Nože pro rotační sekačku to dělají sami

Domácí sekačka pro motoblock. jak to udělat sami

Chcete-li usnadnit fyzickou práci osoby na domovském pozemku, více než sto různých canopisů je nabízeno motoblocku. Ale není to každý, kdo si mohou koupit takové vybavení, může dovolit, protože jeho hodnota není levnější. Článek popisuje samostatnou sekačku pro motoblock, výhody a nevýhody populárních návrhů.

Při montáži takové sekačky, co je nejdůležitější dostat bezpečný a vysoce kvalitní model. Pro výrobu sekačky pro motorový blok s vlastními rukama se obvykle používají zjevné uzly ze zemědělských strojů. Konec konců, hlavním cílem, který je sledován tvůrci domácí sekačky. šetří peníze a dosahování maximálního výsledku. Některé modely, které přicházejí s obyčejnými zahradníky, často překvapují profesionály s jejich nápady a jednoduchostí designem.

Účel rotační sekačky

Pokud se zemědělec zajímá, jak může být sekačka vyrobena traktorem s vlastními rukama, musíte se nejprve seznámit s jeho jmenováním a principem práce. Takové zařízení je určeno pro sekání zbytečné vegetace na loukách, polích a dalších územích, což vám umožní udržovat je v optimálním stavu. Rotační sekačky jsou funkčním zařízením, které lze použít pro zkosení plevelů, jakož i pro odstranění pouzder a dalších rostlin podél vozovky.

Vzhledem k tomu, že účinnost takových agregátů je mnohem vyšší než trimmery a jiná zařízení, jsou univerzálně používány ve venkovských a nástrojích. Nepostradatelné rotační sekačky při provádění práce na obrobku sena pro hospodářská zvířata, což je činí extrémně vyhledávaným zařízením.

Sekačky pomáhají udělat rychlé ovce trávy

Odrůdy

Při plánování tohoto zařízení s vlastním rukama je nutné si uvědomit, že traktor a traktor mohou být dva hlavní typy. První skupina zařízení zahrnuje produkty typu segmentu, což zajišťuje použití kovových desek a nožů. Hlavním rysem této kategorie výrobků se jeví jako cenově dostupné náklady, což je mezi spotřebiteli velmi populární.

nože, rotační, sekačku, sami

Nicméně, segmentové produkty se vyznačují nízkou účinností při zpracování působivých houšti trávy, plevelů, keřů, stejně jako některé zemědělské plodiny. V tomto ohledu jsou otočná zařízení, vyznačující se zvýšeným výkonem, jsou podstatně často používány. Zařízení druhé typu mají univerzální přiřazení, mohou být použity pro práci s různými rostlinnými druhy, chatovými přípravky pro hospodářská zvířata.

READ  Je možné sekat zastřihovač v dešti

Upevnění traktoru

Zjistit, jak udělat rotační sekačku pro traktor s vlastními rukama, bude nutné rozhodnout o typu jeho montáže na techniku ​​traktoru. Funkčnost zařízení závisí na tom, stejně jako výkonnost.

 • Semi-namontované agregáty. Poskytněte přítomnost pneumátů, což umožňuje rovnoměrně distribuovat zatížení. Muffd nahoru jako zadní příslušenství pomocí držáku a hydraulických mechanismů se používají pro zvedání / sestup;
 • Přílohy. Zařízení je připojeno podle standardního schématu, umístěného na přední straně traktoru, je vhodný pro provoz ve složité krajině;
 • Tažné zařízení. Namontován na hydraulický systém traktoru, vybaveného rotorem v množství alespoň 3 ks, které jsou instalovány v zadní části zařízení.

Při studiu výkresů je zvládnutí zvládne seznámit se se způsoby, jak nainstalovat sekačku a v případě potřeby provádět změny návrhu vybraného modelu zařízení. Je třeba poznamenat, že tažené modely jsou kázány v nejjednodušších.

Blok: 2/5 | Počet znaků: 2856

Princip operace

Rotační sekačka pro minitraktor je optimální řešení pro péči o velké území, která potvrzuje roky praxe a porovnání s jinými podobnými návrhy. Je velmi snadné fungovat, nevyžaduje zvláštní úsilí o péči a údržbu, což je způsobeno poměrně jednoduchým designem agregátu.

Hlavním principem provozu sekačky rotoru je design, který je založen na disku s nožem, rotujícím a řezacím bylinným povrchem. Jak vidíme, design je extrémně jednoduchý, což značně usnadňuje opravu náhradních dílů selhalo.

Kromě toho, s vážným přístupem a nezbytnými znalostmi, můžete vytvořit domácí rotační sekačku pro minitraktor, aniž byste strávili spoustu prostředků a sil.

Blok: 2/5 | Počet znaků: 779

Čelní sekačka pro motoroblock. designové prvky

Taková namontovaná sekačka motoblock se používá především společně s těžkými stroji vybavenými vodním chladicím systémem. Hlavní úkoly, které přední sekačka na jednomaxiálním traktoru je navržena tak, aby se vyrovnala. je to sečení velkého počtu vysokých a hustých plevelů, odstranění keřů, polotovary velkých množství sena.

READ  Jaký model sekačky trávníku si vybrat

Некоторые модели фронтального оборудования предварительно оснащены граблями, благодаря чему работа мотоблока с косилкой этого типа позволяет собирать скошенную траву в войлоки, упрощая, таким образом, процесс работы на участке. V bočních částech předních sekaček pro motoblocks jsou samostatné salazzas, pohyb, který umožňuje nastavit výšku trávy. Balení většiny modelů příloh tohoto typu zahrnuje speciální kladky, nahrazují standardní prvky motobloků.

nože, rotační, sekačku, sami

Rozsah rotační sekačky

Ozbrojený farmář je mechanicky běží rychleji a produktivnější, má čas provést celý komplex agrotechnických událostí včas, ať už je to pouzdro mnoha let živočišného chovu nebo sklizně pšenice. S přítomností věrných ocelových asistentů, je možné se bát selhání sklizně krmiva nebo sklizeň přízí před sezónou dešťů. Rotační sekačky jsou vynikající pro:

V tomto případě pomáhá toto agrotechnické zařízení dosáhnout následujících důležitých faktorů:

 • získání ekonomického řešení úkolu s nejvyšší produktivitou;
 • Přítomnost jednotky odolné vůči opotřebení, hmotnostně lehké, snadno ovladatelné a manévrovatelné;
 • Dosažení vysoké úrovně kvality namontovaného sena a bylin, které během provozu mechanismu nedostávají poškození kořenového systému.

Popis a princip činnosti secího zařízení pro motoblock.

Na této stránce se seznámíte s recenzemi Kultivátoru Vikingů (Viking) a jeho principu práce.

Tento odkaz vám řekne, kde si můžete koupit elektrický kultivátor.

Zařízení a princip práce

Pro husté nebo husté bylinky se používá senaker, který je součástí připojovacího zařízení pro motoblocks. Volba sekačky závisí na následujících faktorech:

 • terén, včetně jeho úlevy;
 • povaha trávy;
 • finanční příležitosti;
 • Funkce motobloku a jeho vlastností;
 • Energetická technika.

Důležité! Chcete-li pracovat s míli, potřebujete silný uniosný traktor, který může poskytnout výkon pro přílohy. Pro většinu agregátů na trhu prodávají své žací stroje od výrobce. Na straně motobloků, například Neva, můžete nainstalovat všechny možnosti pro sekačky, včetně domácích.

READ  Kolik mastného oleje v benzínu pro sekačku

Senakers se používají pro šlehání trávy a čištění plevele. Obvyklé zařízení obsahuje sekací mechanismus, který závisí na typu sekačky, adaptéru, pokud je to nutné, hitch, stejně jako upevňovací prvky. Stojí za to zvážit, že zásobování olejem by mělo být prováděno na fragmentech točivého momentu.

V tomto videu zvažte, která sekačka je nejlepší vybrat na jednomódním traktoru:

Princip operace

Funkce otočné sekačky je založeno na přehrávání na pracovním hřídeli. Nože jsou připojeny k druhé, jehož bloku se podobá formu obdélníkového baru. Díky této struktuře je zajištěno konzistentní uchopení a důkladné řezání rostlin.

Široká distribuční otočná sekačka získaná díky své ekonomice. Pro přivedení rotujících nožů v pohybu se zde používá energie, která je aplikována přímo z trakční techniky. Dodatečná spotřeba paliva proto není nutná k zajištění jejich fungování nebo vytvoření samostatného připojení k centralizované elektrické síti.

nože, rotační, sekačku, sami

Vlastnosti výrobního segmentu

Pokud provedete porovnání segmentových zařízení s otočnou, pak bude upevnění v těchto jednotkách prováděno do motobloku nebo mini traktoru. Jako hlavní rozdíl, princip působení nožů. Pracovní část zařízení se skládá z dlouhých a úzkých pláten, které mají zuby, fungují na principu progresivního pohybu. Můžete začít pracovat, s odkazem na zařízení pomocí řemene jednotky. Můžete také použít výběru výběru napájení.

Tyto funkce navrhování závisí na modelu motoru nebo mechanického nástroje, který chcete použít. Po provedení pocitu segmentu jej můžete použít při sečení trávy trávníku. Přenosné úpravy poskytují možnost léčby křovin. S kolečkem redukčního motorů se tvrdí.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS