Kultivátor Viking HB 585 Výměna oleje

Kultivátor Viking 585 Charakteristiky, návod k obsluze, Výhody v roce 2021

Kultivátor Viking HB 585 Model 2011, který přišel posunout 540, během této doby existovaly recenze s využitím Viking 585 na domovském pozemku.

Využívání kultivátoru Viking HB 585 zoral o celkem 30 akrů různých zahrad. Z Flatv budu poznamenat:

 • Big Depth Zpracování,
 • velmi měkká země, žádné hrudky nepotřebují rake,
 • Velmi málo jí benzín pro 4 akry 1.5-2 litrů,
 • Lehká přeprava v kufru jiggy bez zavření víka zavazadlového prostoru,
 • velmi tichý zvuk při práci,
 • Ovládací knoflíky jsou posunuty doprava a vlevo, nemusíte chodit, abyste šlapali právě zoraná země (no, nemám rád, když po zpracování stopy na zoraných poli zůstane),
 • Krásné všechny stejné agregáty.

Všiml jsem si, že to nebere pannou od poprvé (všechny stejné světlo), ale trvá. Z minusů. opasek vrzání se objevil na posledním místě, když je přední zatáčka zapnuta a jak to bude klesat.

Technické vlastnosti kultivátoru Viking 585

Napájení: 6 L.s.
Typ motoru: 4-tok
Motor: Kohler Courage OHV
Hloubka léčby: Až 32 cm
Objem nádrže: jeden.6 litrů
Spojka: pás
Počet rychlostů: 1 vpřed, 1 záda
Typ paliva: Benzín AI 92-95
Reduktor: červ
Šířka zpracování, CM: 30-60-85
Lehký systém: tady je
Hmotnost, kg: 49

Co stojí za to věnovat pozornost, rozhodnout se vybrat viking kultivátor pro chalupu, technika je určitě dobrá, ale v průběhu provozu existují významné vady.

„Zakoupil jsem kultivátor Viking HB 585 před dvěma lety. Kultivátor se líbil, tam jsou některé stížnosti do práce, pne jako otravný odraz v knoflíku naklonění uzlu. Držel kultivující dvě zimy v suchém, vyhřívaném pokoji. Dva roky zařízení pracovalo ne více než pět hodin, protože nemám velký zahradní pozemek, asi 5 akrů. Ale tohle jaro, když jsem ho začal pro zpracování stránek, zjistil jsem, že reduktor. Když jsem se obrátil na servisní středisko obchodu, kde jsem si koupil, mistři hlásili, že když demontáž převodovky byla voda v něm. Voda byla zřejmě delší dobu, všechny hřídele byly rezavé, špinavé vody s máslem. Vnitřek tělesa hliníkových převodovek v bílém.

kultivátor, viking, oleje

Při prodeji v obchodě jsem byl informován, že reduktor tohoto kultivátoru nebyl podáván, do něj byl naplněn kvalitní olej a nevyžaduje výměnu celého životnosti. V převodovce tedy nejsou žádné dopravní zácpy pro kontrolu hladiny a vypouštěcího oleje. Pokud by tyto dopravní zácpy, určitě zkontroloval úroveň a všimli si, že voda uvnitř by mohla jednat, změnit olej. Vzhledem k tomu, že to nebylo možné zkontrolovat, ale jak se ukázalo, neexistuje žádná ochrana před vodou v redukci kultivátoru, dostal jsem tuto chybu prakticky novým, který ani nevrátil běh kultivátoru. Vzhledem k tomu, že záruční doba (1 rok) skončila, byla jsem nabídnuta placená oprava a požádal o něj 10 tisíc.

V pokynu je napsán, že po použití kultivátoru může být mytí dřezu vysokého tlaku, ale není možné nasměrovat vodu proudem na hnací hřídeli a na těsnění. Mýdlo, že kultivátor není dřezem vysokého tlaku, ale konvenční zahradní sprej a při znečištění půdy a prachu z těla kultivátoru, aby utěsnil hnací hřídel, trysk. Tedy vyvodit závěry, kolegy, o kvalitě tohoto kultivátoru. Technika je krásná, pohodlná, ale nemyslela z ochrany vody a brzy se dostanete do mé situace. Doporučuji vám, abyste se vyhnuli výstupu převodovky, obraťte se na servisní středisko, vyžaduje otevření převodovky a zkontrolujte jej.

Převodovka je zcela absolutně ani žláza na ochranu před vodou. V horní části převodovky, dutina, pak horizontální oddíl, v něm ložisko vertikálního hřídele. Ne Rád a skrz tuto ložiskovou vodu volně omylem do převodovky.

Existuje ještě jeden bod: v procesu práce je převodovka zahřívána, po práci i v případě, že kultivátor není okamžitě promyje, ale aby se ho ochladil, pak v procesu chlazení (jak není žádná žláza shora, reduktor je připojen k atmosféře) Vzduch v okamžiku chlazení v převodovce je stlačený a vlhký atmosférický vzduch je nasáván, protože obvykle kultivují na jaře a na podzim. Vlhkost kondenzuje v převodovce a zpět už nevyjde. Takže tam je postupná hromadění vody uvnitř. S takovým designem musíte přidat dvě zástrčky, jeden pro odtok, druhý pro kontrolu úrovně a zátoku oleje a zapisovat v pokynech, které by měl být olej v převodovce sloučena a změna na nové. A pak nebudou takové problémy.“

READ  Poměr oleje a benzínu pro řetězové pily Partner

Odtud se snadno konstatuje, že je to viking kultivátory, kteří vyžadují zušlechťování, protože neexistuje zbytek zbytku zahradní techniky. Jak se v práci chová viking 585 kultivátor.

Pokyny a soubory

Chcete-li seznámit se s instrukcemi, vyberte soubor v seznamu, který chcete stáhnout, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a přejdete na stránku, kde musíte zadat kód z obrázku. Správnou odpověď na místě se zobrazí tlačítko pro získání souboru.

Pokud dojde k tlačítku „Zobrazit“ v poli Soubor, znamená to, že můžete zobrazit online pokyny, aniž byste jej museli stáhnout do počítače.

V případě, že materiál podle Vašeho není dokončeno nebo potřebuje další informace o tomto zařízení, jako je řidiče, další soubory, například firmware nebo firmware, můžete moderátora a účastníky naší komunity, která se bude snažit okamžitě reagovat na vaše otázka.

Můžete také zobrazit pokyny v zařízení Android

Kultivační zařízení s šnekem

Hlavní služba, každá technika poskytne dobrou péči

Tato událost je zvláště důležitá pro takovou náhradní díl jako převodovku. Tento komplexní mechanismus je složitá část všech typů motocyklů

Převodovka se skládá z ozubených nebo červových kol, které poskytují otáčení hřídele výkonové jednotky. Konstrukce produktu zahrnuje mnoho mechanismů, které poskytují pohyb.

Redukční šnek je instalován v malých a středních kultivátorech. Možnosti používané v „Vikingové“, čtyřcestné. Tento faktor je spojen s počtem kanálů nití na šroubu. Inženýři rakouské společnosti vynalezli takové šrouby z odolné litinové slitiny. Mnoho dalších firem nabízejících levnější kultivátory platí pro tuto část levné oceli, což snižuje náklady na výrobky.

Worm zařízení má točivý moment z motoru a spustí proces rotace. Pokud je taková převodovka instalována na kultivátoru, jednotka bude odlišná:

Pro dlouhou službu celého kultivátoru je důležité věnovat pozornost tomuto detailu, například zapojit se do periodického mazacího prvku. Oprava převodovky šneku může být prováděna nezávisle, ale musíte se seznámit se svým schematickým obrazem. Worm zařízení prostě rozebírá, takže je k dispozici pro vlastní opravu

Worm zařízení prostě rozebírá, takže je k dispozici pro vlastní opravu.

Například častá příčina nadměrného hluku vyzařujícího ze zařízení během provozu může být nedostatečný olej v karburátoru. V převodovce vznikají zvuky. Nalijte olej do optimální úrovně. Někdy s dostatečným množstvím, problém s zbytečným hlukem eliminuje změnu oleje na jinou značku. Možná, že jednotka padla paliva pochybná kvalita.

Z redukce kultivátoru musíte sloučit starou kapalinu. Tento postup se provádí přes spodní odtokový otvor, který je obvykle uzavřen zástrčkou. Po instalaci příslušné kapacity je nutné odšroubovat. Musíte počkat, až bude následovat všechny oleje, a upevněte zástrčku zpět, aby se utáhla, dokud se nezastaví pomocí tlačítka.

V hromadné díře, která je umístěna nahoře, je instalována nálevka. Příští nalil vhodnou mazání na požadovanou úroveň. Je zkontrolován zástrčkou s měrkou, která je našroubována na místo, a pak se znovu zkroucena.

Pravidla naznačují plánovanou výměnu oleje v převodovkách „Viking“ každých 100 hodin provozu.

Viking motorové kultivátory modely

Kultivátor Viking 440 je vybaven motorem BriggSStratton 475 série, s kapacitou 3,5 litrů. s., Světelný spuštění systému. Jednotka se vztahuje na sérii lehkých strojů, které pracují v omezeném prostoru. Má kompaktní frézy s šířkou rukojeti 42 cm. Maximální hloubka zpracování je 32 cm, regulovaná tím, že Coulter. Hustota půdy není bariérou, řezačky budou nabobtnají zaplavenou plošinu. Přední a obrácení vám umožní několikrát projít zhutněnou půdou, přepínací regulátor na opačný je umístěn na rukojeti. Rukojeť je nastavitelná pro pohodlné zachycení a záhyby během přepravy. Řezačky jsou vybaveny nožem s celoživotní zárukou od zničení. Na okrajích řezného mechanismu jsou namontovány ochranné frézy. Pro přepravu před skládacího kola. Kultivátor je vylepšený HB 400 a provádí stejné funkce.

Model váží 39 kg, je snadno přepravován v kufru osobního automobilu.

Viking 445 kultivátor je k dispozici ve 2 modifikacích. Kultivátory HB 45 a HB 45 R se vyznačují přítomností opačného modelu modernizovaného modelu. Uživatelé oslavují hladký vstupní frézu do země, protože první ponořují, pak získávají hybnost. Rukojeť má tři výškové kroky, je možné zvolit pohodlnou polohu s lehkostí. Další rukojeť může být odvrátena tak, aby se na to nezkušila a mechanismus půjde rovně.

Odolný kryt je vyroben z hliníku, šnekového hřídele ze speciální oceli, červ. bronz. Jak snadno funguje viking kultivátor

READ  Výměna oleje v sekačce sekačky

S touto jednotkou můžete využít různé tažené vybavení. Při orání husté půdy můžete zavěsit zátěže, používat brány, půdy, jezdce a další standardní vybavení.

 • Motor. BS I / C 450 série (USA);
 • obecný výkon.3.5, Efektivní. 1,9 litrů. s.;
 • Léčba šířka pásma. 25-60 cm:
 • Reduktor. červ s přenosem pásu
 • Orání hloubka. 30 cm;
 • hmotnost 40 kg;
 • Cena. 35990 R.

Viking 540, kultivátor je vybaven motorem 5,5 litrů. s. Jednotka vypadá mocně a agresivně, nicméně plic v managementu. Přepravní kotouče mají průměr 20 cm, v poli se pohybuje na frézy. Navrhl zařízení pro práci na velké oblasti s uchopením na 90 cm. Má přední a reverzní a schopnost pracovat s různými taženými zbraněmi. Kultivátor Viking 540 rozlišuje rozsvícení světla výkonného motoru BS 800 OHV s řadou spalovací komory 205 cm3. Čtyřdobý motor běží na benzínu AI92 a AI95. Na rukojeti je instalována kombinovaná zadní a přední páka pohybu. Přenos řetězu je uzavřen odnímatelným hliníkovým tělem na šrouby.

Řezačky mají od výrobce celoživotní záruku. V sadě jsou 6 mlýny, s namontovanými uzly bez dalších kláves.

Váží produkt 56 kg, má skládací rukojeti.

Viking 560, kultivátor a těžší modely takových zařízení se používají v konfiguračním motoru Kohler Courtage XT6 OHV. Efektivní výkon na hřídeli je 2,4 kW, s otočením 3000 ot / min. Zároveň je zdroj zařízení stoupá o 26%. Šířka zachycení se změnila. Není regulován a je 60 cm. Přední kolo bylo odstraněno jako zbytečné, jednotka se snadno přesune do nožů. Pomocná kola jsou instalována, blíže k obsluze. Točivý moment přes přenos pásu je přenášen na reverzibilní převodovku. To je změna pohybu pracovních jednotek kultivátoru. Pouzdro z kovu vydrží jakékoli zátěž. Pro veškerý výkon je jednotka jednodušší než HB 540, váží 46 kg. Sada přílohy rozšíří rozsah použití techniky.

Kultivátor Viking 585 je také vybaven novým motorem Kochler. Výkonné auto bez obtíží zpracovává přistávací zem, s 85 cm zachycením. Je důležité dokončit kultivátor namontovanými nástroji tak, aby jeho síla podávala nejen během jara trpí. Celá řada Vikingů je navržena tak, aby provedla nejtěžší práci. Volba je spojena s podmínkami, ve kterých bude technika provozována.

Další přílohy budou zahrnuty, tím efektivnější je jednotka použita.

 • Efektivní výkon. 2,4 kW;
 • Léčba šířka pásma. 85 cm;
 • Nastavení rukojeti. 3 pozice;
 • Pohon. 2 rychlost, tam a zpět;
 • Reduktor. červ s přenosem pásu;
 • Orání hloubka. 32 cm;
 • Hmotnost. 49 kg.

Viking 685 kultivátor Nejmocnější jednotka dodávaná s Ruskem. Je vybaven novou napájecí jednotkou a je upraven pro zpracování velkých oblastí. Liší se pouze v moci, šířka orba se nezvyšovala a majitel zůstává nezávisle rozhodující, kde použít takovou sílu.

Je nutné varovat majitele vikingových kultivátorů o jednom charakteru. Zranitelný odkaz drahé vybavení je reduktor. Proto ve fázi nákupu je nutné požádat o demontáž převodovky, otevřít víko, ujistit se suchý obsah. V budoucnu je nutné postarat se o zhutnění ventilu. Udržujte nástroj, který potřebujete v suchém vytápěném pokoji, alespoň reduktoru.

kultivátor, viking, oleje

Jak víte, menší v zemi hrudek, tím lepší zahradník.

Kultivátor Viking HB 560 bude vždy pomůže připravit půdu.jeden. Tato velmi produktivní jednotka vám umožní užívat těžkého a časově náročného způsobu zpracování půdy pomocí štěpení nebo lopatu. Díky speciální geometrii nože je také ideální pro pevné a zhutněné půdy. V důsledku toho se zoraná Země opět uvolní, schopnost přeskočit vodu a vzduch se k němu vrátí. Důležité přípravné práce předcházející vzniku nových záhonů a postelí, mohou bezpečně nabíjet kultivátor. Webling s ním se také snazší: s pomocí frézy organický materiál se opět vrátí do půdy, kde přetíží. Kultivátor Viking HB 560.1 se standardní šířkou 60 cm, 60 cm je navrženo tak, aby zvládly velké plochy a mohou být použity v školkách, stejně jako během chovných hroznů a ovocných stromů. Správný poměr velikosti nožů a výkonu instalovaného motoru v důsledku toho je optimálně vysoký výkon i v obtížných pracovních podmínkách.

Ergonomie a její výhody pro uživatele.

Od samého počátku, Viking inženýři sledovali jeden cíl: s vynikajícím výkonem a dlouhou životností, musí být jednotka co nejhodnotit pro uživatele. Všechno začíná ergonomickou konstrukcí rukojeti, která má 3-rychlostní nastavení výšky. Kromě toho může být rukojeť bez obtíží otočena doprava nebo vlevo. Tato funkce je užitečná, pokud uživatel nechce například jít rovnou pro kultivátor pro jen zorané půdy. Dokonce i když je kultivační rukojeť upevněna v postranní poloze, jednotka pokračuje v rovném, aniž by odchýlil od kurzu. Brzdění se provádí na úkor radiny s třemi úrovněmi úpravy. Systém nastavení je snadno přístupný a nachází se přímo v zóně servisní jednotky. Kromě toho Viking učinil veškeré úsilí minimalizovat úroveň vibrací. Zvláštní nože spíše hladce „havárie“ do půdy, a ne „pohřben“ do něj. Díky hladkému pohybu pracuje kultivátor klidnější a s mnohem menší úrovní vibrací. Kromě toho jsou významně usnadněny další antivibrační prvky mezi rukojetí a pouzdrem převodovky. Účinně uhasí oscilace. A bude nepochybně prosím uživatelům, t.na. Práce s kultivátorem motoru Viking HB 560.1 necítí únavu, teď můžete ještě déle. Jistý motor práce a vynikající manévrovatelnost kultivátorů. výsledek správné distribuce hmotnosti souhrnu a přesnosti vyvažování. To přispívá k optimálnímu umístění těžiště agregátu. S reverzní funkcí pracují s kultivátorem Viking HB 560.1 se stal dokonce pohodlně. Nepřerušovaný provoz jednotky i v obtížných podmínkách je dosaženo použitím benzínových a vzduchových filtrů s předběžným čisticím systémem. Motor Kohler Courtage XT675 s asertivním charakterem a horním uspořádáním ventilu (OHV) zaručuje konstantní výkon. Běh motor nebude moc obtížné díky systému Smart Chocke Snadné spuštění systému.

READ  Jak zúžit rozchod kol na kultivátoru Forte

Viking kultivátor. Přehled modelu 440, 445, 540, 560, 585, 685, Ceny, video

Rozdíl řady malých obyvatelstva

Na všech modelech střední a plicních modelů jsou američtí Briggs, mocní, nejnovější modely vybaveny Kohlerem. Spuštění elektronického zapalovacího systému. Vzduchová chlazení, je filtr na sací trysce.

kultivátor, viking, oleje

Přenosový moment v kultivátoru Viking pás, převodovky použitý červ, reverzibilní. Rozvržení umožňuje vytvořit stabilitu modelu, s výjimkou překlápění na nerovném reliéfu.

Vibopolotéry instalované mezi rámem motoru a rukojeť snižují únavu rukou. Všechny rotující části jsou oploceny, ale upravují mechanismy, může být zachyceno ručně.

Všude je snadná instalace a promyšlená montáž.

Ceny Kultivátoru Viking se liší málo od domácích modelů s výrazně větší spolehlivostí a funkčností. Představujeme několik nejvíce charakteristických vzorků slavného výrobce techniky.

Na každém kultivátoru v soupravě je instrukce údržby modelu. Dejte se prosím dozvědět před zapnutím motoru. Najdete v něm spoustu zajímavých věcí, i když jste použili takový agregát dříve.

Viking motorové kultivátory modely

Řezačky jsou vybaveny nožem s celoživotní zárukou od zničení. Na okrajích řezného mechanismu jsou namontovány ochranné frézy. Pro přepravu před skládacího kola. Kultivátor je vylepšený HB 400 a provádí stejné funkce.

kultivátor, viking, oleje

Uniosiální traktor Viking HB 445 R

Motor-kultivátor Viking HB 445 R je určen pro orání nebo uvolnění Země v stísněných podmínkách. Šířka zpracovaného proužku. 42 cm. To vám umožní pohybovat mezi blízkými prostory, aniž by je poškodil. V zemi je hladký řezací fréza: první jednotka je ponořena, pak spustí pohyb. Model je doplněn disky pro další ochranu rostlin.

Uniosiální traktor je vybaven předním a zadním převodem, který poskytuje manévrovatelnost na úzké části nebo mezi stromy. Kompaktní model váží pouze 39 kg. To je jeden z nejlehčích kultivátorů ve Vikingové sestavě.

Viking 445 R Uniosiální traktor je vybaven čtyřdobým motorem americké společnosti Briggs Stratton s kapacitou 3,5 koní (2,6 kW) a 148 cm³. Díky tomu je snadno možné zvládnout plíce nebo mírné půdy do hloubky 30 cm. Motor začal ručně.

Knoflík jednotky se otočí na 90 °, může být řízen zařízením, nevyváží zoraný prostor.

Možnosti zařízení se významně rozšiřují s dodatečným sklopným zařízením pro Viking Motoroblock. Skutnik, Gruppiers, pluh.

Tento přístroj má čtyřdobý motor

Uživatelský manuál

Před použitím kultivátorů je nutné nalít speciální olej do nosiče automobilu, v procesu práce se doporučuje zkontrolovat hladinu a doplnit zásobování tekutin. Při orání půdy nohou obsluhy by měla být v dostatečné vzdálenosti od otočných řezaček. Šikmé povrchy v příčném směru v příčném směru, podélný pohyb na KoSoyras je zakázáno. Konstrukce motobloku není určen pro pohyb na svazích, se strmou více než 15 °.

Po dokončení práce radosti z nečistot se odstraní dřevěnou lopatou, zbytky kontaminantů se promyjí tekoucí vodou a věřil kartáčovaný. Praní zařízení pod tlakem, vodní paprsek by neměl být směrován na gumové těsnicí manžety. Nečistoty na žebra motoru se odstraní během provozu. Uvedení půdy na povrch hlavy nebo válce poškozuje výměnu tepla a vede k místním přehřátím výkonové jednotky.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS