Nastavení karburetoru ChainSaws Partner 350 S

Carburetor ChainSaws Partner 350: Nastavení, zařízení, opravy

Při provádění stavebních a opravných prací v zemi je nemožné bez použití benzínové pily. Totéž lze říci o péči o zahradě. V případě výstupu tohoto nástroje budou načteny veškerá práce, takže je velmi důležité, aby bylo možné samostatně najít a odstraňovat problémy. V přítomnosti určité zkušenosti můžete samostatně upravit karburátor. Ačkoli tento postup je poměrně komplikovaný, pokud máte touhu, může se naučit vykonávat každou osobu.

Model partnera v konfiguraci 350. je zvýrazněn vynikajícím výběrem komponent a vysoce kvalitní montáže. Základem zahradní nářadí. 2-taktní 1-válcový motor pracující na směsi benzínu AI-92 a motorového oleje. Motor pístu motoru. kované a pokryté chromovanou slitinou pro rozšíření provozního zdroje DVS. Zařízení továrního motoru zahrnuje značkového filtru CCS, vyznačující se schopností zachytit nejmenší cizí částice, neumožňuje jim palivo.

Partner ChainSaw 350 se liší od analogů zjednodušeného spuštění, který dokázal dosáhnout díky modifikovanému startéru se samočisticím bubnem, profesionálním palivovým čerpadlem a trvanlivým elektronickým zapalováním. Pro předem swap použitý palivo k válci je model vybaven primerem.

Pro bezpečnost obsluhy provozovat pracovní řetězové pily, partner vybavil zahradní nástroj s vysoce kvalitní setrvačnou brzdy, okamžitě spuštěn, když pilový soudržnost pilu na nehtu nebo jiném zahraničním objektu.

nastavení, karburetoru, chainsaws, partner

Pracovní orgány Pilaw Partner. kovová pneumatika a řetěz. Их натяжение выполняется при помощи двух ключей, без необходимости снятия защитной крышки пластикового корпуса.

Jedním z hlavních výhod Partner ChainSAWS 250 spočívá v úspěšném uspořádání kontrol požadovaných pro práci. Plynová páka, kombinovaný spínač a kabel továrního startéru jsou umístěny v zadní části nástroje, což značně zjednodušuje jeho provoz v omezeném prostoru.

Oprava karburetoru ChainSaws Partner 340

Časté poruchy karburátoru Partner 340 je spojen s palivem (ztráta těsnosti). Nejdříve musíte zkontrolovat integritu těsnění mezi karburátorem a klikovou skříní motoru. Pokud je vše v pořádku s ní, znamená to případ v těsnosti karburátoru.

Zkontrolujte těsnost potřebu tlakoměru. Přívod měřicího zařízení je kladen na hadici přívodu paliva. Potom s hruškou čerpou do karburátoru určité množství vzduchu. Čtení přístroje musí odpovídat alespoň 0,4 baru. Po určité době se tlak pamatuje znovu. Pokud spadl, karburátor potřebuje opravu. Následující důvody mohou být chyby:

READ  Je možné použít klíč jako elektrický šroubovák

Strana karburátoru řetězových pil partnerů 340 instaloval víko membránové komory. Prostřednictvím díry v něm, nečistoty padá do karburátoru. Když se hromadí, membrána stoupá a vydává jehlou páku ventilu. V důsledku toho páka není plně překrývající palivový kanál, který vede k opětovnému zvýšení směsi.

Je nutné střílet a vyčistit tento kryt z akumulovaného bahna. Naštěstí, jeho design vám umožní to udělat snadno a rychle (musíte odšroubovat čtyři šrouby na straně karburátoru).

Všechny výše uvedené závady, zpravidla mají 2 hlavní důvody: přehřátí motoru (špatná směs) a ucpání karburátoru (nedostatek purifikace paliva). Oba problémy jsou řešeny ve správném nastavení a včasném čištění karburátoru, vzduchového filtru. Nezapomeňte na kvalitní filtrační prvek pro benzín.

Zvláštní pozornost Při čištění stojí za to zaplatit mřížku, sebemenší ucpání vede k nestabilní práci řetězových pil.

Podrobnosti selhaly, mohou být nahrazeny zakoupením příslušné opravy sady.

Technické charakteristické řetězové pily Partner 350

Praktické tipy pro operace ChainSage Partner 350 jsou uvedeny

Po správném spuštění, nastavení, pracovní pila umožňuje provádět velký rozsah prací, včetně podélného dřeva.

Vlastnosti zařízení

Je důležité před zahájením pracovního postupu spustit tovární zařízení ke spuštění, včas na konfiguraci.

Hlavní složky karburátoru jsou:

 • Hlavní část. Jedná se o speciální trubku určenou pro vzduchový průchod. Tam je klapka se schopností změnit místo.
 • Difuzér. Jedná se o úzkou oblast trubky. Je nutné zvednout proud hmoty typu vzduchu.
 • Přívodní kanál paliva. Palivo je uloženo v plovákové komoře. Odtud jde do čelisti, a pak do postřikovače.
 • Fotoaparát. Tvar podobný kontejneru. Podporuje rezervu paliva v požadovaném objemu.

Chcete-li přizpůsobit a opravit pilové pily, potřebujeme nástroje. šrouby L, H, T, schéma.

Problémy s řetězem

Jak upravit plastové dveře sami

nastavení, karburetoru, chainsaws, partner

Chcete-li ovládat řetěz, aplikuje se speciální pasti, která má řetězovou pilu „Partner 350″. Chyby typu jsou důsledkem nesprávného provozu zařízení. Výsledkem je, že řetěz může sane po chvíli. V takové situaci by měla být oprava pily zahájena s kontrolou aspektu. Je v blízkosti rukojeti. V tomto případě to není nutné jej zastřelit. Pokud se hřebíčky hvězdných hřebíků nedostanou, můžete je jednoduše pokusit o jejich mazání strojovým olejem.

Pak je důležité zkontrolovat pasti. V přístroji je docela jednoduché a je sada kolečných výrobků

Když pasti selže, vyrazí z řetězu. Nezávisle opravte je nemožné. Jedinou možností je dát novou past. K tomu je použit šroubovák. Upevnění se provádí na třech ořechech

READ  Jak připravit palivovou směs pro zastřihovač pro trávu

Při instalaci pasti byste měli věnovat pozornost tomu, že válečky jsou umístěny nahoře a musí být v blízkosti řetězu

Specifikace

Partner 351 viděl dobré ukazatele výkonu a výkonnosti, a to navzdory kompaktní velikosti a hmotnosti 4,7 kg:

 • Motorový výkon 1400 W (1,9 litrů.s.);
 • Pneumatika 35 cm. Pneumatika je možné instalovat o 41 cm;
 • řetěz pro 56 odkazů s krokem 3/8 palce;
 • Zapalovací svíčka. Bosch WSR 6f;
 • Kapacita nádrže 380 gr;
 • Nádrž pro olej pro 200 GR;
 • hladina hluku jen více než 100 dB.

Vzduchový filtr pracující na systému CCS přispívá k významnému snížení spotřeby paliva. Dvojitý systém čištění vzduchu zvyšuje motorové zdroje řetězové pily Partner 351. Řetězec běží na vysoké rychlosti.

Promyšlené ergonomie a spolehlivý systém tlumení vibrací umožňuje používat nástroj několik hodin bez přestávky.

Řetězová brzda je okamžitě spuštěna, což činí práci s motorovou pilou ještě pohodlnější a bezpečnější.

Hlavní chyby a jejich eliminace

Z jednoho důvodu nebo jiného může nástroj selhat. Před demontážní řetězovou pilou musíte připravit. Koneckonců, jedna ruce opraví malou řetězovou pilu, budou potřebovat instalatérské nástroje.

Většinou řetězové pily se nespustí ve 2. důvodech: nepřítomnost jiskry a problémů s tokem paliva z karburátoru ve válci. To se projevuje jako: řetězová pila nezačíná nebo pracuje s přerušením. S rostoucími stánky revolucí.

Přečtěte si také: Kopírovat vložky pro frézování

Nejprve čistíme vnější tělo z prachu a nečistot. Poté odstraňujeme víko, také jej vyčistit ve vnitřním povrchu. Odšroubujte svíčku, vyčistěte ji, zkontrolujte mezeru mezi elektrodami. V případě potřeby děláme úpravu povolení. Nosíme drát na svíčku a přiveďte k pouzdru, zatáhněte pro startér. Pokud uvidíme jiskru, pak je zapalovací systém v pořádku. V případě potřeby můžete nahradit svíčku. Spolu se svíčkou je nutné kontrolovat a vyčistit palivový filtr. Po zadním sestavu by měla spustit pila.

Následující problém je selhání nastavení karburátoru. Často to po dlouhé práci pochází z vibrací motoru. Je třeba upravit. Existují 3 seřizovací šrouby: S (nečinný), H (maximální zatáčky), L (minimální rychlost).Přizpůsobit je podle pokynů.

To jsou dva hlavní důvody, které ovlivňují rostlinu a řetězovou pilu. Chcete-li je odstranit, není třeba plně rozebrat řetězové pily. Eliminace jiných typů závad vyžaduje například významné dovednosti, například každý může demontovat karburátor a tam není sbírat. Plná demontáž a eliminace jiných problémů lépe svěřují odborníkům. Někdy jsou vyžadovány specializované klíče, které nejsou zahrnuty do sady běžných instalatérských nástrojů. Nákup je může být nákladnější než odvolání na opravné centrum.

READ  Hydraulický Jack Rose a nechodí dolů

Obecně je řetězová pila docela dobrá. Docela spolehlivá řetězová pila s řádným provozem a včasnou prevencí.

Jak nastavit karburátor řetězový pila „Partner 350″

Oprava a konstrukce země nemohou dělat bez použití řetězových pil, je to pravda, i když opustí zahradu. Je-li nástroj vadný, způsobí, že veškerá práce, takže je důležité mít dovednosti a odstraňování problémů s vlastním testem. Máte-li nějaké zkušenosti, můžete provést úpravy karburátoru, tento postup je složitý, i když je to poměrně možné.

Nevýhody pily

Na ruském trhu se můžete setkat s velmi kvalitními facky Parenner 350 řetězové pily, což je nejen další důkazy o jeho popularitě, ale také poškozuje značku obecně. Ano, a další modely této značky jsou úspěšné v letních domech a zemědělců.

Pokud jste připraveni zvážit partnera 350 jako domácího nástroje pro řezání latitiv stromů, řezání modřiny a jiné ne příliš objemné práce, pak by měly být spotřebitelé, častěji než jiní, než ostatní nazvaní své majitele:

nastavení, karburetoru, chainsaws, partner

Není to velmi kvalitní systém tlumení vibrací, v důsledku toho ruce se unaví docela rychle. Ale vzhledem k tomu, že je to nástroj pro domácnost, který vyžaduje 15. 20 minut odpočinku každých 20. 25 minut práce, s touto nevýhodou můžete přijmout.

Krmení oleje z mazacího systému, který však trpí většinou řetězových pil, vybavených s ním, včetně slavnějšího příbuzného partnerce řetězové pily. huskvarna.(odkaz)

Žádná vizuální kontrola nad hladinou oleje, která není příliš vhodná v provozu, a provoz pily bez mazání bude mít za následek rychlé natahování, přehřátí a opotřebení řetězu.

Samozřejmě, můžete s tímto viděním vyklápění stromu s tloušťkou až 30. 35 centimetrů, ale jeho hlavním účelem je pracovat na pozemku. Proto vám nabízíme nejnáročnější přehled videa tohoto modelu:

Vážení čtenáři, pokud máte otázky, zeptejte se jich pomocí níže uvedeného formuláře. Rádi s vámi komunikujeme

| Denial of responsibility | Contacts |RSS