Kotouč na dřevo pro úhlovou brusku

Příslušenství k úhlové brusce na dřevo

Úhlová bruska, která je univerzálním nástrojem pro kutily i profesionály, se používá k mnoha řezacím, brusným, obtahovacím a odjehlovacím pracím atd.д. Dříve nebo později se každému v hlavě objeví otázka, zda je úhlová bruska vhodná pro práci se dřevem a jaké příslušenství je k ní potřeba?

úhlová bruska. velmi široká škála nástrojů v jedné třídě, tzv. úhlová bruska (úhlová bruska). Stroj má vysoký výkon a pracuje s kotoučem o průměru 230 mm a více. Nebo se vyznačují kompaktními rozměry a skromným brusným kotoučem o průměru 115 mm.

Nevýhody velkých a těžkých nástrojů jsou zřejmé: je obtížné pracovat po dlouhou dobu. Přesné opracování dřeva navíc vyžaduje značnou zručnost a zkušenosti. Pro začínajícího řemeslníka je ovládání velké a výkonné úhlové brusky elementárně obtížné. Tato úhlová bruska je však velmi dobrá, pokud je třeba opracovat velkou plochu nebo odstranit velké množství materiálu.

Malá úhlová bruska má také své nevýhody. Poměr průměru kotouče k velikosti těla neumožňuje práci v těžko přístupných místech. Kromě toho je sbírání velkého množství materiálu tímto nástrojem obtížné kvůli jeho nízkému výkonu a přehřívání.

Mnoho řemeslníků dává přednost úhlové brusce s kotoučem o průměru 125 mm na dřevo. To je vysvětleno velmi jednoduše:

 • Tato třída zahrnuje úhlové brusky v širokém rozsahu výkonů;
 • je snadné najít nástroj s pohodlnou velikostí a hmotností;
 • na trhu je k dispozici mnoho nástrojů a příslušenství pro standardní otvor nože 125 mm.

Úhlová bruska se středním výkonem je navíc pro začátečníky relativně bezpečná. Neunaví vás rychle, umožní vám přesněji kontrolovat jeho pohyb, snižuje pravděpodobnost vzniku závad na cenných dílech.

Kotouč na dřevo pro úhlovou brusku

Zpočátku je třeba se rozhodnout, jakým nástrojem se bude dřevo řezat. kotouče jsou k dispozici ve standardních rozměrech pro úhlové brusky. Nejmenší velikost je 115 mm, ale měla by se používat pouze v krajních případech.

Hlavní výhodou takové úhlové brusky je kompaktnost, ale pro dlouhodobou práci je takový nástroj velmi nepohodlný. Optimální volbou pro obrábění dřeva je úhlová bruska s kotoučem o průměru 125 mm. Tato velikost je pro dřevo nejbezpečnější, a proto je tak rozšířená.

Úhlová bruska na dřevo vyžaduje speciální kotouč. Řezání dřeva brusným nebo diamantovým kotoučem je kategoricky zakázáno. To práci nepomáhá, ale spíše ji ničí nebo přehřívá.

Nepoužívejte úhlovou brusku s kotouči určenými pro kotoučovou pilu. Ohrožení života a zdraví.

Při výběru kotouče pro úhlovou brusku je důležité dodržet vnitřní průměr hřídele, který je standardně 22,2 mm.

Zastaralé úhlové brusky mohou mít jiný průměr hřídele, proto je důležité na to pamatovat při nákupu vhodného kotouče.

Optimální velikost pro zpracování dřeva je 125 x 22,5 mm. úhlové brusky pro kotouče o průměru 150 mm a více se nedoporučují pro dřevo, protože se zvyšuje riziko vážného poranění. Pro řezání nebo broušení dřeva je lepší používat nástroje velikosti 125 nebo 115.

Nejen elektrické, ale i ruční nářadí představuje vážné nebezpečí, pokud nejsou dodržena následující bezpečnostní opatření. Úhlová bruska na dřevo není v tomto případě výjimkou.

  Při používání úhlové brusky s kotouči na dřevo je třeba dodržovat následující body:

Není vhodné pracovat bez krytu, pokud neprovádíte hrubování, broušení a leštění dřevěných povrchů. Práce s kotoučovými pilami je obzvláště nebezpečná. Je přísně zakázáno nasazovat na úhlovou brusku pilové kotouče nebo jiné kotouče.

Lze používat pouze spotřební materiál, který je speciálně určen pro úhlovou brusku. Závěrem je třeba shrnout a poznamenat, že kruhy pod úhlovou bruskou pro opracování dřeva nejsou o nic méně oblíbené než brusné kruhy. Používání tohoto spotřebního materiálu totiž výrazně usnadňuje lidskou práci a šetří čas.

Každá z těchto částí by měla být používána ke svému účelu.

Pilový kotouč na dřevo pro úhlovou brusku

Pilový kotouč na dřevo pro úhlové brusky se skládá z kovového kotouče s řetězem připevněným k okraji. Konstrukce speciálních pilových listů je podobná jako u řetězových pil. Vyrábějí se však také z karbidu wolframu.

Když kotouč úhlové brusky na dřevo narazí na tvrdou překážku ve dřevě. suky, pryskyřici, kov. jeho základna se otočí bez přetržení řetězu. Pomocí řetězového nástroje lze snadno odstranit suky a kůru z kmenů a vytvarovat je do požadovaného tvaru.

Pilové kotouče na dřevo pro úhlové brusky jsou vhodné pro širokou škálu aplikací ve stavebnictví, renovaci, výrobě nábytku a domácím kutilství.

Kotouče na dřevo pro úhlové brusky jsou opticky velmi podobné kotoučům pro kotoučové pily. Jsou však vyrobeny z úplně jiného kovu. Donedávna byl tento výrobek vzácností, ale nyní je na trhu poměrně hodně kvalitních brusných kotoučů na dřevo z karbidu wolframu.

Důležité: Nikdy se nepokoušejte nasadit kotoučovou pilu na úhlovou brusku. Teoreticky to můžete udělat pomocí adaptéru, ale kotoučové pily jsou navrženy pro nízké otáčky a v naprosté většině případů se na úhlové brusce deformují nebo se jednoduše rozletí.

Pilové kotouče Rapide jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nástrojové oceli a jsou vysoce odolné proti opotřebení. Zuby tohoto kotouče s karbidovými hroty jsou z karbidu wolframu a jsou přesně broušené.

READ  Bosch GBH 2 24 DSR disamble

Pilové kotouče na dřevo Rapide 180 mm mají 36 nebo 60 střídavě osazených zubů, které lze po delším používání naostřit speciálním zařízením.

Tato konstrukce úspěšně řeže dřevotřískové desky, dřevovláknité desky, laminované desky, tvrdé a měkké dřevo a vytváří velmi čistý a hladký řez. Pilový kotouč Rapide 180 mm má speciální tepelné pojistky, které udržují kotouč chladný a zabraňují jeho přehřátí.

Vnitřní průměr tohoto kotouče. montážní plocha. je 22,2 mm, což odpovídá montážní ploše úhlové brusky (úhlové brusky). Vnější průměr kotouče je 180 mm a použití kotouče této velikosti je vhodné pouze pro úhlovou brusku s odpovídajícím průměrem kotouče. 180 mm.

Použití tohoto pilového kotouče na jiném elektrickém nářadí, které není určeno výrobcem, nebo na jiném průměru elektrického nářadí je mimořádně nebezpečné a může způsobit vážné zranění.

Jednou z hlavních výhod kotoučové pily Rapide je možnost jejího použití pro různé typy řezů. příčné i podélné řezy. Výrobce doporučuje přípustné otáčky do 80 metrů za sekundu.

Kotouč na dřevo pro úhlovou brusku 180 mm je mezi profesionálními řemeslníky velmi oblíbený pro různé tesařské práce, řezání větví, polen a řezání palivového dřeva. Tento pilový kotouč se často používá při výrobě nábytku, při výrobě jakýchkoli konstrukcí nebo dřevěných rámových konstrukcí.

Specifikace pilového kotouče na dřevo 180 mm:

Země původu Německo
Účel Kotoučová pila
Zpracování materiálu Dřevovláknité desky, Dřevo, Tvrdé dřevo, Měkké dřevo, Laminované dřevotřískové desky
Vnější průměr 180.0 (mm)
Průměr uvnitř 22.23 (mm)
Počet zubů 60 / 36
Množství v balení 1 (kus.)

Výběr správné úhlové brusky pro řezání a opracování dřeva

Pokud musíte řezat dřevo, je možné to provést úhlovou bruskou, ale se správným nástrojem. úhlové brusky jsou k dispozici v různých velikostech a výkonech v závislosti na použití, 115, 125, 150, 180 a 230 mm v průměru. Úhlová bruska 115 mm na dřevěné kotouče není nejlepším řešením. Důvodem jsou tyto nevýhody

 • nástroj je vybaven kotoučem, který je příliš malý na řezání nebo obrábění téměř čehokoli
 • Malá úhlová bruska je nevhodná pro práci na velkých plochách

Nejlepším řešením pro řezání dřeva úhlovou bruskou je kotouč o průměru 125 mm. Nejenže umožňuje efektivní řezání materiálu, ale je také považována za nejbezpečnější možnou. Nejsou však tak bezpečné, aby je mohli používat i začátečníci. Zrnitost 150, 180 a 230 není vhodná pro řezání do dřeva, protože vysoký výkon těchto brusek vyžaduje velké úsilí.

To je zajímavé! úhlová bruska není řetězová nebo elektrická pila. neměla by se používat k řezání dřeva bez patřičných dovedností.

Úhlová bruska 125 mm je považována za nejbezpečnější variantu. Tento typ stroje byste měli použít, pokud chcete použít nástroj na řezání dřeva. Než si koupíte úhlovou brusku na řezání dřeva, měli byste zvážit nejen její vnější průměr, ale také vnitřní průměr. dosedací otvor. Pro moderní standardní nástroje jsou k dispozici nástroje o průměru 22,2 mm.

Použití brusných a hrubovacích kotoučů

Je známo, že řezání dřeva úhlovou bruskou je považováno za poměrně traumatizující operaci. Naproti tomu broušení nevyžaduje žádné zvláštní zkušenosti. Broušení je jednou ze základních funkcí úhlové brusky. Již na tomto základě nástroj získal nové schopnosti a byl dále rozvíjen. Úhlová bruska se používá k broušení povrchu zcela odlišných materiálů pomocí speciálních brusných kotoučů.

Každý takový disk se vyrábí ve vrstvách. K tomu se používají tyto nástroje

kotouč, dřevo, úhlovou, brusku

Kromě brusných kotoučů existuje i řada dalších aplikací. K broušení a leštění dřeva se nejčastěji používá lamelový kotouč. Má několik pevných nožů, jejichž pracovní plocha je pokryta brusným papírem.

Kotouče s plátky se používají k hrubování. Kromě toho můžete k odstranění silných vrstev použít tzv. stahovací nástroj, což je kovový kelímek s drátěnými kartáči upevněnými uvnitř. Je třeba zdůraznit, že broušení je považováno za jednu z nejbezpečnějších operací, která se provádí pomocí úhlové brusky.

Vlastnosti používání dřevěného kotouče

Na rozdíl od kotoučových pil je pilový kotouč na dřevo pro úhlové brusky ovladatelnější a snadněji se používá. Je velmi malá pravděpodobnost, že se při řezání ve dřevě zasekne. V případě kotoučových pil je riziko poranění velmi vysoké.

Při řezání dřeva nebo dřevěných obrobků pilovým kotoučem úhlové brusky musíte používat nejjednodušší bezpečnostní vybavení: rukavice a masku (nebo ochranné brýle).

V některých situacích má také smysl snížit otáčky, pokud to použitý model úhlové brusky umožňuje. Podrobný přehled nejlepších úhlových brusných kotoučů pro řezání dřeva najdete ve videoklipu na našich webových stránkách.

Úhlové brusky na dřevo. nalezeno 519 produktů.519 produktů

Materiál: materiál: hliník, dřevo, dřevotříska, laminát, kov, plast, sendvičové panely, dřevovláknitá deska, překližka, materiál bitů: BiM, HM karbid, sada.

typ bitu: doktor, pilový bit, segmentový nůž, účel: řezání, ořezávání, škrábání, řezání koberců, řezání barev, řezání lepidla na dlaždice, materiál: univerzální, materiál: BiM, vysoce uhlíková ocel.

Pro všechny úhlové brusky (úhlové brusky), které se ovládají jednou rukou, se závitem M14 na vřetenu a závitovými otvory na obou stranách pro rukojeti (M6, M8, M10). Vhodné také pro závit vřetena M10

Typ motoru: elektrický, délka tyče: 30 cm, hmotnost: 1.20 kg

kotouč, dřevo, úhlovou, brusku

Typ: lamelový kotouč, funkce: kov, dřevo, typ štětinového kartáče: lamelový kotouč, materiál kartáče: ocel, průměr: 125 mm, průměr otvoru pro trn: 22.23 mm, zrnitost (P): 40, množství v balení: 1 ks

BIM HARDWOOD Břit, 32×50 mm, pro PMF 180 Bosch 2609256946 Používá se k přesným ponorným řezům do tvrdého dřeva, k vyřezávání otvorů v nábytku, např. pro přístup k zásuvce, a k řezání dřevěných desek pro montáž střešních oken. Čepel vyrobená z.

READ  Jak nalít olej do hydraulického zvedáku

Průměr vřetena: 115 mm, průměr otvoru lopatky: 22.23 mm, počet zubů: 3 ks., tloušťka: 3.80 mm, materiál zpracování: dřevo

Typ: Plnicí hlava, připojení vysavače, max. průměr přechodu: 14 mm, materiál: kov, plast

typ nástavce: pilový nástavec, funkce: řezání, obráběný materiál: univerzální

Určení: dřevo, průměr: 125 mm, průměr rozteče: 22.2 mm

V obchodě World Motors si můžete zakoupit úhlovou brusku (UM) na b/n Husqvarna 365 (d180mm, úhlová bruska, šmirgl) (krabice, návod) za výhodnou cenu. Náš obchod nabízí pouze kvalitní produkty od předních výrobců. Velkoobchodní ceny podle.

kotouč, dřevo, úhlovou, brusku

tryska. úhlová bruska Mechanic Slider 45 je novinkou na trhu moderního nářadí. Připevňuje se na úhlovou brusku (úhlovou brusku) o průměru 125 mm a je vhodná i pro řezání keramických obkladů a kamene bez poškození povrchu.

Určení: dřevo, Materiál kartáče: ocel, Průměr: 125 mm, průměr trnu: 22.2 mm

Metabo plátková hlava 623513000 Určeno k odstraňování rzi, oxidačních vrstev, škrábanců, ke strukturování a škrábání kovů

Typ bitu: řezný bit, určení: pro elektrické nářadí

Typ: Brusný kelímek, Určení: dřevo, Průměr: 125 mm, Průměr uložení: M14, Zrnitost (P): 80, počet kusů v balení: 1 ks

typ bitu: pilový bit, účel: řezání, ořezávání, materiál: dřevo, plast, sádrokarton, upevňovací systém Starlock

BIM HARDWOOD Břit, 32×50 mm, pro PMF 180 Bosch 2609256946 používá se k přesným ponorným řezům do tvrdého dřeva, k vyřezávání otvorů v nábytku, např. pro přístup k zásuvce, a k řezání dřevěných desek při instalaci střešních oken. Čepel z nerezové oceli a syntetické pryskyřice.

Karbidový multifunkční kotouč promění úhlovou brusku v univerzální nástroj. Díky břitu s karbidovým povlakem, který byl vyroben laserovým tavením, zajišťuje čepel bezpečnou a spolehlivou práci v různých materiálech. Fine.

Příslušenství úhlové brusky Mechanic Slider 90 je novinkou na trhu s moderním nářadím. Montuje se na úhlové brusky 125 mm (úhlové brusky). Navrženo pro efektivní řezání keramických obkladů a dalších materiálů. Nepoškrábe povrch.

Dremel SPEED CLIC SC544 2615S544JB řezný kotouč, používaný k řezání dřevěných a laminátových obrobků. Kruh s extra tvrdým karbidovým povlakem

Průměr: 40 mm, tloušťka kotouče: 20 mm, zrnitost (P): 60, množství v balení: 1 ks

Sada mini příslušenství umožňuje jemnou povrchovou úpravu různých materiálů bez použití drahého profesionálního vybavení. Nespornou výhodou brusných a lešticích materiálů STAYER je jejich vysoký řezný výkon.

Kotouč je čisticí vlákno z velmi hrubých syntetických vláken a abraziva. Otevřená struktura vláken kotouče zajišťuje rychlé broušení s velmi malým otěrem. Bezpečnější je také práce s kotoučovou pilou.

Typ nástavce: pilový kotouč, segmentový kotouč, účel : řezání, ořezávání, materiál zpracování: dřevo, kov, materiál nástavce: bimetal (BiM), vysoce uhlíková ocel (HCS), sada, složení sady:. Pilový kotouč Starlock BIM pro ponorné řezání dřeva a kovu;.

Bezdrátový provoz, délka vodicí lišty: 40.50 cm, délka řezu: 350 mm, hmotnost: 1.50 kg, měkký start

Ponorný pilový kotouč HCS Starlock AIZ 10 AB se používá k přesným ponorným řezům do tvrdého dřeva, k vyřezávání otvorů v nábytku, např. pro přístup k zásuvce, a k řezání dřevěných desek pro montáž střešních oken. Čepel z bimetalu.

Materiál: dřevo, plast, 12200 otáček za minutu

Vysokorychlostní frézy Dremel 194 lze použít k tvarování, drážkování, vrtání na pero a drážku, sekání, kuželovému řezání měkkých kovů, plastů a dřeva

Vhodné pro řezání různých materiálů. Vhodné zejména pro keramické obklady, laminát, dřevo, kov atd. Umožňuje bezpečné a kontrolované řezání díky úhlové brusce 90° s možností.

Určení: dřevo, Průměr: 125 mm, Průměr ložiska: 22.2 mm

Typ: vláknová bruska, funkce: na kov, na dřevo, typ kartáče: miskový, materiál kartáče: mosaz, průměr: 65 mm, průměr dosedací plochy: M14, počet kusů v balení: 1 ks

Univerzální řezný kotouč pro úhlovou brusku ZUBR PROFESSIONAL je víceúčelový nástroj pro různé aplikace při stavebních a renovačních pracích

Typ: brusný kotouč, průměr: 125 mm, zrnitost (P): 60, materiál kotouče: brusivo, počet kusů v balení: 1 ks

typ: lamelový kotouč, určení: kov, dřevo, průměr: 115 mm, průměr dříku: 22.2 mm, tloušťka kotouče: 9 mm, zrnitost (P): 60, množství v balení: 1 ks

Brusné kotouče na dřevo pro úhlové brusky

Diamantové brusné kotouče řady Professional jsou určeny pro profesionální použití na úhlových bruskách a speciálních diamantových bruskách. Ideální pro vyrovnávání betonových povrchů. broušení betonu, cihel, kamene; odstraňování nátěrů. Vysoká životnost a.

Brusný kotouč PRACTICE 773-606

Typ: brusný kotouč, funkce: cihla, dřevo, průměr: 125 mm, průměr otvoru pro trn: 22.23 mm, tloušťka kotouče: 2 mm, množství PU: 1 ks

Brusný kotouč Alfa Steel s rovnou hlavou na dřevo a jiné materiály (silný) : HARD

Určení: cihla, dřevo, průměr kotouče: 125 mm, průměr trnu: 22.23 mm, tloušťka kotouče: 2 mm, počet kusů v balení: 1 ks

Ocelový kotouč Alfa na dřevo a jiné materiály se zaobleným tělem (kulatý) : HARD

Typ: brusný kotouč, funkce: na cihly, beton, dřevo, průměr: 125 mm, průměr trnu: 22.2 mm

Plochý brusný kotouč AlfaDisc 770-038

Typ: brusný kotouč, funkce: kov, průměr: 125 mm, průměr otvoru pro trn: 22.2 mm, množství v balení: 1 ks

Brusný kotouč AnroKey AAR-DZ125S

Typ: lamelový kotouč, určení: kov, dřevo, průměr: 125 mm, průměr kování: 22.2 mm, zrnitost (P): 80, množství v balení: 1 ks

Diamantové brusné kotouče řady Professional pro profesionální použití na úhlových bruskách a speciálních diamantových bruskách. Ideální pro vyrovnávání betonových povrchů. broušení betonu, cihel, kamene; odstraňování nátěrů. Vysoká životnost a.

Brusný kotouč PRACTICE 773-590

Typ: lamelový kotouč, funkce: kov, dřevo, průměr: 125 mm, průměr otvoru pro trn: 22 mm, zrnitost (P): 60, množství v balení: 2 ks

READ  Jak rozebrat převodovku převodovky Makita 9069

Typ: brusný kotouč, funkce: cihla, dřevo, průměr: 125 mm, průměr ložiska: 22.2 mm, zrnitost (P): 60, počet kusů v balení: 1 ks

Brusný kotouč AlfaDisc rounded 770-106

typ: brusný kotouč, funkce: na kov, typ kotouče: kruhový, průměr: 125 mm, průměr otvoru pro trn: 22.2 mm, tloušťka kotouče: 13 mm, množství v balení: 1 ks

Brusný kotouč „korál“ Úhlová bruska 125 x 13 x 22,2 mm (Skrab) (Číslo položky : 34675)

Průměr kotouče: 125 mm, průměr ložiska kotouče: 22.20 mm, počet zubů: 3 ks., maximální otáčky: 12200 ot/min, materiál: dřevo

Univerzální TCT kotouč MESSER (3 zuby) 125×22,23×3 na úhlovou brusku

Karbidový multifunkční kotouč promění úhlovou brusku v univerzální nástroj. Díky břitu s karbidovým povlakem, který je vyroben laserovým tavením, zajišťuje kotouč bezpečnou a spolehlivou manipulaci s různými materiály. Fine.

Řezný kotouč 125x1x22.23 Multifunkční kolečko Bosch 2608623013

MESSER RX-03 pro obrábění dřeva 125×22,2 mm

typ: lamelový kotouč, funkce: pro kov, dřevo, průměr: 125 mm, průměr kování: 22.2 mm, tloušťka kotouče: 9 mm, zrnitost (P): 25, počet kusů v balení: 1 ks

Pečlivě zvolený úhel ostření karbidových hrotů BK4 umožňuje vysoký výkon a kvalitní řezání dřeva.Kompenzační drážky snižují vibrace, potlačují hluk a zabraňují ohýbání pilového kotouče vlivem tepla

Číslo dílu 770-090 Profesionální řada. Dokonalá náhrada běžných lamelových kotoučů s brusivem P40. Určení: Brusný kotouč Průměr kotouče: 125 mm Průměr otvoru: 22,2 mm Materiál pouzdra kotouče: Ocel Brusný materiál: Pobedit (karbid wolframu) Brusná komora: Wobedit.

AlfaDisc 125×22 brusný kotouč.2 mm zaoblené 770-090

Typ: brusný kotouč, určení: kov, průměr: 125 mm, průměr ložiska: 22.2 mm

Ocelový brusný kotouč pro úhlovou brusku 125x20x22,2mm 34675

kotouč, dřevo, úhlovou, brusku

Typ: smirkový kotouč, určení: kov, průměr: 125 mm, průměr otvoru pro trn: 22.2 mm, množství v balení: 1 ks

Brusný kotouč AnroKey AAR-DZ125F

Typ: brusný kotouč, určení: cihly, dřevo, průměr: 125 mm, průměr trnu: 22.23 mm, tloušťka kotouče: 3 mm, počet kusů v balení: 1 ks

Brusný kotouč Alfa Steel na dřevo a jiné materiály s rovným tělem (Strong) : MEDIUM

Pilový kotouč s velkým průměrem vhodný pro řezání velkých desek, prken, desek a trámů. Doporučuje se pro použití s profesionálním nářadím s robustní ochranou.

Makita Standart B-29234 260×30 mm

Vysoce kvalitní příslušenství pro úhlovou brusku Makita Standart B-29234 zajišťuje čistý a přesný řez při řezání tvrdého a měkkého dřeva a dřevěných derivátů.

Je vybaven 40 zuby z kalené oceli, velikost uložení čepele je 3 cm, vnější průměr 26 cm.

Tento pilový kotouč se doporučuje používat s profesionálními úhlovými bruskami.

Přístroj umožňuje pracovat při rychlosti až 5870 otáček za minutu.

Nástroj je dodáván v kvalitním a ergonomickém obalu.

Technické údaje:

 • vnější průměr 26 cm
 • velikost bitu 30 mm;
 • počet zubů. 40;
 • Otáčky. 5870 ot/min;
 • typ kotouče. karbid;
 • materiál. dřevo.

Makita Standart B-29290 305x30mm

Model Makita Standart B-29290 s tvrdokovem zajistí přesný a čistý řez při práci s prkny, fošnami, lištami a dalšími prvky v dekoraci a stavebnictví.

Vyznačuje se dlouhou životností, speciální geometrií zubů ATB, kaleným ostřím s 80 zuby.

Kotouč má tloušťku 1,8 mm a dokáže řezat až do tloušťky 2,3 mm.

Doporučeno pro použití s úhlovými bruskami s roztečí 3 cm.

technické specifikace:

 • vnější průměr. 30,5 cm
 • velikost trnu. 30 mm;
 • Počet zubů. 80;
 • Otáčky 5000 ot/min;
 • Typ čepele. karbid;
 • zpracovatelský materiál. dřevo.

Zubr Expert 36907-305-30-100 305×30 mm

Pilový kotouč Zubr Expert 36907-305-30-100 s lichoběžníkovými zuby a záporným úhlem sklonu je vhodný pro přesné podélné a příčné řezání dřeva, hliníku, laminátu a plastů.

Zuby tohoto modelu jsou vyztuženy destičkami z karbidu wolframu (VK8) a jsou automaticky přebroušeny třístranným broušením každého prvku pro dokonalou geometrii.

s vlastní tloušťkou 2 mm může stroj vyrábět řezy o šířce 2,8 mm.

Maximální otáčky modelu jsou 5000 ot/min.

Specifikace:

 • vnější průměr. 30,5 cm
 • Velikost otvoru pro trn 30 mm;
 • Počet zubů. 100;
 • Otáčky. 5000 ot/min;
 • Typ čepele je karbidový;
 • materiál. dřevo, plast, kov.
 • Pracuje s širokou škálou materiálů
 • Poskytuje čistý a hladký střih;
 • perfektní zpracování;
 • vysoká produktivita.
 • Výhoda;

DeWALT Extreme DT4260-QZ 305×30 mm

DeWALT Extreme DT4260-QZ je vysoce kvalitní pilový kotouč s tvrdokovovou špičkou, který čistě řeže překližku, dýhu, měkké, tvrdé a vrstvené dřevo.

Tento výrobek je vhodný i pro řezání měkkých neželezných kovů.

Lze použít se šňůrovými i akumulátorovými úhlovými bruskami s roztečí 3 cm.

Při vlastní tloušťce 1,8 mm poskytuje prvek řez o délce 2,6 mm.

Nástroj má vylepšené vyvážení, které zabraňuje kroucení, vibracím a zajišťuje vyšší přesnost řezu.

Technické specifikace:

 • vnější průměr. 30,5 cm
 • velikost bitu. 30 mm;
 • počet zubů. 60;
 • Otáčky 5800 ot/min;
 • typ kotouče. karbid;
 • materiál používaný pro dřevo.

CMT 294.060.11M 260×30 mm

Pilový kotouč CMT 294.060.11M, vhodný pro použití s úhlovou bruskou, je ideálním řešením pro řezání měkkého a tvrdého dřeva, překližky, dýhy, různých deskových materiálů.

Zaručuje čisté a přesné příčné a podélné řezy.

Příslušenství je kompatibilní se síťovými i akumulátorovými úhlovými bruskami s otvorem o průměru 3 cm.

Tloušťka čepele 1,8 mm, šířka záběru 2,5 mm.

Model má maximální otáčky 7300 ot/min, váží 1900 g a je vybaven drážkami pro snížení vibrací a hluku.

Specifikace:

 • vnější průměr 26 cm;
 • velikost uložení. 30 mm;
 • Počet zubů. 60;
 • otáčky. 7300 ot/min;
 • Typ kotouče je karbidový;
 • zpracovatelský materiál. dřevo, desky.
| Denial of responsibility | Contacts |RSS