Kolik oleje na litr benzínu Stihl

Správný poměr oleje pro motocos a řetězové pily

Mnoho uživatelů benzoinstrumentu patří k přípravě palivové směsi zcela nezodpovědně. Například jsem se setkal s majiteli pily, který zředěný benzin s olejem „na oči“. Jen lilie tolik, kolik chtějí, a pak přišli ke mně s vadným nástrojem.

Je důležité pochopit, že více, tak méně, neznamená lepší. Zlatý prostředek je důležitý.

Pokud připravíte směs s nedostatkem oleje, pak je vše jasné. Neexistují žádné dostatečné množství maziva pro válec a ložiska, což znamená, že tření a teplota se zvýší, válec bude vytvořen ve válci a ložiska klikového hřídele mohou jar.

A co se stane, když budete nalít? Velký objem oleje se spalováním tvoří mnoho zbytkových spalovacích produktů, které se usadí na pístu, v okně promoce válce a tlumičem, což ztěžuje pohybu pohybu výfukových plynů. V důsledku toho pokles výkonu nebo úplné ztráty výkonu.

Nagar, který je vytvořen, když se přečerpání oleje se může usadit pod kompresními kroužky, neumožňuje teplotní expanzi na teplotní expanzi, která bude mít za následek bundy, v obecných důsledcích může být docela vážné.

kolik, oleje, litr, benzínu, stihl

Řetězová pila Stihl MS 180. specifikace

Řetězová pila Stihl MS 180 je zvýrazněna pevnými technickými parametry. Jejich počet zahrnuje:

  • Power. 2 l. s.;
  • Kapacita nádrže. 270 ml;
  • Kapacita nádrže pro lití oleje je 260 ml;
  • Možná délka sběrnice používané k práci je 30-35 cm;
  • Řetězový krok. 3/8 „
  • Mass Sestaved. 4 kg.
READ  Jak nastavit diskovou drážku pro motoblock

Mezi výhodami modelu musíte poznamenat skromnou spotřebu paliva. Při práci pod maximálním zatížením motor spotřebovává ne více než 2,9 l / mash. hodina.

Podíl směsi pro „stihl

Německá rodinná rodinná společnost STIHL má výrobní závody v mnoha zemích světa. Kancelář se nachází v Waibingenu. Mezi rozsah sortimentu pro potřeby lesnictví je čestné místo obsazeno malou mechanizací.

Dneska se vyskytla tekutá zlatá instituce pro řetězové pily STIHL:

Výrobce instaloval standardu ředění oleje v poměru 1:50. Navrhovaný podíl stanovuje schopnost zředit v 50 částech benzínu 1 podíl oleje. Nebo v poměru 1:40.

Výpočet je snadný. Víme, 1 litr hořlavé tekutiny se rovná 1000 mililitrům. Hodnota je rozdělena 50, dostaneme 20 mililitrů ropy. Podobným algoritmem, jeho objem je doporučeno v poměru 1:40. Děláme nekomplikované výpočty, dostaneme hodnotu 25 mililitrů.

Proporce pro švédskou řetězovou pila Husqvarna

Pro přípravu hořlavé směsi potřebná pro normální provoz dvoudobého benzínového motoru spalování je nutná přesná rychlost maziva? Kupující se o tom dozvíte z aplikovaných pokynů pro výrobek. Dokumentace je však často ztracena mezi příspěvky. V souvislosti s tím nebudou žádné další připomenutí informace. výrobci pro míchání s použitím benzínu používat mazání. Švédská společnost je známa na všech kontinentech planety dodávané na trzích obchodu se spolehlivým zbožím. Husqvarna Řetězová pily Olejová pily Použití striktně doporučeno výrobcem.

V závislosti na tom, jaký výkon je vyžadován od agregátů, vyberte odpovídající ředění komponenty:

V jednom litru se hořlavý je chován od 40 do 50 částí oleje. To jsou dokonalé proporce benzínu a oleje.

Podél cesty jsme hlášeny. používají se pouze bezolovlozené benzínové značky AI-92 nebo AI-95. Ethyl hořlavý produkt je považován za neúspěšný výběr pro motor, protože provozní zdroj motoru je zkrácen.

READ  Nástroj pro výrobu nábytku s vlastními rukama

Husqvarna HP Strukturní firma

Značná struktura švédského výrobce Husqvarna HP zahrnuje společnost vyrábějící mechanizované ruční nástroje a maziva, efektivní chemické přísady.

Výrobce pro partnerka pro řetězové pily vyvinul originální poměr podílu paliva a oleje pro dvoudobé elektrárny:

Poměr směšovací konzistence paliva je odvozen standardní vzorec 1:50. To je Constanta. To znamená, 20 mililitrů na 1 litr AI-92.

Existují momenty nedodržení standardního přístupu k ředění výrobku maziva vlastní produkce společnosti. Je to, když motor běží běžící stadion. Povoleno pro spalovací směs motoru 1:40.

Kolik oleje je potřeba 1 litr benzínu?

Olejové a benzínové chovné stoly

Počet benzínu (litr) 1/251/50
1 litr benzínu AI-92 40 gramů oleje 20 gramů oleje
2 litry benzínu AI-92 80 gramů oleje 40 gramů oleje
3 litry benzínu AI-92 120 gramů oleje 60 gramů oleje
4 litry benzínu AI-92 160 gramů oleje 80 gramů oleje

Nejprve se rozhodneme, že to znamená podíl záznamu 1 až 25. To znamená, že existuje jedno číslo, které je dvacet pětkrát více než druhé. Například číslo 250 je dvacet pětkrát číslo 10 (250/10 = 25).

Jak zředit olej s benzínem pro push-tah motory?

Jsou uvedeny ve formě poměrů. 1:50, 1:40, 1:25 a tak dále. Kterákoliv z těchto poměrů naznačuje, kolik oleje je třeba nalít objem paliva. Například pro přípravu směsi podílem 1:25 budete potřebovat 1 litr oleje pro 25 litrů benzínu.

Kolik oleje je potřeba 10 litrů benzínu?

Podíl oleje

Podíl směsiBenzín, [litry] olej, [mililitery]
1:50 10 L. 200 ml.
1:50 25 L. 500 ml.
1:50 50 L. 1000 ml.
  • Podíl je:.
  • To znamená, že 1 litr benzínu. 20 mililitrů oleje.
  • (nebo to je takový podíl 100 ml oleje na 5 litrech benzínu)
  • Proč může nesprávný podíl zrušit techniku?
READ  Jak udělat auto z baterie elektrického šroubováku

Funkce běží nový nástroj

Tento koncept zahrnuje jemný provoz řetězových pil v počáteční fázi jeho provozu. Technologie také zajišťuje provoz motoru na směsi se zvýšeným 20% mm motorovým olejem.

Čas běží v motoChasu je uveden v přiložené instrukci. V praxi, pro opuštění nástroje na pracovní úroveň, stačí generovat 3-5 upevňovací prvky pily plynu.

Nové modely v běhu nepotřebují, ale první hodiny řetězové pily se nedoporučuje používat s velkým zatížením.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS