Loď motor z sekaček trávníku s vlastními rukama

Co dělat z lodního motoru. Lodní motory Homemade. Jak udělat loď zavěšení elektromotoru udělat to sami

Loď motor může být vyroben z mnoha mechanismů, které jsou prašné ve stodoly nebo v garáži a nejsou použity záměrně.

Často se stává, že technika selže, a tak, že je nutné utratit více než polovinu nákladů nového zařízení. V tomto případě je mnohem snazší získat nové zařízení a staré odložení a používat jej jako zdroj náhradních dílů a různých šroubů lopaty. Je to z takových zařízení a můžete udělat motorový motor.

Pokud nejsou taková zařízení, můžete takový mechanismus na sekundárním trhu levné. Hlavní věc je, že motor je v takových zařízeních.

Timmer Boat Motor pro trávu

Minimální změna konstrukce zastřihovače pro trávu lze uspořádat velkou trakční jednotku pro loď jakéhokoliv designu. Motor a přenos v tomto zařízení již mají, stačí, aby se držel na lodi, a místo navijáků s rybářskou linkou nebo disku nainstalovat veslovací šroub.

Před vytvořením lodního motoru z vyžínačem pro trávu by mělo být zřejmé, že síla takových zařízení je velmi malá a je nepravděpodobné, že se bude pohybovat proti silný průtok.

Trimmer pro trávu jako motorový motor se dokonale zapadne, když se používá na jezeře nebo rybníku.

motor, trávníku, vlastními, rukama

Nevýhody použití tohoto zařízení zahrnují vysoký hluk. Kromě toho, malá rychlost pohybu, bude nutné dýchat absolutně všechny produkty „životně důležité aktivity“ tohoto systému.

Motor motoru šroubovák

Vynikající ukazatele při výrobě hluku a přívětivosti pro životní prostředí mají motorové motory na elektrické trakci. Můžete udělat motor pro loď ze šroubováku, ale síla zařízení by nemělo být menší než 300 W. Pro přenos točivého momentu ke šroubu, který je umístěn pod vodou, můžete použít pružný hřídel z vyžínače pro trávu.

Malý hliníkový šroub z automobilového ventilátoru se používá jako veslovací šroub a automobilové baterie 60 A / h se používají pro zajištění dlouhého provozu takového zařízení.

Nevýhody těchto návrhů je potřeba nést plně nabitou baterii. Hmotnost takové části je více než 20 kg. Nevýhody zahrnují omezení takového motoru, poté, co je baterie vypouštěna, bude nutné ručně přivést loď do pohybu znovu.

Motor motoru motoru

Nejmocnější domácí lodi motorů je považován za zařízení z motoru. Zařízení pro zpracování spiknutí pro domácnost je vybaveno nekonečnými a odolnými čtyřmi spalovacími motory, které jsou instalovány na zaplavené,

dovolte mu rozvíjet slušnou rychlost jak tokem, tak proti němu. Tyto motory mají významnou hmotnost a obvykle nepoužívají PVC lodě.

Nejjednodušší způsob, jak nainstalovat motorový motor, taková struktura je minimální změny hlavního provedení. Stačí připevnit jednosměrný traktor na pouzdro lodi a namísto frézy instalovat hliníkové lopatky. Čepele musí být umístěny ve stejné rovině s hřídelem, který je v tomto případě kolmá k tání lopatek lopatek mají formu obdélníkových desek, které by měly být sníženy do vody a horní část se pohybovat volně vzduchem. Takové zařízení veslovacího kola vám umožní pohybovat se vysokou rychlostí i v místech, kde hloubka nepřekročí půlmetr. Motor lodí se dokonale vyrovnává s nejrychlejším tokem.

Jiné možnosti

Udělejte domácí motor, můžete nejen pomocí trimrů pro trávu a šroubováky jako základ. Pokud je touha postavit motorový motor sám a existuje významná rezervace času a prostředků, pak jako napájecí jednotka může být použito jakékoli technické zařízení vybavené spalovacím motorem nebo poháněným elektromotorem.

READ  Jak sekat trávu s vyžínačem s rybářskou linkou

Mnoho mistrů dal motorové motory z motocyklů. V tomto případě je možné nastavit otáčení veslovacích šroubů spínáním převodovky. Výkonné 12-voltové motory, které se používají v různých mechanismech, mohou být úspěšně použity jako motorové motory.

Metody pro výrobu motorového motoru z vyžínačem pro trávu

Existují tři způsoby, jak vyrábět motorový motor z vyžínače pro trávu. Mezi sebou se liší v detailech a principu samosprávy.

Metoda

Tato metoda je zvýrazněna svou jednoduchostí a efektivitou.

Pro práci bude nutné připravit:

  • Svorka, která je nezbytná pro upevnění zařízení na lodi kufru;
  • Veslovací šroub. můžete si jej koupit v hotovém formuláři v obchodě. Standardní nastavení uzlu obsahuje pohon vyrobený z nerezové oceli a adaptéry, které je třeba připojit k flexibilnímu nákupnímu motoru hřídele. Některé modely šroubů jsou k dispozici na prodej spolu se svorkami, takže kupující bude muset určit sadu údajů obsažených v balíčku.

Zpravidla v sadě na šroub je připravený výkres. To umožňuje ušetřit na hledání nezbytných schémat. Na montáž lodního motoru trvá přibližně 1-1,5 hodiny.

Metoda

Chcete-li sestavit motorový motor, výrobce bude muset připravit úhlovou převodovku, která může být odstraněna z rohového broušení. Také pro přepracování je nutný veslovací šroub. může být řezán z listu z nerezové oceli a ohnout lopatky získané v požadovaném úhlu.

Navzdory relativně malý krok výsledného šroubu, tento způsob změny umožňuje dosáhnout maximální rychlosti z motoru. Jediná negativní je potřeba dalšího nastavení motoru, pro které můžete použít hesla.

Metoda

Tato metoda se liší od jiných příležitostí k tomu, aby některé detaily pro motorový motor s vlastními rukama. To vyžaduje 2-taktní benzínový vnitřní motorový systém s objemem válce 25 cm3. Síla DVS ze zastřihovače pro trávu by nemělo být menší než 0,7 kW a jeho hmotnost není větší než 4,5 kg. Jednotka musí být vybavena ohnutým. Motor z vyžínače pro trávu, který splňuje všechny tyto parametry, dá možnost pohybovat se na lodi rychlostí 5 až 8 km / h s minimální spotřebou paliva. Na zásadách jeho výroby podrobněji níže.

Blok: 2/4 | Počet znaků: 2019

Vyjměte zařízení

Stojí za to říkat, že takový nástroj jako řetězová pila je úspěšně používán v mnoha případech, ve kterých potřebujete ručně udělat motor pro cokoliv. Aby bylo možné vytvořit, musíte udělat jen malé změny v designu. Při výrobě plavebního motoru z motorových pil, počet provedených změn bude minimální, a proto bude zařízení zachovat schopnost provádět svou hlavní funkci.

Musíte si však vybrat: vynikající pila, nebo dobrý motor, ale s nízkou mocí. Hlavní faktor zde bude cena. Pokud porovnáte nákup výrobku s přibližně stejnými vlastnostmi jako motor od řetězové pily, pak náklady na druhou možnost je téměř třikrát třikrát.

Blok: 2/12 | Počet znaků: 715

Zařízení a princip operace

Princip self-made motor pro člunu lodí se neliší od výrobních výrobků: motor poskytuje točivý moment, který přes převodovku je přenášen na veslovacím šroubu se sníženými otáčkami a vede loď. Na trance lodi je celý design připevněn pomocí domácího svorky svařované k potrubí. Obvyklé spojení se závitem dokonale kopíruje se svým úkolem a spolehlivě upevňuje motor v požadované poloze.

Blok: 3/8 | Počet znaků: 980

Ready sada trysek

V tuto chvíli jsou připravené tipy na sekačce trávníku, což vám umožní převést svou sekačku na motor pro loď s minimálním úsilím.

Předpona již má připravené řešení pro upevnění do benzínového motoru trimru pro trávu.

Také na ovládací rukojeti přiložené kladem s tlumičem. Plynová rukojeť je vyrobena podle podobnosti cyklování (v důsledku kola s spínáním otáček) a má ráčnu upevňující vybranou polohu.

Tato sada dokonce zahrnuje speciální svorku určenou pro stanovení celého návrhu na loď (na tramvajové nádobě).

Tryska na trávě pro trávu jdou bez obtíží, protože design je velmi jednoduchý. Zůstává pouze:

READ  Demontážní sekačky OLEO-MAC SPARTA 25

Pokud si přečtete recenze na internetu o této adaptaci, pak, většinou jsou pozitivní.

.

Blok: 5/11 | Počet znaků: 967

Požadované materiály a nástroje

Pro změnu zastřihovače pro trávu v lodním motoru potřebujete připravit následující materiály:

  • Sekačka na trávu s kapacitou nejméně 2.2 kW (3 l.s.);
  • List z nerezové oceli nebo tloušťky duralového 2 mm a nejméně 10×3 cm velikosti;
  • Délka ocelové tyče rovnající se délce přímé části tyčové tyče pro trávu;
  • Klepněte na řezný závit. Průměr musí odpovídat průměru kovové tyče;
  • Rukojeť brzdy z kola
  • Svorka pro upevnění zastřihovače pro trávu na krmení lodi.

Jako upevňovací prvek je vhodné použít pouzdra starých ručních brusek. Po nespojitém horní části mlýnku masa zůstává spolehlivá svorka, ke kterému může být snadno svařen nebo zajištěn motor se šroubovými spoji.

Z nástrojů bude nutné:

Klepněte na řezné nitě ocelovou tyčí

Svařovací stroj je také užitečný. Většina sloučenin kovových uzlů neznamená svou další demontáž, tak rychleji a spolehlivěji uchopitelným kovovým svařováním než jízda a přizpůsobené otvory pro šroubové spoje.

Jak udělat motorový motor s rukama z vyžínačem pro trávu?

Chcete-li vytvořit motorový motor z sekačky trávníku, přizpůsobí se nástrojem s rovnou tyčí. Pokud je vyžínačná tyč pro trávu zakřivený. musíte pracovat na jeho zlepšení.

Změna nastane podle tohoto algoritmu:

    Nejprve vyjměte standardní matici (ve výkresu níže označené číslem 2). Neodhazujte a neztratíte to, protože je nemožné nahradit tovární díly běžnými ořechy.

Pokud neexistuje možnost zakoupit připravenou sadu pro změny, která byla zmíněna dříve, může být úprava úpravy převzata ze sportovního kola.

Šroub může být také vyroben nezávisle na kusu duralu pomocí níže uvedeného výkresu:

Krok je vzdálenost od čepele k vodorovnému povrchu. Úhel sklonu je regulován průchodem. Za tímto účelem je obrobek předehřátý.

Pro doplnění trimru motoru pro lodní trávu, používat pouze kvalitní palivo a maziva. Rozdělte benzín s máslem v příslušném poměru. Prvních 10 kilometrů nevystavuje vysoké zatížení motoru. bude to run období. V závislosti na výkonu motoru může loď s takovým motorem vyvinout rychlost od 5 do 8 km / h.

Níže je uveden video, na kterém je prokázána práce takové jednotky:

Společenství Lovecký a rybářský blog o motorovém motoru

Dobrý den bratrů rybářů! Nalezen a internet zde je zázrak! Návrh není komplikovaný, ale existuje mnoho otázek. Může někdo použít takový a může sdílet své dojmy. A další otázka: Má toto zařízení nahrávat v Běloruské republice jako motorový motor. Díky všem!

Komentáře 41

Korch-noha od větru se šroubem plus DVIGLO 4 spojky Mares pěti a budete šťastní!

A s jakými otáčkami? Na šroub na 2500 na stejné úrovni je nutné získat. Než nižší? A jaká je jeho bodová charakteristika? Motor lodi je blíže naftátem, tím lépe. Obecně předpokládám, že Crap je vše.

Podporuji ty, kteří jsou proti tomuto zázraku.Je lepší trpět a koupit normální, minimálně 5 hp a lépe najednou 15 léků (pokud loď umožňuje)

Pracuji v zahradníkové službě. Čínské lodi motory v létě nahrával jen hluk stál. Setkal jsem se s tímto zařízením, věc je dobrá, nicméně, vzduchové chlazení není problém, pokud se podíváte na město ve městě ve městě Bydlení pracovníků běží s trimrátem po celý den šikmá a neříkejte nic a motory ne rozbít cokoliv. Tento motor má 3.8 síly, pokud někdo v zahradě má jednoduchý benzotrimmer, pak si můžete koupit jen boty a také vykořisťovat (boot i našel za cenu 8 500 rublů.) Je to dost pro ne velké robustní. něco, co nestojí za to. s námi sdělovány a mluvil s mechanikem, který tyto motory slouží. Pak překvapivě špatné odvolání od něj jsem neslyšel. Cenová značka takového motoru je 11 500 rublů. Nyní bude kupovat přítele tento motor a v praxi zkontrolujeme. hodně štěstí všem

READ  Jak udělat motorový motor z řetězových pil

Mám trysku pro řetězové pily stihl undersně.Yuzayu někdy na konci zimy. Víš, jsem spokojen)))! Když se právě začalo připojit k hobby motorového motoru, také považoval za možnost o nákupu stejného zařízení pod motorem lodi a revidovala spoustu možností, ale nakonec, konec konců vzal Motovslo na 2.5 L.s. No, pak závod „zbraně“, udělal jeho podnikání.O 3 let později, již Yamaha 15, a loď více). Pokud se stále rozhodnete koupit, čekáte na zprávy))).

Tlačil peníze, pro chladicí vzduch. Tekoucí tento blbost není spěšně. a v teplu, 32 na slunci budou momenty varovat. Je lepší vzít boot motor nebo nový čínštinu. Vzal jsem HDX 4 síly) Jsem rád, že se uchopte

Hozené peníze. Koupit normální motor.

Učinil zcela kvalitativně, začněte bez problémů. Ekonomický, pohodlný „automatický přenos“. Z nedostatků. řev, takže dočasně ztratil ucho na jednom uchu. Tichý není možný. Rychlost na mé lodi asi 8 km / h. Vysoce šumu redukce nebo mechanismus spojky jako zahřívá, když nevím, řídil jsem 10-20 km. Fotografie Žijí zde: www.Drive2.Ru / l / 4062789 /

Ohnutý! Třída! Konečně se to líbilo. A připomínky TAM-AVGAR FULL

Našel jsem tento zázrak na vesnici rychleji, ale řetězová pila pouze benzínové tahy)))))))))))))

Slyšel jsem jen muži vzali takové trysky pro řetězové pily stihl.Ale ne moje

Šum od něj Všechny rybářské nosníky se dostanou do parta!

On sám byl zapojen podobnou otázkou, takže tento 2,5 kůň nedoporučuji, začněte s 5 koně alespoň

Viděl jsem rolník na PVC lodi s tím, kolem mě prošel pět metrů, téměř jsem vymazal a ryby poté, co šel někam.

Ne, tento zázrak by neměl být vzat, přítel měl vzácný ošklivý, hlasitý a ne!Kupec v týdnu prodávaných a koupil si čínský motor Yamarin.

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. Ale je tu kus strmějšího !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Četl jsem tento komentář ještě zábavnější zábavnější.

No, může být tolik možností přijít s, odříznout nohu z krávy a zatímco reflex může být uložen))

Motiglo z sekačky. Mám takovou brazu pro trávu 3.3LS.Passport. Na lehkou žvýkačku pravděpodobně můžete dát. но есть штука по круче !(

) смотреть осторожно я три дня в себя не мог прийти.

Двигло от газонокосилки. у меня такая коса для травы 3.3лс.по паспорту. на лёгкую резинку наверно можно ставить. но есть штука по круче !(

) смотреть осторожно я три дня в себя не мог прийти.

dík!Не ожидал такой крутой идеи-с нашей смекалкой МЫ НЕПОБЕДИМЫ!Давно так не смеялся!

Двигло от газонокосилки. у меня такая коса для травы 3.3лс.по паспорту. на лёгкую резинку наверно можно ставить. но есть штука по круче !(

) смотреть осторожно я три дня в себя не мог прийти.

Двигло от газонокосилки. у меня такая коса для травы 3.3лс.по паспорту. на лёгкую резинку наверно можно ставить. но есть штука по круче !(

) смотреть осторожно я три дня в себя не мог прийти.

Двигло от газонокосилки. у меня такая коса для травы 3.3лс.по паспорту. на лёгкую резинку наверно можно ставить. но есть штука по круче !(

) Sledujte pozorně, že jsem nemohl přijít do sebe tři dny.

Site Gardentool.V sekci Gasoline Trimmers pro trávu.

Viděl kdysi muž na gumy. Chladný. Na účet pouze jako vrtulník!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS