Nastavení karburátoru Motocos Stihl

Oprava karburetoru Motocos Stihl FS 38 Udělej to sami

Grass Trimmer Stihl FS 38 Jistě dobré znamení všem příznivci vysoce kvalitních zahradních zařízení. Lidé, kteří se jednou zažili v praxi značkové produkty zřídka, když jdou na produkty jiných značek, protože německá kvalita dobytí zcela a úplně.

Tento lehký benzínový svítidlo je poměrně kompaktní, je ideální pro čištění území pro domácnost malé oblasti. Mnoho vlastníků soukromých sektorů preferuje přesně tento „asistent“, protože se dokonale vykazuje s jeho úkolem a demonstruje vysokou úroveň produktivity.

Dvoudobý motor s výkonem 0,9 l. s. bude schopen vydržet seriózní zátěže a hlava Mosite AutoCut se vyrovnat s relativně vysokými keři a plevelem. Rukojeť ve tvaru D se snadno přizpůsobí růstu obsluhy, takže nově ražený vlastník bude moci přizpůsobit jednotku zcela pod sebe.

Protože provozní objem motoru je 27,2 cm3. Grass Trimmer Stihl FS 38 může vyvíjet poměrně vysokou rychlost. Přítomnost speciálního systému rychlého spuštění eliminuje potřebu spustit jednotku několikrát v řadě, protože začne pracovat s prvním pokusem.

Přípravná fáze

Opravy jakékoli techniky musí začít s fází přípravných prací a viděl Stihl 180, žádná výjimka. Na přípravné fázi, před demontáží řetězových pil se STIHL 180, je nutné odstranit boční kryt, řetěz a pneumatiku řetězové pily. Dále, s pomocí kompresoru a kartáčů, musíte čistit řetězovou pilu z nečistot, pilin, olejových vrtáků a dalších věcí.

Zvláštní pozornost při čištění pily by měly být dány na místo, kde se nachází přední hvězda benzopilů, t. na. To je nejvíce znečištěná oblast.

V místech velkého klastrového oleje můžete opláchnout čistým benzínem.

Travní nástroje

Pro zpracování bylinných míst, je určen velký počet různých nástrojů. Výběr takového vybavení, musíte se seznámit s rozsahem produktů. STIHL má následující typy benzínových vozidel:

 • Lehké copy pro trávu FS 38, FS 45 C-E, FS 50 C-E, FS55, FS.
 • Výkonné modely FS 70 C-E, FS 94 RC-E, FS 100, FS 120, FS 130, FS.
 • Nabídky pro trávu na bateriích.
 • Pracující ze sítě.
 • Řezačky kartáče.
 • Range Grass Spit.
READ  Nástavec úhlové brusky na řezání betonu

Benzínové trimry pro trávu této značky jsou velmi populární. Výběr vybavení, musíte znát všechny funkce konkrétního modelu.

nastavení, karburátoru, motocos, stihl

Jak upravit karburátor na benzokosu

Před nastavením potřebujete pečlivé pevné filtry podle údržby v anotacích.

Nadcházející nastavení karburátoru sekačky trávníku se provádí úpravy šroubů. CARBURETOR NASTAVENÍ LAWN sekačka STIHL FS 55 Store Jak nastavit karburátor. Celkem tři z nich:

Právo (L). Úprava konzistence paliva pro nízké otáčky.

Je nutné najít největší rychlost v nečinnosti. Stihl FS 55 v praxi, karburátorová sekačka Stihl FS 55 Jak upravit karburátor na. Pro to je šroub (L) zkroucený pro vpravo a vlevo.

Pro nastavení otočte šroub na čtvrtinu otáček podle nutnosti proti směru hodinových ručiček.

Nizhny (t). zodpovědný za úpravu motoru v nečinnosti.

Pro správnou úpravu je idlál, který je typický:

 • stálý provoz chladného motoru;
 • není přehodnocenný pečený motor;
 • Pro vyžínače hlavu, velký skluz otáčky;
 • Udržitelný provoz motorů při výměně poloh (ostrý vzestup nebo sestup nože).

Vlevo (h). úprava konzistence na velké revoluce. (Šroub je nastaven poslední).

Celkové úpravy největších otáček, výkon motoru, teploty a toku benzínu závisí na levém šroubu (H).

Nastavení karburátoru sekačky trávníku s posledním šroubem je vyrobeno takto:

 • Otevřete škrticí klapku s plným, čím to vše poskytlo plný plyn. Jak upravit karburátor na VAZ 2109? Diagram VAZ 2109. Otočte šroub ve směru hodinových ručiček, dokud není moment natočen (v tomto případě orientovaném na slyšení).
 • Otočte šroub co nejblíže proti směru hodinových ručiček do nerovného provozu motoru.
 • Pak zpátky, abyste dokonale obrátili, trochu slyšení měřeného, ​​hladkého provozu.
 • Pro zábavnější zavádění schopností je vhodnější vidět práci zkušeného uživatele:

Je zvědavá, že založená na víře tvůrce videa, nastavení (jeho správnost) je stanoveno barvou svíčky, a to nejen obratem silničního provozu a stabilitou motoru.

Správné nastavení karburátoru s vlastními rukama v tomto případě. spalování konzistence paliva bez zbytku, barva svíčky by měla být světle hnědá.

INFORMACIÓN RELACIONADA DE STIHLMASTER.Mx. Mexiko

Úprava karburetorové sekačky SDIHL FS 55 Sadservice náhradní díly Sadservice.com.Ua

READ  Sekačka STIHL Lawn ne čerpá benzín

Compartido en Stihlmaster.MX Mexiko: STIHL FS 55 C, kategorieAa Stihl Videa, Etiquetas Sin Etiquetas Informace: STIHL FS 55C Běh.

