Nastavení karbúru Walbro na MOTOCOS

Nastavení karburátoru řetězové pily

Řetězové pily. velmi populární zahradnický nástroj. Zahradníci a ti, kteří se zajímají o území v chatě. Neudělat bez řetězové pily a konstrukce nebo opravy. Ještě větší hodnota, řetězové pily mají v profesi logger.

Jakákoliv řetězová pila vyžaduje řádnou péči, údržbu a konfiguraci před prací. Pokud přístroj příliš ohřívá, může vést ke snížení jeho provozního období a členění nástroje.

Dnes budeme hovořit o té části mechanismu řetězové pily, jehož úkolem je připravit palivo před jeho přívodem do válce motoru. Tato funkce se provádí řetězovou pilou karburátorem. Je od něj, že bude záviset na tom, kolik řetězových pásů funguje a jak moc tráví palivo při práci. Pokud vidíte, že pila benzínová řetězová pila začala pracovat s chybami, budete možná muset upravit karburátor.

Walbro karburátor pro řetězové pily 4500-5200 (0456)

Karbatura Walbro pro řetězovou pila. Účelem karburátoru je především podíl podílu paliva se vzduchem a konverzí je do palivové směsi. Na karburátoru Walbro se upravují bundy, které regulují volnoběh a zásobování paliv. Také v karburátorových řetězcích mají ventil vzduchu a škrticí klapky. Karburátor je vhodný pro všechny čínské řetězové pily. Walbro Carburetor je karburátor slavných náhradních dílů značky, která je populární po celém světě.

Jak nahradit Walbro karburátor na řetězové pily 4500-5200.

Nahraďte karburátor na řetězové pila, bez použití speciálních nástrojů.

 • Vyjměte kryt filtru
 • Odstraňte vzduchový filtr
 • Odpojte páku škrticí klapky a vzduchu
 • Od karburátoru odpojte palivové hadice
 • Pod kolenem vzduchového filtru jsou dva upevňovací šrouby, které musí být odšroubovány
 • Po odstranění karburátoru z místa přistání

Aby bylo možné nainstalovat karburátor na řetězové pily, aby všechny tyto kroky v opačném pořadí.

Jak upravit karburátor Walbro na řetězové pily. Úprava karburátoru je velmi složitý proces, který je nejlépe důvěřován specialistou. Vzhledem k tomu, že po úpravě plemete tovární nastavení řetězových pil.

Koupit Walbro Carburetor pro řetězové pily můžete mít v internetovém obchodě přes košík nebo kontaktovat našeho manažera a to vám pomůže s výběrem zboží. Dodáváme jakékoli město Ukrajina: Kyjev, Lvov, Odessa, Dnepropetrovsk, Charkov ITD.

Princip operace

Karburátor. modul napájení napájecího napájecího zdroje, ve kterém jsou kapalná paliva a vzduch smíchána před podáváním do válců motoru. V závislosti na nástroji a režimu jeho provozu se odpovídajícím způsobem nastavitelným mícháním a krmením.

Karburátorové zařízení sekačky na trávu je stejné pro téměř všechny případy. Odkazuje na kategorii plovákových zařízení. Ten poskytuje stabilní parametry hotových směsí.

 • Vzduch padá do tělové trubky se vzduchovým klapkou. Druhý zvyšuje nebo snižuje proudění vzduchu v závislosti na své poloze.
 • Na pozemku, kde je vytvořen benzínový otvor, trubka má zúžení. difuzor. Zde se zvyšuje průtok.
 • Palivo z plovákové komory přes jammer se podává v trubce. Úroveň plováku určuje objem dodávaného paliva. Vzhledem k tomu, že tlak je normální v komoře, a v trubce je nízká díky většímu ztrátám vzduchu, pak je benzín absorbován čelistí.
 • Zrychlený proud vzduchu zvedne palivo a sprej jej, tvořící směs paliva na palubu vzduchu požadované hustoty.
 • Směs se absorbuje do válce potrubím.

Silnější vzduchový klapka je otevřena v trubce, tím vyšší je hustota proudění vzduchu, a to znamená, že více paliva jde do válce. Nastavení karburátoru sekačky na trávu se sníží na nastavení takového poměru klapek, při kterém se hustota palivové směsi stává optimální.

Pokud potřebujete upravit karburátor v zastřihovači?

Vlastní zařízení potřebné v takových případech:

 • Nový motor používá 5 litrů hmotnosti paliva v jednom přístupu.
 • Změněné počasí (prudký tlak atmosférického tlaku).
 • Koupili jste máslo nebo benzínu jinou značku.
 • Během dlouhodobého skladování.
 • Po vibracím se šrouby nezávisle zkroucené.
 • Zvýšená spotřeba benzínu, karburátor začal přetékat palivo.
 • Nagar vzhled na elektrodách vnitřní svíčky přístroje.
 • Benzín přestal k válcům.
 • Motor často stánky nebo nezískává dostatek revolucí.
READ  Jak snížit víko na kovové barel

Koruna Pile Bi-metal Milwaukee, 68 mm

Koruna Pile Bi-metal Milwaukee, Ø50 mm. To je rychlé řezání v odolných materiálech. Vylepšené odstranění tepla během vrtání umožňuje zůstat s prudkou dlouhou dobu. Hluboko dostatek odstranění mezi zuby.

Jak upravit řetězovou pilu karburátoru. Tipy a doporučení

Karburátor má tři seřizovací šrouby:

S pomocí šroubů H a L, poměr palivové a mazací směsi a vzduchu je určen otvorem škrticí klapky. Při zašroubování šroubů (ve směru hodinových ručiček) je směs znázorněna. nízká revs, když odšroubovací šrouby (proti směru hodinových ručiček), směs je obohacující, otočení rostou.Šroub t Upravuje rychlost volnoběhu. Při otáčení ve směru hodinových ručiček se počet otáček zvyšuje, proti směru hodinových ručiček.Hlavní nastavení karburátoru se vyrábí v továrně při testování pila. Karburátor je upraven na nejbohatší než optimální směs. Taková úprava by měla být zachována v první době pracovní pily. Provádí se přesné nastavení karburátoru.

Když se obvod otáčí při volnoběhu, je nutné otáčet šroub t proti směru hodinových ručiček, dokud se řetěz nezastaví.Přesné nastavení karburátoru může být prováděno pouze v předehřátém stavu specialisty se speciálním zařízením (revolt čítač).Nejprve upravte šroub L, pak H a na konci šroubu. Nejprve musíte najít největší rychlost, pomalu otočit šroub L ve směru hodinových ručiček (nebo mysl). Po nalezení pozice největších otáček musíte otočit šroub l na 1/4 otáčky proti směru hodinových ručiček. Pokud je řetěz otočen v nečinnosti, otočte šroub t jako šipka hodin, dokud se řetěz nezastaví.Nastavení šroubu H postihuje výkon a četnost otáček. Nastavení karburátoru na vyčerpané směsi vede k přebytku otáčky a výstupu pily.Po zahřátí motoru při plné rychlosti během 10 s, otočte šroub n na 1/4 otáčení proti směru hodinových ručiček. Dejte motoru pracovat asi 10 sekund. Zkontrolujte maximální tachometr obratu. Opakujte operaci v případě nekonzistence maximálního pasu revolucí. Motor musí pracovat na zvuku jako čtyřdobý. S příliš nízkou směsí viděl nemoc. Při nastavení karburátoru na velmi bohatou směs začíná tlumičem kouřit.Pro optimální nastavení musíte kontaktovat specialistu s přístupem k tachometru.Přesné nastavení volnoběžné rychlosti s šroubem se provádí po nastavení šroubů L a H.Pokud potřebujete upravit počet nečinností, poté, když je motor spuštěn šroub t, je třeba otáčet ve směru hodinových ručiček, zatímco pilový řetězec se nespustí otočit. Pak musíte otáčet šroub zpět proti směru hodinových ručiček, dokud se řetěz nezastaví. Počet volnoběžných otáček je správně nastaven, pokud motor funguje rovnoměrně všechny pozice s dostatečným okrajem otáček, když se řetěz začne otáčet.Karburátor je nastaven správně, pokud motor zrychlí okamžitě a na hluku funguje jako čtyřdobý na plný plyn. Nastavení šroubu L na příliš špatnou směs vede k obtížnému spuštění a špatnému zrychlení motoru. Podle materiálů webu IE5107

Z osobní zkušenosti

Lawn sekačka nebo zastřihovač pro trávu

Zastřihovač pro trávu. To je širší koncept než benzínový mosaz, protože to může být také elektrický. Trimmer pro trávu a štětce. To je stejné.

Někteří autoři argumentují, že vyžínač pro trávu je slabší nástroj ve srovnání se silnějšími bushodezes, které lze použít ke sekání keřů. Osobně mám nástroj s maximálním výkonem 1,7 kW a mohu sekat malý keř na 10 mm, jak je uvedeno v pokynech. Uživatelská příručka se nazývá „Trimmer benzín pro trávu.“.

Poměr palivové směsi

Někde jsem četl, že pokud pokyny pro motocykl a olej mohou indikovat různé podíly přípravy palivové směsi, měli byste použít podíl uvedený v příručce.

nastavení, walbro

Dalo se na dlouhou dobu. Přebytečný olej přišel z motoru do benzobac a zapalovací svíčka byla neustále tvořena sazí, protože pokyny ukazují podíl pro provoz motoru v 1:25 a kanystr. 1:50. Zastavil se. Zapalovací svíčka pokračovala v hoření, ale s menší intenzitou (Karburátor ještě nebyl upraven).

Až do teď někteří uživatelé benzínových nástrojů určují podíl palivové směsi „na oku“. Pokud je množství oleje podtrženo během přípravy směsi, po chvíli, ihned po spuštění motoru se může objevit podivný zvuk, postupně mizející během zahřívání a motor se prudce zastaví. Pokračování práce zastřihovače pro trávu v tomto režimu povede k jeho selhání.

READ  Jak odklízet sníh pomocí sněhové frézy

Čištění svíček

V nejhorších časech práce s vyžínačem s neregulovaným karburátorem se motor zastavil po použití každé palivové nádrže. A jen zúčtování svíček z sazí, mohli bychom pokračovat v práci.

Přečtěte si, jak dát čáru zastřihovače na trimrové cívky pro trávu video

Pro čištění elektrod byl použit jemný brusný papír, a tenký držák držáku se zakřiveným koncem byl použit k čištění prostoru mezi izolátorem a pouzdrem. Za prvé, elektrody byly třely z velké nečistoty hadru, pak byly očištěny brusným papírem. Poté byla svíčka snížena do motorové nafty a tavené jih byl seškrábán papírovými sponami z povrchů izolátoru, uvnitř případu a mezi nimi. Pak byla svíčka několikrát ponořena do naftového paliva, která se pak s ním otřásla s nečistotami. Někdy postup čištění papíru a opakování splachování. Poté byla svíčka utírána suchá a byla připravena k dalšímu použití.

Je nepravděpodobné, že by jedna palivová nádrž s nekonfigurálním karburátorem může být vynaložena za méně než 10 minut. To bylo ověřeno v praxi, když vyžínač trávy spustí a pracuje při vysokých rychlostech s maximálním přívodem paliva (nastavovací šroub byl odšroubován mnohem častěji než obvykle) ,

Plynové copy pro trávu, stejně jako všechny benzínové nástroje pro zahradu, nejsou snadné udržovat. Můžete a musíte opravit, nastavit se. Například samostatný karburátor s domácí kartáčem. Případ je pět minut.

Custoorza Carburor je uzel v elektrickém systému. V něm, jako u jakýchkoliv karburátorů, způsob míchání vzduchu a paliva (benzín) se vyskytuje pro následné krmení k válcům motoru.

Správné nastavení

Nastavení karburátorových řetězových pil a benzoc je klíčové pro řetězové pily a další dvoudobé motory. Úprava, která poskytuje příliš bohatou směs, povede k tomu, že pila bude mít nedostatečnou moc, aby se zvýšila množství uhlíku a může poškodit motor. Správné nastavení karburátoru umožní maximální kapacitu zařízení, rozšířit provozní cyklus motoru, produkuje minimální výfuk, pracovat hladce a nepřerušovaně. Většina řetězových pily má tři montážní šrouby karburátoru:

 • Zastavení škrticí klapky. úprava, která určuje, kolik škrticího ventilu zůstane otevřený, když je spuštění škrticí klapky. Pokud je toto nastavení namontováno, motor se ochladí, když je spuštění škrticí klapky uvolněna.
 • Nastavení nízkorychlostního paliva (L). nastavení, která řídí palivo v nečinnosti.
 • Nastavení vysokorychlostního paliva (H). řídí podíl paliva na jmenovité rychlosti provozu. Toto je nejdůležitější nastavení.

Je třeba poznamenat, že v některých konstrukcích řetězových pily není žádná vysokorychlostní nastavení. Tyto pily mají takzvaný pevný proud, který je instalován rostlinou. Pevné tryskové karburátory se používají k zakážení operátora pro instalaci nezávisle seřízení, která může poškodit pila. Bohužel takové tovární nastavení často neumožňují řezání dosáhnout maximálního výkonu.

Nastavení karburátoru Walbro

Spuštění tohoto článku, nemám předstírat, že titul „Poslední okamžitý“. A proto je každá kritika, označení chyb v sémantickém obsahu článku a dokonce i v gramatice přijímána v jakékoli formě a v jakýchkoliv svazcích. Rád by poslouchal recenze a návrhy. Článek nepovažuje určitý model karburátoru, protože je prostě nemožné pokrýt celou řadu karburátorů vyrobených Walbro. Vzhledem k rostoucímu rozložení velkých krychlových motorů v modelech (které jsou vybaveny karburátory Walbro), rád bych vysvětlil principu provozu a fyzikálních procesů tekoucí v karburátorech s vestavěným palivovým čerpadlem. Pochopení a správná prezentace procesů vyskytujících se v karburátoru umožní uživateli řádně využít a rychle odstranit odchylky od normálního provozu.

Obecná ustanovení o úkolu karburátoru zahrnují míchací palivo a vzduch v optimálním poměru pro jakékoli režimy provozu motoru, a v důsledku postřikování palivového přípravku směsi do odpaření. Palivo nastříkané v karburátoru a jen malá část se odpaří. (Pro to, výrobci jsou vyrobeny z určitých úsilí. například tepelně izolační těsnění mezi karburátorem a klikovou skříní motoru). Vyhřívané teplo pro odpařovací teplo, trvá z částí samotného elektrárny, se kterým se palivová směs dostává do styku s průtokem v přívodní dráhy. A další plné odpařování palivové směsi dojde již v válci motoru.

Výběr tepla z motorových dílů potřebných pro odpařování směsi paliva, což způsobuje, že chlazení těchto částí se nazývá vnitřní chlazení.

Teoreticky, složení palivové směsi je 14,8 kg vzduchu a 1,0 kg gasolinového anténního počtu lambda = 1 s tímto poměrem, směs paliva kombinuje zcela. Tento vztah se nazývá perfektní. Směs paliva je spalitelná při hodnotách lambda mezi 0,7 a 1,25.

Skutečné vlastnosti palivové směsi se liší od teoretických vět v závislosti na vnějších podmínkách (teplota, vlhkost vzduchu, atmosférický tlak) a z režimu provozních režimů (spuštění, volnoběhu, neúplné zatížení, plné zatížení). Pokud se skutečná kompozice směsi liší od dokonalé, pak směsí nebo chudých nebo bohatých.

READ  Nastavení karburátoru Motocos Stihl

Špatná směs obsahuje více vzduchu se špatnou směsí, v důsledku nedostatku paliva ve směsi, motor nevyvíjí plný výkon, motor má motor zvýšenou teplotu v důsledku nejhoršího vnitřního chlazení. Vzhledem ke sníženému objemu nové části palivové směsi obsahujícího oleji, že se mazací podmínky zhoršují, což vede ke zvýšení nebezpečí dvojice pístového válce.

Bohatá směs obsahuje méně vzduchu. S bohatou směsí dochází k neúplnému spalování směsi paliva. Nezákonná směs ukazuje sama včetně kouře tlumiče.

Zařízení a provoz Zvažte společné karburátorové zařízení s vestavěným palivovým čerpadlem.

Karburátor se skládá z pevného hliníku pouzdra, ve kterém je otvor (tryska venturi). difuzor (pozitivní.osmnáct. Prostřednictvím difuzoru probíhá vzduchový přívod vzduchu. Čím menší je průchod průřezu difuzoru, tím vyšší je rychlost proudění vzduchu a výše uvedený výtok v zóně minimálního průměru. Na různých místech difuzoru jsou palivové kanály (POS.11, 12), z nichž palivo je nasáváno v proudu vzduchu. Palivové čerpadlo, systém sako a systém směsi paliva a vzduchu jsou vestavěné nebo instalovány venku.

Pozice COZER (POS.9) určený objemem příchozího vzduchu a v konečném důsledku výkon vyvinutý motorem. Takzvaný pulzní fotoaparát palivového čerpadla přes pulzní kanál (POS.1) Připojeno k vnitřnímu objemu klikové skříně motoru. Vzhledem k vratnému pohybu pístu ve válci došlo k konzistentní změně tlaku (zvýšený tlak nebo výtok) v klikové skříni. Tato změna tlaku v klice je řízena prací membrány (POS.4) palivové čerpadlo. To znamená, že palivové čerpadlo funguje násilně a synchronně se změnou tlaku v klikové skříni v závislosti na otáčení motoru. Palivo je supován membránou čerpadla (POS.4) Z palivové nádrže přes vstupní montáž karburátoru (POS.2), pak přes sací ventil (POS.3), výfukový ventil (POS.5) palivové čerpadlo, přes filtrační síť (POS).6) Na kanálu (POS.10) Minulá jehla (POS.14) Přes jehlový ventil vstupuje do komory (POS.16) Řídící membrána (POS.18) Jehlový jehlový ventil (POS.14) přes páku (POS.17) Připojeno k řídicí membráně (POS.osmnáct). Objem umístěný pod řídicí membránou přes otvor (POS.19) Připojeno k vnějšímu vzduchu (atmosféře).

Fungování celého karburátoru jako celku dochází také pod vlivem změn tlaku v klikové skříni motoru.

S taktovým taktem v difuzoru (POS.3 Existuje výtok a tedy proud vzduchu závisí na otáčce motoru a zatížení motoru, stejně jako z polohy škrticí klapky (POS.devět). Současně od trysek (POS.11, 12) z komory (POS.16) sání paliva a smíšené až do tekoucího vzduchu. Palivo je nastříkáno a potřebná pro směs spalovacího paliva. Tato směs vstupuje do válce. Existují samostatné kapičky směsi paliva a vzduchu v důsledku vysokých okolních teplot odpařování.

nastavení, walbro

Vzhledem k tomu, objem umístěný pod řídicí membránou přes otvor (POS.19) Připojení k vnějšímu vzduchu (atmosféře) Řídicí membrána (POS18) se pohybuje nahoru. Současně pákou (POS.17) Vytáhne jehlu jehlového ventilu (na náčrtku dolů), čímž se otevírá kanál a nová část paliva spadá do komory (POS.šestnáct). Jak se fotoaparát vyplní, řídicí membrána se vrací do původního stavu, jehlový ventil se zavře a palivová část se objeví v komoře, která byla nasávána přes trysky. Tento proces se opakuje cyklicky, když se motor opakuje. Množství paliva, která vyplývá z trysek do difuzoru, je regulováno hlavním šroubem (POS.13) a volnoběžný šroub (POS.patnáct).(Kvalitní) štípací šrouby vede k obohacení a šroubování až po depleci směsi vzduchu. Kromě toho je možné nastavit rychlost volnoběhu pevným šroubem (množstvím), který je umístěn mimo a při zašroubování páky vyztužené na ose škrticí klapky. (Na náčrtu, tento šroub není zobrazen) Pomocí těchto tří seřizovacích šroubů je možné přizpůsobit motor pro dosažení optimálního výkonu v jakýchkoliv podmínkách (například vysočiny). Takže funkce karburátor obecně.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS