Lešticí tryska na vrtáku Udělejte to sami

Lešticí trysky na vrtáku: typy

Lešticí tryska na vrtáku je několik druhů:

 • Cítil. Tato tryska vypadá jako kruhy jiného průměru od plsti. Je nutné čistit a další přípravné práce přímo střídače a po něm.
 • Sheepskin tryska. Efektivně dokončuje leštění procesu, čímž se rozvíjí zrcadlo.
 • Tkáňová nebo kožená tkáň. Mohou být dokonale čištění těla nebo skla před leštěním, jsou vhodné pro leštění v nepřístupných místech a na nerovných akrylových a nátěrových plochách. Kožené kruhy jsou měkčí a ideální pro jemné zpracování těla.
 • Porolonové trysky. Než jemnozrnný maching na pěnové gumy, měkčí a jemný bude leštěný.

Chcete-li začít, to bude trvat nejen leštění trysky na vrtáku, samotný nástrojový nástroj, ale také speciální prostředky, které se aplikují na povrch pro zajištění brilantního výsledku.

Nástroje a zařízení

Kruhy mají odlišnou tuhost, rozdělenou do několika typů:

 • Solid. se používají při eliminaci škrábanců a malých žetonů na detailech.
 • Měkké a médium používané pro broušení a přivádění lesku.
 • Úleva. Používá se, když je nutné dosáhnout lesku na velké oblasti.

2-3 typy kruhů se používají při restaurování automatického nátěru.

 • Čistič těla.
 • Scratch Remedy.
 • Polyrol brusivo.
 • Jemně abrazivní kompozice.
 • Cítil se kruh se suchým zipem.
 • Mycí houba.
 • Měkké kruhy z ovčí kůže.

Lešticí stroj lepší než jiné nástroje jsou vhodné pro práci s potaženými. Někdy vrták s rychlostním spínačem a úhlovými mlýnkami.

lešticí, tryska, vrtáku

 • Oběžník. Externě se podobá úhlovému brusku, točivý moment je vysoký, frekvence je nízká, takže se zřídka používají k dokončení vozu.
 • S excentric. Provádí progresivní výnosy se změnou polohy na 2-5 mm. Bezpečné zařízení poskytuje dobrý výsledek, nátěr nepřehříhá při zpracování.
 • Třída zařízení Profesionální nebo amatérce určuje cenu a výkon.
 • Napájení. Nízké indikátorové zařízení rychle přehřáté, pauzy jsou prováděny během provozu. Slabá zařízení. od 400 do 800 W.
 • Hmotnost. Profesionální zařízení těžké, snadné můžete provádět více práce.
 • Šířka disku ovlivňuje rychlost služby. Produkty s tímto průměru jsou k dispozici: 125 mm, 150 mm, 180 mm, 240 mm.

Vytváření trysek s vlastními rukama

Pokud v prodeji není vhodná volba, pak pro vysoký pevný disk, můžete provést měkkou vrstvu s vysokou tloušťkou a uspořádat ji mezi velcro a plastovou základnou. Šablonářský nůž musí být odříznut na suchý zip tam, kde bude měkká vrstva lepena. Pro měkkou vrstvu se používá hlavně. Je třeba si pamatovat, že jednotlivé prvky mohou posunout, rozbití celkové symetrie.

Můžete také použít plstěný disk, který se používá v leštícím stroji a stroji. Nejprve je nutné vytvořit kolík, který má vhodnou diametrickou velikost, a vložte nitě na jednu stranu. Na této straně musíte upevnit disk, který je obklopen širokou maticí a omezující podložkou na obou stranách. Toto zařízení nemá potíže při výrobě a může být použito pro zpracování různých povrchů.

Výhody a nevýhody

Výběr leštícího kruhu na vrtáku, musíte pochopit jejich výhody a nevýhody.

READ  Tryska na vrtáku pro řezání kovů

Při výběru trysky vrtáku potřebujete znát jejich výhody a nevýhody

Nejprve zvážit hlavní výhody a nevýhody foambone disků:

 • Porolonové kruhy jsou silně zahřívány na povrchu a spotřebovávají velké množství leštící pasty;
 • Výhody budou přisuzovány velkému výběru a nízké ceny.

Pro srovnání, poskytnout nevýhody a výhody trysek ovčí kůže:

 • Efektivní odstraňování poškrábání, nízký tok leštící pasty a neposkvrnit povrch;
 • Nevypadají do procesu dokončování, nechte na povrchu malé poškrábání a rozvody;
 • Vysoký náklad a malý rozsah.

Auto leštění auto. Výsledek aplikace

Ahoj. Dnešní sada bude věnována tryskám pro leštění auta, které byly zakoupeny mnou na Alixpress. Zeptal jsem se nějakým cílem dát nátěr mého auta. Po sledování YouTube a čtení všech druhů různých článků, to bylo pro mě jasné, že není nic složitého. Potřebujete pouze potřebný nástroj, trochu času a spoustu trpělivosti. Naštěstí nejdražší zařízení, bez kterého leštění je prostě nemožné (a pokud je to možné, stává se mnohem složitějším). už jsem měl úhlovou brusku. Tak to zůstalo pro Polyroly, ale trysky pro velmi broušení. Vzhledem k tomu, že myšlenka dát jeho železný kůň elegantní brilanci, velmi jsem chytil oheň, pak první ze všech šel na nejbližší trh, kde příslušenství pro mě potřebovalo. A tady jsem čekal na první (a velký a poslední) překážku. pro lešticí trysku bylo 10-15. A vzhledem k tomu, že trysky potřebují nejméně dva, a to nejlepší ze všech tří, pak jsem se vzdal od 30 do 45, což není tak málo. A protože to nechtěl s takovou částkou, musel jsem zvážit další možnosti. nákup položek, které jsem potřeboval v Číně. Naštěstí s tím nejsou žádné problémy, trysky všech velikostí a barev v útlaku. Můžete okamžitě koupit požadovanou sadu a můžete, jak jsem to udělal, zkuste ušetřit další a dostat vše samostatně.

Chcete-li vybrat požadované parametry objednaného zboží, můžete studovat nápisy na broušení. V mém případě bylo všechno namalováno.

Zde jsou důležité 2 hlavní hodnoty. průměr kruhů vhodných pro použití (v mém případě 5 „nebo 125 milimetrů), stejně jako velikost přistání (mám M14). Vědět to všechno, můžete si objednat.

Hlavní tryska, která je instalována na mlýnku a ke kterému leštící kruhy jsou připojeny, aby se zde koupila a v době nákupu nákladů 6500.99.

Sada 4 leštícího kruhy vhodného průměru byla objednána zde pro 6500.48. Existují sady 6, 7, 8 a více kruhů, ale zdá se mi, že to je již busting.

Na pozemcích nebyly žádné plnohodnotné stopy, ale termíny pro jejich doručení z Číny do Běloruska byly přibližně stejné. Pokud je někdo zajímavý, pak se jedná o jeden z pozemků v Číně.

Po obdržení objednávek jsem šel na chalupu, abych ztělesnil koncipovaný. Takže, abychom mohli dát lesk svému oblíbenému autě, budeme potřebovat:. objednané trysky;. rohové broušení;. Polyroli (brusivo „tenký“ a polyrolol v barvě není nutné);. Seznam smirek papíru s obilným zrnem 2000 (nenarazil na fotografii).

Teď pár slov o objednaných tryskách. Nemám na ně žádné stížnosti. Základna (pevná gumová tryska) přišla bez jakýchkoliv balení, i puzzle prodávající lituje. Dokonale se posadila na broušení. Vyrobená tryska z kusu černé kaučuku, neexistuje žádný vynikající vůně, vypadá to pěkně čisté. Na zadní straně můžete vidět průměr, stejně jako maximální počet otáček, kde může pracovat.

READ  V jaké pozici udržet benzotrimmer

Přední část trysky je pokryta zipem. Tímto způsobem je lešticí kruh pevný. Jsou hlubovaní dobře, sedí spolehlivě. Pro všechny, co jsem strávil na práci s autem. žádný z kruhů nerozlomil. Ano, a po skončení práce vypadá jako nový, jen trochu obílá

Na rozdíl od základny přišlo ke mně lešticí kruhy zapečetěné v plastovém sáčku. Mám sadu 4 trysek, které mám více než dost pro plné leštění celého těla auta. Trysky mají odlišnou tuhost, která se stanoví bez jakýchkoliv problémů. Na další fotografii jsou umístěny, aby se snížila tuhost: Oranžová je nejvíce tuhá, žlutá. nejpřesnější (i když je to velmi podobné této nemovitosti).

Zadní strana každé trysky je pokryta měkkým materiálem, který je dobře závislý na základu.

Vzhledem k tvaru vzoru (ani ani s výstupky) jsou lešticí kruhy dokonale distribuovány tzv. Hologramy. nerovnosti lesku viditelné na nátěru s dobrým osvětlením.

Samotné hologramy, mimochodem vypadají takto (fotografie není moje. trvala síť):

S autem leštěním, mimochodem, žádné potíže. Chcete-li začít s dobrým strojem, odstraňujeme veškerý prach a písek z povrchu těla (z těch oblastí, které budou polsky). Poté, s pomocí ne příliš aktivního rozpouštědla, odstraňujeme skvrny bitumenu, pryskyřice a dalších kontaminantů, které nemohly být promyty vodou.

Abych byl upřímný, myslím, že můj psací stroj nikdy nebyl podroben tomuto postupu vůbec. Než jsem dostal do práce, barva není absolutně se třpytila, byla pokryta mnoha malými škrábancemi a nepochopitelnými inkluzemi, a na dotek, nebyla v těsném přezkumu modrá, ale to je:

Vezmeme vodu, brusný papír a začínáme otírat tělo / zejména poškozené oblasti, dokud nezačne stlačit lak s bahnem v něm. Bohužel, fotografie procesu není moc, protože pak byly ruce mokré, pak špinavé, pak polyrolling oblečený (což nemůže být povoleno).

Zde hlavní věc není změnit a otřete lak na nátěr. Ačkoli proces uchopení je dokonale cítil, jakmile se brusný papír snadno posouvá na povrchu. je čas se přesunout na jiné stránky. Pracoval jsem ve fázích. přední křídlo, dveře, druhé dveře, zadní křídlo, kufr a t.D. Umýt všechny ty ztracené. Je třeba se stát, že je to tak nevzhledný matný povrch. A ano, pokud to není konkrétně takový cíl před vámi, je velmi obtížné malovat s pomocí 2000 hromádek velmi problematické.

Pojďme otřít všechny suché. Bereme abrazivní polyrolol (koupil jsem pro váhu, 100 gramů stojí mě 5, měl jsem dost pro celé tělo a tam byl ještě trochu vlevo), nejtěžší (oranžová) tryska a start leštění. První prvek pak jiný. A tak celé auto. Tato fotografie je jasně viditelná na okraji na nedotčené (vlevo) a již zpracované (pravé) straně kapoty.

Poté, co celé auto projde hrubým zpracováním, změňte lešticí kruh na měkký a vezměte „tenký“ Polyrolol. V mém případě byl černý a Polyrolol. Doctorwax DW8307. Končí proces pomocí nejvíce měkkého kruhu a barevného polyrololu (K2 Colormax).

READ  Je možné použít klíč jako elektrický šroubovák

Pojďme shrnout

Existuje mnoho moderních materiálů pro provádění komplexních zotavení a ochranných prací s autem. Podrobnosti o těla můžete zpracovat předem, abyste předešli poškrábání. Po poškození těla budete muset obnovit povlak a odstranit poškození. Můžete provádět nezbytné postupy as vrtáky. Veškerá práce by však měla být pečlivě přijata a teprve po obdržení určité zkušenosti.

Takový nástroj na vysokých rychlostech může být snadno spálen na nátěr na těle, který bude vyžadovat překreslení v budoucnu. Máte dost na sledování videa a zjistit, zda váš nástroj potřebuje potřebná nastavení. Pokud existují takové příležitosti, můžete bez problémů ušetřit. Ale další důležitá podmínka bude nákup dobrého spotřebního materiálu.

Když potřebujete leštění

Podobné zpracování, navzdory mnoha pozitivním stranám, lze opravit pouze omezeným seznamem vad. Bez kapitálových oprav prvků těla není nutné, pokud mají korozní ohniska, čipy nebo poškození, přes které je ocelový rám vidět. Před zahájením práce stojí za to pečlivě zkontrolovat auto a ujistit se, že eliminace nedostatků. Tryska pro leštění automobilu na vrtačku bude účinná v následujících případech:

 • malé rozlišení odstínů získaných po částečném barvení;
 • přítomnost zrnitosti a toků sklovinné kompozice;
 • Povrch má drsnost, škrábance a blátivé rozvody;
 • Barva vrstva se stala méně jasnou a brilantní.

Stojí za zmínku, že je nežádoucí na zneužití s ​​leštěním. Vzhledem k tomu, že se barva vrstva stane tenčí asi 5 μm. Vzhledem k tomu, že uvolnění auta z továrny, ne více než 20 lešticí cykly lze provést. Je žádoucí použít tloušťkoměr, zejména při práci s použitým vozidlem.

Leštící prostředky

Před zahájením obnovení povrchu je nutné postarat se o přítomnost potřebných materiálů, jako je:

Měli byste pečlivě vybrat prostředky pro zpracování. Pro odstranění horní lakové vrstvy jsou zapotřebí pasty s abrazivními částicemi. Jsou vybrány v souladu s typem trhlin a čipů na povrchu. Přípravky s velkým počtem částic jsou nepostradatelné při odstraňování znatelných defektů. Kompozice, které dávají jas, jsou dostatečně běžné.

Na ochranném nátěru nových automobilů jsme často vyplývají s blátivé rozvody, v tomto případě můžete udělat zbytek restaurování, který obsahuje brusné přísady.

Různé polštáře vám umožní vybrat si vhodný nástroj pro jakýkoliv úkol. Pro svislé povrchy jsou pohodlné tlusté pasty. Mohou zvládnout všechny části vozu. Taková činidla jsou často charakterizována přítomností složek, které zvyšují jas odstínu.

Polyoly s konzistencí kapaliny jsou vhodné pouze pro vodorovnou rovinu, například pro kapotu nebo střechu. Hlavní výhodou je absence smaltovaného poškození.

Aerosoly se vyznačují dostatečným pohodlí. Takové formulace jsou ekonomické a účinné. Ale stojí za zmínku, že plechovky, navzdory jejich velikostí, neobsahují mnoho materiálů.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS