Která sekačka na trávu je lepší než benzín nebo elektrický

Jaká sekačka na trávu je lepší koupit: Vyberte si pohled a model

S příchodem léta, majitelé domácích pozemků a chalupy přemýšlejí o tom, jak dát naši trávník v pořádku. důležitou složku krajinného designu. A nejlepší řešení problému bude nákup sekačky na trávu. Udělat však správnou volbu se všemi různými modely a značkami není tak snadné. V našem recenzi budeme hovořit o tom, jak si vybrat sekačku na trávu, na základě vašich individuálních potřeb, a my dáme sekačku sekačky na trávu ve třech různých kategoriích tohoto zahradnického vybavení.

Jak si vybrat sekačku? Chcete-li začít, je nutné řešit funkční rozdíly sekačky trávníku z podobných zahradnických zařízení: Trimmery a motocosy. Majitelé příměstských nemovitostí se často nevidí významný rozdíl mezi tímto zařízením, který je plný chyb při výběru vybavení.

 • Sekačka na trávu je zahradnické parkovací zařízení středně velkých zahrad a moci pro zákony trávníku trávy na úrovni krajiny.
 • Grass Trimmer. nízký výkonový mechanismus, určený pro přenášení v ruce, skládající se z řezného prvku, tyčí a motoru. Trimmer pro trávu se používá, pokud je nutné řezat trávu na nerovném povrchu, v těžko přístupných místech a poblíž přistání. Toto zařízení se obvykle používá pro zpracování relativně malých sekcí. Nebo pro fázi zbývajících míst, kde sekačka na trávu neprošel.
 • Lawn sekačka (sekačka na trávu). silnější a strukturněji spolehlivější verze zastřihovače pro trávu. Určeno pro jízdu na vysoké trávě a kočku v nerovných oblastech. Lze použít jako základní nástroj pro oblast péče, pokud neexistuje možnost používat sekačku na trávu, ale vzhledem k tomu, že kočka se provádí ručně a vyskytuje nerovnoměrně, špatně vhodná pro použití na trávníku.

Tak jsme se rozhodli, že sekačka na trávu je nejlepší volbou pro stránky s hladkou krajinou a jednoduchou geometrií. To je však jen začátek cesty. Dále budete muset vybrat typ sekačky na trávu. Pro jednoduchost vnímání, klasifikace mechanismů, principy práce jednotlivých modelů, jakož i jejich výhod a nevýhody jsou uvedeny v tabulce 1.

stůl 1. Principy sekaček trávníku

Technický parametr Výhody nevýhody
Typ motoru a zdroj energie:
Elektromotor bez baterie Elektrické sekačky na trávu
Ekologicky bezpečné, nevyžadují nákupy hořlavých materiálů, mají nízkou hladinu hluku (na 80 dB). Vyžadovat připojení k napájecímu zdroji, prodlužovacím kabelu, hrozí nebezpečí poškození kabelu, je nebezpečné pracovat během deště a rosy, mají omezenou sílu.
Motor s baterií Dobíjecí sekačky trávníku a sekačky sekačky
Mají stejné plusy, které jsou uvedeny výše, a také se liší vysokou mobilitou. Roboty-Lawn Sekačky nevyžadují účast operátora v procesu práce. Mají stejné nevýhody, které jsou uvedeny výše, a také se liší ve vysoké hmotnosti, omezené životnosti baterie (od 15 do 30 minut), potřeba dlouhodobého dobíjení.
Z benzínu Sekačka benzínová sekačka
Vysoce výkonný, manévrovatelné, spolehlivé, jsou určeny pro intenzivní provoz. Těžké, mají vysokou hladinu hluku (více než 90 dB), vyžadují pravidelnou údržbu a nákup hořlavých materiálů.
Motor chybí, zdroj energie. svalové úsilí Mechanická sekačka na trávu
Absolutní přátelství životního prostředí, bez hluku, nízké náklady, nezávislost z energetických zdrojů, schopnost provozovat s jakýmkoliv počasím, ideální pro sekce s krátkou, mladou trávou. Vyžadují velké fyzické úsilí rychle přesunout techniky, vysoké časové výdaje. Není vhodný pro hustou nebo vysokou trávu.
Typ pohonu:
Na předních kolech Samo-poháněné front-kolo hnací trávník sekačky
Manéuverany, když je obrácen, pohodlný k řízení. Použít pouze na plochých trávnících.
Na zadních kolech Samoohvavené zadním kolečkem hnací trávník sekačky
V přítomnosti zadní kola většího průměru je schopna pracovat na svazích a nerovném reliéfu. Nepohodlné s obrácením, někdy pro to musíte zastavit a dokonce zvednout některé modely.
Pohon čtyř kol Samo-poháněné ovládání pohonu kola
Výkon a vysoce výkonný, univerzální pro krajinu jakékoli složitosti a pracovat v každém počasí, snadno vstát a jít dolů z kopců. Mají vysokou nákladovou, vysokou hmotnost (asi 50 kg).
Bez jednotky Ne inteligentní modely
Mají nízkou hmotnost (asi 15 kg), ekonomické. Je třeba tlačit přede mnou, nízký výkon (modely s motorem bez pohonu na kolečkách).
Princip operace:
Válcový (bubenový) mechanismus („kombinovat princip“, s řezacími lopatkami vířivými na spirálu kolem bubnu nože) Sekačky trávníku s řezacím blokem bubnu
Patří mezi ně všechny dvoukolové modely mechanických sekačkových sekaček s ručním pohonem, stejně jako samostatnými modely s elektromotorem, které určují výhody technologie. Poskytněte nejlepší kvalitu sečení (trávy). Mají nízkou výkonu a propustnost, která nejsou vhodná pro běh oblasti.
Rotační mechanismus („princip vrtule“, řezací kotouč nebo 1-2 páry řezných lopatek. nože vřetena jsou upevněny na vertikální rotující hřídel) Sekačky trávníku s rotačním řezným blokem
Univerzální, mít schopnost upravit nože ve výšce, což vám umožní pracovat na kopcích a na nerovném reliéfu. Jedná se o všechny čtyřkolové benzínové a elektrické modely. Nevýhody jsou určeny instalovaným typem motoru, pohonem, nožem, pouzdrovým materiálem.
Airbag Nejhorší sekačka na trávu
Manéuverany, mají vysokou permeabilitu a zacházení s rozsvícením, vytvořené pro práci na nerovném reliéfu a na těžko přístupných místech. Je zřídka nalezeno na prodeji, má malý model modelu, je obtížné nasměrovat přímou trajektorii.
Napájení:
Elektrický. až 1,5 kWh. až 2,5 litrů. s. Маломощные газонокосилки
Компактны, имеют небольшой вес, экономичны, идеальны для небольших ровных приусадебных газонов с клумбами. Небольшая ширина полосы скашивания (до 40 см), большой расход времени и усилий на стрижку газона, способность срезать только молодую короткую траву, бедный функционал техники.
Elektrický – 1,5-2 kW Benzínový – 2,5-6 litrů. s. Střední sekačky na trávu
Nejvhodnější pro většinu míst s mírným sklonem a nerovnostmi, dokáže posekat i plevel se silnými stonky, výrazně urychluje proces sečení trávníku. Vyšší náklady, relativně vysoká hmotnost a rozměry.
Výkon motoru – více než 6 hp Vysoce výkonné sekačky
Spolehlivé a výkonné, dostupné pouze v benzinových, poloprofesionálních a profesionálních modelech. Vysoké náklady a nákladná následná údržba.
READ  Jak správně spustit Motocos. Sekačka na trávu - Jak vyměnit sušičku pro zastřihovač?

Hlavní problémy

Jaká oblast je oblast obsazena trávníkem?

Pro malé území, jehož plocha trvá až 500 kV. m, kompaktní malé sekačky. Tyto modely mají nízkou hmotnost a náklady levně. Pro pozemky až 1000 m2. M a výše potřebují více produktivních zařízení. Zpravidla je to masivní a náklady více. Koneckonců, pracovat na těchto územích vyžaduje vysoký výkon a řadu dalších konstrukčních funkcí, které usnadňují proces výroby trávy. S jejich pomocí to bude možné, aby se i nejtěžší práce snadno a snadno.

Jak blízko je trávník k zdroji energie?

Kde bude sekačka na trávu uložen?

Před nákupem vybavení byste měli přemýšlet o místě skladování. Bude tato prostorná garáž nebo blízko? V souladu s tím jsou rozměry sekačky na trávu již vybrány. Přemýšlejte okamžitě, ať už bude nutné s ním projít přes omezený prostor, například prostřednictvím dveří nebo brány. Změřte otvory předem koupit model, který bude předávat bez problémů.

Pojďme zvážit hlavní aspekty volby.

Porovnat benzín a elektrické agregáty

Kritérium # 1. úroveň napájení a hluku

Sílami, benzínové sekačky jsou mnohem silnější než elektrické. Druhý je napájen sítí, což znamená, že výrobci nemohou navázat příliš silné elektromotory, jinak síť 220 W nebude vydržet napětí. TRUE, některé modely jsou dodatečně doplněny s baterií, ale je navržen až 2 hodiny.

Ale slabší motor, klidnější práce. Užívat si benzínové jednotky spiknutí, budete cítit, jaký druh motoru řev. Není divu, že příslušenství pro nejsilnější sekačky na trávu zahrnuje sluchátka.

Při práci s čerpací stanicí se sluchátka určitě chrání pověst od těžkého hluku

Mimochodem, maximální výkon v benzínových modelech může způsobit členění vozidla. Představte si, že sejáte spiknutí středního šikmého šikmého a oblázku nebo kosti přivedená psem omylem padá pod nůž. Jak motor reaguje? Glohnet! Kámen dostat a klidně sadu. Pokud bude stejná položka osvětlena, aby se dostal pod silný benzínová sekačka, pak silu „koní“ budou stačit k malování dalších nožů. V důsledku toho je řezný mechanismus nakonec zakřivený, způsobuje deformaci hřídele a rozbije pouzdra. Případ „plácne“ generální oprava!

Pro letní chaty, tam je dostatek benzínových motorů s 6-7 „koně“, takže před volbou benzínové sekačky vyšší moci, myslet, máte na místě „úskalí“, což vyvolává takové poruchy.

Při výběru sekačky na trávu by neměl být pronásledován pro vysoce výkonné motory, protože berou spoustu benzínu a těžké v managementu

Kritérium # 2. výkon

Výkon, přirozeně, svázaný s mocí. Velké a střední části jsou snazší vyhodit z benzínových modelů, protože mohou pracovat dlouho bez zastavení. Elektrický motor této tempo nebude stát. Pracují kolem 15 minut, a pak dávají odpočinku, aby se zabránilo přehřátí mechanismu. T.E. Pro trávník, před domem této moci je dost, a pro sušení 10 akrů. je nepravděpodobné. Kromě toho, před výběrem elektrické sekačky, zvažte vzdálenost od napájení. Standardní velikost agregovaného kabelu není více než 20 metrů. A pokud potřebujete močit 50 m. Ze výstupu pak budete muset koupit více než 30 metrů prodlužovacího kabelu. Dobré náklady na automatizaci kabelu samotné sekačky = Cena za středně vysoký benzínový model. Takže to stojí za to „svázané“ do kabelové jednotky, pokud pro tato cena můžete koupit „zdarma, ne na rostoucím koněm“.

Elektrická sekačka je vázána do sítě, takže ve velkých oblastech vyžaduje další kabel

Kritérium # 3. SERVIS

Ale pro údržbu elektrických modelů je mnohem jednodušší. Nevyžadují konstantní kontrolu nad úrovní oleje a benzínu, takže pro lidi, kteří slabě porozumí jemnosti plnicího tekutin v motorech, je lepší koupit elektrickou verzi.

Kritérium # 4. Úroveň zabezpečení

Pokud analyzujete, co stojí za to výběru sekačky na trávu na úrovni zabezpečení, pak obě možnosti mají své vlastní nedostatky. Tak, benzínové modely nejsou spokojeni s počtem výfukových plynů, které budou mít tak či onak, budou muset inhalovat KOS, zejména při zpracování malých míst. Neexistují žádné škodlivé emise z elektrických jednotek, ale nemohou být použity v mokrém počasí. Kromě toho, s nepřesnými oběhami, existují případy, kdy řezná část běží k kabelu a odřízněte ji, což může být nebezpečné. A přesto, pokud jsou na pokynech sekat pouze v gumových botách, pak je pohodlnější pracovat s elektrickým vozidlem.

Kritérium # 5. hmotnost agregátu

Při výběru benzínové sekačky, zvažte, kdo bude muset pracovat s ním. Vzhledem k výkonnému motoru má tato jednotka významnou hmotnost, a je těžší řídit ji spíše než elektrickou verzi. Zatížení rukou je velké, a proto ženy, teenageři a staré muži budou pracovat s takovou technikou. Elektrické modely jsou více manévrovatelné, snadněji ovládat a jít hladce. Kosov může směrovat pouze vozík v požadované straně.

Benzínové produkty

Co si vybrat benzínovou sekačku, pokud jsou všechny z nich spolehlivé, mají manévrovatelnost a sloužit po dlouhou dobu. Při výběru váhy jednotky, úroveň hluku (více než 90 dB), nákup hořlavních materiálů a pravidelná údržba. Čím silnější motor, tím vyšší je úroveň hluku, takže potřebujete nosit sluchátka při práci. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že vysoká síla motoru není vždy dobré.

V oblastech, kde složité krajiny, pod řezným prvkem může dostat kámen nebo kost Skrytý psa v trávě, jakákoliv cizí pevná látka. Pak může motor zastavit a vysoce výkonné sekačky na trávu, pokud se motor nestane. Otočí řezné nástroje, které již zaseklo. Pak bude zakřivení nožů, hřídel je deformován a pouzdra budou zničena. bude nutné udělat drahou generální opravu. Doporučuje se získat zařízení 6-7 koní pro střední části.

Nejlepší sekačky benzínu zahrnují následující modely:

která, sekačka, trávu, lepší, benzín, nebo
 • Husqvarna LC 356 AWD švédská značka. samohybná jednotka s pohonem 4 kola, která přispívá k nejlepšímu uchopení na svazích a na kluzké mokré povrchy. Tělo modelu je vyrobeno z oceli, výrobek je vybaven seřízením výšky luku, boční uvolňování trávy z měkké trávy sběratele, který má objem 68 litrů, také mulčování. Těžký produkt. až 39,5 kg. Doporučuje se dělat trávu na velkých trávnících s přítomností nesrovnalostí a svahů. Cena. 60 tisíc.
 • Caiman Ferro 52CV. samohybný model se společným systémem účesu: sbírání, boční emise, mulčování. Rychlost variátor má 7 kroků. Motor může vydržet intenzivní zatížení bez snížení výkonu při práci ve velkých oblastech. až 30 akrů. Ferro byl vyroben na inovativních technických řešeních pomocí vysoce kvalitních materiálů. Cena. do 40 tisíc.
READ  Jak vyměnit kotouč na sekačce STIHL

Jaké vlastnosti jsou nejdůležitější?

Je jasné, že čím větší je charakteristika, tím dražší sekačka na trávu. A cena se může lišit 10krát a ještě více. Jak si vybrat správně ne přeplněný, nikoli, aby se utáhli a zůstali spokojeni?

Nejprve musíte formulovat úkol: jakou oblast spiknutí pro sekání, která na území úlevy, jaká je kvalita trávy, mnoho rostlin? Určujeme podmínky. Dostaneme odpověď!

 • Šířka paluby: od 30 cm
 • Objem travnice: od 30 l
 • Výkon motoru: od 1,5 litrů.s. A lepší
 • Samoúhlý: Ne
která, sekačka, trávu, lepší, benzín, nebo
 • Šířka paluby: od 40 cm
 • Objem pronásledování: od 40 l
 • Výkon motoru: od 1,5 litrů.s. A lepší
 • Samoúhlý: Ne

Stojí za to připojit k značce?

Po typu sekačky na trávu, moc a šířka sekání na výběr kupujícího bude nabídnuta několik modelů různých výrobců. První věc, která obvykle věnuje pozornost, je rozdíl v ceně. Někdy může být velmi významná.

Drobnější stroje vyrábět společnosti se specializovat na výrobu zařízení pro zahradu: Ryobi, Al-Ko, řemeslník, Efco, Gardena, Husqvarna, MTD, Oleo-Mac, partner, Toro, Yard-Man. Někteří z nich vytvářejí profesionální učebny, které si užívají pracovníků, politiků. To znamená, že auta jsou určena pro dlouhou životnost a vydržet každodenní práci. Vysoká kvalita technologie je také svědčí o velkém období záruky. Mnozí z těchto výrobců, tvoří 2-3 roky.

Účes jednoho trávníku, který se koná 1 čas za 10 dní, představuje techniku ​​mnohem menších požadavků. Zbývající výrobci, uvolňující výrobky pro domácnost za nižší cenu, jsou proto úspěšně soutěženi s výše uvedenými výrobci.

Kupující by měl vyhodnotit své úkoly, aby se rozhodl, zda má smysl koupit drahý model. Je také důležité zjistit, kde se nachází nejbližší servisní středisko vybraného výrobce. Je nutné nejen pro možné opravy.

Podnikání v servisu. Nůž sekačky ostří nebo nahrazuje novým. Ostření se doporučuje provádět v servisním středisku, obvykle může být také zakoupeno. Totéž platí pro další podrobnosti zařízení.

Přečtěte si o tom v článku „Spotřební materiál pro sekačky na trávu“ (Text)

V online obchodu „Interchange.Ru »Předložena více než 20 výrobců účesu trávníku. Každý, kdo může být zaměněn při pohledu na takovou odrůdu. Koneckonců, nástroj by měl mít dostatečný výkon, vhodnou šířku sečení, velikostí a hmotnosti. Máte-li jakékoli dotazy, zavolejte na náš manažer a obdržíte doporučení kvalifikovaného specialisty.

Typy sekaček trávníku

Sekačky na trávu prezentovanou na trhu lze rozdělit do pěti hlavních typů:

Rozhodnout, která sekačka na trávu si vybrat chalupu nebo pro profesionální účesy trávníků, přečtěte nejprve o výhodách a nevýhodách charakteristických pro každý typ:

Nejčastěji se používají na relativně malých oblastech. Důvod je zřejmý. poloměr elektrické sekačky na trávu je omezen na délku síťového kabelu. Není příliš příjemný pro nést dlouhý ocas za ním, a dokonce sledovat nože sekačky na trávu, které mají být poškozeny. Elektrické sekačky na trávu jsou však vhodné pro práci ve dvoře, kde je vždy možnost spojování

Výhody elektrických sekaček:

 • Tichý. Je nemožné říci, že elektrická sekačka na trávu funguje docela tiše, ale srovnání s benzínem jistě nebude ve prospěch posledního. Maximální pevný hluk elektrické sekačky sotva dosáhne 50 dB, zatímco benzín produkuje 90.
 • Ekonomika. Žádné palivo, žádný motorový olej, žádné zapalovací svíčky. Elektřina je mnohem levnější než benzín.
 • Ekologie. Žádné škodlivé emise.
 • Cena. Nejdražší elektrickou sekačku vás bude stát přibližně 5 a více než více než podobný vybavení benzínu.
 • Malá váha. Díky tomu jsou agregáty mnohem snazší přepravovat.
 • Nenáročný. Elektrické sekačky trávníku vyžadují minimální péči. Žádné technické prohlídky a opravy systému pístu. A pokud musíte vrátit vypálené elektromotor, bude to stát mnohem levnější opravu motoru.

Nevýhody elektrických sekaček:

 • Závislost sítě. Jak již bylo zmíněno, nebudete opustit vývod dále než délka drátu dovolí. Buď budete nuceni využít prodlužovacích šňůr, což také nepřidá pohodlí v procesu práce. Ale nejen délka síťového kabelu omezuje oblast zpracované oblasti.
 • Nízký výkon. Elektromotory instalované na takové míle trávníku, mnohem slabší spalovací motory. Přibližný rozsah provozních výkonů těchto motorů 900-2000 W. Současně mají majetek k přehřátí, protože to, co musíte pravidelně zastavit, aby se motor vychladl. Dlouhé přehřátí může vést k vážné poruše. Většina moderních modelů je však vybavena speciálním tepelným senzorem, který vám nedovolí přivést elektromotor do nebezpečného stupně přehřátí.

Snad nejoblíbenější typ sekaček trávníku. Tato skupina obsahuje téměř všechny profesionální agregáty. Zpravidla se benzínové sekačky používají v oblastech více než tři akry, ale používají se také na menších oblastech, v případě, že neexistuje možnost připojení k síti. Máte-li zájem, jak si vybrat benzínová sekačka, přečtěte si nevýhody a výhody inherentní v tomto typu:

 • Autonomie. Nezávislost z externích zdrojů energie.
 • Napájení. Benzínové modely se vyrovnávají s mnohem složitějšími oblastmi než elektricky.
 • Doba trvání pracovní session. Motor se nevyžaduje zastavit pro chlazení. Doba trvání pracovní relace je omezena na objem palivové nádrže.
 • Manévrovatelnost. Vzhledem k absenci krmné šňůry se žací stroje benzínové sekačky aktivně používají na krajině s komplexním designem (horská dráha alpské válce, stromy, keř).
 • Nízká ekologie. Nejzřejmější a vážnější chyba. Výfukové plyny, které jsou nedílnou součástí operace spalovacího motoru, vám mohou dodávat nepříjemnosti.
 • Nota. Práce benzínového motoru je opět spojeno s hlukem více než 90 dB.
 • Postroj v servisu. Spalovací motor vyžaduje pravidelné, budete muset utratit peníze na palivo a maziva a pravidelně měnit zapalovací svíčky.
 • Velká hmotnost, v důsledku čajových sekačkových sekaček jsou nepohodlné pro přepravu.

Při výběru sekačky benzínového trávníku věnujte pozornost výkonu motoru.

Pro modely domácností se používají motory motoru 2.3-5 L. s. S přibližným objemem 110-190 cm³. Tyto modely se obvykle používají pro zpracování oblastí ne více než 8 akrů. Pro takový motor je motor obvykle indikován asi 700 hodin. To znamená, že po sedmi hodinách pracovní doby musí předat plánovanou opravu.

která, sekačka, trávu, lepší, benzín, nebo

Semi-profesionální sekačky trávníku jsou vybaveny 5-7 litrovými motory. s. S pracovním objemem 160-200 cm³. Takový agregát vám umožní zpracovat graf od 5 do 20 akrů. Motoresource dosahuje 1200 hodin.

READ  Žádný benzín v karburátoru motocosu

A konečně profesionální sekačky trávníku jsou vybaveny motorem z 7 koní. V tomto případě je objem motoru zpravidla překročí 200 cm ³ a motor je 2500 nebo více hodin. Taková zařízení používají nejen utility, ale i soukromé obchodníky, kteří chtějí koupit sekačku trávníku s dobrými zásoby spolehlivosti. Kromě výkonného motoru se takové modely charakterizují rozšířenou funkčnost. Nejčastěji nosí další trimry pro trávu, mulčovací zařízení a t. P.

Mansion mezi benzínovými sekačky jsou tzv. Jezdci.

Pokud je to zcela stručné, pak jezdec je sekačka na trávu, která je vybavena sedlem, volantem a pedály. Není tedy nutné tlačit, není to pro ni ještě nutné. Jezdec sám vás vezme, projíždí trávu.

Kromě sekání bylin, řada funkcí lze provádět pomocí jezdce. Některé modely umožňují místo mosquitových balíčků upevnit na přední části odstraňování sněhu. Kromě toho, vzadu, tam je držák, do které mohou být také připojena další zařízení (secí stroj, pluh, malý nákladní přívěs a t. P.).

Musíme okamžitě všimnout, že jezdci nejsou jen benzín. Tam jsou dobíjecí jezdci, ale jsou stále poměrně vzácné a nejsou příliš populární.

Top 10 Hodnocení dle KP

Bosch rameno 37

Rozpočtový model slavné značky otevírá naše hodnocení. Tento model pracuje z elektřiny, který omezuje jeho použití v dlouhých vzdálenostech od výstupu. To však nedovoluje znepokojující přítomnost benzínu nebo úplnosti nabíjení.Odolný plastový pouzdro, tráva Cut Height Regulator, Grass Collection Containal Collection pro 40 litrů, aby se tato sekačka na trávu jedna z nejlepších možností pro malou oblast v blízkosti domu.

Charakteristika

Světlo a kompaktní sekačka na trávu je ideální pro malou oblast. Jeden z hlavních výhod lze nazvat manévrovatelnost, může účinně snížit trávník jakékoli formy. Tento model je vybaven baterií, což znamená, že nevyžaduje konstantní připojení k síti.Další výhodou může být nazývána mulčovací funkce: Řezaná tráva může být okamžitě rozdrcena uvnitř přístroje a distribuována na trávníku jako přirozené hnojivo. Podrží přes okraje umožňují zachytit trávu z okrajů trávníku a efektivně křičet.

Charakteristika

Benzínová sekačka s širokým zachycením z značky šampionů. Výkonná a efektivní volba pro výrobu trávy ve středních sekcích. Nevyžaduje přístup k elektřině.Díky své kapacitě se tato sekačka na trávníku účinně zvládne hrubé trávy a povrchové nepravidelnosti. Může odstranit mraveniště od jeho cesty a nebude se zlomit, když země a kameny. Mulčovací funkce pomůže recyklovat trávu v přirozeném hnojivu a distribuovat na této oblasti. Neexistuje však žádná další kontejner pro zkosené trávy.

Charakteristika

Pohodlná dobíjecí sekačka na trávu vhodná pro malé stránky. Při použití nabití baterie na velkou plochu, to nemusí stačit. nárokovaná oblast sečení 250 metrů čtverečních, ale v praxi záleží na délce trávy, jeho vysočátek, stejně jako stav v určitém okamžiku.Velmi snadný model s kolektorem solidní trávy, dobrá volba pro malou oblast. Snadná výměna a nízké náklady na baterie jim umožňuje, aby je v případě potřeby střídali.

Charakteristika

Tento model je dobrý pro nerovný spiknutí. Samoúhlý, s poměrně silným motorem a kol, projde na jakékoli nesrovnalosti. Problémy však mohou vzniknout s prací na měkké půdě: díky své hmotnosti může zanechat stopy z kol na trávě.

Tento model je snadno sestaven a start, počáteční sestava nebude trvat déle než 20 minut. Nicméně, manévrování je těžké pro její váhu, což znamená, že nebude vyhovovat vlastníkům pozemků komplexního tvaru.

Charakteristika

Model domácího producenta je levnější než mnoho svých analogů, ale s výběrem trávy dobře. Mohou existovat problémy s obzvláště hustou trávou nebo nerovný povrch, ale obecně vynikající možností pro malé a hladké plochy.

Výživa ze síťového kabelu vám umožňuje přemýšlet o poplatku baterie, ale neumožňuje přístroj projít od zdroje energie. Kromě toho musíte kabel neustále sledovat kabel tak, aby nezasáhla nůž sekačky.

Charakteristika

Stylově při pohledu na síťový kabel. Sekačka na trávu je vybaven prostorným tvrdým tankem pro zkosené trávy, také v soupravě pro mulčování.

Jedná se o manévrovatelné přístroje, s jakým se někdo může vyrovnat, je však těžký pro použití na povrchu bug umění. V případě kamenů nebo tvrdých větví se nůž velmi rychle bliká, prvky plastového pouzdra mohou být prasklé.

Charakteristika

Dalším zástupcem značky šampionů v našem výběru. Jedná se o samohybný model s měkkým travnatým kamballball. Sekačka na trávu je snadné řídit a nevyžaduje velké úsilí, aby bylo možné jezdit vpřed. Avšak manéverita je nižší než u jiných modelů, takže je to nepříjemné pro trávníky komplexní formy.

Položky s hustou trávou a pohromy. Dva způsoby vyhození trávy: na boku nebo v kolektoru trávy. Samostatnou výhodou je hladší funkce, stačí připojit hadici a zapnout sekačku na několik minut, po které bude čistý a připraven ke skladování.

Charakteristika

Sekačka na trávu benzínu je vyrobena v kovovém případě. Copions s výběrovým řízením trávy na nerovném povrchu, velká kola nám umožňují prakticky projít na jakékoli nesrovnalosti. Ačkoliv díky vysoké hmotnosti na povrchu buggy tlačit. MAKITA PLM4626N Dobrá volba pro průměrnou velikost pozemků. Značka je známá svou spolehlivostí a vzácnými členěními.

Charakteristika

Samohybná sekačka s vlastním pohonem vám umožní umístit středně velký pozemek bez nadměrného úsilí. Velká váha se vyplatí v tom, že nemusí to tlačit sami, stačí kontrolovat směr pohybu. Velká kola usnadňují překonání překážek a nesrovnalostí krajiny.Mulčování trysek v sadě, ale lze jej zakoupit a instalovat samostatně. Několik možností emisí vám umožní zvolit požadovanou v každém případě.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS