Kapesní hydraulické vysokotlaké čerpadlo DIY

Vysokotlaké čerpadlo pro pneumatiku s vlastními rukama

Toto nanos pro pneumatické pušky má mnoho výhod. Kromě kompaktních velikostí si zaslouží vynikající pístový mechanismus. Celkem zařízení používá dva filtry typu průchodu. Stojan je vybaven kulatým průřezem. Pokud věříte recenzím specialistů, pak je tyč deformován velmi zřídka. Stabilizační systém výrobcem je poskytován ve druhé třídě. Můžete si koupit model pro 21 tisíc. Co by mělo být vždy v odložené schránce jakéhokoliv auta je tabulka pokut pro porušení provozních pravidel. I když neporušete pravidla, může být vždy situace, ve které budete chtít připisovat porušení a ne malou pokutu.

kapesní, hydraulické, vysokotlaké, čerpadlo

Spearly na silnicích je situace, kdy potřebujete informovat, kde by měla být dopravní policie o bezohledných zaměstnancích, ale je velmi obtížné okamžitě najít správné číslo telefonu, a rozptýlit záchranné služby typu 911 a 02 pro toto příležitost není prostě správná. Níže je publikován seznam, kde můžete zavolat na tento problém.

Na mnoha vozech vyplývají fóra debata o tom, kam jít do nového auta. Někteří, kteří mají drahé auto a v peněžence je slušná částka, říkají, že pouze od oficiálního prodejce, jiní, kteří nemají super chladné auto a není možné zdůraznit, že v soukromé službě, t.na.

Zařízení a funkce hydraulického lisu

Hydraulický lis je takový vybavení, které je speciálně navrženo pro zpracování dílů a polotovarů dopadem na ně vysoký tlak. Funguje takový lis v důsledku tlaku tekutiny působící na prvky svého designu.

Konstrukce většiny hydraulických lisů poskytuje vertikální umístění pracovního válce, ale tam jsou také modely, ve kterých se nachází vodorovně. Různé modely lisů mohou vytvářet pracovníky v rozsahu od několika desítek do několika tisíc tun.

Možnost provádění hydraulického tlaku výroby výroby

Princip hydraulického lisu je založen na zákonu Pascal, známý nám z školního převratu. Press Design je dvě pracovní kamery různých velikostí nebo, jak se také nazývají, válce. Princip provozu hydraulického lisu, pokud je popsán několika slovy, je následující.

READ  Než řezání desky umělého kamene

V menší z jeho válců je vytvořen vysoký tlak pracovní tekutiny, který je dodáván do komory větší průměr a ovlivňuje píst připojený k pracovnímu nástroji. Ten druhý a klade tlak na obrobek, který je umístěn na tuhé podpěře, aby se zabránilo jeho pohybu pod jeho účinkem. Speciální oleje se používají jako pracovní tekutina ve všech hydraulických lisech.

Nejrozšířenější použití hydraulických lisů při provádění takových operací nad kovovými díly, jako je lisování, kování, editace, ohýbání, stlačovací trubky a další profily. Kromě toho, s pomocí těchto lisů, briketování, balení a lisování různých materiálů (zpravidla, mini lis se používá pro tyto účely).

Hydraulické lisovací zařízení umožňuje aktivně využít jak v podnicích pro výrobu pryžových výrobků, plastů a dřeva, a v jiných oblastech. Různé funkce a aplikace tohoto zařízení určují existenci jeho různých modifikací. Například můžete najít hydraulický stůl, mini-lis, hydraulický lis, hydraulický lis, ruční lis, tlakoměrový tlak, a bez.

Modely ovládacích modelů hliníku

Hliníkové modely se také setkávají s jedním stademem a dvoupodlažným, maximálním tlakem pro práci 700 bar. Jsou určeny pro použití s ​​válci jednosměrných a dvoustranných akcí. Hliníková řada HP:

 • Má nízkou hmotnost.
 • Trvanlivá konstrukce.
 • Minimální úsilí na rukojeti.
 • Pohodlná práce.
 • Dvoustupňové modely.
 • Existuje výběr ovládacího ventilu.

Ruční čerpadla řady HP245 v důsledku stupňového tlaku zvyšuje zvýšení tlaku umožňují vytvářet vysokou trakční sílu při zvedání mechanismů v nepřítomnosti zdrojů elektřiny nebo stlačeného vzduchu. Tak:

kapesní, hydraulické, vysokotlaké, čerpadlo
 • Vzhledem k vysokému výkonu odpovídající 130 cm3 jednorázového cyklu, čerpadla této série umožňují vytvářet rychlé prodloužení tyče, která vytváří zatížení až 700 bar v přímém a zpětném směru.
 • Vysoce výkonné struktury jsou vhodné pro zvedání několika válců.
 • Oba konstrukce jsou již poskytovány pro použití s ​​plněním ropy.
 • Vysoký výkon (113/4 cm3).
 • Tlak při práci do 700 bar.
 • Dvoustupňové modely s automatickým přepínáním.
 • Spolehlivé ocelové sbory.
 • Maximální tlak generovaný 28 bar.
 • 10 l olejová nádrž.
READ  Převod 14 4 V baterie elektrického šroubováku

Minimální úsilí na rukojeti, která výrazně usnadňuje práci. Na konci doporučujeme sledovat video o ručních hydraulických čerpadlech a jasně ocenit kvalitu designu.

Hledáte ruční čerpadlo ? Zveme vás, abyste se seznámili s naším katalogem ručních čerpadel z evropského výrobce společnosti Badestnostnost. Skladem i velký výběr hydraulických nádrží, tlakoměrů a RVD.

Kapesní hydraulické vysokotlaké čerpadlo DIY

V podmínkách moderní produkce je podnikatel docela často čelit problému, specifické vybavení nezbytné výhradně pro jeho podnik. Jednou z nejčastějších potřebných zařízení na malém sektoru, jednotkových a opravných prostředcích je hydraulický hiderační lis.

Naše společnost nabízí služby a poradenství při navrhování montáže a výběru potřebných hydraulických komponent a jednotek nezbytných speciálně pro váš případ.

Potřebné vybavení pro montážní manuální hydraulický lis:

 • pracovní prvek (hydraulický válec);
 • řídicí jednotka (tlakový výboj (rozdělovač));
 • Čerpací stanice (ruční čerpadlo (s vestavěným tapetem tlaku)

Manuální hydraulické čerpadlo. Na levé straně, symbol neregulovaného hydraulického čerpadla bez určení typu. S právem označit hydraulické čerpadlo s ručním pohonem.

Hydraulická tekutá nádrž.

Hydraulický jednosměrný válec bez vrácení peněz (metoda).

Dvojitý hydraulický válec.

Nejčastěji se jako výkonový prvek vybere hydraulické válce ze zemědělské technologie. Naše společnost poskytuje služby pro výrobu specializovaných hydraulických válců na zakázku, jakož i konzultace při výběru již existujícího standardu.

Podporované řešení: Rostage na Hydrochem. Hydraulické lisy samosprávy. Se liší při jeho spolehlivosti a nenáročnosti v provozu.

Jsme připraveni poskytnout hotové sestavy pro připojení. Hydraulické ruční pumpa. nádrž. Manometry. Hydraulické válce, rukávy a adaptéry.

Pro poradenství o montáži hydraulického lisu s vlastními rukama a výběrem potřebných komponentů, obraťte se na technické specialisty společnosti „SKR-HYIRRAKLIK“ po telefonu: 38066066956 38097066956 380970669956

Typy, vlastnosti a vlastnosti hydraulického zvedáku

Moderní trh komponentů a náhradních dílů pro auta je charakterizována různými hydraulickými výtahy. Oblíbené typy zařízení zahrnují následující:

READ  Jak řezat 12 voltové pásky LED

Lahvičky mají jednoduchý design, který vám umožní použít v mnoha oblastech.

kapesní, hydraulické, vysokotlaké, čerpadlo

S jejich pomocí zvedněte náklad, jehož hmotnost se pohybuje od 2 do 100 tun a většina balených modelů pracují ve svislé rovině. Aby se mechanismus k akci, je nutné připravit nosnou plošinu s velkou rovinou a pomocí dvoudobého návrhu upraví výšku výtahu.

Bude to pro vás zajímavé o Subfolded Jacks Nordberg: Kritéria výběru

Láhev konec v akci

V kolejových dávkách pracujících v horizontální rovině je kolový vozík, který by měl být umístěn pod objektem, jehož zvedání bude provedeno. S pomocí translačních pohybů musí být páka propíchnuta pro tyčový výstup, v důsledku čehož vstoupí uspořádaný přepínač. Za účelem snížení nákladu je nutné odšroubovat páku zpět, ale je kategoricky zakázáno spěchat, protože auto může klesnout ostře.

V případě, že není možné použít stacionární model, můžete použít hákový konektor, což vám umožní zavěsit a zvednout auto do výšky. Vzdálenost pod nákladem by měla být nejméně 15 mm, některé háčky jsou vybaveny krokem.

Pokud jde o výtahy ve tvaru diamantů, sestávají ze čtyř rámových prvků, které jsou propojeny pomocí závěsů. Proces zvednutí vozidla se provádí v důsledku skutečnosti, že rozích mezi rámovými prvky se mění.

Hybridní zvedáky jsou pojmenovány, protože jejich provedení kombinuje láhev a výtah. Výtahy se dvěma zvedacími plošinami se používají v autodobilních službách, kde se podávají vozidla různých značek, tříd a modifikací.

Jeden ze zvedacích míst hybridu musí být zvýšena na výšku ne více než 375 mm nad úrovní podlahy a druhá. o 700 mm. Pohon je reprezentován nožním pedálem nebo pákou a usnadňuje provoz hybridních modelů, doporučuje se používat elektromechanický pohon.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS