítko s regulátorem rychlosti, stačí, aby se odstranil kryt skříně, odpojte vodiče z regulátoru. Nový regulátor je instalován na stejném místě a připojen podle schématu. Pokud neexistuje žádný diagram, pak před vyjmutím starého regulátoru musíte kreslit schéma připojení.

3.Uvnitř případu se jiskření objevilo na vzhledu jiskraje uvnitř případu, který nejčastěji vede mezistupné uzavření vinutí kotvy. Druhý důvod způsobující jiskření, kontaminovaný povrch sběrače lamelidů. Smíšené uzávěry lze definovat pouze speciálním zařízením. Ale nečistoty z kolektoru mohou být odstraněny nezávisle, použití malého shoerského papíru. Po stripování je nutné pečlivě odstranit prach z drážek mezi kontaktními deskami zvanými lamelami. Nejlepší je to udělat s pomocí starého Havice Canvase. Na konci práce musí kotva zkontrolovat zařízení PIA.

Netypická chyba bosch peuorator

Bosch pedorátory jsou velmi spolehlivé. Existují však závady praktičtí v praxi. Níže je jeden z nich.

Pedorátor bosch vrtáky, ale není kladivem

Pokud se rozštěpník přestal utopit, ale umožňuje, aby se vrtalo, nejpravděpodobnějším důvodem může být zničení „opilého ložiska“. Tato porucha není často nalezena a není snadné ho najít.

Chcete-li to odstranit, nemusíte jít do opravy. Taková porucha eliminuje jakýkoli malý muž-lámavý muž.

Nový opilý ložisko

Nejprve potřebujete rozebrat Bosch peuorator do mezilehlého hřídele. Demontážní objednávka je uvedena výše.

Po odstranění mezilehlého hřídele se dostanete k „opilému ložisku“. Na destrukci válcovacího ložiska označuje zlomený klip, rozptýlené kuličky, kousky klipu.

Vezměte ložisko, odstraňte nečistoty, všechny části zničeného mechanismu.

Koupit nový „opilý ložisko“, a namazat všechny podrobnosti o novém mazivu, proveďte náhradu a montáž v sekvenci, reverzní demontážní kroky.

READ  Jak odstranit nůž s sekačkou Bosch Lawn

Odrůdy jízdních vložek

ZKUŠENOSTI, KTERÉ JSOU RYCHLOSTI NEBO RYCHLÉHO PROSTŘEDÍ CARRKŮ, které jsou určeny pro peuorator, budou užitečné při nákupu dalších trysek. Koneckonců, pohled na upínací zařízení ovlivňuje návrh stopky BORA, koruny a jiných trysek.

Nyní přímo na odrůdy:

  • SDS-Plus. Nejběžnějším typem držáku, který se používá na domácnosti, semi-profesionální a některé odborné období. Z výše uvedeného popisu již víte, jak je uspořádána stopka tohoto typu. Délka dříku je 4 cm a tloušťka je standardní 10 mm.
  • SDS-Max. Jedná se o analog předchozích druhů, orientovaný pouze na práci s odbornými obdobími, jehož kapacita je více než 1,2 kW. Rozdílná funkce je rozměry. Délka je 9 cm a tloušťka je 18 mm. Forma drážek je téměř stejná jako SDS-Plus. Ale je tu rozdíl. Zde nejsou 2 a 3 sloty. V důsledku toho bude na trysce dříku 1 otevřená drážka a na druhé straně 2. U kazet SDS-MAX jsou zapotřebí vhodné typy trysek.
  • SDS-top. Zastaralý pohled. Nyní neprodukují. Ale na starých nástrojích jsou stále nalezeny. Kazety byly orientovány na nástroje střední úrovně, to znamená semi-profesionální. Dřík trysky měla tloušťku 14 mm a délku 70 mm. Koupit Taková zařízení jsou v současné době problematická.
  • SDS-Rychlý. Typ kazety, která nezískala mnoho popularity. Mají válcový tvar dříků. Stránky jsou nahrazeny sloty a výstupky. A takový typ držáku byl vytvořen speciálně pro linku Bosch období. Významnou výhodou lze nazvat skutečnost, že trysky se používají pro obvyklou vrtnou nebo šroubovák, kde je k dispozici mechanismus kleštiny.
  • SDS-HEX. Další provedení kazety, která je vzácná. Ale zde byl design navržen speciálně za účelem spolehlivě fixovat dláto a vrcholy v období vysokých výkonů. Také dobře ukazuje kazetu a při práci s pravidelnou hnědou.
  • Spline. Různé designu, které se podobá SDS-Max něco. Vytvořeno v Číně a vyrobeno pro Severní Ameriku. Slotsey Design. Když byl režim šoku proveden pohyb trysky na úkor těsnění, který je uveden na stopce.

Na všech kazetách je kryt prachu. Také mohou všichni pracovat v šokovém režimu peuorator.

Pro periodizátory existují upínací mechanismy plancu. Jsou instalovány v případech, kdy se nástroj používá k vrtání dřeva a kovu.

Výměna a demontáž kazety na vrtáku

V otázce, jak nahradit opotřebovanou kazetu na vrtačku, není nic složitého. Chcete-li to provést, stačí zakoupit vhodné upínací zařízení, odstraňte starý a nainstalujte nový. Ve stejné době, je třeba mít na paměti, že obyčejní i minidery mohou být instalovány na kapitolách:

Kazety pro instalaci na vrtáku, z nichž se nit používá, odstraní a zaznamenává výše popsaným schématem. Při výměně takového zařízení je to trochu známo, že je to závitová, je také důležité vzít v úvahu označování, které je nutně aplikováno. Udělejte takové upínací kazety následujícím způsobem:

Interval 1.5-13, přítomný v těchto označení, indikuje minimální a maximální průměry instalovaného řezného nástroje. Pravidla pro výměnu kazety na vrtáku naznačují, že nové upínací zařízení musí být označeno, plně identické s označením staré.

S otázkou, jak nahradit kuželovou kazetu na vrtačku, všechno je poněkud jednodušší. Na zařízení tohoto typu lze také použít různé označování, konkrétně:

Pro výměnu kazety do kazety tohoto typu je nutné jednoduše vybrat upínací zařízení s příslušným označením a vložit její výsadbu do kužele vyvrtávací otvor. Stačí navigovat v takovém označení jednoduché: písmeno „B“ znamená, že se jedná o kazetu kuželového typu a číslo indikuje průměr dna pěstování otvoru.

Vyjmutí vrtačku kazety typu manžety je stejně jednoduché jako jeho instalace. Aby bylo možné dosáhnout takového postupu, je nutné jednoduše vyřadit upínací zařízení z podložky podvozku, pro které se používá obvyklé kladivo. S podrobnostmi o instalaci a odstranění kuželové kazety elektrické vrtačky lze nalézt také, zobrazení příslušného videa.

Na sovětských trendech je kazeta s kuželovým upevněním jednoduše vyřazeno, návrh převodovky umožnil takovou hrubost. Chcete-li odstranit kazetu moderních modelů, musíte použít stahovku nebo speciální zařízení

Jak demontovat kazetu elektrického šroubováku nebo vrtáku? Takový postup musí být pravidelně prováděn pro údržbu zařízení (čištění a mazání všech vnitřních prvků), stejně jako jeho malá oprava. To vám umožní výrazně rozšířit životnost kazety.

Při demontáži kazety je třeba vzít v úvahu, ke kterému typu odkazuje. Zaměření na instrukce nebo video, musíte provádět všechny akce na demontáže takového zařízení co nejméně, aby nedošlo k poškození prvků komponent. Po provedení všech postupů pro údržbu nebo opravu kazetových prvků pro vrtačku by mělo být sestaveno v opačném pořadí.

Pokud jsou strukturální prvky silně opotřebované a není možné je obnovit, je lepší nahradit celý mechanismus, který bude stát mnohem levnější než jeho opravy.

O tryskách pro rozkořisky

Teoreticky může být kazeta SDS-MAX Peuorator instalována nástroj se stopkou pro kazety SDS-Plus a dokonce i nástroj s ještě menším průměrem sedadla. Chcete-li tento problém vyřešit, použijte speciální trysku (adaptér), který lze zakoupit dnes téměř veškerým stavebním trhem. Mezitím se použití takových adaptérů pro rozlišení není kategoricky doporučeno, protože použití nástroje menší průměr na těžkých třídách bude rychle vést k havarizaci.

Zpravidla se nástroj periodizátorů prodává přímo balíčky a nepodléhá zotavení po neúspěchu. Zároveň by nemělo být zaměňováno s konvenčními vrtáky, které se liší od něj formu ostření a struktury spirály.

  • Jak demontovat Bosch 2 26, jak nezávisle rozebrat a opravit váš Bosch peuorator, principem provozu bosch 2-26 pagoator není odlišný od období slavných značek. Rotační rotor přenáší točivý moment.
  • Jak demontovat interskol Perorator P 30 900.4.07.2018 Správce komentářů Komentáře Zatím žádná vrtačka INTERSKOL P-30 / 900.9, 900 W, 3,3 J Leeators?INTERSKOL P-30 / 900ER. Jedná se o profesionální nástroj, který lze použít.
  • Jak rozebrat Bosch GBH 2 24 Výkon Bosch 2-26 Princip představení o rozcestníku. Rotující rotor přenáší točivý moment k mezilehlému hřídeli mechanického uzlu peuorator, přenos translačního.
  • Jak rozebrat Interstercol Leedorator nedávno, interskol pedorátoři jsou obzvláště populární. Jsou spolehlivé v provozu, snadno opravené. Získejte náhradní díly pro ně jsou snadné. INTERSKOL DULAnes mají širokou škálu modelů. Přístroje.
READ  Jak vyříznout 45° řez na dřevěné liště

Zařízení kazety

Téměř jakýkoliv stavební nástroj je univerzální a rotující kladiva nejsou výjimkou. Existuje mnoho různých trysek, adaptérů, kazet pro ně. Základem práce jakéhokoliv typu práce je kazeta. Adaptér péričů se používá k instalaci vrtáku, který je odstraněn z obvyklého vrtáku. Trysky a vrtáky mají obrovskou odrůdu a vybrané v souladu s úkoly.

Vždy uchovávejte kazetu na posun kladivu doma, protože může být kdykoliv odstraněna. Stojí také za zmínku, že pro každý typ práce je vhodné použít různé kazety. Hlavní typy kazet zahrnují:

Fanoušci se často zajímají, proč tolik druhů munice. Připomeňme si, že jsou periody s větším a nižším výkonem. Pokud je nástroj výkonný, měli byste přemýšlet o spolehlivém upevnění vrtáku a trysek. Kazeta, jako je SDS-MAX, je určena pro hluboké fit, což znamená, že pravděpodobnost, že secí stroj během provozu havaruje, minimalizovaný. Totéž s méně silnými obdobími, které jsou určeny pro „šperky“ práce. V tomto případě není větší důraz na fixaci, ale pro přesnost.

Chcete-li se naučit opravit posunutí, je nutné studovat jeho zařízení. Ale jak držák vrtáku funguje?

Jednou vrták byl upevněn pohyblivými vačky, ale pokrok stále nestane. Ve vrtačcích SDS jsou upevněny dvě vodicí klíny a 2 upevňovací koule. SDS-Plus a SDS-MAX se liší pouze v počtu vodítek klínů (poslední 1 více). Mount je tedy velmi spolehlivý a rychlý.

Upevnění trysky byla také zjednodušena: Stačí vložit vybranou trysku do kazety, lehce stiskněte a vyčkejte na kliknutí. Takže tryska je dobře opravena. Není také velmi obtížné odstranit vrták: klikněte na pohyblivý víko. a vrták bude vymazán.

Kromě toho může šokovací vrták zahrnovat:

Jak rozebrat kazetu s peuatorem

Při demontáži kazety je nutné vzít v úvahu výrobce, protože demontáž kazety se také významně liší. Dosud seznam nejoblíbenějších zahrnuje:

Zvažte demontáž na příkladu kazety na Peouorator Bosch:

Plastová část se pohybuje zpět, gumové těsnění odstraněno.

Pomocí šroubováku opatrně odstraňte blokovací kroužek.

Pro puk uvidíme druhý prsten. Mělo by být otočeno a odstraněno, také odšroubujte šroubovák.

Přes plastovou část vidíme svorku SDS, skládající se z pružiny, míče a podložek. Nejprve odstraňte míč, pak pračku a pružinu.

Kazeta je demontována pro různé účely: opravy, výměna jednotlivých dílů, čištění, mazání a t. D. Kazeta pro peuorator Makita a další výrobci chápe přibližně stejné, s výjimkou několika nuancí, které jsou zohledněny na základě návrhu kazety.

Po demontáži a výrobě všeho, co bylo plánováno pro práci s částmi kazety, vzniká logická otázka: Jak sestavit kazetu s rozlišením? Stačí použít demontážní pokyny, počínaje poslední etapou a končícím prvním (pravý opak).

Jak vyměnit kazetu pomocí pedorátoru

Už jsme napsali výše, že ne každá kazeta je vhodná pro všechny vrtačky. Studovali jsme také proces odstranění a dokonce i demontáž kazety. Chcete-li nainstalovat novou kazetu, postupujte takto.

Dobrý majitel ví: kladivo vyžaduje pečlivou péči. Pro trvanlivost nástroje je nutné nejen dodržovat základní požadavky na provoz, ale také včasné detekci rozbití a vyměnit vadné části.

Pokud si všimnete, že nástroj začal pracovat špatně. musí být opraveno zkontrolovat výkon. Ale taková kontrola může stát penny, takže lidé často opravují své nástroje. Pro opravu domů byly úspěšné, musíte znát vnitřní strukturu pepulace a některé triky. V tomto článku se podíváme na to, jak rozebrat a opravit pedorátory z velkých výrobců. Makita, Interstercol, Bosch, pokrok, Zubr, Hitachi, Energomash a další. Zaměřme se také na mazivo pracovního nástroje.

Odnímatelné a neodnímatelné zásobníky, které o nich vědí

Při provozu pedorátoru jste pravděpodobně narazili na takový termín jako odnímatelnou kazetu pro peuorator. Existují dva typy kazet na peuorátory. odnímatelné nebo rychlé náročné a obyčejné, které jsou odstraněny pouze při demontáži samotného mechanismu. Zařízení rychlého uvolňování jsou upevněny 4 kuličkami, které se zapojují do záběru s drážkami koncové části rastrového benzí. Chcete-li takovou kazetu odstranit, musí být vytaženo.

Výše uvedené fotografie zobrazuje odnímatelné typové zařízení. Může být demontován bez nutnosti rozebrat. Je velmi výhodné, když je nutné místo toho vytvořit prvek Colla. Taková zařízení nejsou originální, takže pokud narazíte na nový zbroj s odnímatelnou kazetou, je nutné jej vzít v úvahu, protože s největší pravděpodobností není upínací mechanismus instalován originál.

Originální typy upínacích zařízení nebo originálu mohou být demontovány pouze po demontáži samotného mechanismu (demontovatelné kazety lze namísto instalovat). Jsou zaznamenány s válcovými sudy umístěnými v drážkách.

Mechanismy selhání typu jsou považovány za spolehlivé, pokud je to nutné, jejich náhrada nebo oprava musí být demontována. Jak odstranit nevyměnitelnou kazetu z peuorator, je zobrazen ve videu níže.

To je zajímavé!Rozdíl v ceně mezi vyměnitelnými a odnímatelnými kazetami se rozlišuje téměř 5krát. Pokud původní prvek stojí asi 3-3,5 tisíc, může být náhrada zakoupena pro 500-800.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS