které trávy jsou lepší než elektrické nebo benzo. Vyzvednout widget sekačky

Elektrický nebo benzínový zastřihovač pro trávu: Chápeme, co si lépe vybrat

Nedávno, zástupci starších generací v naší zemi viděli hladce poseté trávníky pouze v zahraničních filmech. V poslední zemi se však objevilo hojnost sekaček a trimrů. V tomto článku jsme se snažili sdělit vám nejpodrobnější o tom, co se Elenic a benzínové trimry vyznačují pro sebe a což je výhodné koupit.

Lawn sekačka. těžká jednotka schopná sekat trávy na hladké povrchy. Kromě toho jsou sekačky trávníku velmi hlučné a rychle se zlomí. Stojí za to, že se chystá chytit na cestě s malým kamenem. a čepel může být rozbitá.

триммер для травы — инструмент более компактный, легкий и более функциональный. Ему под силу не только трава, но и ветки до 3 см. průměr.

Работая с триммером, Вы можете регулировать высоту скошенных растений, косить каменистые и неровные поверхности.

Плюсы и минусы бензинового триммера для травы

Бензиновый триммер для травы — это прибор, который заключает в себе большую функциональность, он пользуется в последнее время большой популярностью среди пользователей. Со своими задачами он справляется при помощи своей специальной головки, а также лески. Оснащён такой прибор двигателем внутреннего сгорания, дополнительно комплектуется пластиковыми дисками либо специальными металлическими ножами.

Бензотриммер может быть двух разновидностей: с мотором в 2 и в 4 такта. Первый совершает свою работу на смешанном горючем топливе — масле и бензине в баке. Druhá odrůda se považuje za silnější, olej a benzín musí být účtován odděleně. Další z jeho funkce: první může pracovat s silnějším hlukem než druhá.

Dvouletá zastřihovačka pro trávu bude docela obtížné vyplnit kvůli svým zvláštním rozměrům, ale váží trochu a poměrně jednoduché v pohybu.

 • Snadná udržení a použití. Vnitřní zařízení a způsob fungování zvláštních obtíží sama o sobě nese. to je schopno porozumění absolutně.
 • Spolehlivost. Benzínová sekačka může pracovat bez zastavení po dobu 24 hodin. V této době nebude velmi horké a může zaručit majitele dokonalého výkonu všech úkolů v zcela jakýchkoli podmínkách použití.
 • Vysoce výkonný indikátor. Síla zařízení poskytuje svému majiteli možnost sekat trávník i v oblasti hard-to-reagovat pro co nejkratší čas a s vysoce kvalitním ukazatelem.
 • Uniomed posunutí zařízení z jednoho bodu místa do druhého. Trimmer benzín pro trávu nezávisí na dostupnosti výstupů v něm, což znamená, že se s ním můžete volně pohybovat po celém webu.
 • Hluk během použití. Sekačky trávníku vibrují velmi mnoho a zvyšují hluk, který samozřejmě nelíbí někteří spotřebitelé.
 • Znečištění životního prostředí. Takové zařízení, které funguje na palivu, během jeho práce může tvořit velký počet výfukových plynů, což negativně ovlivňují povahu, znečištění.
 • Zvýšená hodnota. Trimmer benzínu pro trávu je poměrně drahý, který lze vysvětlit zvýšenou produktivitou a pozitivními technickými vlastnostmi.
READ  Jak zředit olej v sekačce na trávu

Travní trimry na benzínu mohou být zcela odlišné při modifikaci a konfiguraci. V sadě vyžínače soupravy mohou být různé typy nožů a trysek: pro trávu, pro silnější zákazy, stejně jako pro provádění čištění sněhu. Můžete poradit kupujícímu, aby se podíval na výrobce zařízení, jako je Kawashima, Kasei, Dolmar.

Trimmery benzínu pro trávu: klady a nevýhody

Lawn sekačka. multifunkční zařízení, které nedávno užil. Se svými úkoly, Copions se speciální hlavou s rybářskou linkou. Vybaven spalovacím motorem, navíc doplňují plastové kotouče nebo kovové nože.

 • Snadná služba a provoz. Vnitřní zařízení a princip fungování zvláštních obtíží nepředstavuje. bude rozeznat každý;
 • spolehlivost. Trimmer benzínu pro trávu je schopen pracovat „bez spánku a rekreace“ do 24 hodin. Zároveň nebude zahřátá a bude schopna zaručit dokonalé plnění povinností, které jí byly přiděleny v jakýchkoli podmínkách;
 • vysoký výkon. CS Dostatečná energie poskytuje schopnost sekat trávník i v hard-kohubních místech tak rychle a velmi dobře;
 • Uniomed se pohybuje na místě. Trimmer benzínu pro trávu nezávisí na výstupu, a proto získáte úplnou svobodu pohybu.
 • Hluk při práci. Sekačky trávníku vibrují a hluk, že samozřejmě ne každý rád;
 • Znečištění přírody. Palivová jednotka, v procesu provozu, tvoří výfukové plyny, znečišťující životní prostředí;
 • Horizontace. Trimory benzínu pro trávu jsou drahé, což je vysvětleno vysokým výkonem a technickými vlastnostmi.

Obecně tyto vozy si zaslouží řadu pozitivních recenzí.

Ti, kteří nevyděsují cenu, vyberou je. Mají však i jejich „soupeři“, elektrické trimery pro trávu, také mnoho výhod.

Blok: 2/5 | Počet znaků: 1497

Jaký řezný nástroj je aplikován v trimmerů

Téměř všechny trávy (benzín a elektrický) jsou vybaveny dvěma typy řezných nástrojů.

Zpočátku byly použity ocelové desky nebo kotouče jako nůž, někdy podobné pily z „kruhového“. Jsou vhodné sekat vysokou trávu, zarostlé plevele, Lopukhov, Borshevik, zničit malé keř. Ale jejich schopnosti jsou omezeny skutečností, že při kontaktu s kameny nebo půdou se mohou podívat, kromě toho, malé oblázky jsou rozptýleny s fragmenty téměř s rychlostí kulka.

Proto spolu s kovovými noži je také použita rybářská linka (kabel), otočení rychlostí 6-11 tisíc. rpm. S takovými otáčkami se změní v těsné protáhlé řetězce, snadno převíjení pevných stonků rostlin a malých větví keřů. Taková hlava je vybavena obě lehkými trimrátory pro trávu a profesionální.

Sušička pro vyžínač je vhodné, kde je nemožné se vyhnout kontaktování řezného prvku s půdou, kamenem, cihel nebo kovovými konstrukcemi. Plynule obejít jakékoli překážku, škrty kolem veškeré vegetace, s minimálním poškozením pro sebe.

Pro více „vážných“ používání vegetace. Čím silnější trimr pro trávu, tím obtížnějším nástrojem je to možné. Zbavte se Lopukhov, kantonu a Borshchevikova, používejte plastové pevné nože nebo nože s pohyblivými lopatkami. Ocelové nože se vyrovnat s mladými prasaty a s tenkými pouzdry. ocelové řezací kotouče.

READ  Co je lepší používat s hoblíkem Makita nebo Metabo?

Vyberte si vyžínač baterie pro trávu

No, jako první ze všech, takový typ trimrů eliminuje hlavní nevýhody elektrokosů. elektroodech a potřebu používat síťové prodlužovací šňůry.

Nákupem takového typu zastřihovače pro trávu můžete sekat ne příliš husté bylinné houštiny i v nepřítomnosti elektrického proudu.

Je pozoruhodné, že takové trimry pro trávu jsou charakterizovány nejnižší úrovní vibrací a hluku mezi všechny typy.

Среди недостатков такого инструмента многие владельцы выделяют маломощность, короткий период использования на одной зарядке и длительное время подзарядки батарей.

Všechny modely bateriových copánků mají nižší umístění motoru a jako řezný prvek, v drtivé většině případů, používejte pouze obložení pro zastřihovač. Malá síla motoru umožňuje manipulovat s nimi pouze malé oblasti tenkého vegetace.

Termín vyžínače pro trávu na jedné baterii je asi 20-40 minut, v závislosti na intenzitě použití a doba jeho opětovného nabíjení může dosáhnout dne a více. Takové modely jsou proto vhodné v případě, že rozsah práce na vašich stránkách je malý a frekvence použití zastřihovače pro trávu nepřesahuje jednou za dva nebo tři dny.

Volba tohoto druhu je oprávněná, pokud učiníte trávu, ne často v minimálním množství.

Benzín

Tyto modely pracují na benzínu, které se nalije do speciální nádrže. Také potřebují vyplnit olej tak, aby všechny části mechanismu pracovaly.

Typy motorů

 • Dvoudobý. Takové modely jsou levnější. Pro práci je nutné přidat určité množství oleje do benzínu. Design motoru Easy. Kvalita benzínu a oleje nemá vliv na jeho práci. Výkon menší než čtyřdobý.
 • Čtyřdobý. Tyto modely jsou dražší. Benzín a olej se nalijí odděleně v různých nádobách, což usnadňuje. Není třeba měřit požadované množství oleje, aby se přidal do benzínu. Na rozdíl od dvoudobých modelů je design motoru složitý, protože zařízení je silnější. Při rozpadu bude sekačka obtížná opravit sami. Zahradníci preferují modely s takovým motorem.
 • Modely benzínu jsou silnější elektrické;
 • Sloužit déle;
 • Nezávisí na elektřině;
 • Nemají kabel;
 • Tyto modely mohou být přeneseny na libovolné místo a sekat trávy ve vzdálených lokalitách, a to i mimo oblast země.
 • Nalévání benzínu a oleje;
 • Úroveň hluku;
 • Výfukové plyny se rozlišují;
 • Trimmer benzín pro trávu je těžší elektrický;
 • Trávu můžete sekat bez častých přerušení;
 • Náklady více elektrických modelů.

Zkontrolujte rukojeť a ovládací prvky

Rukojeť je obvykle optimálně vybraná výrobcem v závislosti na konstrukci a cíli vyžínače pro trávu. Zde jsou dva hlavní možnosti: D-tvar pro držení jedné ruky s volitelnou pomocnou rukojetí a ve tvaru písmene U. ve formě kola jízdního kola.

READ  Jak opravit sekačku na trávu do motorového motoru

První platí pro elektrické modely a je vhodná pro práci na trávnících mezi stromy a keři. Druhá je velmi výhodná pro řízení nástroje a je určen pro dlouhotrvající trávu v prostorných prostorách.

Promyšlené by mělo být umístění rukojeti plynu a napájecího tlačítka. No, pokud jsou v pohodlných lokalitách a okamžitě padají do ruky. Je žádoucí mít speed zámek, který ani nechodí kartáč a neustále udržuje klíč.

Umístění motoru v zastřihovači

Existují trimmery pro trávu se dnem a s horním umístěním motoru.

Rukojeti jsou připevněny k tyči uprostřed a slouží pro pohodlnější manévrování. Použijte tři typy rukojeti:

 • Rukojeť ve tvaru D vypadá jako plastová smyčka. Se uchopí shora. Vhodné v případech, kdy potřebujete zvýšit zastřihovač pro trávu vyšší pro manipulaci keře.
 • T-ve tvaru rukojeť se podobá kolovému volantu jízdního kola, použijte ho stejným způsobem. Pohodlné, protože při manévrování můžete použít obě ruce. Dobré pro těžké modely.
 • Handle ve tvaru J je nejvíce připomínající rukojeti klasického copu pro trávu, a proto vám umožní vyrábět pohyby podobné pohybu kolísarů.

Částečně odstraňuje vibrace, které je nejprve silně únavy v procesu práce, za druhé, způsobuje hmotný újmu tělu.

Jaký trimr pro trávu si vybere? Univerzální řešení pro všechny spotřebitele neexistuje v přírodě. Při výběru by se mělo řídit následujícími faktory:

Pokud vaše stránky replete s kameny, vyžínač pro trávu s noži není pro vás jasně vhodné. Vyberte si vyžínač pro trávu, vybavený řezacím systémem založeným na rybářské linii, nebo je-li k dispozici několik nahrazených trysek. Nepřekračujte pro nože, protože se mohou deformovat nebo rozbít o kamenech a pracovat s nevyváženým řezacím systémem může způsobit nenapravitelné redukci snižování škod.

Pokud stromy rostou na pozemku, a nejste pravidelně řezu, abyste se vyhnuli vzniku vyvinutých výhonků, vezměte si vyžínač pro trávu s kovovými noži nebo diskem.

Pokud používáte zastřihovač pro trávu pro socho. sekačka na trávu bude nejlepší volbou.

Pro malý trávník pod oknem je vhodný elektrický vyžínač pro krmení trávy ze sítě. Pokud je trávník malý, ale je v hlubinách spiknutí a staráte se o to pravidelně. koupit baterie vyžínač pro trávu.

Pokud jste vlastníkem zahrady, a kromě trávníku musíte vypořádat se keře a ořezávání stromů. multitrimemer bude pro vás spolehlivým společníkem.

Doufáme, že jsme schopni odpovědět na otázku „Jak si vybrat zastřihovač pro trávu“. Mít hezký den a příjemné nakupování!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS