Kultivátor Husqvarna TF 230 Výměna oleje

Jak nahradit olej v sekačce sekačky Husqvarna

Změňte olej každých 25 hodin práce nebo jednou v sezóně. Při práci v prašném, špinavých podmínkách může být nutná výměna oleje více. Existují dva způsoby vypuštění oleje, oba jsou uvedeny v tomto videu.

kultivátor, husqvarna, výměna, oleje

Před otočením olejové sekačky vypouštěte olej, vyprázdněte palivovou nádrž, provozujte motor, dokud není palivo kompletní.

Popis

Výrobní společnost si vyhrazuje právo změnit konfiguraci a místo výroby zboží bez oznámení prodejců! Tyto informace nejsou veřejnou nabídkou

Tato jednotka je kultivátorem výroby čínské společnosti WeiMa v barvě Husqvarny. Motor nativního kultivátoru WeiMa. Kdo pochybnosti, otevírá internet a vizuálně porovnává motory. Identické až do místa a způsobu použití čísla graví. Když vidíte rám, ve kterém přichází kultivátor, jednotlivé rohy pro montáž křídel, převodovky, okamžitě se objeví pocit, že někteří nejsou produkty Huskvarnovskaya. Voní příliš velký pro kov a vypadá hrubý. Když rozbalíte sekačku Horst Lawn, pak je okamžitě jasné, že se jedná o produkt slušné společnosti s vypočtenými náklady. Nevýhody způsobené čínským původem teče převodovky. To je slavný problém a tam je prakticky nikdo, kdo má tento suskovahima neprokázal. Mám štěstí splachování po tucet hodin mírné orbu. Zajímavé je, že na video rekordéry netěsnosti, které byly vyrobeny před 3 lety, žlázy jsou zcela gumičky. Na mém již s kovovým vrcholem. T.E. a šupek a Číňané o problému vědět, snaží se rozhodnout, ale nemohou. protéká. Změnil žlázy na auto. Podívejme se, jak se automatický posun zobrazí.

Na zemi, kde rostly maliny. Udržet tvrdý při 1 rychlostech musel jít 2krát.S úkoly se dobře objeví. Žádné oleje v ceně. Reduktor a motor byly suché

Výhody: Kultivátor, ve kterém by měl být, jednoduché, pohodlné, spolehlivé, dva přenosy vpřed, kino jibble jako Kozinaki, pracuje s hadem a bramborami.

Nevýhody: Existují samozřejmě drobné underer, spojka rukojeť by mohla být vyrobena železo, a pak plast, ale pro rok jsem se nedostal blíže, vypouštěcí zátka pro olej není vhodně umístěna, když je olej nahrazen olejem. Spotřeba paliva samozřejmě jako traktor pro sto metrů trombottive Chernozem v Rudniki, jí dva litry benzínu, takže palivová nádrž je malá, ale rozvinutá půda je docela ekonomická.

Pracoval rokem na tabák plantáži 15 akrů, koupil zde, 11.01.2019, co mohu říci, oděvní auto, dobré, jím v osobním automobilu, hlodám se s třeskem, jen kola s fréz musí být odstraněna z prvního průchodu, nejsou utopí, nejsou sušeni Jednou rukou s druhým kávovým nápojem piju, typu standardu motoru Honda nebo Lifan, selhání v díle nebylo, moc je dostatek pluhu, ohyb, řezačky nepostřela první všechno bylo v pořádku, ale na podzimu se stále potu, protože Začnu vývoj nových stránek s panenskými zeměmi. Velmi dáno Huskvarina 230, samozřejmě existují analogy levnějšího, ale společnost má firmu a detail například a frézy špetky a šroubů nejsou zkrouceny, vše je dotaženo, vše je přilepeno, jak by mělo být. Svařil mu přívěs k němu, v lese, rybaření, jezdím za pískem, cítím 10 kbelíků, štěstí, ačkoli palivo spotřebovává ne méně než trávník, obecně a v ocasu a v hřívu, nikoli jediný členění. Před tím, že tam byl čínský chopečník L65, že na cestách se rozpadla.

Koupil s úvěrem na spolehlivou značku. Pracoval 15-20 minut při volnoběhu. Stojek. Plně se zhroutila pístová skupina. Kromě toho byl olej zaplaven v souladu s pokyny a sondou. Služba odmítla opravit záruku s odkazem na závěr výrobce. Ve skutečnosti výrobce nemá systém kontroly a analýzy kvality výrobku. Pro normální výrobce musí být takový incident signál pro okamžitou odpověď. Obecně, kromě krásné skořápky, dobré balení, spekulace na značce a nadhodnocené ceny není dobré říci.

READ  Podíly směšovacího oleje s benzínem pro zastřihovač pro trávu

Práce dobře jako pro celou techniku ​​Husqvarna. Kopat postel na malých otočeních dost, velmi ekonomický. Velmi dobře načechraný terén

Husqvarna TF 230 (9673167-01)

Charakteristika Hmotnost bez balení 66,5 kg Balení Hmotnost 78,5 kg Hloubka léčby, mm 300 motor 4-zdvihový průměr frézy, mm 320 kapacita másla v převodovce (L) 0.95 kapacita olejové nádrže (L) 0.6 Kapacita palivové nádrže, L 3.6 Počet převodů, pohyb dopředu 2 Počet ozubených kol, pohyb zpět 1 Počet řezáků 6 Model motoru Husqvarna výkon motoru, W 3450 výkon, L.C. 4.7 Objem motoru, kostka.CM 196 Pracovní hloubka 30 cm Pracovní šířka 75 cm Rychlost otáčení (min / max) 53-97./ min Spojkove řemenový typ vzduchového filtra filtru s olejem typu lázeň benzínový typ motoru husqvarna typu motoru kultivátor otáčení pohybu pohybu typu SAE30 typu oleje typu oleje typu SAE30 typu převodovky typu řetězový typ paliva typu převodovky typu řetězu / ruční rychlost 2 vpřed / 1 Zpracování Šířka, mm 750 Kompletní sada 6 Řezačky Výhody Nastavitelné rukojeti pro nejlepší polohu během provozu Design vzduchového filtru „v olejové lázni“, který poskytuje větší motor a motor má konstrukci s hliníkovým pouzdrem a vestavěným litinou pouzdro válce, pracovat s nízkou hladinou hluku a vibrací (OHV systém),Vytvořte vysoký točivý moment a mají nízkou spotřebu paliva Unikátní balení, které poskytují potřebnou tuhost konstrukce během přepravy v důsledku kovového rámu uvnitř mechanismu inerciálního dekompresoru usnadňuje zahájení

Příslušenství a zařízení pro zahradnické zařízení pro zahradní vybavení

Přenosový olej

Převodovka Olejový olej Yanis Převodový olej SAE80W90 GL-5 1L

Převodovka pro použití v mechanických převodovkách a převodovkách kultivátorů a motorových rublů: Hloubka: 7 cm.Šířka: 11 cm.Výška: 22 cm. Hmotnost: 950 gr.

Převodovka Převodovka SAE80W90 GL-5 1L

Husí nohy

Yanis GG701823 Pár Guas

Řezačky husí tlapky slouží k pěstování komplexních, těžkých půd a zpracování panny.23 Hexagon.

Zimní olej doplňovací tryska pro kombinované kanystry

Palivová tankovací tryska pro kombinované kanystry

Oleje a maziva

Olej pro mazací řetězec, 1 l

Mazání eco

Husqvarna mazivo pro ložiska

Nástroje

Kultivátory motoru se používají pro uvolnění horních vrstev půdy. Zemědělské vybavení funguje z dvou nebo čtyřdobého spalovacího motoru. Jeho aplikován na malé a střední letní chaty a velké farmy.

Obecné charakteristiky motor-kultivátorů

Kultivátory motoru jsou jednosměrné stroje pro zpracování půdy bez převratu jeho vrstev. S jejich pomocí explodují a ponořují postele, bojují proti plevelům a poskytují úsporu vody.

Motorudie jsou vybavena motorovým a řezacím mlýnem, pouzdrem s koly a rukojetí.

В зависимости от силы двигателя и веса техника делится на легкие, средние и тяжелые модели.

Легкие агрегаты весом до 15 кг обычно работаю от сети. Они хороши в использовании для представительниц слабого пола и людей старшего возраста. Малогабаритные мотокультиваторы обрабатывают нетвердую почву на глубину до 20 см. Поэтому они предназначены для работ в теплицах и на участках до 10 — 15 соток. Недостатком культиватора является путающийся под ногами провод питания.

Мотоорудия средней мощности весят до 35 кг с силой 4 л.s. Они обычно работают на бензиновом движке и справляются с обработкой участка до 30 соток.

Мощные культиваторы с весом 30 – 60 кг работают на бензине. Их сила рассчитана на участки до 60 соток. Эффективна техника для широких грядок, например: посадки картофеля, моркови.

Так, чем мощнее агрегат, тем шире захват его фрезы. Co může být výhodná i nevýhoda zvlnění motoru. Zvolte zařízení pro velikost vašich stránek.

Kultivátor motoru Husqvarna

Mezinárodní společnost Husqvarna je spolehlivým výrobcem zahradní techniky.

Jeho sortiment je reprezentován třemi sériemi:

 • Husqvarna t pro amatérské zahradníky,
 • Husqvarna TF pro zpracování středně velkých řezů,
 • Husqvarna tr pro profesionální pěstování půdy na velkých farmách.
READ  Případy mužů kultivující tornádo to udělat sami

Husqvarna TF 224 a TF 234 jsou vybaveny motorem Briggs Stratton s kapacitou 2,3 ​​a 4,5 kW, resp. Zbytek modelů pracuje z subaru výrobce motoru.

Husqvarna T50RS motorová kultivátor pracuje na 160 cm³ OHC motor. Jeho 4 frézovací fréza se zpracuje s půdou 60 cm širokou a hloubkou 28 cm. Praktický kultivátor vážící 52 kg je vybaven všemi základními funkcemi:

 • Převodovka na rukojeti,
 • Možnost konfigurace s pluhem, bohatstvím a bramborem,
 • Skládací pouzdro se skládací rukojetí,
 • zadní kolo,
 • Ochranné kartáče pro rostliny.

Husqvarna TF 224, TF 234, TF 434 má řadu podobností:

 • Nastavení tažného paprsku,
 • Ochranné rostliny,
 • Kultivace se provádí přímými frézami mrtvice,
 • Průměr řezných dutin 3,2 cm,
 • Zařízení s jedním vozidlem,
 • Běžec s kovovými koly,
 • V rozsahu 53. 58 kg,
 • Tlak na ušní operátor 82.84 dB.

Rozdíly modelu Husqvarna TF 224 z TF 234, TF 434:

 • TF 224 motorový řemeslo je vybaveno 4 frézy a jeho analogy. šest,
 • Pracovní šířka jednotky je 60 cm s hloubkou 25 cm a v TF 234, TF 434. 80 a 30 cm, resp,
 • Rychlost rotačních nožů 157 ot / min, proti 118 a 165 na analogech.
 • Náklady v závislosti na modelu od 725.E. Do 905 W.E.

Kultivátory Husqvarna TR 430 a TR 530 jsou zpracovány s pevnými půdními vrstvami na 18 cm. Profesionální vybavení má řadu funkcí:

 • Dva přenosy pro přední a zadní,
 • продуманная удобная система управления,
 • цепная / механическая передача,
 • привод на колеса и оба ротора,
 • большие резиновые колеса диаметром 40,6 см,
 • противовес для безопасной эксплуатации,
 • двигатель типа OHC,
 • культивация обратным ходом 4-х фрез,
 • регулирование глубины обработки почвы на 7 положений,
 • вес до 95 кг.

Husqvarna TR 430 обойдется в 1160 у.E. Культиватор оборудован двигателем мощностью в 3,2 кВт. Который обеспечивает 190 об/мин рабочего механизма. Топливо заливается в бак на 3,4 л.

Модель TR 530 оснащена более сильным мотором на 3,9 кВт. Соответственно скорость обращения его фрез быстрее и достигает 299 об/мин. При этом объем бака 3.6 л. Цена мотокультиватора достигает 1900 у.E.

Для бытового использования на приусадебном участке и в саду достаточно мощности Husqvarna T50RS. Для обработки плотной и втрамбованной почвы приобретите модель Husqvarna TR. Pro střední práci vyberte motorový zákazník z řady Husqvarna TF.

Pro mě, nejpříjemnější v motor-kultivátoru Husqvarna TF 230, jeho jednoduchost a praktičnost. Můžete snadno a rychle nastavit polohu ovládacích perů, je vždy snadné a rychle zahřáté. S výkonem je také objednávka, dokonce i suchá země přerušení bez obtíží. Neexistují žádné další páky, transfery pro přepnutí pohodlného.

Tento kultivátor získal současně nákupem domácího spiknutí a v tuto chvíli ho používám s potěšením. Nemá žádné vysoké náklady, zatímco velmi účinně kultivuje a orba Země. Není kolem něj nic rozptýlen, pracuje s malým hlukem a má vynikající manévrovatelnost. Vzhledem k skromným rozměrům kultivátoru jsem ho dal v kůlně bez problémů pro zimu.

Vynikající kompresor, a to i když je to voláno v našem, Berkut, ale byl jsem překvapen, že je také čínský. Funguje však dobře. To je druhá za poslední čtyři roky, první je můj syn. Tato zátěž v kufru. Můžete vyvrtat kolo za pár minut. Existuje vše, co musíte udělat okamžitě dokončit. Zahřívání není zvláštní. Velikost Compact.

Když jsem si koupil tento kultivátor, před dvěma lety, to bylo prodáno jen s brány, a pak bylo velmi obtížné najít pod ní dodatečně zavěšené vybavení, Husqvarna. Teď se podívám, už je to spousta tohoto na prodej. Neexistují žádné jiné problémy, tento kultivátor mi velmi pomáhá. S tím můžete zpracovat velké sekce v krátkém čase a nezávisí se na. To se nerozbije, jen aby mazl, potřebujete včas.

Líbilo se mi kultivátor Husqvarna, koupil jsem to loni, těsně před začátkem zahradní práce. Extrémně dříve zpracovaná půda zoraná. Jde dobře, rychle a jemně volně, můžete okamžitě zapojit. Kultivátor sám je těžký, ale ne celkově. Dobře přežil zimní skladování v garáži, před týdnem mu připravil na jaře a všiml si, že na korpusu nebyla žádná rez.

READ  Volba časovače pro trávu. Výměna oleje

Poslední jaro koupil tento kultivátor se sousedem pro dva. Impozantní a mocný, možnosti kromě Husqvarny prostě prostě ne, zejména pokud si vezmete v úvahu, že jste potřebovali zvládnout dlouhotrvající graf. Opravdu mocný, ale také těžký, i když to nebude těžké se s tím vyrovnat. Země je smažená rychle, neustále obavy, není těžké ji řídit. Jeden tank chybí s vaší hlavou vzít muže za den.

Každý rok na jaře a podzim aktivně použijte jednotku Husqvarna TF 230. Ačkoli více než 3 roky, ale provozní parametry jsou zachovány jako nová technika. Jíst palivo je jistě nenávistný, ale vývoj je vynikající. Rychle a hladce pluhy, frézy odolné a rychlé lopatky zůstávají s ostrým. Gears jsou několik, zadní přítomný. Jízda snadno i žena.

Stejně jako kvalita, se kterou se model shromažďuje a jeho spolehlivost. Pro práci v zahradě nebo na malé zahradě je husqvarna tf 230 motor kultivátor vhodný pro vynikající! V něm není nic hojného, ​​ovládání je elementární, šířka uchopení 75 cm je poměrně pohodlná. Země dokonale přeruší, i když je počasí dlouho udržováno. Na spotřebě benzínu.

Motorový kultivátor Husqvarna TF230 se objevil půl před rokem a když nemůžu říct nic špatného o zařízení. Jeho rozměry nejsou příliš velké, zařízení je poměrně manévrovatelné. S kontrolou, aby se zjistil snadnější než jednoduchý. Spousta paliva nespotřebovává a nezahřívá. Rukojeti jsou pogumovány, nevyjádřují při práci.

Ekonomický na spotřebě benzínu dokonale přeruší zeminu a pracuje dost klidně. Vynikající vše je promyšleno pro pohodlí kupce, ovládání je jednoduché, přepínání transferů snadno a odstraněno, aby se čistý řez, není obtížné. Takže kultivátor Husqvarna TF plně líbil. Všiml jsem si také malé rozměry modelu, je vhodné překládat do auta.

Dobré strany v charakteristikách MotorCultivator Husqvarna TF 230 hodně, ale vůbec neexistují negativní momenty. Líbí se mi auto ve všech ukazatelích, je velmi snadné se vyrovnat s jakýmkoliv typy půdy, zachycení 75 centimetrů je poměrně praktické, nemusíte trávit mnoho času na práci. Ovládejte kultivátor v obecném elementárním.

V chatě, tento kultivátor mi pomáhá dobře a nelituji, že jsem si to vybral. Ano, je drahý, ale zároveň kvalita. Materiál je vynikající, motor je také dobrý, má vysokou úroveň výkonu, díky kterému tento kultivátor funguje bez poruch. Pohodlně se podařilo a snadno, neexistují žádné potíže při zvládnutí, docela jednoduché. Kola jdou hladce, nebolí.

Koupil spolu s otcem kultivátoru Husqvarna TF 230. S nákupem jsem spokojen, protože velmi zjednodušilo všechny naše zahradnictví a zahradnictví. Použijte jeho potěšení. Začněte od půl cesty, startér funguje dobře. Přirozeně je velmi těžkopádný, ale nepovažuji za problém. Po koupi kultivátoru vzali výběr potřebného vybavení (pluh, Sunel Arts). Samozřejmě, že peníze šly nesmírně, ale stále stál. Sousedé všichni jako jedna závistí, když pracujeme v zahradě pomocí této jednotky. Určitě můžu tento model poradit.

To v respektu Husqvarna, takže je to pečlivě pro spotřebitele. Pokyny jsou připojeny k pily, což je celé rušené kultivátory motoru s nejpodrobnější. Zřeštěji jsem shromáždil téměř 70 kilogramovou jednotku TF-230. Rychlost otáčení dvojitá stupeň, maximálně 3100 / min. Kopat velmi snadný.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS