Oleo-Mac Lawn sekačka nevyvíjí obrat

Příčiny kapek energie v MOTOCOS. Lawn sekačka nevyvíjí plnou moc

Každý, kdo vlastní zemi nebo půdu, je dobře známý problémem boje proti další vegetaci. Nyní vyžínač trávy přišel k záchraně, což úspěšně nahradilo obvyklý cop na toto pole. Tato jednotka je velmi pohodlná v práci, ale také k němu, stejně jako jakýkoli mechanismus, v důsledku závažných pracovních podmínek nebo nesprávné operace, to je charakteristické. Situace jsou poměrně běžné, když zastřihovač pro trávu nezíská hybnost. Chcete-li tento problém pochopit, je nutné pochopit některé aspekty spojené s fungováním zařízení.

Všechny trimry pro trávu jsou klasifikovány typem výkonu: benzín nebo elektřina (ze sítě nebo baterie). Je třeba poznamenat, že benzínové sekačky v mnoha parametrech překročí jejich elektrické a dobíjecí analogy. Navzdory skutečnosti, že všechny provádějí podobné funkce, rozdíl ve výkonnosti, manévrovatelnosti a účinnosti je velmi patrný. Obecný princip provozu všech typů ručních sekaček je však téměř neliší. zařízení jsou vybavena motory (dvou- nebo čtyřdobým motorem nebo elektromotory), které řídí řeznou jednotku (cívka s rybářskou linkou nebo kovem) disk). Všechny položky jsou upevněny na rovném nebo zakřiveném tvaru tvaru, včetně rukojeti pro ovládání zastřihovače, na kterém jsou umístěny hlavní tlačítka.

Vzhledem k tomu, že problém slabých revolucí je více charakteristikou benzínových variant trimrů, budou věnovány větší pozornosti. Sekačka na trávu je tedy velmi pohodlná v práci a nenáročná v provozu. Zároveň je většina jeho chyb způsobena nevědomostí uživatelem základních věcí, které jsou napsány v pokynech. Proto před pokračováním do provozu jednotky musíte pečlivě prozkoumat příručku výrobce. Zejména pro spuštění motoru musíte provést následující postupné kroky:

 • Zapněte tlačítko zapalování;
 • Stiskněte několikrát na silikonovém tlačítku pro čerpání benzínu;
 • Zavřete vzduchovou klapku;
 • Plynová páka nastavená na pozici pro vysoké otáčky;
 • Nejprve udělejte havranové trhnutí spouštěcí rukojeti, aby cítil odolnost proti motoru, pak prudce vytáhněte.

Kdyby začala sekačka na trávu, ale zastavil se, musíte dát do středního postavení klapky vzduchu a zkuste to znovu. Když je motor vydělat, musíte plyn zpomalit a otevřít vzduchový klapky, protože vyžínač pro funkce trávy pouze na vzorku.

Důležité! Mode Trimmer pro trávu závisí na různých vlivech prostředí. V horkém počasí musí agregát dát více času na cool. Při práci v podmínkách hustých houštin nebo vysoké vegetace je motor také silně přehřátý. Je nutné každých 15-20 minut, aby se pět minut přestávek.

Lawn sekačka nevyvíjí obrat, příčina.

Suchý kanál potřebuje dva nebo více než 30-40 minut. Jinak existují rizika pro re-výplni a novou svíčku.

Pro které design je navržen, pokud je svíčka funguje, hnízdo, kde je naprosto suché, a sekačka na trávu nechce začít, promazat závitový benzín. Musí být trochu zvlhčené. Bez ohledu na nádhernou jiskru dává svíčku, uzdravení v suché komoře není prostě nic.

Pokud není motor vyžínač ani méně spuštěn, měli byste takový důvod vyloučit jako absence jisker v důsledku slabého kontaktu mezi svíčkami a vysokonapěťovým drátem. Pokud je spojení vysoká kvalita, a neexistuje žádná jiskra, určitě „letěl“ zapalovací jednotka. Zde bez mistra nefunguje, t. na. Položka není opravena, ale prodává pevným uzlem.

Dalším předpokladem, proč se zastaví benzínový mosaz pro trávu, bude vzduchový filtr. Chcete-li jej vyloučit, zkuste odstranit filtr a spustit zastřihovač pro trávu bez ní. Pokud se to ukáže, budete muset změnit vzduchový filtr na nový, pro druhého, alespoň foukat a vyčistit starý.

Nezačínejte vyžínač benzínu pro trávu může být způsoben znečištěním palivového filtru. Toto je následný krok naší metody. Zde zkontrolujete stav filtračního prvku a jak je třeba změnit nový. Při nedostatečném pokusu o neopuštění absorpční trysky bez filtru, je zakázáno alespoň určitou anotaci. Pospěšní se může proměnit v opravu pístového motoru motoru.

Často, „delikátní“ značkové modely Benzokos nezačínou a simult na základě kontaminace Sapuna. Hlavní funkcí tohoto prvku je vyrovnání tlaku v plynové nádrži. Při ucpání tohoto uzlu je v nádrži vytvořeno vakuum, které zabraňuje přívodu paliva. Vyjměte poruchu je volba vymazání SAPUN. Použití pro čištění samozřejmě běžné jehly.

Benzotrel (Moto sekačka) Oprava karburátorů nefunguje nevyvíjí obrat, ztrátu výkonu

Čínská sekačka Lawn Analog Husqvarna nevyvíjí důvod způsobený velmi jednoduchý (viz video)

Pokud jste provedli operace hereckého filtru, ale práce zastřihovače pro trávu běží od benzínu zůstala stejná, benzotrimmer nezíská hybnost, co dělat?

Pak byste se měli pokusit extrahovat filtr ze zařízení, abyste poskytli tzv. „Reliéf“ zastřihovače pro trávu. Proč čínská sekačka na trávu nevyvíjí obrat, důvodem je Husqvarna. By měl pomoci.

READ  Jak spustit strunovou sekačku na trávu Elmos professional

Další a docela problematický problém při práci s vyžínačem benzínu je to, že stačí stánky, a nepřichází žádné známky života.

В этом случае проблема может состоять в следующем:

Последней и самой распространенной причиной поломки бензинового триммера для травы является то, что тросик, который располагается в отделе карбюратора, просто спал.

Поэтому заранее убедитесь, что он хорошо натянут, но не до предела, иначе при слишком большой нагрузке на бензиновый триммер для травы, этот небольшой трос может треснуть и тогда вам точно придется обращаться в сервисный центр, а потом еще и выбросить множество денежных средств на ветер.

Бензопила STIHL 180 не развивает обороты либо если вы отпустили курок газа, она продолжает работать, не сбрасывая в этом случае обороты. Эти препядствия довольно всераспространенные. Pokusme se pochopit důvody, jehož důsledkem je vzhled podobných vad. Также далее разглядим, как провести диагностику, если бензопила не тянет. Обст.

OLEO-MAC SPEEDGO HEAD TUTORIMMMOTOKOS OLEO-Mac 753 t Přečtěte si více na webových stránkách OLEO-MAC-755-MASTER / ! газонокосилка oleo-mac 753 tОбъем цилиндра (см. куб) 40,2 Мощность (кВт/л.s.) 1,6 / 2,2 Вес (кг) 7,9 Поперечник трубки (мм) 28 Объем бензобака (л) 0,75.

У этой распространенной проблемы существует целый ряд различных причин. Во время работы с устройством можно встретиться как с явными неполадками, признаки которых четко прослеживаются, так и с бессимптомными случаями. Первый вариант наиболее прост с точки поиска проблемы. Если триммер для травы не набирает обороты, а четкие признаки поломок отсутствуют, то потребуется последовательно проверить наиболее типичные случаи неполадок, и при обнаружении причины — устранить ее.

Проблема, когда газонокосилка не набирает обороты, встречается, главным образом, у бензиновых агрегатов. Этим страдает техника различных моделей, например, Husqvarna, Champion, STIHL.

С качественными изделиями такие неполадки встречаются реже, чем с дешевыми от неизвестных производителей.

Některé strukturální prvky, s nimiž mohou být problémy spojeny, jsou k dispozici vizuální inspekci a testování provozu zbytku uzlů bude muset demontovat motocosy.

Nízká kvalita Palivová aplikace

Trimmer pro trávu nevyvíjí revize, pokud je nízko kvalitní palivo. Z tohoto důvodu může motor Nezačínejte ani nefungují „Jerks „, Změna rychlosti otáčení nože nebo rybářské linky.

Chcete-li nezávisle určit kvalitu použitého benzínu, proveďte následující akce.

 • Speciální klíč Odstranit svíčky.
 • Inspirující pracovní kontakty pro barvu barvy červených cihel: Pokud je to, pak použité palivo obsahuje významné inkluze aditiv.

Svíčky obecně často působí jako ukazatele, aby určily problémy se spalovacím komorou benzínového motoru, protože mohou být rychle odstraněny a kontrolovány.

Když je detekována plaketa, je nutné vypustit palivo naplněné do nádrže a vyměnit ji s vysokou kvalitou. Použité sekačky na trávu by měl být tankování pouze těmito značkami benzínu, které jsou výrobci uvedeny v návodu k použití. Být také jistý Jasné svíčky z plaku Před instalací na místě.

Znečištění filtru vzduchu nebo paliva

Dalším společným důvodem pro snížení počtu otáček na vyžínače je znečišťovat své vzduchové nebo palivové filtry. V prvním případě je problém, že směs paliva a vzduchu vstupují do spalovací komory Není dostatečně nasycený kyslíkem. Jako výsledek, benzín popáleniny ne všechny. To nedává maximální výkon pohybu pohybu.

Aby bylo možné ověřit, je vzduchový filtr opravdu na vině, je nutné jej odstranit (pre-propagace krytu) a zapnout sekačku na trávu. Pokud to funguje dobře, pak namísto skóre filtru prvku musíte vložit nový.

Pokud se situace nezměnila po provedení výnosů, musíte věnovat pozornost palivovému filtru. Podstata problému je podobná předchozímu případu, jen místo nedostatku kyslíku Existuje malý benzín Pro normální provoz zařízení. Eliminace tohoto problému je také provedeno jednoduchou výměnou filtračního prvku. Vzduchové a palivové filtry jsou levné. Změnit je je snadné nezávisle a všechny práce nebere moc času.

Je třeba mít na paměti, že bez palivového filtru je zakázáno provozovat zastřihovač pro trávu zakázané instrukcí, jinak bude nutné opravit pístový uzel po krátké době.

Problémy s svíčkou zapalování

S trvalým provozem sekačky trávníku jsou zapalovací svíčky kontaminovány a opotřebovávají. Pro testování, jsou odstraněny a zkontrolovány pro Nagar. Problémem lze odstranit dvěma způsoby: Pokud je to možné, obnovte starou svíčku, nebo jen nainstalovat nový na svém místě.

 • zkroucené a otřít svíčku z paliva;
 • sušit bez kalcinace;
 • Pomocí adaptéru nebo jemného brusného papíru odstraňte svíčku NaAR a zkontrolujte mezeru mezi elektrodami (musí být 1 mm);
 • Sbírejte zastřihovač pro trávu;
 • Sekačka na trávu rostlin.

Pokud svíčka nedává jiskru po snižování manipulací v požadované vzdálenosti mezi elektrodami, bude nutné zkontrolovat Kvalita obsahu Zařízení elektrického obvodu. Když s celou objednávkou kabelů budete muset jednoznačně nainstalovat novou část.

Proč trávník sekačka stánky v nečinnosti

Uživatelé se opět znovu ptali na zastavení copanů pro trávu „na horkém“, to znamená, že když se mechanismus začal, pracoval trochu, a pak vzal. a zastavil se, stál. Důvody této situace jsou následující:

 • problémy s klapkou karburátoru;
 • Benzín v Carbe může dokonce vařit;
 • Pokud je zapalování poškozeno, bude vyžínač pro trávu také zahříván a uvízl.
READ  Seřízení karburátoru Oleo-Mac Sparta 38

V každém z situacích zkontrolujte podrobnosti o síle, a pokud již odmítnou. objednávat nové profesionály. Zavoláme jednoho z nejoblíbenějších situací: Sekačka na trávu na volnoběhu. To se stane z důvodů:

 • Karburátor byl deregulován sám, nebo byl negramotně upraven;
 • Karburátor je znečištěný;
 • Vzduchový filtr je silně znečištěný;
 • Použití nevhodného paliva může způsobit snížení rotoru;
 • Při volnoběhu, trimr pro trávu může být uvízl, pokud je škrtící klapka ucpaná;
 • в систему карба попал воздух;
 • Sekačka na trávu dostane chybějící část benzínu, aby plně fungovala, a proto stánky.

Jsme přesvědčeni, že jste obdrželi maximum užitečných informací a našli cestu z naší individuální situace prostřednictvím našich technických rad. Jakékoliv náhradní díly jako startovací motocos, jeho komponenty a příslušenství, které máme na nejnižší cenu v zemi. Pospěš si!

Proč čínská sekačka na trávu nevyvíjí obrat ?

Čínská sekačka Lawn Analog Husqvarna nevyvíjí důvod způsobený velmi jednoduchý (viz video)

Vibrace, které mají místo, které mají být v procesu provozu sekačky na trávu, mohou.

Špatné úpravy sekačky na trávu může být opravena pouhým nastavením v souladu s požadavky uvedeném v návodu k obsluze.

Kromě toho, někdy benzínové zastřihovače pro trávu mohou být nemocní kvůli skutečnosti, že ventil umístěný v benzobakovacím víčku, jednoduše ucpaný nebo obilí.

Chcete-li to zjistit, zkuste použít cop, oslabení kryt plynu.

Pokud je v tomto režimu, přístroj je správně ovládán, vyčistěte ventil.

V tomto článku se budeme dívat na problém, proč se sekačka na trávu stánky a jak se s tímto problémem vypořádat.

Dokonce i velmi dobré motokové mohou mít problémy se spuštěním. Například se začíná a stánky. S největší pravděpodobností to znamená problémy s filtry. vzduchem nebo palivem. Pokud se zastaví v nečinnosti, pak s největší pravděpodobností Motokosa problémy s karburátorem, který příliš rychle přehřívá a nevyrovnává se tvorbou vysoce kvalitního směsi vzduchových palivových paliv.

Pokud je vyžínač pro trávu stánky při lisování pro plyn, t.E., Když motor začne pracovat na velkých otáčkách, znamená to problémy s karburátorem nebo palivovým filtrem.

Problémy motocosů se vzduchovým filtrem budou indikovat skutečnost, že přestane pracovat při otevírání vzduchu.

Všimněte si, že internetový internetový obchod vám nabízí v širokém rozsahu sortimentu a za nejpříznivější ceny.

Benzotrel (Moto sekačka) Oprava karburátorů nefunguje nevyvíjí obrat, ztrátu výkonu

Čínská sekačka Lawn Analog Husqvarna nevyvíjí důvod způsobený velmi jednoduchý (viz video)

Pokud jste provedli operace hereckého filtru, ale práce zastřihovače pro trávu běží od benzínu zůstala stejná, benzotrimmer nezíská hybnost, co dělat?

Pak byste se měli pokusit extrahovat filtr ze zařízení, abyste poskytli tzv. „Reliéf“ zastřihovače pro trávu. Proč čínská sekačka na trávu nevyvíjí obrat, důvodem je Husqvarna. By měl pomoci.

Další a docela problematický problém při práci s vyžínačem benzínu je to, že stačí stánky, a nepřichází žádné známky života.

V tomto případě může problém sestávat:

Poslední a nejběžnější příčinou rozpadu benzínového zastřihovače pro trávu je, že kabel, který se nachází v oddělení karburátoru, jednoduše spal.

Proto se ujistěte, že je dobře natažené, ale ne limit, jinak, s přílišným zatížením na vyžínače benzínu pro trávu, tento malý kabel může prasknout a pak se rozhodně budete muset kontaktovat servisní středisko a pak hodit a spoustu peněz do větru.

Řetězová pila Stihl 180 nevyvíjí revoluce nebo pokud pustíte plynový Cuer, pokračuje v práci bez upuštění obratu v tomto případě. Tyto časy jsou velmi prodloužené. Pokusme se pochopit důvody, jehož důsledkem je vzhled podobných vad. Также далее разглядим, как провести диагностику, если бензопила не тянет. Обст.

Oleo-Mac SpeedGo head tutorialМотокоса oleo-mac 753 t подробнее на веб-сайте компании oleo-mac-755-master/ ! газонокосилка oleo-mac 753 tОбъем цилиндра (см. куб) 40,2 Мощность (кВт/л.s.) 1,6 / 2,2 Вес (кг) 7,9 Поперечник трубки (мм) 28 Объем бензобака (л) 0,75.

Что делать, если газонокосилка заводится и глохнет?

Теперь рассмотрим все выше описанные проблемы более подробно.

В принципе, причин, почему двигатель у мотокосы перестает работать при нажатии на газ, может быть огромное количество. Мы же здесь рассмотрим только наиболее распространённые.

Возможно, просто забилась воздушная заслонка. И для устранения возникшей проблемы будет достаточно просто прочистить воздушную заслонку. Také motoru stánky z důvodu dušeného vzduchového filtru. Pro jeho čištění by filtr měl nejprve opláchnout v rozpouštědle, a pak vyfoukněte proud stlačeného vzduchu.

Podobný postup by měl být prováděn s tvrdohlavým palivovým filtrem, který zabraňuje průtoku paliva ve správném objemu se zvyšujícím se rychlostí motoru.

Motor může nemocný a z jiných důvodů. Nejprve byl kosmický plynu opotřebován, který se nachází mezi válcem a karburátorem a za druhé, seeelings klikového hřídele začaly vysát vzduch.

Už jsme uvedli, že v tomto případě problém v karburátoru. V něm, vzhledem ke zvýšeným teplotám, benzín začíná vařit, protože směs vzduchové paliva přestane být vytvořena nebo jeho kvalita je kriticky snížena.

Kromě toho může tento problém vzniknout v důsledku skutečnosti, že karburátor je vybaven rotačním a ne diskovým ventilem. Pokud problém získal chronický charakter, pak by mělo být vyřešeno radikálně. zakoupení nového karburátoru s klapkou disku.

S největší pravděpodobností je obtížné nebo zcela nepřítomné pro palivovou nádrž, což je důvod, proč existuje snížená tlaková zóna, díky které motor přestane dostat palivo v požadovaném množství a přestat pracovat z důvodu tohoto.

READ  Výměna oleje v sekačce Briggs Lawn

Motor v nečinnosti se může stáhnout z následujících důvodů:

News Onenosy Onenosy Oneant OneAnt

News Onenosy Onenosy Oneant OneAnt

Chcete-li eliminovat většinu problémů, budete potřebovat náhradní díly a benzoinstrumentový obchod „Well Díl“ je připraven jim poskytnout nejvýhodnější hodnotu.

Kde spustit diagnózu motocosu

Pokud se sekačka na trávu nespustí nebo okamžitě stánky po spuštění, je nutné zkontrolovat všechny hlavní uzly a agregáty. Verifikační algoritmus je:

 • Palivová nádrž (kvalita paliva);
 • Svíčka a svíčka;
 • Vzduchový filtr;
 • Palivový filtr;
 • Odvzdušnění;
 • Promoce kanál.

Tyto uzly jsou nejčastěji zdrojem základních problémů, které mohou být odstraněny po pečlivé inspekci.

Zkontrolujeme směs paliva

Před zahájením motoru benzínového mosaze pro trávu, zkontrolujte přítomnost a kvalitu směsi paliva. Neušetřit, neochvějte a „Nebuď chytrý“ v této věci. Oprava nebo výměna skupiny pístu vás bude stát příliš drahé (někdy až 70% nákladů nového nástroje). Vaření olejové paliva je nutná přísně podle pokynů. Vypočítejte jeho počet z reálných potřeb. Přebytek benzínu zbývající po práci v průběhu času ztrácí své vlastnosti.

Provádíme diagnózu svíček a svíčka

Pokud kvalita palivové směsi nezpůsobuje pochybnost a na začátku se stánky na trávu, důvod k odvolání může být příčinou. K dispozici je pravidelná svíčka pro opravu (pravděpodobně existuje každý motorista) a náhradní svíčka.

 • Svíčka odšroubovala a otřete;
 • Pečlivě osušte (nestojí za to);
 • Přebytečné palivo v komoře odvodí svíčkami a suší se;
 • Stará svíčka je očištěna z Nagaru s pomocí spotřebiče nebo dámského souboru;
 • Vykazuji mezeru o vzdálenost 1 mm (můžete zkontrolovat mince);
 • Vracíme všechno na místě a snaží se začít vyžínač pro trávu.

Suchý kanál potřebujete alespoň 30-40 minut. Jinak existuje riziko re-výplně a nové svíčky.

Pokud je svíčka pracovníkem, hnízdo, kde je zcela suchý, a sekačka na trávu nechce začít, namažte závitové spojení s benzínem. Mělo by být mírně zvlhčeno. Ať už je to úžasná jiskra, kterou jsem dal svíčku, rozsvítil se v suché komoře jen nic.

Pokud se trimmer motor pro trávu nespustí, měli byste vyloučit takový důvod jako absence jisker v důsledku slabého kontaktu mezi svíčkami a vodičem vysokého napětí. Pokud je spojení vysoce kvalitní, a neexistují žádné jiskry, s největší pravděpodobností „letěl“ zapalovací jednotka. Tady bez mistra neuspěli, t. na. Položka není opravena, ale prodává pevným uzlem.

Sekačka diagnostika filtru

Dalším důvodem, pro které je benzínová mosazná tahy, se může stát vzduchovým filtrem. Chcete-li jej vyloučit, zkuste odstranit filtr a spustit zastřihovač pro trávu bez ní. Pokud se to dopustí, musíte změnit vzduchový filtr na nový, nebo alespoň vyfouknout a důkladně vyčistit staré.

Nespouštějte vyžínač benzínu pro trávu může způsobit kontaminaci filtru paliva. To je další fázi našeho algoritmu. Zde zkontrolujete stav filtračního prvku a v případě potřeby jej změnit. Při výměně zkuste neopustit sací trysku zcela bez filtru, je zakázána jakýmkoliv návodem k obsluze. Posouzení může mít za následek opravu pístového motoru.

SAPUN a maturitní kanál

Často, „delikátní“ značkové modely Benzokos nezačínou a simulovat kvůli kontaminaci sapuny. Hlavní funkcí tohoto prvku je vyrovnání tlaku v plynové nádrži. Při ucpání tohoto uzlu je v nádrži vytvořeno vakuum, které zabraňuje přívodu paliva. Eliminovat poruchu Můžete si přečíst SAPUN. Můžete použít obvyklou jehlu k čištění.

Normální práce copánků s spalovacími motory mohou být přerušeny v důsledku nečistot z vstupu do výstupu nebo ucpání mesh Silencer. Existuje takový problém na vysoce generačních modelech. Rozhodněte se, že otázka může být tradiční čištění a odstranění protiskluzové mřížky.

Z jakého důvodu nevyvíjí plnou moc elektrické brazové pro trávu Stihl

Při použití elektrického zastřihovače pro trávu se mohou vyskytnout problémy s revolucí. Zde jsou důvody naprosto jiné než palivová brzda.

Eliminovat poruchy

Trimmer Elemanic pro trávu nevyvíjí požadovanou sílu, protože:

 • Napětí sítě je nižší než požadované minimum pro zařízení více než 10%;
 • došlo k selhání hladkého start (s takovým systémem);
 • Vznikla porucha uzlu štětcem;
 • Vinutí motoru bylo odsouzeno;
 • Rotující části někdy povzbuzují.

Pro stanovení napětí, to stojí za to zkontrolovat svou moc. Pokud nedodržuje normy, mělo by být zvýšeno pomocí stabilizátoru.

Oprava systému hladkého spuštění se provádí pouze v servisním středisku.

Při nošení kartáčů musíte jednoduše nahradit. Při instalaci nového se doporučuje vyčistit všechny povrchy, se kterým se objeví.

Chcete-li nastavit napětí, stojí za to zkontrolovat napájení.

Při poklepání vinutí motoru musíte změnit elektromotor.

Skákání se mohou objevit z různých důvodů. Chcete-li je odstranit, měli byste revidovat celý uzel pohonu.

Posledním problémem může vzniknout z jiné jednotky této společnosti. tajemství Stihl a ostření disku na nůžky se stane.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS