Nastavení zastřihovače třídobý motorový karburátor pro trávu

Zařízení benzínového zastřihovače pro trávu

Na zastřihovačích, kromě elektrických motorů, jsou instalovány spalovací motory benzinové spalování.

Tento mechanismus vyžaduje zvláštní pozornost, protože s nesprávnou konfigurací bude buď odmítnout pracovat, nebo bude pracovat s přerušeními a ztrátou napájení.

Nastavení motoru je v podstatě nastavit přívod paliva, a to se provádí pomocí krycího karburátoru pro trávu.

Pokud se motor nespustí

Když se sekačka na trávu nespustí, musíte nejprve zkontrolovat, zda palivo skončilo v nádrži. Pokud je vše v pořádku, musíte zkontrolovat svou kvalitu. možná jste získali levný typ benzínu, který nehodí zařízení. Pro Brazu pro trávu je nejlepší použít dobrý benzín, který je zakoupen na čerpacích stanicích, značka nesmí být nižší než AI-92.

Nezavržujte a nezískejte levné palivo, protože to povede k tomu, že skupina válce-pístová skupina selže, a pro opravy můžete strávit mnohem více peněz než na vysoce kvalitním benzínu.

Je také velmi důležité správně připravit palivovou směs a kombinovat olej a benzín v požadovaném množství. Proporcionální poměr by měl být uveden v příručce. Proto je tak důležité, aby je napsáno v ruštině, protože existuje možnost, že různé modely sekačky vyžadují několik různých proporcí pro úspěšnou operaci.

Není třeba použít směs paliva ve velkých objemech, protože pokud ukládáte nepoužívaný objem v místnosti po dlouhou dobu, pak ztratí své vlastnosti. Je lepší použít čerstvě připravené řešení.

 • Problém v motoru se může stát znečišťování palivového filtru. Nejdříve musíte zkontrolovat filtr. V případě potřeby jej nahraďte. Příchozí tryska v žádném případě nemůže být ponechána bez palivového filtru. A zároveň stojí za to kontrolovat vzduchový filtr. Když je třeba odstranit, opláchněte benzínu a zavést. Pokud jste v zemi nebo v soukromém domě, bude to stačit k opláchnutí v čisté vodě, s použitím různých detergentů. Poté opláchněte, stlačte a dejte suché. Hotový filtr je smáčení v malém množství oleje, který se používá pro přípravu směsi. Přebytek odstraněn kompresním filtrem pomocí rukou. Poté lze položku instalovat zpět.
 • Pokud všechny tyto postupy nepomohly a motor ještě není spuštěn, můžete se pokusit upravit rychlost při volnoběhu, pro tento start otočte šroub karburátoru. Je velmi podobný nastavení podobné části autem. Pokud neexistuje žádné zkušenosti s regulacím karburátoru, můžete si prohlédnout video na internetu, které jsou velmi jasné a cenově dostupné. Tam bude jasně ukázat, jak můžete upravit karburátor sekačky trávníku s vlastními rukama.

Princip provozu karburátoru

Karburátor Motocos neustále pracuje na stejném principu.

Funkce uzlu je následující:

 • Nejprve v důsledku absorpce vzduchu je v difuzoru vytvořen speciální výtok, který vede ke vzduchovým sedadličím;
 • Zároveň přes trysky ze spalovací komory vyskočí palivo, která je následně smíchána se vzduchem. Po obohacení vzduchu se benzín začne postupně postříkat, v důsledku toho směsi paliva vzduchu;
 • Dále, hotová směs spadá do válce DVS, kde píst ovlivňuje. V horním bodě zvedání pístu je palivo hořeno jiskřením, které vytváří zapalovací svíčku motokos;
 • Vzhledem k tomu, že vnitřní dutina pod membránou přes kanál je připojen ke vzduchu z prostředí, ventil se otevírá, když je membrána zvednuta. To vede k dodávce vzduchu do dutiny pod membránou;
 • Jakmile je fotoaparát naplněn palivovou směsí, membrána se rychle vrátí do své počáteční polohy. V tomto případě se ventil také zavře.

Pracovní okruh uzlu se neustále opakuje, v průběhu celého cyklu zahradní zastřešení pro trávu.

Jak si vybrat střižný stroj na chatě

Hlavní užitečnou funkcí sekačky trávníku se skládá samozřejmě v úlevě. Koneckonců, dokonalá krása partnera francouzského trávníku nebo odolnosti vůči vyčerpání anglického pruhu lze získat pouze konstantní. Některé krajinářské designéři považují toto prohlášení pouze historickým razítkem, jiní opravdu doporučují řezání trávy s periodicitou za několik dní. může být hmotnost sporů, půda laskavá. Ale teď to není o tom, ale o těchto užitečných funkcích, které mohou udělat ostříhat. Začněme.

READ  Rohové broušení Makita 180 s revolucí

„Proč změnit výšku trávy obecně?“- První otázka, která vyplývá od kupujícího, který pečlivě studuje technické vlastnosti svého budoucího asistenta. Ale proč trávníky jsou různé typy, například sporty je odebráno k řezání velmi krátké (30 mm) tak, aby vytvořily tvrdý povlak, odolný vůči tažení.

Každý trávník potřebuje individuální přístup

 • manuál. Chcete-li to provést, budete muset odšroubovat každé kolo a znovu nainstalovat jej do jiného díru. Tento typ úpravy se obvykle provádí za cenu dostupných modelů domácností. Vyžaduje zastavovací stroj a otočením. Také v modelech s ručním nastavením úrovně osy osy, omezený výběr možností výšky. nejčastěji existuje méně než 3.
 • Mechanický. Vytvořené otočením páky. Poloha může být změněna na všech čtyřech kolech bezprostředně nebo na každém samostatně. Operace nebere moc času a může být provedena bez zastavení motoru, doslova na cestách. Taková funkce je vybavena profesionálními zařízeními a prémiovými modely. Zpravidla agregáty s tímto způsobem přizpůsobení výšky mají větší počet variací výšky ostříhat. v rozsahu od 20 do 120 mm. Elektrická sekačka DARZEL 1400 W umožňuje nastavit výšku trávy v pěti polohách: 20, 30, 40, 50 a 60 mm.

Na bubnové míle je výška kočky regulována také, ale v menších. Mohou snížit trávu nižší než rotační, a proto se používají pro sportovní trávníky. tam „v módě“ velmi krátké účesy (do 30 mm). Takové modely však nejsou vhodné pro ty, kteří nemohou neustále kontrolovat výšku bylin a pravidelně dovolí trávník „info“.

Bubnové sekačky mohou řezat trávu nižší než rotační

S řezané trávy mohou proudit jinak. První možností je jednoduše rozptýlit ji: Tráva letí trubkou bloku nebo zpět. Není to příliš pohodlné, protože po kočce budete muset důkladně dělat sobbami.

Nabízíme seznámit se s nejlépe 10 nejlepších benzínových samohybných sekaček: Hodnocení, charakteristika, co lepší, cena, recenze

Ve druhém případě se zkosená tráva spadá do speciálního kontejneru. tréninku. Bude to záviset na své kapacitě, jak často musíte přerušit práci k odhodlu obsahu. Odtud jednoduché pravidlo: Čím více travní blahobytu, tím lépe. Jeho objem je uveden v litrech: Sběratel trávy je 30-40 litrů (Denzel GC-1500 sekačka) je dostačující pro průměrnou šestistrannou zahradu s malým trávníkem.

Odnímatelná sekačka na trávu. Na fotografické sekce Denzel GC-1500 s 40 l

Kolektor trávy je plastová, tkanina a malá síťovina. Ten je vhodný, protože můžete sledovat plnění a včas udělat „jámy“ v procesu kočky.

Tato funkce je velmi jednoduchá, ale je velmi užitečná, když hazardníček trávníku střídavě dělají různé členy rodiny. Nastavte výšku rukojeti (

) V takových případech je velmi užitečné. Zdálo se, že malá věc je hezká! A pokud je rukojeť také složená, pak ceny takové sekačky na trávu nebudou. Modely se skládacími rukojetí jsou výhodnější pro přepravu a skladu. méně místa obsazení.

Modely se skládacími rukojetí zabírají méně místa při skladování a přepravě. Ve foto sekačce Dezel GC-1100

Úprava Husqvarna

Husqvarna Trimmer Carburetor Nastavení pro trávu identický karburátor Surzement Husqvarna Chladica.

 • Období běžícího motoru (po použití prvního 4-5 l. palivo);
 • Kvalita palivových složek (oktanový počet benzínu a značky oleje) se změnila;
 • Teplota vzduchu a její vakuum (výška, teplo, chlad, mráz) se silně změnila;
 • Začátek sezóny provozu zastřihovače pro Grassu Husqvarna (počátkem května po zimním skladování);
 • Nastavení samotných šroubů z kontroly z vibrací;
 • Změnil zatížení motoru.
READ  Corner Schlifmashinka Vitals 125 s otáčkami

A také si být jistý, že motor Husqvarna pracuje, protože by mělo být předpokládáno, a že je poskytována maximální účinnost vyžínače pro trávu (sekačky na trávu, motocos).

Nastavení karburátoru Husqvarna

Před nastavením Husqvarny proveďte údržbu vyžínače pro trávu (mycí sekačku a motor se umyje, vyměňte svíčku zapalování, eliminujte malé vady).

Ujistěte se, že zveřejnění pěnového prvku vzduchového filtru. Vymažte prvek v teplé vodě mýdlem, a poté stiskněte a uschněte (nebo vyměňte, zda je starý nebo poškozen).

Poznámka: Pokud nastavíte karburátor Husqvarna se špinavým vzduchovým filtrem, poté po čištění vzduchového filtru, bude palivová směs mnohem chudší (což může vést ke špatné práci nebo dokonce rozpadu motoru). Namontujte hlavu zastřihovače pomocí kabelu maximálního přípustného průměru a standardní délky (do krycího nože v další ochraně) pro vytvoření zatížení motoru při nastavování vysoké rychlosti karburátoru Husqvarna.

Spusťte sekačku trávníku podle Guide Guide Husqvarna a zahřejte 10 minut (pokud stejným způsobem při volnoběžné hlavě se otáčí, pak nečinný šroub, t.E. Nižnij, je nutné otočit proti směru hodinových ručiček, dokud se otáčení zastávek zastřihovače).

Opatrně otočte obě jehly (vpravo a vlevo) do střední polohy mezi plně zkrouceným a zcela přišroubovaným (nekontrolujte zarážku!, To může vést k rozpadu motoru Husqvarna).

Jak upravit karburátor na benzokosu

Nadcházející nastavení karburátoru sekačky trávníku se provádí úpravy šroubů. Celkem tři z nich:

Právo (L). Úprava konzistence paliva pro nízké otáčky.

Je nutné najít největší rychlost v nečinnosti. Pro to je šroub (L) zkroucený pro vpravo a vlevo.

Pro nastavení otočte šroub na čtvrtinu otáček podle nutnosti proti směru hodinových ručiček.

Nizhny (t). zodpovědný za úpravu motoru v nečinnosti.

Pro správnou úpravu je specificky volnoběhu charakteristicky:

 • stabilní práce studeného motoru;
 • ne nadměrné zatáčky horkého motoru;
 • Pro hlavu zastřihovače, velký obrat otáček;
 • Udržitelný provoz motoru při výměně poloh (ostrý vzestup nebo sestup nože).

Vlevo (h). nastavení směsi na vysokých otáčkách. (Šroub je nastaven poslední).

Z levého šroubu (H) závisí celková nastavení maximálních otáček, výkonu motoru, teploty a toku benzínu.

Nastavení karburátoru sekačky trávníku s posledním šroubem se provádí následujícím způsobem:

 • Otevřete škrticí klapku plnou, s plným plynem. Otočte šroub ve směru hodinových ručiček, dokud se otáčky nepadají (v tomto případě orientovaném sluchem).
 • Otočte šroub co nejvíce proti směru hodinových ručiček do nerovného provozu motoru.
 • Pak se trochu vrátí, sotva sluchu stabilní, hladký provoz.
 • Pro další vizuální využití dovedností je vhodnější zvážit provoz zkušeného uživatele:

Zajímavé je, že z hlediska autora videa je nastavení (jeho správnost) určeno barvou svíčky, a to nejen obratem a stabilitou motoru.

Nastavení karburátoru na benzokosu a motocosu. pokyny pro nastavení s krokem za krokem

Proces přizpůsobení karburátoru sekačky na trávu nebo zastřihovač trávy není obtížný, ale jeho provedení by mělo nastat krok za krokem v souladu s doporučeními. Před zahájením práce musíte připravit akce, konkrétně:

 • Udělejte mytí motoru. nejlépe, ale ne nutně
 • Zkontrolujte svíčku a v případě potřeby jej vyčistěte, změřte mezeru a vyměňte. Nezapomeňte, že svíčky mají vlastní zdroj a jsou spotřební. Někdy může nestabilní práce motoru souviset s vadnou prací svíčky

Po provedení všech přípravných položek, přejděte k přímému procesu nastavení karburátoru. Chcete-li začít, motor je spuštěn, a dá ho pracovat 5-10 minut, v závislosti na okolní teplotě. Když motor začíná na XX, cívka nebo nože na trimru by se neměly otáčet. Pokud se pohybují, znamená to, že je nutné snížit rychlost volnoběhu. Níže uvedená fotografie ukazuje příklad uspořádání nastavovacích šroubů, které jsou konfigurovány.

Pomocí drážkového nebo křížového šroubováku přejděte k přímému procesu konfigurační práce. Chcete-li začít, odhalujeme počet šroubů ke konfiguraci, protože mohou být 2 nebo 3, které závisí na výrobci nástroje. Typicky jsou čínské trimery pro trávu vybaveny dvěma šrouby. Uvažujme o procesu nastavení karburátoru, který má tři seřizovací šrouby:

 • Regulátor s označením L. od něj musíte spustit manipulaci s konfigurací. Otáčejte šroub je nutný, když je motor běží. Tento šroub je zodpovědný za obohacení směsi na nízkých otáčkách, takže je třeba jej otočit tak, aby bylo dosaženo maximální hodnoty. Obvykle se tento šroub otáčí, dokud se nezastaví, a pak oslabuje na ¼ otočení. Při hledání poruch musíte znovu utáhnout šroub, dokud se nezastaví, a oslabuje ji na 1/8
 • Šroub s označením T nebo LA. s ním je konfigurován pro konfiguraci nečinnosti. Rotace šroubu na pravou stranu (kroucení) podporuje zvýšení volnoběhu a vlevo. Když se zvyšuje zvýšení XX, to znamená, že do hořlavé směsi se přidá více vzduchu. Směs je ochuzena a ztrácí se síla nebo trakce. Snížené otáčky na XX mluví o přebytku vzduchu ve směsi, takže je nutné najít zlatý střed. Nastavení musí být provedeno tak, aby motor sekačky trávníku neustále pracoval na XX, a zároveň cívku s rybářskou linkou nebo ocelovým řezacím kotoučem. Rotace řezných prvků přispívá k rychlému opotřebení spojky
READ  Ochranné pouzdro pro zastřihovač pro trávu s vlastními rukama

Často je obtížné konfigurovat maximální revoluce. K tomu se nestalo, provedou se následující akce:

 • Lisovací plyn musíte otáčet šroub, dokud se rychlost sníží (ve směru ve směru hodinových ručiček nebo vpravo)
 • Po snížení revolucí je třeba otáčet šroub (proti směru hodinových ručiček nebo vlevo) pro detekci nestabilního provozu motoru
 • Jakmile je tato nestabilní práce detekována, měli byste otočit šroub ve směru hodinových ručiček, dokud se nedostane v hladkém provozu motoru
 • To je dokončeno na tomto procesu úpravy

To je zajímavé!Pro přesnější přizpůsobení karburátoru se motocos doporučují použít tachometr. Jak nastavit provoz karburátoru s tachometrem, popsaným podrobně na příkladu řetězové pily. Pokud se konfigurační práce provádí správně, nástroj bude pracovat stabilně, v nečinnosti nebude otočit řezný prvek a spotřeba paliva bude takový jako na novém vyžínače. Nastavení karburátoru se dvěma šrouby je mnohem snazší, ale přesnost nastavení je významně nižší. Obvykle 2 šrouby jsou vybaveny čínskými benzoinstrumentmi, stejně jako agregáty domácností.

Shrnutí, je třeba poznamenat, že nemůžete pochopit principu provozu membránového karburátoru benzocosu a trimrů. Je důležité nakonfigurovat šroubovák a tachometr. Nicméně, ne jen upravit, ale také pochopit, co děláte, znát návrh a princip operace.

Výstup

Snadno se nastavuje karburátor na řetězové pily samostatně a bez příslušných zkušeností. Dost pro to následovat algoritmus výše.

Je důležité instalovat prach na nějakou dobu odpracovanou v pracovních podmínkách. Pokud existují odchylky, opravte je podle stejných pokynů. Po odstraňování problémů lze postup instalace považovat za dokončeno.

Pokud používáte nástroj TM Foresta, zaměstnanci servisního střediska společnosti budou dodržovat volný a profesionální upravit karburátor vaší řetězové pily bez rizika poškození nástroje.

Země Stavba a opravy NEPOUŽÍVEJTE bez použití řetězových pil, stejně jako zahradní péče. Vzhledem k poruše nástroje mohou všechny práce vstát, takže je důležité být schopni rozebrat sami, najít problémy a odstranit je. S dostatečným zkušenostem a obratností můžete dokonce upravit řetězové pily karburátoru. Postup je složitý, nebo spíše. Šperky. Jak provádět korekční postupy, nabízíme dnes rozvodu.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS