Než řezání desky umělého kamene

Jak snížit desku umělého kamene

Absence pravidelné péče o kuchyňskou desku může vést k akumulaci na jeho povrchu přetrvávajícího znečištění a tvorbou solárních skvrn. Aby bylo možné rychle vyčistit desku, jedno řešení s mýdlem nebude dostačující. Volba detergentu bude záviset nejen na povaze znečištění, ale také na vlastnostech samotného povrchu.

Existují tři typy umělých pokrytí kamene:

Na lesklém pokrytí je mechanické poškození výraznější a znečištění a skvrny. na matném. Hraje se důležitou roli a barvu stolu.

Povrch z tmavého materiálu je lepší být purifikován speciálními prostředky pro kompozitní materiály a desky světelných odstínů mohou být ošetřeny detergenty s mm chlorem, který má bělení a dezinfekční účinek.

Umělý kámen FACT a bahno může být použit jak s pomocí značkových prostředků speciálně navržených pro tyto účely a používat osvědčené lidové prostředky. Tyto zahrnují:

 • hořčičný prášek (absorbuje a neutralizuje tuk);
 • citronová šťáva (rozpouští skvrny z čaje a kávy);
 • gelová zubní pasta (jemně čistí a bělí povrch);
 • sycené nápoje obsahující ortofosforečnou kyselinu;
 • slabé řešení octa;
 • prášek do pečiva.

Jak jsem udělal „kamenná“ pult

Náhodně klopýtal na internetu na pokynech pro nezávislou výrobu stolních desek z „lisovaného“ mramoru „na koleno“. Doma. Přečtěte si, pronikl. Díval jsem se přes dvouhodinový film, ve kterém se zdálo, že všechny nuance.

Ui jak jsem byl potěšen! Udělejte „kamenné“ stoly pro plánovanou kuchyň, utratí o tom přibližně 5krát méně těsta než objednat. co by mohlo být příjemnější? Podle výpočtů se jejich náklady blíží kádopu, kvalitní kvalitě. Takže „kámen“ stejný v chladiči! Neexistuje nic horšího než tlačítko, hoven nějaký nápad.

Začněte se, rozhodl jsem se udělat jídelní stůl. Rodina je velká, takže velikost je 1×1,5 metru, a pak bych chtěl více a rozměry obývacího pokoje neumožňují. V případě neúspěchu jsem soudil, může být použit v altánu.

řezání, desky, umělého, kamene

Developer metody slíbil, že posílá ingredience. Googling, ujistil se, že ceny nabízejí božské. Proč ne? Vole se snaží vydělat, jako obecně a vše.

Zvaženo: 9 kg polyesterové pryskyřice, tužidla, jeden a půl litrů Gelcoat (používá se jako povrchová vrstva), 9 kg kamenných drobků různých barev, separační kompozice. Skutečný kámen: mramor, žula a had, a ne vícebarevný plast, který většina výrobců nabízejí. Wow, cool!

První chybu jsem udělal ještě před začátkem procesu, protože nevědomost a pewism dodavatele.

Dvou navrhovaných kamenných frakcí, mělké a velké, jsem si vybral jemné, 0,5-1 mm. Ale dodavatel náhle objasnil, že neexistuje žádný malý bílý mramor, tam je 1-3mm. A souhlasil jsem s velkým. Opuštění velikosti žuly a serpentinu stejně jako oni byli a nejsou koupili speciální plnivo pro pryskyřici (mikrocalcitis. Teď vím, co je potřeba). To znamená, že výsledek ovlivnil vzhled pultů a spotřeby pryskyřice. Vzhledem k tomu, mezi velkými granulí pryskyřice, je samozřejmě umístěn více než mezi malými.

Výroba tabletopů v našem high-tech času je dodána do proudu, technologie je vypracována, rozsáhlé náklady na zařízení nevyžadují, ale samozřejmě musí být něco. Zejména kompresor, stříkací pistole a broušení pro dokončování. Je to trochu, pokud uděláte tabulku na objednávku. Při výrobě „pro sebe, milovaného člověka,“ náklady na vybavení budou dražší, než kdybyste prostě jít a objednávku připravené v každé společnosti. A tak je vše jednoduché. Ve zkratce. Základem (matrice) je odebrána například fiberboard, 2-3 vrstvy plastové strouhané naskládané v pryskyřice, se suší, je uzavřena vrstvou Gelkuty (také postřikem), poté po skončení konce Polymerační proces je leštěný. Vua-la. Tabletop je připraven. Při výrobě vestavěného dřezu je samozřejmě komplikovaná výroba „matrice“, ale proces zůstává nezměněn.

READ  nástavec pro řezání desek řetězovou pilou

Podle navrhované „garáže“ technologie „koláč“ nalije „naopak“ naopak „. První je dokončovací vrstva. Gelcoat. Štětec aplikovaný po částečné polymeraci, pryskyřice se na něj smíchá, spící kamennou drvívkou, které se drží na povrchu. Přebytečný koktejl. Všechno je suché, proces se znovu opakuje, po kterém je vložen připravený list dřeva-čipu. Na videu byl také dřez, a to vše snadno hrál z bednění a bylo téměř připraveno k provozu. Pouze otvor v mytí vrtáku.

Měl jsem velký list laminované dřevní dřevovloku, byl jsem určen pro tuto vysokou misi.

Nainstaloval jsem vodorovně, otřel jsem duplikát, rozbil obrysy budoucího stolu

Zamouklo se bilaterálními skotskými stranami z konvenčního plastového rohu (on sám vynalezl ve videu o tom nebo ve slově).

Silikon vyhlazený vnitřní roh mezi laminovaným dřevním čipem a rohem. Čekal, dokud silikonová nesnáší.

Poté musíte použít modrý vosk. Separátor na bázi vosku. Bez ní bude Gelkout držet pevně laminátovou dřevní dřevorubku a pak bude možné odstranit horní stůl.

A pak jsem udělal druhý jebalko. Který, samozřejmě pak opravil, ale všechny s velkými náklady práce. Na videu používá nějaký alkohol, je jednoduše aplikován a rozmazaný. A oddělovač na bázi vosku, ukazuje se, že je nutné distribuovat, jak distribuovat. Chtěl bych vědět předem jaký druh štěstí by bylo lepší hledat alkohol. Stručně řečeno, jsem šťastně rozmazal povrch s tímto voskem, a s některými třesoucími se, míchal gelkout s tužidla, jsem ho rozmazal štětcem pro všechny tuto hanbou.

Byl to třetí společný. Ačkoli video bylo doporučeno aplikovat Gelkout na 1 kg na 1 m náměstí., Ve skutečnosti to bylo nutné udělat ve dvou fázích. Protože rovnoměrně vložte tlustou vrstvu tohoto gelkurového kartáče. Více úkolu. Podle soudržnosti s největší pravděpodobností připomíná tlustý a absolutně ne tekutý polibek. Při aplikaci kartáčem, kapela zůstane tam, kde je to silnější. Oni sami se nerozšířují, a když se snaží rozmazat, jednoduše se shromáždí v jiných kapelách. Kvůli tomuto povrchu hotového výrobku je nyní mírně patrný, ale sekce jsou stále považovány za s redukovaným ostrým obrazem.

Gelcoat wallow, jako horské troll ponožky sto barely barvy chemické. Odpařování se zdá být jedovatý, ale pak jsem ani neublížil hlavu. Zvyšování brány jsem opustil malou štěrbinu pro větrání pod nimi a šel spát. To by byl čtvrtý převýšení, který nepovedl ne nejpříjemnější důsledky. Podle pokynů by měly být dále prováděny další manipulace z outfitu: 12 hodin. Optimální čas pro částečnou polymeraci GELKUTY.

Pocházení v dopoledních hodinách, objevil jsem se hrůzou, že sousedova kočka jako malá trhlina byla nějaká, a samozřejmě, aniž by to v rozpacích neuvěřitelných chemických kamenů vypadalo jako čerstvě namontovaný Gelco. Mává jeho tlapky ve všech směrech.

Takové stopy byly asi dva tucty, na některých místech, Gelkut je ukázán k zemi, v blízkosti. Obrovské chyby.

Pravidla řezání

Před řezáním vyberte metodu, stejně jako příslušenství a nástroje.

 • skotská;
 • malířská páska;
 • tužka, pravítko;
 • smirkový papír.
 • pilka na kov;
 • mlýn;
 • kruhová pila;
 • pneumatika;
 • Lobzik;
 • Stroj pro řezání.
 • Na koncové části dřevotřískové desky. Musíte určit předem jaký typ řezání bude vytvořen. rovný nebo kudrnatý. Technika řezání je je jiná.
 • Připojte body na sušičku pro zastřihovač a držel na horní straně lepkavé pásky. Kopání dřevotřískové desky s laminovaným povlakem s výhodou za použití lepicí pásky. Snižuje trhliny s řetězcem, protože dřevěná deska je vystavena silnému tlaku se zvyšující se teplotou.

Dekorativní metoda Dokončovací způsob použití pro maskování nekvalitních konců. dýhy. Takže nejen vzhled se zlepší, ale také zvýšit životnost výrobku.

READ  Perforator kalibr EP 800 26 Přehled

Pouze po umístění všech potřebných nástrojů na stole můžete začít řezat.

Akrylová stolní z tekutého kamene

Kapalný akrylový kámen je extrémně jednoduchý, levný a šetrný k životnímu prostředí, který vám umožní vytvořit originální kuchyňské pultům ve svém vlastním. Domácí může snadno zakoupit hotový kapalný materiál nebo udělat si vlastní ruce.

Provádění desek z takového kamene lze provádět přímým a opačným způsobem. Při použití přímé způsobu bude nutné provést sochory z dřevotřískové desky nebo listů vlákny, po kterém je „kapalný kámen“ aplikován na sochor od pistole. Tloušťka vrstvy materiálu je asi 2 centimetrů. Zůstane jen čekat na tuhnutí a nesoucí broušení pomocí odpovídajícího broušení a ručně finné.

Použití inverzního způsobu výroby je obtížnější, ale spotřeba materiálu je významně snížena. V tomto případě bude nutné provést šrouby z brzdy, což je 5-6 milimetrů více než velikosti budoucího stolu. Takové polotovary by měly být nalepeny epoxidovým lepidlem, poté, co řezaných otvorů pro varný panel a dřez, přilepit prázdné z překližky podél obrysu a zpracovat je broušením.

Dokončený obrobek je instalován v kuchyni, instalace je namontováno, po kterém existující mezery jsou v rozpacích plastelíny. Bude ponecháno pouze na sprej kapalného kamene, který se provádí v plném souladu s pokyny. Připravená kompozice rychle poškozuje, takže musíte jednat úhledně a rychle. Doporučuje se lkládat skleněné vlákno na vrcholu dokončeného obrobku, po kterém sprej. To zajistí nezbytnou strukturální sílu.

Následně se povrch usmívá, hrany se frézují a v případě potřeby je nahoře vyrovnána. Všechna taková práce nepředstavují potíže, takže si to sami podobným tématem interiéru nebude fungovat.

Z plechu

Zdálo by se, že z plastu nebo, jak tomu nazývají, umělý kámen, nic není problém. Tak je to tak. Z listu jsou detaily požadovaného tvaru a velikosti řezány; jsou přilepeny dohromady. Švy jsou leštěné, odebrání současně a možné rozdíly ve výšce.

Mnoho leštění. Ale je to pro nějaký umělý kámen

Shromážděný design je buď lepen na pevné bázi (s tloušťkou kamene do 10 mm), nebo vytvořit rám ze dřeva nebo překližky. Zdá se, že je vše snadné. Kromě toho:

 • Materiálový list váží hodně, otočte ho. pak potěšení.
 • Řezy musí být také dokonalé, montážní díly. To vyžaduje profesionální vybavení a dovednost.
 • Klouby jsou vzorkovány a stanoveny svorkami. Dali přibližně každých 20-30 cm. Dokonce i pro postupnou neuspěchanou práci, počet svorek. asi deset.
 • Pro brusné spoje potřebujete dobré brusky. Můžete dělat a broušení disků na úhlové brusky. Ale nástroj zároveň by měl být s možností nastavení otáček.

Sádra dlaždice pod kamenem: texturou a strukturální variace

Sádrokartonová dlažba pod kamenem. elegantní a stylový povlak, nezaměstnaný, když je instalován a dokonale vhodný pro dekorativní výhledem na pokoje. Dlažba se provádí na základě složek sádry a je vysoce kvalitní imitací přírodních analogů.

Příklad dekorativního povlaku ze sádry pod kamenem

Hlavní vlastnosti a důstojnost

Dekorativní dlaždice má jedinečné vlastnosti a vlastnosti:

 • Lehký. Je to jednodušší pro cementové dlaždice, není nutné posílit základnu výztuže, prvky jsou namontovány i na sádrokartonu.
 • Tenká vrstev. šetří vzácné centimetry typických malých bytových apartmánů, plus nepřítomnost potřeby přizpůsobit jednotlivé prvky.
 • Snadná instalace a používání. Můžete ležet samostatně bez praktických zkušeností a speciálních dovedností.
 • Environmentální čistota. Sádrový přírodní minerál.
 • Bezpečnost pro zdraví a životní prostředí.
 • Neexistuje vůně.
 • Estetická atraktivita.
 • Široká dekorativní linie. vyrobená pod nějakým kamenem, cihla, různorodá textura, kreslení a barevné řešení.
 • Možnost samostatné výroby.
 • Nízké náklady. dostupnost a praktičnost.
 • Lehký odpor. složení složek sádrových pojiv zahrnuje modifikované přísady s pigmenty.
 • Gigroscopicity. umožňuje nastavit vlhkost v místnosti.
 • Vysoká vlastnosti hluku a tepelné izolace.
 • Požární odolnost. používá se pro dokončovací krby a kamna.
 • Poskytuje příznivý, pohodlný mikroklima vnitřní.
 • Interiéry s omítkovými dlaždicemi jsou vždy relevantní, luxusní a krásné.
 • Velký rozsah. domácí interiéry, kavárny, kanceláře, obchody.
 • Dekorativní dlaždice, díky svým zvláštnostem a kvalitám umožňuje návrhářům vytvářet exkluzivní sbírky pod kůží, kov, prvky s kamínky.
 • Povlak je snadné řezat.
READ  Jak doma řezat sádrokartonové desky

Nevýhody sádrových produktů a způsobů, jak vyřešit problém:

 • Absorpce vody. pod vlivem vlhkého materiálu deformovaného. Pro vyrovnání rizika je dekorativní povrch pokrytý specializovaným vodním odpuzujícím prostředkem. Příjem přijatelný, když dekorace interiéru.
 • Křehkost, měkkost a plasticita. pracovat s dlaždice jemně, opatrně a pečlivě.
 • Nízký odpor mrazu. aplikace je omezena na suché a vnitřní pokoje.
 • Složitost v péči. reliéfní povrch přispívá k akumulaci prachu, ochrana je pokryta lakem.

Stav

Sádrové produkty se snadno rozpadají a obrábějí. Ořízněte dlaždici s hacksaw pomocí stohu nebo čtverce, nezbytné otvory vyvrtány vrtačku.

To také musí snížit sádrokartonový povrch a ve spárách stěn a pohlaví, v montážních místech zásuvek a spínačů. Kurvilinární struktury (například klenutý otvor) vyžadují kudrnaté ořezávání. Je-li to nutné, okraj je natřen.

Snížení nákladů a množství řezaného dlaždice, před pokládkou:

Rybářský šev

Dekorativní umělý kámen je vyroben se západkou a bez. V závislosti na vybraném modelu se stanoví instalace technika. Pokládání s kloubami švů začíná z horního okraje základny a svislé spoje nejsou umístěny na sebe, ale s posunutím. Bezešvé vzor začíná od spodního okraje.

Pro utěsnění sádrového povlaku švů jsou naplněny cementovou malbou nebo lepicí roztokem. Roztažení se provádí za den po instalaci se speciálním kuřecím nebo konstrukční stříkačkou.

Jsou naplněny hmotností až na polovinu. Dutina mezi dlaždicí je zcela naplněna roztokem pro hloubku zdiva. Jakmile směs cementu vytváří, řemeslník vyčistil svůj přebytek.

Pak jsou švy seskupeny s pevným kartáčem nebo brusným papírem.

Barva motoru je vybrána pod odstínem povlaku nebo kontrastu, v závislosti na konstrukční koncepci interiéru.

Zdivo

Instalace omítkových dlaždic se provádí na připravené i suché základně:

Pro spolehlivou spojku používejte akrylový primer.

Adhezivní kompozice se připravuje dodržováním pokynů výrobce. Před použitím se doporučuje zkontrolovat vhodnost. Roztok je rychle uchopen, takže ho připravují v malých porcích. Typy lepidla pro umělý kámen:

 • Silikonový tmel. poskytuje vysokou pevnost adheze;
 • Cementové lepidlo. vhodné pro všechny typy obkladů;
 • Sádra sádra. nejvýhodnější pro sádrové produkty, má bílou;
 • PVA lepidlo;
 • tmel.
 • Instalační práce se provádí při teplotě plus (od 10 stupňů);
 • Lepidlo se aplikuje na povrch s tenkou vrstvou (5 mm) na graf pro 3-5 dlaždice;
 • Zadní strana produktu chybí adhezivní složení;
 • Stisknutím prvku na základnu nastavte svou polohu;
 • Takže švy se ukázaly být hladké, aplikovat vzpěry;
 • První řádek je naskládán s úrovní pomoci.

Jak udělat sádrovou dlaždici

Make sádrové produkty doma možná. Proces nevyžaduje speciální vybavení a zařízení. Pro vaření budete potřebovat:

Náklady na domácí sádrové dlaždice se výrazně sníží, pokud změkčovadla vyměňují kyselinu citron.

řezání, desky, umělého, kamene

Šest kompozice s vrtacím nebo konstrukčním mixérem. Připravte směs pastovité konzistence a nalije se do silikonových nebo polyuretanových forem. Sádra rychle zamrzne, takže směs činí část na jedné výplně v počtu forem.

Silikonové formy jsou získány ve specializovaných obchodech nebo se dělají.

řezání, desky, umělého, kamene

Řešení je ponecháno nalepit uvnitř bez vzduchu provozu při teplotě místnosti.

Doba házení ve formě až 30 minut, pak je dlaždice odstraněna z něj a odejde až do konečného sušení na 10 hodin. Po kterých jsou prvky připraveny k použití.

Zajistěte požadovanou barvu produktu dvěma způsoby:

| Denial of responsibility | Contacts |RSS