Nástroj pro skládací střechy Udělejte to sami

Instalace samosvorné výuky sklopné střechy

Navzdory vzniku velkého počtu různých moderních materiálů pro zastřešení, mnoho majitelů domů dávají přednost možnosti, které byly dlouhodobě používány a podařilo se mu zakoupit stabilní pověst.

Skládací střecha se provádí z válcované, pozinkované oceli, neželezných kovů, stejně jako ocel s polymerním povlakem. A nazývá se tak, protože sloučeniny listů se provádějí sklopným způsobem, když jsou upevněny navzájem bez hřebíků, šroubů a jiných zařízení. V důsledku toho se vymaná dokonale hermetická střešní krytina.

Pro přepravu listů (obrazy) používají nákladní dopravu. Při vykládce, listy nese přísně ve svislé poloze a jeden po druhém. Chcete-li je zvednout na střeše, použijte schodiště, tyče nebo desky, které jsou instalovány mezi zemí a střechou.

Podmínky, které používají pokrývače.

Za prvé, měli byste se seznámit s hlavními podmínkami, které se v tomto článku setkávají a v jiných pokynech pro montáž kovových střešních povlaků:

 • Falk je forma sloučeniny ze dvou plechů kovu, ve kterém okraj jedné z listů se otočí kolem okraje jiného. Takové spojení je velmi podobné švům, které se používají pro šití oblečení.
 • Malování. Takový původní název byl získán kovovými plechy, které byly již připraveny na tvorbu nepravdivých. Příprava obrazů se provádí na speciálních strojích, plechy se zvednou hranami v pravém úhlu.

Typy záhybů

V procesu instalace mohou být vytvořeny složky různých typů. Přidělte následující typy záhybů:

Skládací instrukce střešní krytiny. Skládací střecha. technologie skládací Pokyny pro instalaci střechy. Skládací střecha. technologie Montáž skládací střechy: technologie, pokyny pro zařízení

 • Stojící. Po tvorbě záhybu zůstává v pravém úhlu k povlaku.
 • Ležící. Takové nepravdivé po upnutí, naklonění, lisování k povlaku.

Rada! Stojící záhyby jsou mnohem spolehlivější než pokládání, nicméně jejich aplikace není vždy. Takže při tvorbě horizontálních řad na střeše bude nutné provést ležák, jinak, voda nebude schopna táhnout ze střechy normálně a pudiny budou vytvořeny na povlaku.

V závislosti na počtu ohybů prováděných v tvorbě skládacího, jednotlivých a dvojitých spojení se rozlišují. Ten jsou jistě spolehlivější, ale také je těžší.

Vlastnosti konstrukce střechy z mědi a zinku-titanu

Konkrétní materiály se někdy používají pro výrobu skládací střechy. Tyto materiály zahrnují zinek-titan. Taková střecha má atraktivní výhled a dlouhou životnost. Hlavní mínus střecha z zinku-titanu je vysoká citlivost na mechanické poškození.

Proto je třeba pečlivě provádět instalace falešné střechy z zinku-titanu. By neměly povolit poškrábání a fouká listy. Stagnovat štítky, které potřebujete použít značku.

Chcete-li pracovat s těmito materiály, musíte mít speciální nástroje: tvarované a přímé nůžky, ohýbání kleště a t.D.

Přezdívka střešní krytiny z zinku-titanu by měl být prováděn v teplé sezóně. Při teplotách menších než 5 stupňů Celsia je významně zvýšena křehkost materiálů.

Střecha mědi a zinku-titanových listů vypadá estetické. Může sloužit více než 100 let. Pod střechou měděných plechů musíte udělat pevnou bednu. V tomto případě je vyloučen vychýlení povlaku pod vlastní hmotností.

Montáž

Hlavní podmínky pro skládací střechu

 • Klimmer. prvek pro upevnění. Na střeše. Tento držák opakuje tvar skládacího polotovaru. Je nutný pohyblivý zakřivovač pro ochranu kovů před expanzí při změně parametrů teploty.
 • Falk je šev, vytvořený při zakotvení a upevnění dvou listů kovu. Takové švy, ve skutečnosti jsou žebrove žebra, aby zachovala tvar celého střešního koberce. Falk poskytuje husté spojení mezi formací. Tmel navíc neplatí.

Materiál

Sochy pro skládací střechy vyrobené z pozinkovaných ocelových a neželezných kovů. Zvažte i jiné materiály:

 • Ocel. Nejpoužívanější kov. Ocelová skládací střecha může být s pozinkovaným, bez pozinkovaného nebo polymerního povlaku. Výhody. Odolnost proti korozi, dostupný náklad o nákladech a životnosti do 60 let. Existují minusy. Ocelové skládky v průběhu let bez dodatečného pokrytí. Proto je zařízení skládací střechy z tohoto materiálu znamená použití barevného vícevrstvého nátěru. Při přepravě ocelových karet musíte ověřit, že speciální ochranný film není poškozen. Je důležité, aby obrazy nebyly poškrábat a poškozeny během přepravy.
 • Měď. Instalace měděné sklopné střechy. drahé potěšení z důvodu vysoké hodnoty samotného materiálu. Ale je to. nejkrásnější střecha, která bude krásná, aby svítila na slunci. Další výhodou takového povlaku je, že mech a jiné rostlinné formace neberou na něj. Ale existují zřejmé nedostatky. Měď je tzv měkký kov a vyžaduje přesný oběh. Postupem času je měděná střecha pokryta vrstvou oxidů. Patina bojuje a mění barvu na tmavě hnědé. Oceníte střechu skládání mědi pro flexibilitu. Je snadné udělat skutečné architektonické mistrovské díla. Měděná taková výhoda má měděnou střechu rozšířenou v chatových sídlech postavených na speciálních projektech.
 • Zinek. Zinkové listy pro skládací střechu navíc pokryté vrstvou pro ochranu. uhličitan zinečnatý. Takový povlak změní barvu a stává se stříbrnou šedou.Život střechy zinku je asi 50 let, což je relativně málo.
 • Hliník. V současné době byl nový trend vytvořen ve výstavbě chalupy. hliníková střecha. Je odolný vůči šokům, poškozením a korozi. Slouží během 100 let. Povlak má unikátní stříbrný lesk. Plasticita a lehkost. to jsou výhody, které oceňují průvodci při provádění složitých uzlů a prvků fasády. V zařízení střechy mědi materiálu není třeba používat speciální stroje nebo nástroje, není nutné strávit peníze a čas. Při porovnání a výběru materiálu pro střešní hliník je vysoce kvalitní a slouží delší než populární oceli, a není horší než drahá měď. Správně namontujte skládací střechu a sloužila dlouho, musíte znát všechny jemnosti práce. Pro spolehlivost můžete využít služby stavební a instalační organizace. Specialisté společnosti budou schopni kvalitativně položit střechu pro vás, pozorovat všechna pravidla a normy. Náklady na montáž skládací střechy na metr čtvereční, budou v rozumných limitech.
READ  Vrták pro řezání dlaždic

Sada nástrojů

Skládací střešní krytina pro soukromou budovu nebo chalupu se neliší v obtížích, takže se můžete vyrovnat s instalací na instalaci sami, ale pro to musíte skladovat minimální sadu nástrojů.

Svítidla jsou potřebná pro připojení listů přímo na vodorovném povrchu střechy a pro zařízení doplňkových uzlů v místech střechy spalin, větracími doly, bruslí a dalšími vyčnívajícími strukturami.

Požadovaná další sada nástrojů:

 • kiyanka;
 • kovové nůžky;
 • kladivo s rukojetí pro záhyby;
 • střešní trn, pro ohýbání kovu;
 • klíšťata;
 • rám;
 • kleště.

Start

Je důležité kvalitativně připravit základ. S novou konstrukcí by mělo být mříž pod skládací střechou spolehlivá.

Během rekonstrukce musí být použitá přeprava aktualizována (částečně měnit desky hřídele) nebo zcela vyměnit příčné dřevo a listy dřevotřískové desky. Počáteční akce:

 • Namontujte procházení z baru s průřezem 50-100 mm;
 • bezpečně konsolidovat tyče s rohem a samoobjevením;
 • Namontujte řádek z baru přes první;
 • Nahoře vložte dřevěnou desku odolnou proti vlhkosti
 • Secure Vaporizolation.

Základní akce

Po provedení koláče skládací střechy je možné omezit materiál. Předtím, než tyto listy musí být upraveny formulářem, který potřebujete.

 • Jasné listy z bezpečnostního filmu;
 • Řezané listy na šířku brusle;
 • Pokud je potřeba prolomit svislý okraj každého listu ne více než 25 mm;
 • proškrtnutí svislého žebrového otvoru pro upevnění na kolejnici;
 • Udělejte díry pomocí elektrických vrtáků;
 • Poslat střešní list pro montáž v uzlu římsa;
 • Upevněte hadřík z jednoho okraje na základnu střechy pomocí plochých střešních šroubů do hrábě větru;
 • konsolidovat druhý okraj plátna do držáku s plochým šroubem;
 • Smíchejte všechny listy střechy a zaklapali je do hradu;
 • Zámek držadla, oříznutí a zapadání na požadovanou formu;
 • Nainstalujte WindScaps;
 • Mount Kohn.

Je důležité dodržovat falset.Snímky můžete připojit pomocí kladivu a dřevěných tyčí. Elektromechanický stroj pro záhyb může urychlit proces.

READ  Jak vyrobit vyvrtávací nástroj z pilového kotouče

Odrůdy skládacích spojů

Schéma upevnění

Na výhody tohoto způsobu uspořádání plechových povlaků by mělo být připsáno:

 • Snadná pokládka materiálu, vyznačující se relativně mírnou hmotností;
 • relativně nízké náklady na ocelové ocelové polotovary;
 • Vysoká kvalita a spolehlivost spojovacích švů.

Všechny výše uvedené výhody umožňují aplikovat tuto techniku ​​pro tvorbu povlaků při opravě budov jakéhokoliv profilu, jakož i ve výrobě střech v nově ve stavebních domech. Tato metoda je obzvláště populární v nízkopodlažní (soukromé) konstrukci.

Poznámka podél cesty, že při instalaci základny pro skládací povlak se připravuje klasickým „střešním koláčem“, který zahrnuje prvky hydro, páry a tepelné izolace v jeho kompozici. Ve stejné době, střešní krytina samotný, řez a válcované ocelové proužky, má dekorativní polymerní povlak, který specifikuje jeho barevný gamut.

Schéma připojení listů

Ocelové polotovary jsou kladeny na střeše střechy předem určených podélných proužků, které nemohou být vždy pevné. Pro vysoce kvalitní dokování jednotlivých podlahových pásem se používá speciální druh sloučeniny. tzv. „Ležící“ záhyb, mající plochý tvar a nenápadný na pozadí povlaku.

Typy švů

Všimněte si, že podélné okraje polotovarů jsou spojeny metodou stálého záření (viz. Obrázek) tvořící komplexní konvexní formulář. Všimněte si také, že kromě standardní jedné sloučeniny mohou být použity zámky s komplexnějším dvojitým skládáním.

Odrůdy skládacích spojů

Schéma upevnění

Na výhody tohoto způsobu uspořádání plechových povlaků by mělo být připsáno:

 • Snadná pokládka materiálu, vyznačující se relativně mírnou hmotností;
 • relativně nízké náklady na ocelové ocelové polotovary;
 • Vysoká kvalita a spolehlivost spojovacích švů.

Všechny výše uvedené výhody umožňují aplikovat tuto techniku ​​pro tvorbu povlaků při opravě budov jakéhokoliv profilu, jakož i ve výrobě střech v nově ve stavebních domech. Tato metoda je obzvláště populární v nízkopodlažní (soukromé) konstrukci.

Poznámka podél cesty, že při instalaci základny pro skládací povlak se připravuje klasickým „střešním koláčem“, který zahrnuje prvky hydro, páry a tepelné izolace v jeho kompozici. Ve stejné době, střešní krytina samotný, řez a válcované ocelové proužky, má dekorativní polymerní povlak, který specifikuje jeho barevný gamut.

Schéma připojení listů

Ocelové polotovary jsou kladeny na střeše střechy předem určených podélných proužků, které nemohou být vždy pevné. Pro vysoce kvalitní dokování jednotlivých podlahových pásem se používá speciální druh sloučeniny. tzv. „Ležící“ záhyb, mající plochý tvar a nenápadný na pozadí povlaku.

Typy švů

Všimněte si, že podélné okraje polotovarů jsou spojeny metodou stálého záření (viz. Obrázek) tvořící komplexní konvexní formulář. Všimněte si také, že kromě standardní jedné sloučeniny mohou být použity zámky s komplexnějším dvojitým skládáním.

Sestřih s vlastními rukama

Pro standardní připojovací panely musíte zakoupit stroj psacího stroje. Nepracujte jej nahradit manipulačními prostředky, technologie se může odtrhnout, kvalita celé střechy bude trpět. Pokud neexistuje možnost, nebo touha získat psací stroj, se s okrajím používá samosvorná skládací střecha, na kterých je již tvořen speciální hrad. Tento typ listů zjednodušuje instalaci, urychluje se několikrát pracovat. Zámek se skládá z uzamykacího zubu, který je pokryt háčkem, když je jeden kovový pás superponován na jiném. Zůstává pouze zavádět systém, který je doslova několik sekund.

Nástroje pro práci

Pro instalaci skládací střechy budou potřebné následující nástroje:

Montáž se kovovým nebo dřevěným bednou, pevným nebo zvyšováním ne více než 40 cm. Nutně zajišťuje hydroizolační vrstvu. Standardní rozměrové rozměry pro montáž skládací střechy:

Technologie self-uklouznutí činí sklopnou střechu obecně dražší, ale snadnou instalaci a zaručenou kvalitu sloučenin vedou k reálným úsporám střešních zařízení.

Aktuální: Měděná střecha

Materiál povlaku ne vždy vybírá nerezová ocel. Široká životnost a síla je měděná sklopná střecha díky vlastnostem tohoto kovu. Poprvé je zvýrazněn charakteristickým leskem, pak pokryté patinou a získává vzácný odstín. Měď není zničena stovkami let, taková střecha se složenou sloučeninou se bude skutečně trvanlivý.

READ  Jaký olej naplnit do benzínového generátoru Huter

Funkce upevnění: Klammy

Bez ohledu na kovový výrobní kov, FALK je rozdělena do následujících typů:

S pomocí Curvatátorů provádí instalační panely obou typů: samosvorné a používající nástroj. Klimmer ve složeném spojení vám umožní připojit kovové panely k bedně absolutně bez povšimnutí. Stává se to 2 typy: pohyblivé a nehybné. První se používá pro listy delší než 8 m, a druhý pro krátké listy (až 8 m). Přímo upevnění proveďte samořezný šroub s lisovací pračkou. Nejspolehlivější je stojící dvojnásobek. Je vyroben dvojitým okrajem ohybu, díky které se liší navenek: Ukazuje se charakteristický konvexní podélné spojení.

Funkce Montage

První a následující panely jsou umístěny v dolní části další instalace. Práce se provádějí zdola nahoru, vzdálenost mezi podélnými spoji je 40 cm. Neexistuje základní pravidlo, ze kterého bytu instalace: zleva doprava nebo vpravo doleva. Hlavní věc je dodržovat umístění dolního hradu. Pro kovové bedny vezměte šroub 4,8×20 mm pro dřevěné 4,8×35 mm. Pokud je sušení pevný, je montáž proveden ve vzdálenosti nejméně 40 cm; Pokud je sušení řídké, upevnění se provádí v každém řádku. V místech přilehlých listů k trubkám a stěnám používejte profil stěny.

Střešní stroje SFP-700

Moskva Saint Petersburg Astrakhan Belgorod Blagoveshchensk Bryansk a region Velikiy Novgorod Vladimir a region Vladivostok Volgograd Vornezh a region Cherepovets Voronezh Jekatěrinbursko a region Nižný Tagil

Ivanovo Izhevsk Irkutsk Kazaň (Tatarstán) Kaluga a region Kemerovo Krasnodar a region Krasnoyarsk Naberezhnye Chelny Novosibirsk Novorossiysk Kursk Lipetsk Nižný Novgorod Dzerzhinsk

Novokuznetsk Omsk Eagle Orenburg Penza Perm Petrozavodsk Pskov Rostov-on-don Stavropol Samara a region TGLIATTI SARANSK SARATOV Smolensk

Surgut Syktyvkar Tambov Tver Tula Tyumen Ufa a republika Cheboksary Chuda Yaroslavl a region Rep. Kazachstán

Mobilní střešní krytina SFP-700 produkuje panely pro skládanou střechu s dvojitým stálým záhybem. Stroj pracuje se všemi typy střešních krytin (ocel, v t.C. s polymerním povlakem, mědi. v T.C. Patinovaný, hliník, oxid hlinitý, zinek-titan) v rolích a plechu. Šest pracovních center a optimalizovaná konfigurace profilovacích válečků poskytuje vysokou kvalitu výsledných střešních panelů. Při práci na staveništi se střešní stroj SFP-700 podává současně dvě brigády pokrývačů.

Střešní stroj SFP 700 je nutný pro výrobu skládací střechy. Výrobní proces je založen na použití moderní válcované technologie. Vyhýbání se zbytečným horizontálním připojením, můžete vytvořit střešní snímky po celé délce brusle. Samozřejmě, střešní krytina je podstatně menší než plechy. Vzestup střešní rachot je extrémně pohodlný. Výrobní sazba, pokud ve srovnání s ruční metodou, několikrát vyšší.

Pár velkých objednávek a automatických zařízení se okamžitě vyplatí.

Uvědomte si pozornost výhodám, že střešní krytina SFP 700 dává:

Nepotřebujete ručně více přestavčích válců. Šířka zpracovatelského materiálu je hladce nastavitelná otočením rukojeti. Stroj je velmi snadno nastaven pod šířkou válce.

Dobré válcování malby. Žádné vlny poskytují sedm párů tekutých válců.

Aby se válcování horního záhybu používaly unikátní kompozitní válce. Каждый из роликов разделён на две независимые части, и они закреплены на одной оси. Данная схема позволяет избегать царапин на поверхности, которая подвергается обработке. Это имеет важность, если Вы работаете с действительно дорогими материалами или с картинами с покрытием.

Кровельный станок мобипроф сфп 700 просто необходим, если вы занимаетесь изготовлением кровли. Возможности этого станка действительно впечатляют!

Ознакомьтесь со значениями в техническом паспорте и если они соответствуют тем требованиям, которые вы предъявляете к своему производству, то сделайте верный шаг и приобретите станок!

| Denial of responsibility | Contacts |RSS