Loď motor od zastřihovač pro trávu s vlastními rukama

Co dělat z lodního motoru. Lodní motory Homemade. Jak udělat loď zavěšení elektromotoru udělat to sami

Loď motor může být vyroben z mnoha mechanismů, které jsou prašné ve stodoly nebo v garáži a nejsou použity záměrně.

Často se stává, že technika selže, a tak, že je nutné utratit více než polovinu nákladů nového zařízení. V tomto případě je mnohem snazší získat nové zařízení a staré odložení a používat jej jako zdroj náhradních dílů a různých šroubů lopaty. Je to z takových zařízení a můžete udělat motorový motor.

Pokud nejsou taková zařízení, můžete takový mechanismus na sekundárním trhu levné. Hlavní věc je, že motor je v takových zařízeních.

Timmer Boat Motor pro trávu

Minimální změna konstrukce zastřihovače pro trávu lze uspořádat velkou trakční jednotku pro loď jakéhokoliv designu. Motor a přenos v tomto zařízení již mají, stačí, aby se držel na lodi, a místo navijáků s rybářskou linkou nebo disku nainstalovat veslovací šroub.

Před vytvořením lodního motoru z vyžínačem pro trávu by mělo být zřejmé, že síla takových zařízení je velmi malá a je nepravděpodobné, že se bude pohybovat proti silný průtok.

Trimmer pro trávu jako motorový motor se dokonale zapadne, když se používá na jezeře nebo rybníku.

Nevýhody použití tohoto zařízení zahrnují vysoký hluk. Kromě toho, malá rychlost pohybu, bude nutné dýchat absolutně všechny produkty „životně důležité aktivity“ tohoto systému.

Motor motoru šroubovák

Vynikající ukazatele při výrobě hluku a přívětivosti pro životní prostředí mají motorové motory na elektrické trakci. Můžete udělat motor pro loď ze šroubováku, ale síla zařízení by nemělo být menší než 300 W. Pro přenos točivého momentu ke šroubu, který je umístěn pod vodou, můžete použít pružný hřídel z vyžínače pro trávu.

Malý hliníkový šroub z automobilového ventilátoru se používá jako veslovací šroub a automobilové baterie 60 A / h se používají pro zajištění dlouhého provozu takového zařízení.

Nevýhody těchto návrhů je potřeba nést plně nabitou baterii. Hmotnost takové části je více než 20 kg. Nevýhody zahrnují omezení takového motoru, poté, co je baterie vypouštěna, bude nutné ručně přivést loď do pohybu znovu.

Motor motoru motoru

Nejmocnější domácí lodi motorů je považován za zařízení z motoru. Zařízení pro zpracování spiknutí pro domácnost je vybaveno nekonečnými a odolnými čtyřmi spalovacími motory, které jsou instalovány na zaplavené,

dovolte mu rozvíjet slušnou rychlost jak tokem, tak proti němu. Tyto motory mají významnou hmotnost a obvykle nepoužívají PVC lodě.

Nejjednodušší způsob, jak nainstalovat motorový motor, taková struktura je minimální změny hlavního provedení. Stačí připevnit jednosměrný traktor na pouzdro lodi a namísto frézy instalovat hliníkové lopatky. Čepele musí být umístěny ve stejné rovině s hřídelem, který je v tomto případě kolmá k tání lopatek lopatek mají formu obdélníkových desek, které by měly být sníženy do vody a horní část se pohybovat volně vzduchem. Takové zařízení veslovacího kola vám umožní pohybovat se vysokou rychlostí i v místech, kde hloubka nepřekročí půlmetr. Motor lodí se dokonale vyrovnává s nejrychlejším tokem.

Jiné možnosti

Udělejte domácí motor, můžete nejen pomocí trimrů pro trávu a šroubováky jako základ. Pokud je touha postavit motorový motor sám a existuje významná rezervace času a prostředků, pak jako napájecí jednotka může být použito jakékoli technické zařízení vybavené spalovacím motorem nebo poháněným elektromotorem.

Mnoho mistrů dal motorové motory z motocyklů. V tomto případě je možné nastavit otáčení veslovacích šroubů spínáním převodovky. Výkonné 12-voltové motory, které se používají v různých mechanismech, mohou být úspěšně použity jako motorové motory.

Lodní motor z motorů

Majitelé lodí jsou obeznámeni s problémem, když potřebujete rychle nebo bez fyzického úsilí dostat se do cíle. S motorem to může být provedeno mnohem rychleji než řádek vesla. Je docela realistické koupit vhodnou jednotku na trhu, zejména proto, že je reprezentován obrovský počet návrhů. Ale překážka pro to může být velká hodnota továrních lodních motorů. Proto se majitelé lodí snaží dostat se z situace, používat domácí, převedené z řetězové pily.

READ  Jak řezat šroub v pevném místě

Myšlenka používat motorovou řetězovou pilu namísto motoru na lodi se stala skutečnou s výskytem zahradních nástrojů na trhu s mocí dostatečnou pro poměrně rychlý pohyb na lodi na vodě. Výhodou takové konzoly je nízká cena, možnost použití použitého motoru a slušnou rychlost, kterou může loď vyvíjet.

Blok: 2/10 | Počet znaků: 873

Princip operace

Trimmer pro trávu má vyšší rychlost otáček lopatek, což umožňuje pohybovat se kolem vody za vyšší rychlost, která bude pokračovat do rybolovu rychleji než u motoru. Všichni viděli, jak pracovní zastřihovač pro trávu. jak škrty trávníku a obyčejná tráva, ale zde jsou jeho lopatky otočeny na druhou stranu a zároveň provádí funkci maximálního ekonomického motoru.

A nejdůležitější je, že je to naprosto každý může ovládat. nejdůležitější věcí je pochopit výše uvedený povrch vody je čepel samotnou, tím rychleji rychlost obratu a tím. nad rychlostí.

Pokud je však vyžínač trávy nižší, rychlost bude nižší. Ale nejdůležitější nevýhodou zastřihovače ve srovnání s běžnými člunovými motory je, že jsou velmi hlasité a nepoužívají je v plném rozsahu, pokud nechcete vyděsit ryby.

Konec montáže

Dalším důležitým bodem bude montáž rotační sestavy pro domácího motorového motoru. Aby bylo možné úspěšně dokončit tuto fázi, budete potřebovat kovovou trubku, jehož průměr bude o něco větší než průměr hřídele. Segment také musí mít svařovaný roh navržený pro upevnění vodítka. Samotný průvodce bude potřebovat, dutý šestiúhelník, kovová tyč s požadovaným průměrem. Poslední nezbytnou částí je kovový prázdný, vyřezávaný z obdélníkového materiálu, stejně jako mající otvory na koncích pro montáž tyče.

Dalším důležitým stupněm je přizpůsobení hřídele převodovky pod stávajícím šroubem. Nejlepší je odstranit tento malý prvek ze starého motoru, aby to s vlastním problémem.

Po šroubu a hřídel převodovky se podařilo připojit s pylonem, můžete začít konečnou fázi. Převodový olej se naplní do převodovky, instalovaný hřídel a víko jsou připojeny pomocí tmelu.

Ready sada trysek

Nyní prodává speciální trysky pro změnu zastřihovače pro trávu v motorovém motoru. Tato předpona zahrnuje vše, co potřebujete pro upevnění na čerpací stanici motoru. Ovládací knoflík a přepínače. Plynová rukojeť je vyrobena s možností spínání rychlostí a je vybavena ráčna, která zajišťuje požadovanou polohu.

Souprava obsahuje zařízení pro montáž lodního zařízení. Tryska na vyžínači pro trávu lze snadno shromažďovat, má jednoduchý design. Pro montáž by měl být připojen plynový kabel k motoru, a pak upevněte kabel tlumiče. Tryska stojí ve specializovaném obchodě asi 5 tisíc. Rubles.

Motor pro loď s vlastními rukama

Můžete provést domácí lodi motoru zastřihovače pro trávu. Zpočátku by měly být připraveny materiály a nástroje:

 • Grass Trimmer 3 L.s.;
 • ocelový plech 2 mm pro šroub;
 • svářečka;
 • upevnění;
 • Svorka pro instalaci motoru na palubě lodi;
 • úhlové broušení;
 • vrtat.

Před prací potřebujete vytvořit výkresy s uvedením všech velikostí nezbytných pro práci dílů a uzlů, jakož i schéma a pořadí instalace.

Je nutné zjistit velikost šroubu, který závisí na výkonu a hmotnosti lodi lodi. Je třeba mít na paměti, že šroub s rozměry 3×10 cm namontovaný na motor může nést loď s cestujícími o celkové hmotnosti až 120 kg.

Fáze práce na výrobě motorové čerpací stanice:

 • Chcete-li vytvořit motor pro loď, musíte nejprve předložit zakřivený hřídel.
 • Pak udělejte šroub.
 • Vyměňte spínač plastového motoru.
 • Připevněte hřídel do motoru ze sekačky.

Změna zakřiveného stromu

Nejprve musíte odstranit zakřivený hřídel. Chcete-li to udělat, vezměte matici 2 cm vysoký ve tvaru válce s řezáním uvnitř. Musí být uloženy sestavené matice a šrouby, protože mají nestandardní závitu. Pak znovu vložte bar s tvrdým hřídelem. Vytáhněte pružný hřídel z baru, vyjmutí matice.

Konec tyče nemá žádná ložiska, nahrazují objímku, takže musí být řezán. Odstraňte ochranu. Vzhledem k tomu, trubka z kovu je ohnutá, je obtížné je vyrovnat, takže nebude použito. Místo toho je nutné zvolit duralovou trubku stejného průměru, nebo menší než průměr rukávu.

Bronzový rukáv je instalován v trubce. Pro to musíte mírně narušit potrubí. Pak byste měli pečlivě zatlačte pouzdro na drážku kladivem. Nedoporučuje se usilovat tak, aby se objímka nezhoršila. Protector je řezán na požadovaný průměr a vložte do baru. Pokud má trubka velký průměr a je obtížné je dát do otvoru vnitřní cirkulační hlavy, pak by mělo být naostřeno na požadované rozměry.

Namísto pružného hřídele, vezměte ocelovou tyč a připojte jej k hřídeli motoru. Pak zkroucené na stromovém šroubu a upevněte matici. Pak musíte opravit barel s vnitřním hřídelem s adaptérem. Musí být prováděny v soustruhové workshopu. Různé modely žacínů mohou mít funkce, které je třeba vzít v úvahu.

READ  Jak zředit olej s benzínem pro zastřihovač pro trávu

Použití převodovky z rohového broušení

Pro vytvoření lodního motoru na základě Haymelines často používají převodovky z rohových brusek. Musí být upraven. Hřídel s převodovkami musí být nahrazena delším, který bude odpovídat baru. Konec hřídele se provádí analogií s extrahovaným krátkým hřídelem tak, aby mohla být aplikována stejná ložiska.

V místech instalace ložiska je montována žláza, která bude chránit rohový převod z vody do vody. Pouzdro převodovky je zkroucené pomocí tmelu. V převodovce nalít mazivo k pokrytí ozubených kol.

Výroba šroubu

Chcete-li vytvořit šroub, potřebujete 100 mm dlouhý proužek a šířku 30 mm. Pokud vložíte šroub na stůl, pak by měl být 10 mm od něj k čepeli. Úhel sklonu šroubových listů by měl být upraven průchodem. Před tím, že žíhání Duralingu. Můžete vytvořit šrouby s 2 nebo 3 lopatkami, různé velikosti. Rozměry vrtule by měly být vybrány individuálně.

Co dělá samoraktivní motory pro lodě

Některé produkty jsou vhodné, dokonce vadné, ale pod jednou podmínkou, že motor má pracovníka. I když si zakoupíte novou čerpací stanici nebo elektrický šroubovák, bude mnohem levnější než nový motor lodi, pouze produkt zůstane trochu zdokonalení. Finanční otázka se ukáže být hlavní věc při řešení tohoto problému, jinak by motor stál na každé lodi.

 • Pro výrobu lodního motoru s elektrickým pohonem bude muset zakoupit elektrický šroubovák nebo elektrický vrták na baterie. Je možné, že někdo má zkažený elektrický šroubovák nebo vrták v kůlně nebo v garáži. Elektrický šroubovák k použití vhodnějšího použití, protože nemá takové velké otáčky.
 • Samozřejmě, že tyto baterie, které jsou instalovány na elektrických spotřebičích nestačí, aby se výkon pohyboval vodou. V tomto případě je vhodný balíček pro 12 V. Přirozeně potřebují spotřebiče koupit na stejném pracovním napětí. Výkon elektrického spotřebiče v 300 W je dostačující, aby se loď pohybovala vodou z nákladu.
 • Úkol snížení obratu elektrického spotřebiče by měl být také vyřešen. V tomto případě budete potřebovat převodovku. To platí zejména při používání elektrických vrtáků.
 • Budeme také muset udělat nebo koupit hnací hřídel a veslovací šroub. Důstojnost lodního elektromotoru je to, že to pracuje tiše. Kromě toho bude oprava takového motoru stát mnohem levnější opravu klasického motorového motoru.
 • Benzínové motory jsou mnohem silnější, takže vám umožní výrazně zvýšit regionální zónu. Kromě toho jejich síla nespadá jako elektromotory a baterie má významnou hmotnost a zaujímá užitečný prostor. Můžete použít napájecí jednotky z motocosu, motobloků, řetězové pily a t. D. Mělo by být vybráno na základě finančních schopností, hodnoty lodi, stejně jako z jakého zařízení je k dispozici.
 • Většina všech troskových trimrů je vhodná pro takové účely, protože vyžadují minimální zdokonalení. Stačí nahradit zařízení, kde je sušička pro vyžínač připojen a namontujte veslovací šroub, protože motor je připraven a můžete jej použít.
 • Ostatní napájecí zařízení vyžadují vážnější zlepšení, protože reduktor, hřídel a veslovací šroub. Kromě toho musí být spojeny dohromady.

Na poznámku! Někteří rybáři používají motor-kultivátor, odstranění frézy a na svém místě instalací primitivních veslovacích lopatek.

Kromě toho musíte udělat motor, měli byste přemýšlet o tom, jak to opravit na lodi. Faktem je, že na každé lodi není trauma a ne každá loď je upravena pro instalaci motoru. Zvláště obtížné navázat takové zařízení pro gumovou nafukovací člunu.

Společenství Lovecký a rybářský blog o motorovém motoru

Dobrý den bratrů rybářů! Nalezen a internet zde je zázrak! Návrh není komplikovaný, ale existuje mnoho otázek. Může někdo použít takový a může sdílet své dojmy. A další otázka: Má toto zařízení nahrávat v Běloruské republice jako motorový motor. Díky všem!

Komentáře 41

Korch-noha od větru se šroubem plus DVIGLO 4 spojky Mares pěti a budete šťastní!

A s jakými otáčkami? Na šroub na 2500 na stejné úrovni je nutné získat. Než nižší? A jaká je jeho bodová charakteristika? Motor lodi je blíže naftátem, tím lépe. Obecně předpokládám, že Crap je vše.

Podporuji ty, kteří jsou proti tomuto zázraku.Je lepší trpět a koupit normální, minimálně 5 hp a lépe najednou 15 léků (pokud loď umožňuje)

Pracuji v zahradníkové službě. Čínské lodi motory v létě nahrával jen hluk stál. Setkal jsem se s tímto zařízením, věc je dobrá, nicméně, vzduchové chlazení není problém, pokud se podíváte na město ve městě ve městě Bydlení pracovníků běží s trimrátem po celý den šikmá a neříkejte nic a motory ne rozbít cokoliv. Tento motor má 3.8 síly, pokud někdo v zahradě má jednoduchý benzotrimmer, pak si můžete koupit jen boty a také vykořisťovat (boot i našel za cenu 8 500 rublů.) Je to dost pro ne velké robustní. něco, co nestojí za to. s námi sdělovány a mluvil s mechanikem, který tyto motory slouží. Pak překvapivě špatné odvolání od něj jsem neslyšel. Cenová značka takového motoru je 11 500 rublů. Nyní bude kupovat přítele tento motor a v praxi zkontrolujeme. hodně štěstí všem

READ  Obalený sleď, nastrouhaný nebo nakrájený na plátky

Mám trysku pro řetězové pily stihl undersně.Yuzayu někdy na konci zimy. Víš, jsem spokojen)))! Když se právě začalo připojit k hobby motorového motoru, také považoval za možnost o nákupu stejného zařízení pod motorem lodi a revidovala spoustu možností, ale nakonec, konec konců vzal Motovslo na 2.5 L.s. No, pak závod „zbraně“, udělal jeho podnikání.O 3 let později, již Yamaha 15, a loď více). Pokud se stále rozhodnete koupit, čekáte na zprávy))).

Tlačil peníze, pro chladicí vzduch. Tekoucí tento blbost není spěšně. a v teplu, 32 na slunci budou momenty varovat. Je lepší vzít boot motor nebo nový čínštinu. Vzal jsem HDX 4 síly) Jsem rád, že se uchopte

Hozené peníze. Koupit normální motor.

Učinil zcela kvalitativně, začněte bez problémů. Ekonomický, pohodlný „automatický přenos“. Z nedostatků. řev, takže dočasně ztratil ucho na jednom uchu. Tichý není možný. Rychlost na mé lodi asi 8 km / h. Vysoce šumu redukce nebo mechanismus spojky jako zahřívá, když nevím, řídil jsem 10-20 km. Fotografie Žijí zde: www.Drive2.Ru / l / 4062789 /

Ohnutý! Třída! Konečně se to líbilo. A připomínky TAM-AVGAR FULL

Našel jsem tento zázrak na vesnici rychleji, ale řetězová pila pouze benzínové tahy)))))))))))))

Slyšel jsem jen muži vzali takové trysky pro řetězové pily stihl.Ale ne moje

Šum od něj Všechny rybářské nosníky se dostanou do parta!

On sám byl zapojen podobnou otázkou, takže tento 2,5 kůň nedoporučuji, začněte s 5 koně alespoň

Viděl jsem rolník na PVC lodi s tím, kolem mě prošel pět metrů, téměř jsem vymazal a ryby poté, co šel někam.

Ne, tento zázrak by neměl být vzat, přítel měl vzácný ošklivý, hlasitý a ne!Kupec v týdnu prodávaných a koupil si čínský motor Yamarin.

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Četl jsem tento komentář ještě zábavnější zábavnější.

No, může být tolik možností přijít s, odříznout nohu z krávy a zatímco reflex může být uložen))

motor, zastřihovač, trávu, vlastními, rukama

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

dík!Neočekával jsem takový chladný nápad. s naší vůní, jsme neporazitelní!Dávno se smát!

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Site Gardentool.V sekci Gasoline Trimmers pro trávu.

Viděl kdysi muž na gumy. Chladný. Na účet pouze jako vrtulník!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS