Kraspopult to uděláš sami z kompresoru automobilu

Jak udělat Ankopult z kompresoru automobilu

Postřikovače pro domácnost mohou být rozděleny do 3 skupin: pneumatické, elektrické a mechanické (manuál). Stále jsou kombinovány a elektrostatické, ale používají se hlavně v průmyslových odvětvích. Pro malování na amatérské a profesionální úrovni, pneumatické nátěry pracující na stlačeném vzduchu dodávaném z přijímače kompresoru. Po nich je s mírným zpožděním v kvalitě vrstvy, elektrické postřikovače běží, pracující na úkor turbinové přeplňovače nebo pístu mechanismu. Nejúčinnější z hlediska výkonu a jednotnosti malby jsou mechanická zařízení působící v důsledku fyzického dopadu uživatele vyjádřeného v periodické výměnné směsi a vzduchu do nádrže.

Chcete-li jasněji pochopit, jak udělat barvou s vlastními rukama, je užitečné alespoň superficiálně navigovat v hlavních odrůdách takového širokého modelu modelu. Vzhledem k tomu, že se zajímáme o zařízení výhradně AirLighted, stručně provozujeme jejich klasifikaci a pokračujeme na analýzu principu operace. Pneumatické nátěry jsou široce používány jak v domácí i průmyslové práci. Jak již bylo zmíněno dříve, dávají nejlepší lakovací vrstvu s vysokým výkonem. Kvalitní malba, efektivita a snadnost použití pneumatického pulverize, do značné míry závisí na jeho hodnotě, která má velmi široký rozsah: od 1000 do 40 000 za pistoli. Cenový segment odděluje jednoduché, domácí postřikovače z profesionálních, vysoce přesných zařízení. Nováček prakticky si nevšimne rozdíl mezi silnicí a levným modelem, ale pro odborníka bude nebe a země. Pro každodenní potřeby domácností, nejvíce rozpočtových přístrojů, jejichž analogy produkují samostatně, nedostanou kvůli konkrétnímu designu.

Elektrické dalinizátory, stejně jako ty předchozí, mají slušnou cenovou změnu. V některých obchodech můžete najít pracovní pulverizátor pro 1000, a výkonné, profesionální modely významných značek stojí asi 20 000. A nemáme vliv na malířské stanice, odhadované desítkami a stovky tisíc. Cena zboží určuje kvalitu a electrocracePult není výjimkou z těchto pravidel.

Kritéria výběru zařízení

Při výběru kolapsu pro použití doma musí být vlastník zaměřen na své vlastní potřeby. Pro to musíte pochopit, jaké funkce bude nutné. A teprve poté, co byste měli přejet ke studiu vlastností modelu, který máte zájem.

Klíčové parametry KrasKopultum, které by měly být považovány za při výběru, jsou následující:

 • Tlak. Většina kompresorů umožňuje komprimovat vzduch do 6-8 bar. S tímto ukazatelem se motor automaticky zapne a vkládá vzduch. Existují však zařízení, která mohou podporovat provozní tlak na 10 bar.
 • Výkon. Jedním z hlavních vlastností, na kterých závisí kvalita práce. Mělo by být zřejmé, že výkon nástroje nemá vliv na objem stlačeného vzduchu, který může zařízení vydat v jedné minutě pracovní doby. Určete výkon konkrétního modelu může být v praxi pouze vytvořením zvláštních podmínek. Každé zařízení proto bude jiné.
 • Nastavení spreje. Tato funkce může být velmi užitečná, pokud budete namalovat strop. S ním můžete při práci změnit několik akcí bez přerušení:
 • Indikátory výkonu vzduchu;
 • Forma pochodně;
 • Mrtvice jehly.

Požadované nástroje a materiály

Ve většině případů je vytvořen domácí design pro práci s barvou na hladině vody. Zpravidla vyžaduje standardní sadu nástrojů, stejně jako svařovací zařízení. Jako základě platí:

Volba materiálů a nástrojů se provádí v závislosti na vlastnostech vytvořeného návrhu. Schéma je vybrána s přihlédnutím k tomu, jaký druh práce bude provedeno, jaká produktivita by měla být zařízení.

Postřikovač z aerosolu

Domácí paintopult je často vytvořen s vlastními rukama z pravidelného aerosolu. Tento design je charakterizován jednoduchostí a nízkou cenou. Pro práci budou požadovány následující položky:

 • Fotoaparát z kola kola nebo bradavky. Samotná kamera není v úvahu.
 • Plastová láhev vhodného objemu. Mělo by být trvanlivé a nemá vážné vady.
 • Aerosol Canister. Když si vyberou, pozornost je věnována kvalitě postřikovače, protože by měla pracovat dlouho.
 • Ruční cyklistické čerpadlo.

Paintopult to udělat sami z plechovky

Hodně z výše uvedených nemusí nabývat, najdete v garáži. Práce práce se provádí následovně:

 • Z vybraného krytu jízdního kola se bude brát bradavka, která je schopna předat vzduchu pouze jedním způsobem.
 • Láhev bude použita jako zásobník barvy. To dělá díru, která je vhodná pro bradavku.
 • Bradavka je připojena k vnitřní stěně. Při připojování stojí za to zvážit, že spojení musí být zapečetěno. Tento prvek zajistí zásobu malování pouze jedním způsobem.
 • Horní část baldachýna je posypaná kovovým nožem. Je vybrán tak, že jsem dokonale shodoval s průměrem trubky.
 • Studené svařování použité pro připojení postřikovače postřikovače s lahví. Důvodem je skutečnost, že je nezbytné zajistit spolehlivé upevnění takového prvku, jak bude na něm vysoký tlak.
READ  Výtah pro kruhové pily to udělat sami

Vyjmutí ventilu s aerosolem

Vytvořený design je určen pro tlak ne více než 3 atmosféry. Vzduch je injikován pomocí běžeckého čerpadla, pro připojení, která bradavka byla umístěna. Podobné zařízení vyrobené s vlastními rukama se dokonale vyrovnává s úkolem barvení různých povrchů s vodou emulzní kompozicí. Také nádoba může být naplněna vápennou maltou.

Jak udělat barvy stříkací pistole

Proveďte efektivní nátěr s vlastním rukama pro dokončení povrchu stroje pomocí různých zařízení a v několika verzích. Sada potřebných nástrojů se liší v závislosti na způsobu sestavení přenosného pulverize.

Tisková zařízení pro výrobu kolapsu s vlastními rukama doma za účelem malování osobního automobilu lze nalézt přímo v bytě nebo garáži. Chcete-li vytvořit pomocný domácí příslušenství jako základ, můžete použít standardní kulovou rukojeť, prázdný sprejový balónek, vysavač hadice nebo extra chladicí kompresor.

Prashopult z kuličkového peru

Nejjednodušší volba pro domácí použití. Zařízení je sestaveno ze 3 hlavních dílů. nádobu s širokým hrdlem, kulovými úchyty a sochory z pěny, gumy nebo plastů. Je vložen do horní části nádrže s barvou, zatímco je důležité sledovat nedostatek mezery mezi jejich povrchy.

V obrobku je elektrický šroubovák tvořen 2 kanály, z nichž jeden musí být pod úhlem 90 stupňů, po kterém je k nim kolmá. Je důležité je vysledovat tak, že se protínají navzájem, pak stříkací pistole je namontována v horizontálním skluzu, do vertikálního konce tyče.

Zařízení na bázi kuličkové rukojeti se vyznačuje rychlostí výroby. proces je méně než půl hodiny, jednoduchost používaného. stačí vyhodit tyč pro příjem barvy venku. Takové domácí zařízení je účinné pouze při zpracování malých ploch.

Postřikovač pro auto založené na láhvi aerosolu

PAINEPULT založený na konvenčním kanystrem pro domácnost je praktický a nízkonákladové řešení. Pro montáž jsou potřebné následující materiály:

 • pevná plastová láhev dostatečného objemu;
 • Aerosol může s funkčním postřikovačem;
 • Fotoaparát z kola nebo bradavky;
 • Hoven pro kov;
 • Ruční cyklistické čerpadlo.

Domácí stříkací pistole pro malování vozu je sestavena následovně:

 • V plastové láhvi slouží jako nádrž s barvou, je vyrobena díra pod bradavkou.
 • Je upevněna na vnitřní stěně, je zkontrolována těsnost spojení.
 • Balón musí být posypán vrcholem podle velikosti krku láhve.
 • Části provedení jsou svařovány studenou cestou, což je důležité pro udržitelné fixaci jeho složek.
 • Kapacita je naplněna barvou a vzduchem kompresorem s tlakoměrem nebo čerpadlem. Je důležité, aby nepřekročil tlak ve 2.5 atmosféry.

Důležité! Při tankování aerosolové láhve během montáže domácího postřikovače pro malování automobilu by mělo být opatrný. přebytek vnitřního tlaku, když vzduch a nátěr mohou vést k výbuchu nádoby.

Proskrult s vlastními rukama pomocí hadice vysavače

Je-li nutné zakrýt barvy velkých oblastí, ruční pulverizátor je neúčinný. takový proces se dlouho zpozdí. V tomto případě je možné provést účinnou barvou pro malování automobilu ze starého vysavače, který je žádoucí vyroben v SSSR, protože model starého vzorku byl k dispozici pro přítomnost dvou hadic. výstupu a vstupu. Ručně smontované zařízení lze použít s volným typem nátěrů, s práškem, který je nekompatibilní.

Domácí paintopult s vysokým výkonem pro malování auta s vlastními rukama je sestavena následovně:

sami, kompresoru, automobilu
 • Standardní plastová láhev s hrdlem více než 2-2.5 mm as kapacitou menší než 1.5 litrů, stejně jako měď nebo hliník o průměru 4 mm a délce 20 cm.
 • Kovová kapacita je připojena v ohnutém stavu do spodní části vysavače.
 • Horní část tyče se usmívá, dokud se nedosáhne tvar ve tvaru kužele a je vybaven mosaznou tryskou, spodní montáž v zástrčce.
 • Do trubky se přidá držák, který je šroubovaný šrouby nebo šrouby.
 • Ocelová držáku s otvorem s otvorem koreluje se zásuvkou se zásuvkou a je důležité věnovat pozornost své šířce a umístění trysky a na konci sací trubky na jedné úrovni.

Domácí palestování bez kompresoru před zahájením práce pro malování automobilu se doporučuje testovat na samostatném povrchu, aby se zabránilo nepředvídatelným výsledkům při použití. Nastavení tlaku v montážní fázi se provádí získáním nebo uvolněním síly tyče; Po dosažení optimální úrovně je upevněna montážní pěnou do konektoru, lepená k víku nádrže pomocí LKM.

Sprinkler pro malování automobilu z chladicího kompresoru

Dalším způsobem, který zvyšuje rychlost malování povrchu vozidla. aplikace jako základ spoje kompresoru ze staré chladničky. Podobně jako zařízení založené na vysávání hadice, v takovém domácím designu, je možné použít výhradně bez vody a laky.

READ  Jak udělat mini vrták to udělat sami

Vytvořit v garáži nebo domácích úkolů Domácí postřik pro zpracování automobilu s ochranným tmelem nebo LKM je poměrně obtížné, nicméně, takové zařízení je nejodolnější a produktivnější z výše uvedených modifikací. Lze jej použít k použití povlaku a těsnicího prahu a spodní části vozidla.

Poznámka! Průměr trysky vlastního zařízení musí být více než 2 mm. s menší velikostí nátěru, nebude vycházet z pulverizátoru v důsledku vysoké viskozity.

Před prací je nutné vytvořit výkres budoucího zařízení, alternativní volbu. načítání schématu na fórech IL na autotematice. Dalším důležitým bodem je vyhledávání položky, která bude aplikována jako přijímač, strávený hasicí přístroj nebo pevně uzavřené duté kovové nádoby fit dokonale.

Pokyny pro montáž domácího malby pro malování:

sami, kompresoru, automobilu
 • Kompresor je upevněn na dřevěné bázi podle počáteční orientace v chladničce.
 • Instalovaný výstupní potrubí kompresor.
 • V subjektu jsou vyvrtány 2 otvory, které provádí funkci přijímače, hadice jsou k nim připojeny, zatímco výstupní tryska je menší, ke vstupu. větší.
 • Maineometr je namontován na přístroji pro kontrolu vytvořené hladiny tlaku.
 • Existuje spojení přijímače a základní konstrukci přístroje; První hadice je spojena oběma částmi dohromady, druhá je připojena k filtru pro čištění vzduchu z cizích částic.
 • Paintopult je připojen, pokud jsou připojena potřebná kola.

Požadované nástroje a materiály

Chcete-li nátěrový sprej pro malování bez kompresoru, budete potřebovat:

 • Dva plastové nebo kovové trubky. Průměr jednoho 1-1,5 cm, druhý. od 0,3 do 0,5 cm. Délka je velká asi 20 cm, délka tenké závisí na velikosti nádrže pod nátěrem;
 • Malování plastové kapacity.

Pro kolaps vysavače:

 • Vysavač s funkcí foukání. Speciální stavební modely jsou vhodná nebo stará sovětská zařízení s možností připojení hadice do foukaného vzduchového potrubí;
 • Pulzerizační tryska.

Chcete-li sestavit nátěrový sprej z čerpadla automobilu, budete potřebovat:

 • Elektrické auto čerpadlo;
 • Uzavřená nádoba. přijímač, aby se zabránilo pulzaci stlačeného vzduchu: expanzní nádoba pro vytápění vhodného objemu, kovový sifon pro výrobu vodního plynu atd. P.;
 • Vzduchové hadice a adaptéry různých průměrů;
 • 12 V napájení.

Pro upevnění konstrukčních prvků potřebujeme dřevěné, plastové a kovové části vhodných velikostí, lepidla, pásky. Můžete potřebovat pájecí železo nebo svařovací stroj.

Domácí painelopult

Jak udělat stříkající s vlastními rukama. Je možné udělat takovou barvu?

Záznam od roku 2011. Periodicky změněn. Nyní, v roce 2016 se znovu vrátili. Oprava Dlouhá, část videa je ztracena, ale na konci záznamu propojen odkaz na stránku, kde se budu zabývat podrobnostmi.

………………………. 2011 и т.D. Года три назад написал бы, что можно и это имеет смысл, а теперь есть повод писать по-другому. Нет абсолютно никакого смысла этим заниматься, сейчас есть недорогие готовые краскопульты, которые значительно упростят весь процесс любительской покраски. Единственный минус у покупного краскопульта – к нему всё-таки понадобится компререссор, и более мощный, чем для накачки колёс. Теперь такое время, что всё продаётся и всё относительно недорого.

Наверное именно покупка компрессора для разовой покраски и останавливает многих. Ещё к компрессору понадобятся шланги и естественно, электричество. Краскопульт надо купить, компрессор тоже надо купить и т.D. Тогда и появляется опять мысль не тратиться и обойтись “своими средствами”.

Если есть именно такой подход (не тратится), тогда не стоит никого и не от чего отговаривать. Именно по причине, назовём, “одноразовой покраски”. Pokud nechcete utrácet peníze. učinit zdání kolapsu. Тогда не понадобится электричество, гараж, мощный компрессор с манометрами и шланги

Есть ещё одна запись на эту тему, но немного по-другому названа. Запись ещё лучше даёт представление об этом “краскопульте”.

Из этой видеозаписи можно понять, что таким приспособлением можно даже что то покрасить большой, дверь, крыло. Лично я смогу это сделать. Но это не означает, что так же легко это может сделать каждый и с первого раза. Надо всё-таки понять что такое красить распылением, а не покраска кистью. Это не одно и то же. Потренироваться “в распылении” можно с аэрозольным баллончиком. Главное на первом этапе “учёбы” избегать подтёков. А для этого не надо “наливать краску” на поверхность. Здесь скорее смысл заключается в другом – надо постепенно деталь наполнить нужным слоем краски, и добиться состояния чтобы деталь всего навсего заблестела. A opakujte tento proces (po 15 minutách) dva a lepší třikrát. Ukázalo se, že bude malovat ve dvou nebo třech vrstvách. Není smysl nalít spoustu barev v jednom průchodu nebo tzv. Vrstvu ( opět je nutné opakovat samostatně pouze tak, že bude rozptýlena). Další pokus o odrazování z domácího kolapsu. Ale. Pak nejzajímavější. Pokud nemáte problém s elektřinou, existuje touha a schopnost i nadále utratit minimum (ve výši 6-8 tun.p) a více), pak si nemyslím, že ne o domácí barvách, ne o domácím airbrush, ne o domácím kompresoru. Tyto experimenty byly dlouho pryč v minulosti, to mělo problémy s jejich akvizicí. Nedělejte na zázrak. Vy sami nedělám nic dobrého (alespoň ne vynález). Jednoduchý příklad. můžete moudře přes domácí kompresor po dlouhou dobu, a můžete si koupit „Half-Ready“ pro 2-4 tun.R. T.E. Koupit od něj Nejdůležitější část. motor a kompresor. Kromě toho zůstává kola z kompresoru. Manometry. Rexiver. Můžete si koupit kompresorový motor například v Ashan. Kde je hotový kompresor prodán, motor pro něj je na prodej. A pak „zlepšit“ design, jak chcete. S největší pravděpodobností tráví znovu a znovu ztratíte čas. Jako zbytek můžete opravdu používat jakoukoliv nádrž (například balón z zařízení pro plynové plynu). Pouze opět otázka. a potřebujete to ? Je lepší zemřít a koupit nějaký hotový levný kompresor, s tlakoměrem a t.D. Dále se příliš odstraní.

READ  Jak udělat sněhový dmychadlo pro motoblock s vlastními rukama

Nezadávejte. Všichni musíme nahradit použití barvy. S výpočtem, který jej přejdeme za rok na službě (nebo jednou později), a nemusí být vůbec překresleno. Existují auta, která nepředstírá služby. Pro takové použití domácí barvy. jednoduché řešení pro všechny problémy.

Proč je to lepší a ekonomičtější kazeta.

V kazetě, barva končí velmi rychle. A je tu ještě jedna nuance. Pravděpodobně si všiml, že sloupec barvy ze sprejů často neodpovídá stínu jeho nativní barvou. Různí výrobci dostanou různé barvy barvy. Koupit okamžitě sklenici své nativní barvy. Zkontrolujte firmu barev. vyberte si společnost nebo Mobihel nebo Vika, nebo nemocná nebo co jiného. Ale máme dobrý sprej, který hraje společnost Motype a odstíny v její barvě jsou nejrůznější. Jaký je rozdíl cartridges a nátěrových aplikací z bank: 1. Barva v plechovkách vždy na nitro-based. T.E promyje se nebo vlaplné rozpouštědlem nebo časem. Nemá tužidlo, který se obvykle používá a dělá barvy odolnější vůči dopadům na životní prostředí. Žádný tužidlo, protože jinak by nebyla udržována dlouho v plechovce. Normální barvy nebo laku vždy dává tužidlo. 2. Barva v Cupru je vždy velmi kapalná. Jinak nebude létat z nádoby v chladném čase, kdy neexistuje normální teplota 12-20 stupňů tepla. 3. Barvy v malbě mohou mít vždy hodně. Věřím, že 2-3-4 kazety na kapuci a 1-1.5-2 Na obvyklé položce je to, aby byla položka mít lesk a hlubokou barvu. Pokud dáte detaily barvy („hodinky“, pak je to dost. 4. Výhodou kanystrů se snadno používá. Další výhody se nezdá. Kdo se snažil, pochopil, že se to neuvádí příliš dobře a drahé (neexistuje žádná kontroverzní otázka. je již profesionální). Volající v obchodech Náklady 180-300 a 400-600 na společnosti). 5. Litr husté barvy v bance máme 600-1000R. Jedná se o objem 7-10 (a možná více. nikdo zkontroloval). A barva v bance je poskytnuta samostatně tvrdidlo. Byl to případ, kdy jsem se snažil malovat brilantní s brilantním, ve dvou vrstvách kapuce Muscovite 41. Pět bodů, které jsem neměl dost (a přínos baldachýnu byl dar, jinak dostaneme docela nepřiměřené náklady).

Sběr tipů

Po dokončení montáže domácího nástroje můžete pokračovat do práce. Chcete-li být úspěšný pro to, využijte několika poradenství od profesionálů:

 • Během postřikování nátěru se nezdržujte na jednom místě, jinak se tam tvoří silná vrstva, která bude vypadat špatně, a s časem vyzařuje.
 • Proud nátěrů by měl být směrován kolmo k povrchu. Pokud jde o úhel, pak některé její číslo nebude spadat do cíle a bude létat ve vzduchu a nakonec spadne na okolní věci.
 • Chcete-li získat nejúplnější vrstvu barvy, palestování musí pohybovat kruhové pohyby.
 • Použijte druhou vrstvu barvy pouze po vyschnutí první.
 • Obarvený povrch musí být vyčištěn před začátkem prací, jinak budou částice odpadu a prachu vytvořeny pod vrstvou nátěrové ošklivé drsnosti.

Pokud se rozhodnete pokusit se vytvořit paintopult, video, umístěný níže, vám umožní lépe porozumět tomuto procesu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS