Který frézka je lepší keramický nebo karbid

Řezačky pro odstranění gelového laku. Co lepší, zpracování nehtů

Řezačky. Speciální nástroje, které se používají k odstranění gelového laku, zpracování kůžičky a válečku. Velmi zjednodušují a urychlují práci průvodce, ale vyžadují zvláštní znalosti. Takové trysky se liší velikostí, tvarem, materiálem a způsobem práce.

Řezačka se nazývá speciální tryska, která je vložena do nástroje pro manikúru. Regulací otáček na stroji, průvodce odstraní gelový lak před povlakem nebo manikúrací.

Výhodou použití řezače je, že ne kazí na nehty, provokující jeho řezání a radium, na rozdíl od prostředků pro odstraňování gelového laku. Ale při použití mechanického nástroje existuje riziko, že propaguje propyl a způsobí poškození hřebíku klienta.

Odstranění hardwaru barevného povlaku trvá 10-15 minut. Celkem na všech nehtech v závislosti na kvalifikaci průvodce. Tento postup nezpůsobuje nepříjemné pocity nebo bolest, pociťují se světlo vibrace na nehty. Jako pravidlo, během odstranění povlaku, zvládne hlavní databázi, aby posílil hřebík.

který, lepší, nebo, karbid

Mezi nevýhody metody lze přidělit:

 • Je obtížné, a často není možné zpracovat citlivou talíř na nehty nebo jednu, která má významné poškození;
 • Vysoké náklady na vysoce kvalitní frézování a trysky. Levné modely často fungují slabě, často se rozbijí a nemusí odpovídat uvedeným charakteristikám;
 • Frézovací mlýn nemůže být používán s klienty, kteří mají alergie na prach;
 • Low Revoluce Millinger při odstraňování gelového laku může ohřívat plech nehtů, což způsobuje nepřetržitosti klientovi.

Řezačky jsou různé délky a průměry. Každý z nich má své vlastní nuance práce.

Odrůdy forem

Řezačky přispívají k následujícím postupům:

 • odstranění gelového laku z nehtu;
 • hřebíky;
 • Zpracování laterálních válců;
 • Čistič suciculture;
 • Restaurování zastavení;
 • Dává krásný tvar nehty.

Ve formě trysek jsou rozděleny do typů:

Formulář Popis
Sharo-ve tvaru Používá se, když chcete zachránit ruce z pokožky přebytku. Díky svému tvaru se snadno vyrovnává s vrtnoucí pokožkou v obtížných oblastech
Cylindrical Opravuje tvar nehtů. Díky zúženému bydlení se tryska objeví příležitost vytvořit nehty tak, že všichni mají jednu délku a šířku
Trhlina Tryska je použitelná, když je nutné zvládnout boční válce. Hladký povrch kůže bez odlupování je dosaženo kvůli skutečnosti, že řezačka se přizpůsobí pod úlevou epidermis
Igleoidní Usnadňuje práci s kůžičkou. Jedná se o frézovací frézu pro přesné a přesné studie všech částí

Klasifikační fréza pro zamýšlené

Trysky se vyznačují rozměry, na kterých závisí jejich funkce a rozsah:

 • Velké. pro flagované a široké místa na kůži;
 • Střední. v oblastech kolem nehtů;
 • Miniaturní. v práci s křehkými nehty a citlivou pokožkou.

Zvyšování řezu

Jedná se o počáteční fázi práce, pro kterou bude nejlepší volbou tryskou se zaobleným nebo malým tupým koncem. Zkušení mistři doporučují kužel (zkrácený) a válec jako ideální formuláře pro provedení funkce.

READ  Která sekačka na trávu je lepší než benzín nebo elektrický

Zveřejnění řezu

Chcete-li to odhalit a zvýšit, je vhodná trysková diamantová tryska, která má zaokrouhlený konec. Bulletové trysky, čočky a plameny budou také užitečné v tomto případě.

Odstranění kůžičky

Chcete-li provést tento úkol, je vhodný tryskový míč. Chcete-li začít pracovat s ním, musíte přednastavit kůžičku. V důsledku toho se řezačka půjde k němu, a jít nahoru a s malým tlakem, kůžička bude odříznuta.

který, lepší, nebo, karbid

Všechny pohyby musí mít nutně směr zevnitř zvenčí a je třeba vzít v úvahu, že v žádném případě nemůžete třít na jednom místě příliš dlouho: to povede k vzhledu rány nebo nepříjemného pálení. Když je dokončena práce diamantové koule, přelomu korundu, který umožní polský nejen kůžičku, ale také boční válce.

Někdy je kůžička vyčištěna diamantovou válcovou tryskou, která má zaokrouhlený konec.

Pro odstranění gelového laku

Nejlepší aplikace v tomto případě je keramická tryska, která má modrý štítek nebo karbid s červenou značkou. Forma zvláštního významu nemá, hlavní věc je, že hlavní je vhodné použít. Volba vhodného nástroje provede odstranění hardwaru gelového laku proces spolehlivosti a účinnosti.

Pro dávání tvarů hřebíků

Za tímto účelem je nejlepší použít tvar zkráceného řezačky kužele z keramiky. Je důležité zvolit stupeň obilí.

Pro leštění a broušení nehty

V tomto procesu speciální leštící trysky ve tvaru kužele. Udělejte je z bavlněných a plstních materiálů, stejně jako silikon. Vzhledem k měkké textury umožňují třpytit se k polštině povrchu nehtů.

Silikonové trysky jsou považovány za nejodolnější, které se obvykle používají k úplnému otěru povrchu. Sterilizovat je snadno. Leštění na nehty a stejnou trysku nemůže: mistři je stavět podle stupně tuhosti: od pevně k nejhoršímu. Polymerní nátěr umožňuje vytvořit lesklý lesk.

Ztuhlost a klasifikace barev

Typy fréz pro manikúru obvykle nemají určitou barvu: Na rozdíl od kroužku je nevýznamný, který je umístěn na základně trysky. je vždy namalován v určité barvě a indikuje stupeň tvrdosti:

Barva Abrasivost Účel
Žlutá Extra malý Pracovat s tenkou pokožkou, korekcí zředěných hřebíků
Červené Malý Pro zlepšení bočních válců a nehtů středních těsnění
stříbrný Průměrný
Zelená Velký
Černá Super velký Pro studium vrtaných pozemků na prstech (především pro pedikúru). Pomozte zkrátit husté nehty a spravovat s kukuřicí

Výběr řezaček musí zvážit, jak je dezinfikujte. Není třeba si myslet, že pokud používáte samotný přístroj, pak nástroje nelze po práci vyčistit. To není pravda. Každá tryska má pevný život, výrobce zapíše, kolik sezení a v tom, co se počítá fréza otáčení. Zanedbávající čisticí prostředek lze snížit o 25%. A to je velmi nepříjemné, když vezmete zařízení, a místo diamantové trysky. nahý, věřil.

Keramické řezačky od výrobce feecy měkčí diamanty, náklady na jednu trysku od 25 do 100 řezaček jsou vhodné pro manipulaci s tvrdými nehty, kůžičky. Můžete snadno použít trysku pro domácí pedikúru, řezačka je dobře odstraněna obklopená kukuřice a věří Natopeshi. Pedikúra Krok za krokem pro nováčky viz zde.

Pevné nebo kovové mlýny začátečníků není lepší brát. Jedná se o profesionální nástroj s poměrně hrubým povrchem i s malou abrazivitostí. Jeden špatný lisování a budete dělat propyl na měsíčku, který bude delší dobu léčit a zkazit tvar manikúru.

READ  Jak správně řezat rohy na stropě

Silikon, plastové frézy v kabině se používají pouze jednou. Pro domov můžete mít sadu silikonových trysek, s nimiž je snadné brousit talíř na nehty.

Diamantové frézy z producenta Arith, náklady od 150 pro základní sadu 7 trysek, ideální pro broušení nehtu, zpracování kutikula a tvorba nehtů. V sadě jsou trysky různé tuhosti. Náklady na sadu pro mistry z trysek A24 do 500

Jaké formy jsou řezy

Nejběžnější tyto frézovací stroje pro zařízení pro manikúru jsou:

Kuželový tryska. Slouží k zpracování oblasti mezi kůží a plechem na nehty.

Frustum. Navržen tak, aby zvládl volný okraj umělého nehtu a dávat tvar. Cone Conquer Tryszle. Slouží k manipulaci s hrubou kůží.

Cylindrical. Univerzální tryska pro práci s kůží a nehty.

Tryska míč. Navrženo tak, aby zpracovaly hard-to-dosah místa na nehty, stejně jako pro hnací kukuřice.

Reverzní kužel. Umožňuje zacházet s volným okrajem hřebíku a kukuřice.

Odrůdy forem

Formulář fréza je rozdělena do kategorií:

 • Pro jemné odstranění přebytku kůže budou vyžadována sférická zařízení. Tento formulář umožňuje odstranit hrubou pokožku v nehetových lůžkách.
 • Válcové řezačky se aplikují na korekci formy nehtů. Jejich zúžené pouzdro umožňuje vytvářet nehty stejného tvaru a délky.
 • Při práci s bočními válečky jsou nutné řezačky. Přizpůsobují se úlevě od kůže, což vám umožní dostat hladký povrch bez odlupování.
 • K práci s kůžičkou jsou potřebné řezačky médií. Umožňují vám přesně přesně pracovat, pracovat na malých detailech.

Účel řezačky pro hardwarovou manikúru

Diamantové frézy v důsledku jejich fyzikálních vlastností se používají manikúra mistrů při práci s jemnou kůžičkou, křehkými nehty a když je nutné zvážit pesigii (tenká vrstva kůžičky, která je píchnutím přímo na nehty). Diamant však má také abrazchopnost, jehož stupně lze snadno určit barvou trysky:

Keramické trysky jsou určeny pro domácí i salon. Na rozdíl od diamantového kolega jsou měkčí, což jim umožňuje být použity pro manipulaci s pevnými nehty a kůžičky, stejně jako odstranit vrtanou vrstvu epidermis nebo kukuřice.

Kovové řezačky. volba opravdových profesionálů. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z odolných slitin chirurgické oceli, používají se k práci s kutikuly a bočními válečky.

který, lepší, nebo, karbid

Kombinované, silikonové a plastové. zpravidla, levné frézy pro jednorázové. Nevyžadují speciální skladovací podmínky, dezinfekci a sterilizaci. Ale v jednorázové destinaci a skryté jejich nevýhody: Pokud je klientský tok na manikúru neustále naplněn, je nákladově efektivní získat plnohodnotné opakovaně použitelné nástroje. Na jednotlivých produktech můžete jednoduše ztratit spoustu peněz.

Někteří z nejlepších zástupců na trhu. frézovací frézy LLC Staleks, kteří jsou delší než 17 let, kteří se zabývají výrobou nástrojů manikúru.

Jak nosit dezinfekci a sterilizační frézy?

Manikúra je postup vyžadující zvláštní bezpečnostní opatření. To platí zejména pro opakovaně použitelný nástroj, včetně ocelových mlýnů. Koneckonců, onemocnění, jako je houba, infekční podsudky, nebo více vážnější. virální hepatitida B a C, HIV. mohou snadno komunikovat od klienta klientovi, pokud trysky nebyly po použití řádně dezinfikovány.

Sterilizace znamená celkovou zničení bakterií a jejich stabilnějšími spory, houbami a virů. To znamená, že zničit celou flóru potřebujete pravidelně dezinfekci a sterilizaci všech kovových pracovních nástrojů.

V závislosti na materiálu výrobního materiálu bude vaše fréza odlišná a způsob, jakým se dezinfekce provádí.

Kovové řezačky

Pokud jsou trysky kovové, dezinfikovat je z praktického hlediska, musí být nejprve nejprve nejprve ve speciálních řešeních s přesným zvážením jejich koncentrace a doby expozice (stoupání). Je diktován praktickými aspekty. vysoké teploty mohou deformovat a nasměrují ostré hrany řezačky.

READ  Jak řezat 12 voltové pásky LED

Další fáze je mytí tekoucí vodou, aby se odstranily zbytky dezinfekčního prostředku. Sterilized Toolkit Doporučuje se uložit do speciální ultrafialové skříně k okamžitému použití.

Jak se starat o řezačky manikúru?

A v domácí neilové práci a v odborných činnostech je důležité správně čistit a sterilizovat nástroje. Péče o stroje pro manikúru stanoví:

 • Dezinfekce. Pro odstranění rovnováhy biologického materiálu, viry, bakterií a hub, je nutné vykopávat trysky ve speciálním roztoku s detergentními složkami a alkálií. Vhodný Avtibor, Mistral, Multidez.
 • Čištění konzervace (PSO). Odstranění unavených kůží a zbytků nehtů se provádí štětcem s nylonovým štětinem. Poté se frézy promyjí pod tekoucí vodou a vysuší (na ubrousek při teplotě místnosti nebo v blízkosti zdroje teplého vzduchu).
 • Sterilizace. Použitý buď autokláv nebo Dosham. První zařízení je drahé vybavení, takže je vhodné jej koupit při manikúru. DUZHNOGAR je k dispozici za cenu, můžete zakoupit pro domácí použití.

Kdy je třeba změnit řezačky pro manikúru?

Doporučení pro péči a údržbu jsou často připojena k pokynům pro zařízení nebo sadu trysek. Doba použitelnosti závisí na materiálu výroby, kvalitě výrobků, intenzity a četnosti použití, obrat, na kterém mrazicí frézování. Někteří bory budou sloužit několik týdnů, jiní. až 5 let. Trysky manikúry pro měření frézování podle následujících pravidel:

 • abrazivní (písčité) uzávěry. likvidace po použití;
 • Měkké materiály (plsti, tkaniny). podle stupně opotřebení;
 • Silikonové frézy. 2-3 roky;
 • keramika. 3-4 měsíce;
 • Korund. 6-8 měsíců;
 • Diamant. 2-4 roky;
 • Kov. asi 5 let, někdy více.

Master Hardwarová manikúra Krok za krokem pro začátečníky je snadné, pokud pečlivě prozkoumáte teoretickou část a v praxi několikrát. Je důležité okamžitě koupit vysoce kvalitní vybavení a pamatovat základní pravidla pro provádění postupu.

Odolný lak na nehty. moderní kosmetické inovace, které tisíce dívek a žen již oceněn. Pokud obvyklý povlak na nehty talíře ztrácí elegantní pohled po pár dní, nemůžete přemýšlet o problému až 2 týdnů.

Vyberte si manikúru pro jaro snadno, pokud se seznámíte s trendy aktuální sezóny předem. Módní trendy diktují ženskost a přirozenost, minimalismus a přesnost, ale také milovník jasných odstínů najde zajímavé možnosti designu pro sebe.

Červená manikúra na krátké nehty. klasický žánr, ale to může být vždy zajímavější, individuální. Existuje mnoho technik pro návrh tohoto jasného neil-art, který mu dá „zvýraznění“. Je důležité vybrat si vhodný stín laku a designu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS