Ochranné pouzdro pro zastřihovač pro trávu s vlastními rukama

Yak Lidé Osoby Nose Pouzdro na zastřihovači. Trimmer s elektrickým šroubovákem vlastními rukama. De і yaky nіzh cure

Patten o těch, yak rioti zastřihovač s vlastními rukama, postavit se příslušný Serdul Vlasnikіv Privatali Budinkv s Nelinsky Land Dіlaanko. Acraye II předsedy Blayn Blyly Budinke, TSE ne tіlki krásně, ALEA, pokud v Plan_).

O těch, Yak Posesya vіd Klіschіv v Dachnіyy dіlantsi rospevіdalosya Rabyshe, Sudnia Wow na Rogany. Yak pohled na zastřihovač s vlastními rukama od Nab_LSH pіdrichny pro Cyozhny Kous.

Sudgorodi na prodej Zusti Rіeznі vіanti trimmerů, Shaho Bohdyunny Yak Vіd Electrika, takže vіd benzín. Nicméně, to není pokryto є Mozhvysti koupit zastřihovač pro trávu, ten v Bіlshostі, іnaKshy vіn není tak nejmenší.

Perevagami M Self-boyed Trimmer pro trávu Z Drylle Aba Coror Grinder є Ty, Scho Kolya Potteribno psaní trávníku Bіli Budinka, časovač pro trávu z. Když non-suropný, vrták abo rohové broušení zastřihovače pro trávu Znіmyuhuz і Wickwork pro vlastní přímo rozpoznávání.

Yak Sight Trimmer S Drylі і úhlové broušení

Pro horní část úst vyžínače s Drili Bagato Materivіv, objednávka neznamená. Nezastavuji pití vrtačku, na vrchol hřebene s ručním zastřihovačem pro trávu s vlastními rukama.

Předtím, zástupce Drylle může sloužit akumulačnímu elektrickému šroubováku, nemohu bouti na auto Ancoule pro Zb_LShnya Tvalosti robota Trimmer pro trávu.

Připravené zastřihovačem pro trávu s drylle vaše vlastní ruce

Základní vimoga k self-self-daids resa v osobě cherny připravit. Nіzh Samodrstvá zastřihovačka pro trávu. Přežití dívek, to je příjmy pouzdra Chisan na trimeru є OBO BIT.

Ty, které jsou stejné k návštěvě і k rukojeti zastřihovače pro trávu, na yaki bude zafіksovan dyl. Vedoucí butiky Boothie Wiconan s Mіtzni materіalivem, můžete Zvapit і z strom, protein Vikropovati pro Qich Civo alumin.

Crim tsum, preeyuvati z trimery pіsl yogo walladnya maє buti ne t_lki co nejvíce, pivo jsem nemocný. Tom ob. D.

Páteř gotuzno handle trimmer pro trávu, facka Slippy dril. Pro fіxatsії Drilі Potrіebned budoucí Dovgі Bolt і Methali Komuti. Obok.raznovo Project Live Drill Male Bethi je zvyklý na rukojeť vyžínače pro trávu. Nemůžete kosti osvobozené oping і představovat chudé na pádu pіd rіzhuchi enlemant zastřihovač pro trávu.

Yak Riogi Nіzh pro zastřihovač pro trávu: matka

Nіzh Samodrstvý zastřihovač pro trávu crypitida k drilі gaiko і šroub, strašidelný závit v patronu. ObokomoscopeKo před TSIM se zastaví pro zastřihovač pro trávu pro trávu pro trávu pouzdra, kostní obavy VLASNA bez kontroly.

Nіzh pro trimmer Mozhet Bethi Zrobaniya z iirduslylii Base abo abo miniální materia. Slids Upozornění, Sho je imash bood v Tvskinі Nіzh Trimer, že Tim Store Bud Bode kolektivní s rizikem. Ohnování zastřihovač nůž pro trávu vidět v plisši kavkazského krytu Cauccin Ishoplennya Skashwano Trestra. NIPSYASTSCHE BYGGIO Nůž Trimmer pro trávu Nepřekládejte 30 centimetrů.

READ  Vyberte si zastřihovač trávy pro trávu

Trimmer s rohové brusky s vlastními rukama

Pithenan O těch, Yak Sight Trimmer s úhlem broušení vlastních rukou, virіshuzu je aproximován stejným jako jméno, Yak і Werechopysham Virginovaný zastřihovač pro trávu z Drylle. Zde je Lishe je malý v DMіnіst v kilplenni rohových brusek do držáku. Yak rukojeti pro zastřihovač Mozhet Bethi skládací stůl trubice, až do JACU na Kіntz Potterbno svařování desky s příbuzným šroubem úhlového brusku fіxatsi.

Nedaleko Zmіni Rusked і і кажная мужный тримmer pro trávu. Ve Vipadce Z píšťalky rohového broušení, tady není v Visiganci DOV. Nіzh Self-Trimmer pro trávu s rohovým broušením obrazů kotouče na beton, Z Hyramed prohlídkou Gloomy Glue, Yakі Yaky Times і.

Patten O těch, Yak Sight Trimmer z Drili abo rohové brusky tsіlkom mozdniki vir_shiti і self-plach Shuyshova ne Zabuwati o Techku Nicleless.

Tіlki pіsl cbey, můžete se smilly zbavit thrimmer pro trávu s vlastními rukama.

Ochranný kryt pro zastřihovač pro trávu

Ochranné pouzdro pro matrice trimrů, zahradní linie, Craftop, Nikkey, Hoyo, Ivt, Procraft, Exelel, Eland a DR.

100%

93%

95%

100%

94%

94%

94%

100%

95%

100%

95%

100%

99%

92%

100%

98%

94%

91%

100%

100%

100%

100%

100%

94%

95%

92%

100%

100%

100%

100%

Ochranný kryt pro zastřihovač pro trávu

Výroba ochranného pouzdra pro zastřihovač pro trávu.

Sekačka na trávu. Jak nahradit rozbitý štít. Jak udělat domácí ochranu pro zastřihovač pro trávu s vlastními rukama. Jak vytvořit směs paliva pro zastřihovač pro trávu nebo sekačku. Během několika dní zlomil štít. Možná nejsem Lucky. Vysoko.

Kromě toho, práce s vyžínačem po jeho shromáždění by nemělo být nejen co nejjednodušší, ale také pohodlné. Proto je nutné upravit držák zastřihovače pro trávu pod jeho růst, možná instalovat další rukojeť ze strany a t. D.

Nejprve připravil rukojeť zastřihovače pro trávu, na které by měl být vrták konsolidován. Pro upevnění potřebují vrtačky dlouhé šrouby a kovové svorky. Nezapomeňte napájet vrták musí být aplikován na rukojeť zastřihovače pro trávu. Je nemožné, aby drát zavěsil a byl nebezpečný, když se dostane pod řezný prvek vyžínače pro trávu.

Jak dát nůž na trénování trávy

Dejte nůž na vyžínač pro trávu není tak obtížný. Výrobce doplňuje své nástroje se speciálním PIN, což vám umožní blokovat převodovku a klíč, se kterým je cívka s rybářskou linkou odšroubována. Nejdůležitější je následovat při změně bezpečnosti a sekvence demontáže řezných prvků.

Algoritmus instalace nože na travnatém trimru je následující:

  • Odstraňte ochranný kryt;
  • Bloku jednotky. Chcete-li to udělat, musíte kombinovat dva díry. V rozbočovači hřídele a převodovky. Po jejich kombinování vložte kolík do otvorů;
  • Odšroubujeme ve směru hodinových ručiček z cívky náboje s rybářskou linkou nebo upevňovací maticí. Holding Boot (pokud se zastřihovač pro trávu ještě nebyl použit);
  • Dále nastavíme řezací nůž, takže štěrbiny na pukovém rozbočovači se shodovaly s vybráními při otevírání řezacího kotouče;
  • Nainstalujte botu;
  • Otočte upevňovací matici (proti směru hodinových ručiček) držení zámku kolík;
  • Utáhněte jej pomocí trubkového klíče;
  • Vrátit ochranný kryt.

Otázka, jak udělat zastřihovač trávy s vlastními rukama, je vždy relevantní mezi vlastníci soukromého domu s malým pozemkovým pozemkem. Úhledný a dobře udržovaný trávník v blízkosti domu, to není jen krásné, ale také bezpečně, pokud jde o nedostatek klíšťat na něm.

READ  Frotice adaptéru pro motoblock s vlastními rukama

Na tom, jak se zbavit klíšťat v oblasti země, bylo dříve popsáno, dnes bude otázka zvážena. Jak udělat zastřihovač pro trávu s vlastními rukama z nejvíce podání tohoto prostředku.

Dnes můžete najít různé možnosti pro trimorů pracujících z elektřiny i benzínu. Nicméně, to není vždy možné koupit zastřihovač pro trávu, a ve většině případů není takto potřeba.

Výhody sebe-made trimmer pro trávu z vrtáku nebo úhlové brusky je, že když potřebujete dát trávník v blízkosti domu, vyžínač pro trávu s lehkostí jde. S urgentními, vrtáky nebo úhlovým broušením s vyžínačem pro trávu se odstraní a používá se v jejich přímém zamýšleném účelu.

Jak udělat zastřihovač pro trávu z vrtáku a rohového broušení

Aby byl zastřihovač pro trávu z vrtačky, mnoho materiálů a nástrojů nebude potřebovat. Nebude nutné rozebrat vrták, aby se ruční zastřihovač pro trávu s vlastními rukama.

Kromě toho, výměna vrtáku může sloužit jako dobíjecí šroubovák, který může být připojen k autové baterii pro zvýšení délky provozu vyžínače pro trávu.

Výroba zastřihovače pro trávu z vrtáku to udělat sami

Základní požadavky na sebe-made Trimmer jsou primárně prezentovány jeho bezpečnosti. Self-made trimmer nůž pro trávu je velmi akutní, takže přítomnost ochranných krytů na vyžínače je předpokladem.

Totéž patří k rukojeti zastřihovače pro trávu, na které bude vrták pevný. Rukojeť musí být vyrobena z trvanlivých materiálů, můžete samozřejmě ze dřeva, ale je lepší použít hliníkovou trubku pro tyto účely.

Kromě toho, práce s vyžínačem po jeho shromáždění by nemělo být nejen co nejjednodušší, ale také pohodlné. Proto je nutné upravit držák zastřihovače pro trávu pod jeho růst, možná instalovat další rukojeť ze strany a t. D.

Nejprve připravil rukojeť zastřihovače pro trávu, na které by měl být vrták konsolidován. Pro upevnění potřebují vrtačky dlouhé šrouby a kovové svorky. Nezapomeňte napájet vrták musí být aplikován na rukojeť zastřihovače pro trávu. Je nemožné, aby drát zavěsil a byl nebezpečný, když se dostane pod řezný prvek vyžínače pro trávu.

Jak udělat vyžínače nůž pro trávu: materiály

Self-line vyžínače nůž pro trávu připojený k vrtáku s maticí a šroubem, který je upnut v kazetě. Ujistěte se, že nemusíte zapomenout a nainstalovat ochranný kryt na trimru trávy, abyste zajistili vlastní bezpečnost při výrobě trávy.

Oříznut nůž pro trávu může být vyroben z instrumentální oceli nebo z jiného velmi odolného materiálu. Mělo by být známo, že čím menší je tloušťka ozdobného nože je pro trávu, tím lépe bude vyrovnat s drsnou trávou. Délka ozdobného nože pro trávu závisí především z ochranného pouzdra a šířka zachycení namontované trávy. Nejčastěji délka zastřihovače nože pro trávu nepřesahuje 30 centimetrů.

Trimmer pro trávu z rohových brusek to udělá sám

Otázka, jak udělat vyžínač pro trávu z úhlové brusky s vlastními rukama, je řešena přibližně stejným způsobem jako výše popsaná produkce zastřihovače pro bylinky z vrtáku. Existuje pouze mírný rozdíl v montáži rohového broušení na držák. Jako rukojeť pro vyžínače pro trávu může být zvoleno kovové trubky, ke kterému na konci musíte svařovat desku otvorem pro upevnění rohového brusného šroubu.

ochranné, pouzdro, zastřihovač, trávu, vlastními, rukama

Malé změny se dotkly a samo-made trimmer nůž pro trávu. V případě použití úhlového brusku, zde nůž není ve formě dlouhého obdélníku. Self-made trimmer nůž pro trávu z úhlové brusky je vyroben z disku na beton, s předběžnými ostrými hranami, které jsou jen navrženy tak, aby se sekaly bylinky.

READ  Jak odstranit disk s úhlovou bruskou bez klíče

Otázka, jak udělat vyžínač pro trávu z vrtáku nebo úhlové brusky, je docela řešeno a nezávisle, hlavní věc není zapomenout na bezpečnostní techniku ​​a pečlivě prozkoumat tuto otázku.

Teprve poté můžete bezpečně vzít pro výrobu zastřihovače pro trávu s vlastními rukama.

Okrakat.

Proveďte motor alespoň jedné palivové nádrže (bez zatížení)!) S nepřipojením počtu otáček (nečinný. největší zatáčky). Následující 5 hodin provozu v režimu jemného (50%) zatížení. Po spuštění, non-Polyonym kontroluje počet otáček motoru (elektrickým tachometrem v servisním středisku) a podle potřeby je jejich úprava zvláštní.

Motor. Vzduchový filtr by měl být vždy nerafinovaný (bez bláta nebo piliny); Pěnový filtr musí být navlhčen olejem. Palivový filtr musí být zkontrolován 1 čas týdně (podle potřeby se měnit). Kontrola zpřísnění matic a šroubů. až do práce. Čištění z Nagaru tlumiče (nebo jeho mřížky) a svíčky. v případě potřeby. Nainstalujte cívku krytu 14 na vyjmutí cívky 17, jako když zavřete ochranné pouzdro. Rohový reduktor. Jednou denně, čistý z bláta (podobný „kožich“ neumožňuje redukce vychladnout normálně) a odešlete mazivo pro páru převodovky.

Bezpečnostní opatření

Je nutné pečlivě izolovat všechna místa elektrických vodičů. oba na samotném motoru a na detaily ovládání. Izolace na přívodním kabelu by nemělo být přerušeno. Pro napájení elektromotoru musíte mít kabel s dvojitou izolací a mít alespoň 3 žít. Pouzdro sekačky je bezpečně uzemněn, pro který je použit jeden z kabelového kabelu. Jak udělat vyžínač pro trávu s vlastními rukama z úhlové brusky, vysavač, vrták, řetězové pily. Domácí ochranné pouzdro, vyžínače nůž pro trávu, rýžový pás. Buď sekačka je připojena k síti zážitkem pomocí RCO. ochranného vypnutí zařízení určeného pro elektrická zařízení DE-ENERG, když se člověk dotýká jejich částí, které jsou pod napětím v důsledku poruch izolace.

Nemůžete ovládat sekačku bez ochranného pouzdra. Při práci musíte zajistit, aby nedaleko nebyly žádné lidi. Rozbité nože létají vysokou rychlostí. A pokud operátor sám chrání pouzdro, pak některé návrhy domácích sekačkových sekaček, přední zóna sekačky zůstává otevřená. Z vyžínače pro trávu, aby sekačka na trávu. Jak vítřit únik pro zastřihovač na elektronické vyžínače pro trávu Stihl. KOSPOST S výhodou v gumových botách. Ušetří z důsledků zasažení různých předmětů, které odhodí rotující nůž.

Nemůžete použít sekačka s mokrým počasím a brzy ráno, když je rosa.

Níže je příkladem nepravidelného domácí sekačky.

Motor je naprosto otevřený, zatímco pro něj není žádné vlastní pouzdro, neexistuje žádný volební disk z nožů, i když je obrovská díra. Žádné pouzdro chrání sekačku trávníku z prchajícího nože nebo kámen kachloku. Rukojeti svařované a jejich naklonění nelze upravit, navíc nemohou být odstraněny při skladování a přepravě sekaček trávníku.

Disk pro zastřihovač pro trénování trávy pro trávu. poměrně bohatý zahradní nástroj, zakoupený pro sečení bylin. Modely s rybářskou linkou jsou vhodné pro měkkou trávu, ale pokud potřebujete bojovat s hrubou prahovou hodnotou a.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS