Kolik atmosféra se houpá v kole motobloku

Častá otázka: Jaký tlak na houpačku v kole motobloku?

Zvláštní pozornost je věnována zachování optimálního tlaku v pneumatikách motobloku. Jako praxe ukazuje, 1.8-2.2 ATM lze považovat za nejlepší hodnoty při orbě., Při jízdě s přívěsem. 1.5-1.8 ATM.

Podvozek. vzorec kola 2 × 2. Kola motoblock s pneumatikami 7,50-12. Tlak vzduchu na pneumatiky v závislosti na zatížení 0,08. 0,12 MPa. Řízení palivového podávání. páka s kabelovou pohonem.

Typy kol pro motoblock

Každý jednosměrný traktor je multitasking zemědělská jednotka. Jeho design by měl být nejvýraznější, jinak auto nebude schopno vyrovnat se s těmi práce, pro které je určena. Zvláštní role v hnacích kolech MotoBlock Device, se kterou je vybaveno.

V závislosti na jeho vlastnostech mohou být kola na jednosměrném traktoru takové typy:

Každý typ kol pro motoblocks je vhodný pro řešení různých úkolů. Využití těchto nebo jiných prvků pohybu zemědělské jednotky, jeho majitel získá možnost zvýšit výkonnost stroje a učinit stabilnější.

Jaký je tlak v kolech na 700?

Podle standardy rozvinutých zemí by tlak kola na půdě nesmí překročit 0,6 kg / cm2. K-700 Vedoucí kola tlaku bez závěsu. 0,9 kg / cm2, s hitkou. 1,5 kg / cm2, to znamená, že překročení 1,5-2,5 krát.

Pro přední pneumatiky traktoru udržujte tlak 20 psi (1,4 atm.) Když se traktor používá jako průmyslová nebo při jízdě na silnici, i když není náklad nebo je minimální. Viz také charakteristiky autobusu nebo žádosti od dodavatele.

READ  Kolik motorového oleje používat v motorovém kultivátoru?

Jak měřit tlak a další tipy instrukcí kol

Tlak v pneumatikách lze zkontrolovat jakýkoliv sto. Kromě toho může být provedeno manometrem připojením zařízení k pneumatice vsuvky. Pokud nechcete zkontrolovat tlak v pneumatik pro peníze nebo sestavy s manometrem. koupit nejjednodušší zobrazovací systém (tagy) nebo plnohodnotný regulátor spojený s počítačem automobilu přes bezdrátový kanál. Pomocí těchto zařízení můžete řídit množství atmosfér v pneumatice s libovolnou frekvencí.

Proč to? Nejprve rozšířit životnost běhounu. Pokud valu v pneumatice. ochránce se smaže v centrální části kontaktního místa. Pokud nosíte náklad na spuštěném kole. ochránce vymaže podél okrajů kontaktního místa. V každém případě bude kolo trvat déle než tři roky (a ne 4-5, jak je uvedeno v pasu).

Kromě toho, aby rozšíření životnosti kol kol, musíte přemýšlet o stupni externality vlečného designu a vysokorychlostní spojovací operace. Pokud provoz přívěsů pro motoblock neumožňuje zatížení přes 500 kg a rychlost více než 80 km / h. nepokoušejte se nést těžší náklad v těle. A za žádných okolností urychlí nad mezní rychlost. Jinak se design rozpadne na cestách nebo zpívá auto v příkopu, s použitím síle setrvačnosti při průchodu strmém obratu.

„Cena“ se rozumí minimální (přibližná) cena zboží poskytnuté prodejci Goodyear v celní unii, která vyjádřila touhu zaúčtovat tyto informace o tomto zdroje. Minimální cena se může lišit v závislosti na regionu a / nebo dealeru. Konečná cena výrobku se vypočítá na internetových stránkách odpovídajícího prodejce a může se lišit od uvedeného na tomto zdroje. Materiály uvedené na těchto stránkách jsou výhradně informační a nejsou veřejnou nabídkou v souladu s článkem 437 občanského zákoníku

Podmínky každého jednání akce Určují odpovídající prodejce Goodyear. Materiály uvedené na těchto stránkách jsou výhradně informační a nejsou veřejnou nabídkou v souladu s článkem 437 občanského zákoníku

READ  Jak doma rovnoměrně řezat pěnu

Kolik atmosférů v Kirovsském kole?

Na dopravních dílech, vůni a dalších zemědělských prací by vnitřní tlak v předních kolech měl být 1,7 kgf / cm2 (0,17 mPa) a v pneumatikách zadních kol. 1,6 kgf / cm2 (0,16 MPa); Při předčasné práci pomocí tažených zbraní. 1,4 KGF / cm 2 (0,14 MPa) v předních kolech a 1,1 kgf pneumatikách / cm.

Ve většině případů je automobilový kolečko čerpáno až do 2-2.1 atmosféry. Přichází také pneumatiky přívěsu pro cestující. Nicméně tlak v kolech přívěsu motobloku může být podstatně nižší. Například nákladový přívěs pro auto nebo motorový blok UAZ-8109 (ISIMMASHZAVODA) umožňuje pouze 1,1 atmosféru.

Jaký je tlak v pneumatikách?

Správný tlak v pneumatik pro mnoho automobilů je považován za indikátor v rozmezí od 2 do 2,5 atmosféry, což přispívá nejen k bezpečnosti při řízení, ale také ukládání spotřeby paliva. Stojí za to zvážit, že optimální hodnoty tlaku mohou být odlišné v závislosti na vozidle.

Technické vlastnosti přívěsů MZSA

Model 817701 817710
Tlak vzduchu v pneumatikách, MPA (KGF / cm „): 0.17-0.21 (1.7-2.deset.21-0.23 (2.1-2.3)
– Diagonal
– radiální
Technicky přípustné maximální zatížení trakčního spojovacího zařízení, kg 40 40

Kolik atmosféra se houpá v kole motobloku?

Zvláštní pozornost je věnována zachování optimálního tlaku v pneumatikách motobloku. Jako praxe ukazuje, 1.8-2.2 ATM lze považovat za nejlepší hodnoty při orbě., Při jízdě s přívěsem. 1.5-1.8 ATM.

V přední části předních kol traktoru T-40 by měl být normální tlak 1,4-2,5 kg / cm 2. Nastavení tlaku se provádí v závislosti na hodnotě zatížení na přední nápravu.

Jaký je tlak v pneumatikách kultivátoru?

Tlak pneumatik. 0,28 MPa (2,8 kgf / cm²).

Označte tlak automatických velikostí (přední / zadní)
185/75 R16 2.1/2.0
PLYN
3110/31105 195/65 R15 2.0/2.jeden
3307/3309 osm.25R20 4.5/6.3
| Denial of responsibility | Contacts |RSS