-Opiskoszenie Stihl-em Trawy Którą Ciężko Jest Wykosić Norma Kosiarką. Co prawda nie jeszcze specjalistom ALE co nieco wiem. Na stihl-u przeprakowałem od nowości tylko ja około 6 godzin bo tylko ja nim kosz. Jeśli Chcecie Filmik Jak Odpalać na Zimno Albo Smarować to Chęnie NAGRAM NIO ZWAżAJąc Na Śnieg Który Dzisiaj U Mnie w Okolicy Sysnąą. Filmik Nie Jest.

Koupit Motocos Stihl FS 55 v našem obchodě https: // www.Klondayk.com.UA / ru / produkty / produkty / podrobnosti / MOTOKOSA-STIHL-FS-55 / index.html není tajemství, že v létě svítí slunce a roste její trávu a pokud neovládají druhou, pak s pomocí první, který začne a v nejlepším případě bude zkazit vzhled vašeho trávníku nebo oddělení zelených území. Lawnamower vám pomůže vyrovnat se s tímto misfortem. Jmenově sekačka Lawn Stihl FS 55. Na…

En Este Video LE MOSTRAMOS EL MONTAJE CORMORO DE LA DESMALEZADORA STIHL FS 55

Jak upravit karburátor na benzokosu

Nadcházející nastavení karburátoru sekačky trávníku se provádí úpravy šroubů. Celkem tři z nich:

Právo (L). Úprava konzistence paliva pro nízké otáčky.

Je nutné najít největší rychlost v nečinnosti. Pro to je šroub (L) zkroucený pro vpravo a vlevo.

Pro nastavení otočte šroub na čtvrtinu otáček podle nutnosti proti směru hodinových ručiček.

Nizhny (t). zodpovědný za úpravu motoru v nečinnosti.

Pro správnou úpravu je specificky volnoběhu charakteristicky:

 • stabilní práce studeného motoru;
 • ne nadměrné zatáčky horkého motoru;
 • Pro hlavu zastřihovače, velký obrat otáček;
 • Udržitelný provoz motoru při výměně poloh (ostrý vzestup nebo sestup nože).

Vlevo (h). nastavení směsi na vysokých otáčkách. (Šroub je nastaven poslední).

Z levého šroubu (H) závisí celková nastavení maximálních otáček, výkonu motoru, teploty a toku benzínu.

Nastavení karburátoru sekačky trávníku s posledním šroubem se provádí následujícím způsobem:

 • Otevřete škrticí klapku plnou, s plným plynem. Otočte šroub ve směru hodinových ručiček, dokud se otáčky nepadají (v tomto případě orientovaném sluchem).
 • Otočte šroub co nejvíce proti směru hodinových ručiček do nerovného provozu motoru.
 • Pak se trochu vrátí, sotva sluchu stabilní, hladký provoz.
 • Pro další vizuální využití dovedností je vhodnější zvážit provoz zkušeného uživatele:
READ  Řetězová pila Stihl stánky při lisování pro plyn

Zajímavé je, že z hlediska autora videa je nastavení (jeho správnost) určeno barvou svíčky, a to nejen obratem a stabilitou motoru.

Nastavení dodávky paliva. Vysoké revs (h).

Třetí etapa, úprava přívodu paliva při vysokých otáčkách. H. Pro stihl trimmery odšroubujte, dokud nezastaví proti směru hodinových ručiček, zapněte čtvrtinu směru hodinových ručiček. V obecných případech je přizpůsobení trimrů jiných výrobců téměř podobný. Šroub je zpravidla odšroubován zcela proti směru hodinových ručiček, pak se spustí sekačka na trávu a celý plyn je vymačkaný. Poté otáčení šroubu ve směru hodinových ručiček (obvykle na 1/4, 2/4 otáčí) maximální zatáčky se sníží o přibližně 5-10%. Přizpůsobení sekačky na trávu je tedy dokončena. Při nastavování karburátoru s tímto šroubem, otáčením ve směru hodinových ručiček snížíte přívod paliva, otočte proti směru hodinových ručiček, zvýšení.

Je třeba si pamatovat, správné úpravy zastřihovače pro trávu nejen umožňuje zvýšit životnost, ale také šetří palivo. Je důležité sledovat správnou práci zastřihovače pro trávu. Sekačka na trávu by měl fungovat hladce, bez zbytečných hmatatelných vibrací a rovnoměrně získat hybnost. Ve stejné době, v nečinnosti, „hlava“ vyžínače pro trávu by se nemělo otáčet.

Před jakýmkoliv úpravou trimru pro trávu, nejprve zkontrolujte stav filtrů: palivo a vzduchu a zapalovací svíčky. Možná, že problém spočívá v těchto prvcích. Palivový filtr by měl být snadno rozmazán a nemá viditelné kontaminanty. Svíčka musí být čistá, suchá a má mírně nahnědlý stín. Pokud je svíčka mokrá a má černý odstín, znamená to, že to vyplní, je nutné snížit přívod paliva nastavením šroubů. Bělavý odstín svíčky ukazuje, že se směs vyčerpává, je nutné přidat zásobování paliv.

Pokud jsou všechny položky v pořádku, a nastavení nedává potřebné výsledky, je možné čistit karburátor. Jak vyčistit karburátor Benzkosu, řekneme v jednom z našich následujících článků.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS