Kolik mastného oleje při běhu sekačky trávníku

Poměr benzínu a oleje pro zastřihovač pro travní stůl. První začátek a běží v sekačce trávníku

Ahoj! Získaný vyžínač pro trávu Prorab 8406 1. Jak správné a v jakém úměrném rozpuštění ropy benzínu? Originální olej z Prorab nenalezl, koupil olej Hungsvarna HP. V pokynech pro zastřihovač je napsán z olejů třetích stran. Můžete použít olejové oleje SAE MIF \ 4 třídy, API TC-TB. V případě použití jiné ropné značky se podíl palivové směsi nemění. Standardní podíl mixu 1:25. Ale ve specializovaném obchodě „Specialist“, který mi prodal Hungsvarna HP olej silně doporučil chovat v 1:50 (tak napsaný na oleji). Vlastně otázka: Pokud je instrukce napsána na plemeno oleje na 1:25, a 1:50 se doporučuje na oleji, pak v tom, jaký poměr chovu? A 1:25 je to, kolik? 40 ml? Nezastavujte motor, pokud jsem průzkum v 1:50? 2. Jak správně spustit motor? V pokynech, kromě spouštění a vypnutí, nic není napsáno. Nemusí běžet? Četl jsem, že tam jsou takové trimry pro trávu, které můžete pracovat ihned po zakoupení.

Musím promazat převodovku před prací nebo již existuje tovární mazivo? Doufám, že pro vaši pomoc díky!

kolik, oleje, běhu, sekačky

1) benzín je rozveden olejem vždy v podílu, jak je uvedeno na bance s tímto olejem! S dvoudobými produkty (benzotrimmery, řetězové pily atd.) Můžete použít jakýkoliv olej pro dvoupatrové motory, s výjimkou motorů lodního pushtack. Doporučuje se používat olej z normálních obchodů, kde je pravděpodobnost nákupu falešného oleje minimální. Je lepší vzít olej Husqvarna nebo Stihl. Stihl olej by měl být s uzavřeným krkem. Dejte si pozor na padělky. Okamžitě hrozí nebezpečí pístu. 2) Outcasting dvoudobých produktů není provedeno! Pamatujte si prosím prosím! Všechny dvoudobé produkty jsou vysoce recyklovatelné a rádi pracovat výhradně na plný plyn! Žádné poloviční plyny nejsou povoleny! To vede k neúplnému výfuku a kryty s olejovými sedimenty stěny pístu. Jako výsledek. pístní bundy. Tak plný plynu a každých 25-30 sekund činí reset plynu po dobu 1-2 sekund, aby se výrobek umožnil zabránit výrobku a návratu do normálního režimu teploty. 3) Převodovka v motocosu s přímým hřídelem musí být ucpané novým mazivem každých 20 hodin. Olej odtamtem odtéká přirozeně při práci. To se provádí, aby se nečistoty, prach a t. D. Takže pokud nechcete dostat na výměnu převodovky. skóre se speciálním redukčním mazivem každých 20 hodin. Není obtížné a veškerá operace trvá více než 3 minuty. Trubky s mazivem se prodávají v každém obchodě se zahradním vybavením a stojí od 100 do 300. 1 trubice je dostačující po dobu 3 let Koncepce běhu v nástroji je snížen tak, aby pracoval s neúplným zatížením během vývoje prvních dvou nebo tří tanků paliva. Například během neinformulované, nízké trávy nebo sušení suchého, ne velkým srdcem. V žádném případě by nemělo spustit nástroj v nečinnosti vypalování několika palivových nádrží. V důsledku takového odtoku na oknech válce je v pístu a v tlumiči vytvořen uhlíkatý Nagar, který nepříznivě ovlivňuje prostředek motoru.

READ  Jaký model sekačky trávníku si vybrat

Trimmer pro trávu nebo sekačku trávníku. nástroj bez toho, který v domácnosti neudělá. Současně závisí jeho spolehlivost, účinnost a dlouhá životnost závisí na mnoha faktorech.

Například kvalita paliva. To znamená, že potřebujete správně vybrat olej pro vyžínač trávy, dodržovat proporce při přidávání do benzínu a pravidel pro doplňování paliva.

Jak jezdit 4 hodiny motoru?

Officon se vyskytuje během kapacity 50-75% maxima. Bereme si pauzu každých 20 minut práce a necháme motor vychladnout po dobu 15 minut, pak opakujte cyklus. V tomto režimu je nutné pracovat kolem 5 hodin, po které provádíme výměnu oleje.

Post trvání Trimmery benzínu pro trávu umožňují delší provoz. V průměru je možné pracovat až 40-60 minut, nebo dokud nebude palivo končí. V každém případě by přestávka neměla být kratší než deset minut a lepší, pokud všichni dvacet.

Kontrola převodovky sekačky trávníku a jejího maziva

Kontrola převodovky před zahájením benzínového zastřihovače pro trávu musíte vytvořit trvalý základ. Žádný lubrikant nebo jeho malá množství zvyšuje tření převodovky převodovky provozu na dostatečně velkých otáčkách. Jako výsledek, přehřátí a převodovky. MOTOCOS GEARBECKO FAILS. Zabránit vzniku takového členění v procesu používání a pomáhá konstantní inspekci.

Při detekci před zahájením benzínového mosaze pro trávu je položena chybějící množství mazání v převodovce nebo jeho nepřítomnosti do pouzdra „Litol“. Chcete-li to udělat, musíte odšroubovat šroub a škrábat Lithol v množství 1-2ML na Twotter.

kolik, oleje, běhu, sekačky

Работая с бензиновым триммером длительное время, через каждые 8-10 моточасов добавляйте смазку в редуктор штанги.

Еще несколько советов при работе мотокосой

Účes. Держите головку триммера для травы непосредственно над землей под углом. Работу выполняет конец струны. Дайте струне возможность работать с собственной скоростью. Не прижимайте леску для триммера к выкашиваемому участку! Это перегружает двигатель и косильную головку – они могут выйти из строя или расплавиться!

Řezání. триммер для травы идеально подходит для срезания такой травы, до которой трудно добраться, пользуясь обычной газонокосилкой. Během procesu řezání udržujte řetězec paralelně se zemí. Vyhněte se stisknutí vyžínače hlavy pro trávu na zem, jak můžete zkazit trávník a poškodit nástroj.

Řezání nože. Udělejte kočku s kyvadlovým pohybem ze strany na stranu, bude pracovat vpravo doleva, a zleva doprava. bude vratný. Čepel musí snížit trávu levým okrajem (na hodinových hodinách. mezi 8 a 12).

READ  Kolik atmosféra se houpá v kole motobloku

Jak jezdit na novou sekačku

A tak, pokud jste přemýšleli, kde a jak správně ripovat sekačku na trávu, nejlepší řešení bude přesné podle pokynů, že svědomité výrobci poskytují společně s obecným pokynem používání Brazových copánků. Ale před provedením této směrovací události správně a přesně je nutné připravit speciální palivovou směs obsahující vysoce kvalitní benzín a olej, z nichž značky jsou uvedeny v trimru používaném pro návod k obsluze trávy. Největší účinek je dosažen, pokud:

 • oktanový počet benzínu není nižší než 95;
 • Olej by měl být používán pouze požadovanou konzistencí;
 • běh a uvedení do provozu vyžínače pro trávu v komplexním režimu s přihlédnutím k celkové době práce, nucené přestávky a progask.

Také nezapomeňte, že obchází Stihl Motocos a série dalších slavných značek nechrání zařízení před preventivními prací prováděnými každých šest měsíců.

kolik, oleje, běhu, sekačky

Dnes je zde mnoho recenzí pro spuštění v Benzínu Motocos, vysvětlující následující kroky:

 • Použití benzínového a firemního výrobního oleje je smíchejte v čisté otázce v podílu 1:25, kde 100 gramů. Oleje (například 2-nepořádek) je 2,5 litrů paliva.
 • Zkontrolujte lubrikant spodní převodovky přidáním podle potřeby.
 • Začněte a dejte pracovat 5 minut nečinností, po kterém je možné provést podagazovka každých 20-30 let. polovina výkonu bez ostrého krmiva. Celková délka procesu. do 15 minut.
 • Dejte nástroj k relaxaci 20 minut.
 • Spusťte továrnu a dejte pracovat 5 minut volnoběhem, po kterém je možné provést podagazka každých 20-30 sekund. polovina výkonu bez ostrého krmiva. Celková délka procesu. do 15 minut.
 • Dejte nástroj k relaxaci 20 minut.
 • Po nabíjení do cívky čáry pro sekačku trávníku požadovaného průměru, spodní převodovka vede přes mírné bylinky sečením po dobu 5 minut s přestávkou 5-10 minut. 4 Opakování se provádí.
 • Pokud všechno šlo podle pokynů, benzotrimmer je připraven k provozu.
 • V případě potřeby je přídavný mazivo zavedeno každé 2-3 hodiny provozu do dolní převodovky.
 • Celková doba běhu. 3-4 hodiny.

Provádění běhu, nezapomeňte na dodržování doby luku a odpočinku, aby nedošlo k přehřátí motoru a převodovku. V tomto případě se doporučuje provozní režim pro uspořádání v poměru 15x15min. S silným teplem. 10×20.

Blok: 2/3 | Počet znaků: 2322

Jak provést směsi paliva: palivo = benzínový olej

Olej. vysoce kvalitní dvoudobý olej pro vysoce chovné vybavení (10-15 tis. RPM, asi 200 ot / s). Nepoužívejte motocyklové oleje (malá rychlost motoru) nebo pro technologii vody (jiný chladicí systém). jejich použití neposkytuje potřebné mazání skupiny pístu a částí motoru! Můžete použít například producenti oleje Husqvarna, Stihl nebo Champion.

Benzín. jakýkoliv čistý vysoký oktanový benzín (s číslem 92 a vyšší, s hustotou v rozsahu 750-770 kg / m3). Čistota benzín by měl být:

READ  Husqvarna 128Rová sekačka se nevyvíjí obrat

Kolik zaplnit oleje v řetězci pro mazací řetězec?

Oleje budou dvakrát větší: 40 g oleje na 1 litr benzínu. Pro mazací řetězec nalijte plnou olejovou nádrž.

Jaký olej nalít do řetězové pily? Použijte ty oleje, které se používají v automobilových motorech, je přísně zakázáno. je nutné pro speciální dvoudobý olej pro řetězové pily doporučené výrobcem.

Jak ředit benzín 1:25?

Například pro směs 1:25 potřebujete 1 litr oleje na 25 litrů benzinu. Je důležité nezaměňovat tyto dva pojmy! Uživatelé často chápou dané poměry opačně. Například poměr 1:50 znamená 50 mililitrů oleje na 1 litr benzinu.

kolik, oleje, běhu, sekačky

Jeden litr benzinu se v průměru mísí s 20-50 ml oleje. Stihl a Husqvarna, například doporučují na 4 litrech benzínu, aby se 100 ml oleje.

sekačky na trávu jsou poměrně běžnou metodou hubení plevele na zahradních pozemcích, v zemědělských podnicích, na silnicích a v komunálních službách. Pro tato zařízení existují dva další názvy – strunová sekačka a sekačka na trávu. Tyto jednotky se liší svými motory. Dražší modely mají čtyřtaktní motor, všechny ostatní mají dvoutaktní motor. Nejoblíbenější mezi obyvatelstvem je samozřejmě ten, jak je snazší navrhnout, a hmotnost je jednodušší a mnohem levnější než jejich čtyřdobé konkurenty. Dvou-tokové modely jsou však nepohodlné tím, že směs paliva by měla být pro ně připravena ručně, přičemž přísná dávkování mezi benzínem a olejem. Ve čtyřtaktických protějšcích se míchání těchto komponent vyskytuje automaticky, pouze pro naplnění benzobace a oleje s odpovídajícími látkami. Pojďme zvážit otázku správného tankování dvoudobého motivu, protože záleží na tom, jak efektivní a dlouhá práce takového agregátu bude.

Pracujeme v plynovém zastřihovači

Nejčastěji se počet kilometrů používá v sekačce trávníku (plynový trimr pro trávu). Lámání. Jedná se o provoz motoru při nízkých otáčkách, bez zatížení. Nejprve musíte spustit cop a dát to pracovat. Nejvhodnější je sekat první pomocí rybářské linky, protože sečení trávy poskytuje menší zatížení motoru než při práci se sena nebo keřem.

Není třeba rozvíjet celý dočasný zdroj, když je motor poprvé spuštěn. Po volnoběhu, to je nejlepší sekat trávník po dobu 10-15 minut, pak vypnout auto a dát mu trochu cool. Opatrně použijte broušku, bez ostrých pohybů, aby se zabránilo kolizím s pevnými předměty (kameny). Kamenný úder může nepříznivý vliv na práci ještě běžných uzlů. V některých případech, přehrávání, hluk a hum. Je snadné se vyhnout, pokud je vyžínač pro trávu spuštěn správně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS