P 08361 Mazivo pro převodovky Makita

Mazivo na převody pro šlehač: proč mazat?

S hořákem lze vytvořit otvor do téměř jakéhokoli materiálu. Tento nástroj se nejčastěji používá při práci s betonem, cihlami a kovem, méně často se dřevem.

Rozmanitost materiálů vyžaduje několik pracovních režimů a velké množství příslušenství:

Hlavní rozdíl je v jejich funkci.

Vrtáky se používají k vrtání do vysoce pevných materiálů. S jádrovým vrtákem se provádí nejen vrtání, ale také vrtání s příklepem nebo kmitání. Vrtáky vytvářejí čisté otvory do povrchu v požadované hloubce a průměru. Jádrové vrtáky se používají k vrtání otvorů velkých průměrů. např. pro zásuvku. Instalace dláta nebo lopaty zahrnuje práci s nástrojem jako se sbíječkou.

Významným rozdílem je také typ nástavce, který je u všech nástavců kromě vrtáků vhodný výhradně pro peorátor, protože má kování ocas, nástavec v podobě drážek pro tento nástroj.

V Peoratoru je však možné upevnit i běžný vrták. K tomu potřebujete adaptér zvaný odnímatelné sklíčidlo. Existují dva typy tohoto zařízení:

Samotné označení typu určuje upínací mechanismus vrtáku. Upínání čelistí se ovládá speciálním klíčem, který se zasune do závitu na vnějším obvodu a otočí se. Upínací mechanismus uvnitř sklíčidla se stlačuje nebo rozepíná v závislosti na směru pohybu klíče.

Rychloupínací typ se ovládá lehkým tlakem ruky. Stisknutím sklíčidla směrem dolů se otevře vrtací otvor.

Jak a čím mazat převodovku a sklíčidlo vrtačky?

Vítejte na mých webových stránkách! Tento článek popisuje, jak mazat převodovku. Obsluha tohoto nástroje vyžaduje více než jen jednoduchou péči. Převodovku a sklíčidlo je nutné pravidelně mazat.

Převodovka je však samozřejmě mazána již z výroby. Časem však mazivo někde zaschne, někde vyteče a někde vyschne. Kromě toho je určen pouze ke snížení tření, nikoli k jeho odstranění. Ať tak či onak, díly se o sebe stále třou, což postupně vytváří jemný kovový prach, který zůstává v mazivu.

V důsledku tohoto mísení kovu a maziva dochází k postupné ztrátě jeho vlastností a k rychlejšímu opotřebení součástí.

Levné čínské rotační převodovky mohou být také špatně namazané z výroby. Zkušení technici v servisních střediscích doporučují stroj ihned po zakoupení rozebrat a promazat

Kazeta je z výroby dodávána suchá. Nemaže se sklíčidlo samotné, ale pouze ta jeho část, která je v kontaktu se šnekem, protože zde dochází k silnému tření a bez jeho snížení by mohlo dojít k poškození sklíčidla i stopky šneku.

Níže se proto podíváme, jak a čím tyto prvky mazat. V úvahu bude brán peorator SDS s horizontální polohou motoru, protože je používán v naprosté většině případů domácími mistry a článek je psán především pro ně.

Obrovský výběr elektrického nářadí a benzínového vybavení za nízké ceny. Bezplatné doručení do vašeho regionu. Platba při převzetí nebo online.

Čím mazat peorátor

K mazání převodovky a sklíčidla vrtačky se používají různé druhy maziv.

Mazivo pro převodovky

Používá se speciální mazivo, které by se mělo nazývat převodové mazivo. Je k dispozici ve stejných značkách jako samotné stroje. Makita, Bosch, AEG atd.д. Může ji však vyrobit společnost, která se tímto typem výrobků zabývá, například Ravenol, Shell, Xado atd.

Někteří k tomuto účelu používají jednoduchý lithol nebo salidol. V porovnání se speciálními mazacími prostředky však rychleji vysychá a neeliminuje tření v takové míře, jak by bylo třeba.

Mazivo pro vrtáky

To je přesně to samé. Toto speciální mazivo se nazývá mazivo na vrtáky. K dostání také u společností vyrábějících vrtáky.

Pokud nemáte žádné speciální mazivo, můžete použít grafitové mazivo. ale neodvádí dobře teplo od dříku, což je důležité, protože někdy se dřík dlouhodobě zploští a špatně se odstraňuje.

Promažte převodovku

Kryt nářadí musí být demontován. Postupujte takto:

 • Demontáž sklíčidla. Za tímto účelem nejprve odstraňte gumový kroužek. Pak šroubovákem vypáčte pojistný kroužek a vyjměte jej. Pak opatrně sejměte vnější kryt kazety a vyjměte přítlačný kroužek, kuličku a pružinu.
 • Nyní odpojte přepínač režimů. V závislosti na modelu existují různé způsoby, jak to provést. Na konci tohoto článku jsem uvedl několik odkazů na videa, která vysvětlují, jak se odstraňuje na tom či onom modelu. Pokud mezi nimi váš stroj není, můžete se podívat na podobné stroje, abyste pochopili princip. A pak si myslím, že nebudeš mít problém odpojit ho od sebe.
 • Vyjměte kartáče ze sběrače. Za tímto účelem odšroubujte zadní kryt skříně a vyjměte kartáče.
 • Vyšroubujte samořezné šrouby, které drží karoserii podélně, a oddělte ji.
 • Vyjměte převodovku a kotvu motoru.

Nyní důkladně umyjte samotnou převodovku a vnitřek skříně. Proplachování lze provádět např. benzínem.

Nejprve namažte jednotlivé nejdůležitější části. A pak je celá převodovka kompletně pokrytá mazivem.

Zbývá už jen sestavit v opačném pořadí.

Promažte sklíčidlo a stopku jádrového bitu

Je to snadná věc, takže je to jen krátký popis.

Jednoduše vezměte mazivo na vrtáky a přidejte ho přímo do sklíčidla. Další možností je nanést ji na stopku a poté ji nasadit do sklíčidla. Ale určitě není nic proti tomu, aby se tyto dvě věci kombinovaly.

READ  Řetězová pila Makita DCS 34 Nastavení karburátoru

Ujistěte se, že je tuk vždy přítomen, a v případě potřeby ho přidejte více. Pokud tento postup zanedbáte, stopka se přehřeje a buď se oddělí od zbytku vrtáku, nebo se zploští. Nebuďte líní a přidejte k němu.

To je vše, co je třeba vědět o sklíčidle a stopce.

Jak jsem slíbil, přikládám na konci odkaz na video s odpojením přepínače:

To jsou všechny informace o mazání sklíčidla, které mám. Doufám, že to bylo jasné a srozumitelné. Na tomto místě se s vámi loučím. na shledanou!

Japonská kvalita Makita

Japonská společnost Makita se během své téměř stoleté historie prosadila na světovém trhu. Elektrické nářadí, generátory a zahradní technika tohoto výrobce jsou oblíbené mezi profesionály i amatéry, kteří preferují spolehlivost, vysokou účinnost a maximální pohodlí při práci.

Mnoho lidí se stále opatrně ptá prodavačů na zemi výroby toho či onoho modelu elektrického nářadí Makita ze zvyku, který si vypěstovali v důsledku přílivu čínských výrobků pochybné kvality v 90. letech. Po zaslechnutí slova „Čína“ odcházejí s nadějí, že stejný model s označením „made in“ najdou někde jinde. A to z dobrého důvodu. Jde o to, že v současné době jsou továrny společnosti Makita rozmístěny po celém světě. v Japonsku, Německu, Rumunsku, Rakousku, Velké Británii, Americe, Brazílii a Číně. A výroba je rozdělena tak, že některé modely se vyrábějí pouze v určitých továrnách. V Číně se tedy nyní vyrábějí akumulátorové vrtačky, úhlové brusky, další brusky, jednotlivé modely pístových pil, momentové frézy atd.

Například je zbytečné hledat na trhu Makita HR2450 vyrobenou v Německu nebo Velké Británii. Nářadí pochází výhradně z jedné ze dvou čínských továren, což lze poznat podle písmene „Y“ nebo „K“ na konci sériového čísla na samotném nářadí (obal a některé součásti mohou pocházet od jiného výrobce).

Skutečnost, že tyto informace jsou veřejné, opět dokazuje transparentnost hospodářské politiky společnosti Makita a její odpovědnost za kvalitu. Všechny nové technologie se vyvíjejí v Japonsku, domovské zemi značky, a zdokonalují se v závodě v Okazaki; teprve poté se pod dohledem kvalifikovaného personálu zavádějí do výroby v dalších závodech, včetně čínských.

Pokud jde o standardy kvality, ty jsou stejné pro všechny výrobky Makita bez ohledu na to, kde se vyrábějí. Všechny závody jsou certifikovány podle systému řízení kvality ISO 9000:2000, jehož cílem je spokojenost zákazníků.

Kvalita čínské Makity, pokud se nejedná o levnou napodobeninu, se tak vyrovná kvalitě japonské, britské nebo například německé. Abyste se vyhnuli nebezpečí padělání, stačí, když se obrátíte na autorizovaného prodejce Makita. Například MakitaPro.

Plastické mazivo pro ozubená kola Makita 30g P-08361

Další informace o tomto produktu získáte na telefonu:

Pokud jste v textu nebo popisu produktu našli chybu nebo nepřesnost, zvýrazněte ji a stiskněte ShiftEnter.

Objednávka 1 kliknutím

Úhlová bruska Makita 9557HNK a veškeré její příslušenství. Rukojeť, ochranný kryt a montážní klíč. kompaktně zabalené v plastovém kufříku. Nástroj je dlouhý pouhých 271 mm a váží 1,5 kg.6 kg. Pro tento.

Pokud pochybujete o účinnosti akumulátorového nářadí, vyzkoušejte Makita BHR 162 RFE. Díky Li-Ion akumulátorům a optimalizovanému čtyřpólovému motoru je model.

Lehké a kompaktní bourací kladivo Makita HK0500 ocení profesionálové i amatéři. Ideální pro lehké kutilské práce: odstraňování starých dlaždic, odstraňování vrstev omítky atd.

Plně dimenzované, ale relativně lehké bourací kladivo Makita HM 1304 B je dostatečně výkonné pro demolici betonových konstrukcí a staré dlažby. Vybaveno robustním prachotěsným sklíčidlem.

Těžké, odolné bourací kladivo Makita HM 1810 má sílu k rozbíjení betonu a staré dlažby bez nadměrné námahy. Vybaveno šestihrannou objímkou 2 sklíčidla.

Kompaktní a lehká aku vrtačka Makita HR 1830 je ideální volbou pro profesionály i amatérské uživatele. Tím spíše, že nejoblíbenějšími materiály pro moderní stavby jsou stále cihly a beton, které.

Pokud hledáte snadné a spolehlivé nářadí pro vrtání do dřeva, kovu, plastu a betonu různých tříd, měli byste věnovat pozornost vrtačce Makita HR 2020. Tento model je hvězdou v prémiové třídě.

Japonští inženýři své výrobky neustále zdokonalují a nedávno uvedli na trh nový model peorátoru. Makita HR 2230, který nahrazuje HR2020. Zůstává ve stejné váhové kategorii, ale je ještě robustnější.

Nová řada rotačního nářadí od známého výrobce je ještě pohodlnější a spolehlivější. Nejmladší zástupce této řady, zejména Makita HR2300, spotřebuje při plném zatížení pouze 0,2 V.

Makita HR 2432 je perfektní nářadí pro čističe. Pokud vás už nebaví odklízet prach při vrtání a sekání, možná byste měli zvážit tento model vybavený nezávislým odsáváním prachu

Pro profesionály je tento dvoukilogramový elektropneumatický úderník naprostou nezbytností. Makita HR 2440 však není vhodná pro sekání, protože pracuje ve dvou režimech: vrtání a odvrtávání.

Vynikající profesionální nářadí od renomovaného výrobce. Makita HR 2450FT má tři pracovní režimy: vrtání, vrtání s příklepem a sekání. Všestrannost modelu zvyšuje funkce zpětného chodu, která je klíčem k jádru stroje.

Makita HR 2455 je kompaktní a lehké profesionální nářadí s vynikajícím výkonem. Makita 2450FT je špičková profesionální vrtačka, příklepová vrtačka a sekáč.

Nedávno došlo k další změně v piezometrech Makita: vývojáři zapracovali do modelu HR2440 řadu vylepšení a uvedli na trh nový model Makita HR 2460 s vysokým opotřebením.

Lehká aku vrtačka Makita HR 2470 nabízí vysoký výkon, funkčnost a odolnost, které ocení jak profesionálové, tak amatérští uživatelé. Jsou určeny k vrtání, vrtání, vrtání s příklepem, vysekávání a sekání.

Makita HR 2470 FT má tři pracovní režimy: vrtání, vrtání s příklepem a sekání. Tento model má všechny vlastnosti modelu HR 2470: vylepšenou ochranu proti prachu pro delší životnost nástroje, dlouhou dobu sušení.

READ  Jak vyměnit karburátor u řetězové pily Champion

Nejlepší mazivo pro převodovku

Pro snížení opotřebení převodovek a ložisek vyrábějí výrobci maziva s odlišným složením, určená pro vysoké teploty, odpuzující vodu a odolná proti odkapávání. Dále zvažte nejlepší maziva, která již byla vyzkoušena uživateli a získala pozitivní zpětnou vazbu.

Makita P-08361

Vývoj společnosti Makita, určený pro bourací kladiva a těžká rotační kladiva se systémem sklíčidla SDS-Max. Mazivo se dodává v tradiční červenobílé tubě, která obsahuje 30 g látky. Složení maziva je tajné, takže je obtížné najít konkurenta za nižší cenu.

 • Snadná aplikace na převody.
 • Díky černé barvě je lépe vidět, která místa již byla ošetřena.
 • Tekutá konzistence podporuje pronikání i do těžko přístupných míst.
 • Kompaktní tubus nezabere v kufru mnoho místa.
 • 30 ml nelze používat dlouhodobě. pouze jeden nebo dva intervaly údržby.
 • Nepohodlné odšroubování víčka. klouže v rukou.
 • Nevhodné pro převodovky bez olejového těsnění mezi převodovkou a rotorem (dochází k netěsnosti).
 • Nelze použít na převodovky vysokorychlostních lehkých rotorů.

Závěr. Výrobek je vynikajícím mazivem pro převody hořáků, které používají pneumatický pístový kladivový mechanismus. Výrobek odolává vysokým vibracím a vždy zůstává na převodovce.

„Ultra (50 g) VMPAVTO ET.110005

Top 3 pokračuje s mazivem od domácího výrobce. Výrobek je k dispozici v sáčku, z něhož je třeba jej vymačkat na ozubená kola. Hmotnost nádoby je 50 gr. Vhodné pro převodovky a hypoidní převody. Navrženo tak, aby odvádělo nečistoty a zabraňovalo přehřátí. Na horní straně obalu je otvor pro zavěšení.

 • Dobrá přilnavost ke kovovým ozubeným kolům.
 • Optimální konzistence pro aplikaci. mírně mastná a poměrně viskózní.
 • Atraktivní cena.
 • Mechanismus rychle rozděluje látku do ozubených kol.
 • Tmavá barva usnadňuje vizuální kontrolu aplikační plochy.
 • štiplavý, nepříjemný zápach.
 • Vytlačen ze všech štěrbin ve větším množství.
 • Nepohodlné balení pro skladování a použití.
 • Dost na naplnění dvou převodovek.

Závěr. Toto mazivo je vhodné nejen pro dvě převodovky, ale také pro celou řadu planetových převodovek. Díky vysoké viskozitě může přípravek proniknout hluboko mezi kotouče a zcela obklopit všechny třecí části.

„Ultra (200 g) VMPAVTO

Tuto kategorii uzavírá opět produkt od společnosti Ultra, ale s jiným složením. Mazivo určené pro ozubená kola a planetové převodovky pracující při zvýšených otáčkách. Na přední straně obalu je dokonce vyryta silueta úhlové brusky, ale je vhodná i pro. Byl vyvinut pomocí inovativních metod. Dodává se v 200g tubě, která vydrží dlouho. Sloučenina je tmavě zbarvená a snadno se rozptyluje na kovu.

 • Speciální aditiva pro snížení opotřebení.
 • Dobrá ochrana proti přehřátí při vysokých otáčkách.
 • Kompatibilní se všemi typy převodovek.
 • Velká 200 g tuba vystačí na dlouhou dobu.
 • Jeho polotekutá konzistence zajišťuje průnik do nejodlehlejších koutů.
 • Snadno se vytlačuje z trysky.
 • Žádný otvor pro zavěšení trubky.
 • Kluzký kryt.
 • Relativně vysoké počáteční náklady.
 • Není vhodný pro „těžké“ rotory s nízkými otáčkami.

Závěr. Toto mazivo je určeno pro nástroje pracující při vysokých otáčkách. Ideální pro lehké hořáky pracující při 1500-2000 otáčkách za minutu. Kromě mazacího účinku pomáhá snižovat hluk.

Mazivo pro převodovky 30 gramů. Výrobce: Makita.

Jsme autorizovaný prodejce Makita, garantujeme originální díly Makita! Mazivo na převody 30 gramů. je dodáván oficiálně, někdy výrobce nahradí díl, naše webové stránky to zohledňují, a pokud je na nich napsáno „Synchronní“, Neznamená to, že jde o padělek, ale že výrobce vyrobil náhradní výrobek.

O přepravě: čas a náklady. Dodáváme po celém Rusku. Více než 2000 míst vyzvednutí. Ruské poštovní doručování. Více informací na stránce přepravy.

Platba bankovním převodem (účet se automaticky vygeneruje v nákupním košíku)

Díly jsou odesílány pouze na základě platby předem!

Po provedení platby vás budeme informovat o přijetí vaší platby.

Po obdržení zásilky vám zašleme sledovací číslo.

08361, mazivo, převodovky, makita

Další informace vám poskytne přepravní společnost, kterou jste si vybrali u pokladny.

Pokud chcete odeslat e-mail, stačí si přečíst kód:

Kvalitní díly. Povinnost dodání. Spolehlivost.

Vaše společnost Seltop.ru

Veškeré informace na stránkách zveřejněné s cílem umožnit kupujícímu seznámit se s produktem před jeho koupí a nejsou veřejnou nabídkou (§ 437 občanského zákoníku). Informace o produktech na webu mohou být aktualizovány během několika hodin. O dostupnosti a ceně zboží se prosím informujte u našeho manažera na telefonním čísle 8 (495) 221-07-05 od 6:00 do 18:00 hodin.

Neprodáváme padělané díly. Výhoda originálních náhradních dílů spočívá v tom, že jsou vyráběny ve stejných závodech jako náhradní díly, které se používají ve výrobě. Poskytujeme 100% záruku, že vám vrátíme peníze v případě, že díl již nebude dodán nebo bude stažen z výroby.

Mazivo pro ozubená kola Makita p-08361

Určení: pro elektrická kladiva, pro vrtačky, pro úhlové brusky, pro přímočaré pily, pro pásové brusky, pro elektrické nůžky, pro šroubováky, pro šroubováky, pro kotoučové pily, pro frézky, kompatibilní značka elektrického nářadí: Makita, s pružinou

Převodový olej Makita. Mazací tuk pro převodovky brusek, elektromotorů. nástroj. 0,03 kg P-08361

LIQUI MOLY Silikonové mazivo Silicon-Fett (7655), 50 ml

Plastické mazivo pro ozubená kola Makita 30g. P-08361, čl. 120686

Makita P-08361 Plastické mazivo pro ozubená kola (30 g)

Typ: molybdenové plastické mazivo, Použití: drážkové spoje, Drážkové spoje, Specializace: univerzální, Konzistence: plast, Barva: černá

Mazivo Rezoil RP-20W pro zimní převody

Makita P-08361 Mazivo pro převodovky, 30 g

Mazivo Makita pro ozubená kola Makita 30g

Mazací tuk pro ozubená kola Makita. 30 g, pro motory

READ  Jak ochrana pracuje na kruhové pily

ZIP Gear Grease 100 g.

Makita P-08361 Plastické mazivo pro ozubená kola (30 g)

Plastické mazivo pro ozubená kola Makita (30 g) P-08361

Makita P-08361 Mazivo pro převodovky (30 g)

Makita P-08361 Plastické mazivo pro ozubená kola, 30 g

Plastické mazivo pro ozubená kola Makita 30g. P-08361, čl. 120686 56

Makita P-08361 Plastické mazivo pro ozubená kola 30 g

Silicon-Fett je mazivo na bázi silikonu pro různé styčné plochy s plastovými nebo pryžovými díly, jako jsou spoje pryžových těsnění dveří a karoserie, vedení sedadel a hadicové spoje s plastovými nebo pryžovými prvky.Eliminuje.

LIQUI MOLY Silicon-Fett Automobilové mazivo

Mazivo na vrtáky Makita 95 ml Makita 196804-7

Univerzální mazivo pro převodovky Husqvarna 5025127-01

Chrání pryžová těsnění v chladných a horkých podmínkách. Zabraňuje zamrzání dveří vozidla. Provozní teplota maziva od.50°C až 50°C. Vodoodpudivost obsahuje pětkrát více křemíku než jakékoli aerosolové mazivo. Praktický zásobník na houbičky

VMPAVTO Silicot REZIN Automobilové mazivo

Reduktor DDF482 [123444-8,127323-2] Makita art. 127511-1

Makita 042016-9C 0,5 kg převodového maziva

Mazivo na převody 225 g. pro sekačky Husqvarna s pojezdem, 5025127-01

Plastické mazivo pro převodovky 3 tuny, 100 g 2703955

Rezer Rezoil RP-20 Gear Grease, 100 g.

Pro úhlové brusky, hořáky atd. elektrické nářadí. S hliníkovým tlumičem. Jedinečně vyvinutý pro mazání otevřených převodovek elektrického nářadí, má hluboký penetrační účinek, teplotně stabilizovaný. Zkapalňuje se při 60 °C.

08361, mazivo, převodovky, makita

Plastické mazivo, vysokoteplotní. VAG G05 213 3A2

Husqvarna mazivo na ozubená kola 225 g (5025127-01)

RP-20 Mazivo pro ozubená kola/kolečka 100 g

Mazivo používané k mazání převodů nůžek na živé ploty nebo travních sekaček. Snižuje tření a opotřebení kontaktních ploch a absorbuje axiální síly, čímž výrazně prodlužuje životnost výrobků

Plastické mazivo pro převodovky 225 g. pro sekačky Husqvarna, 5025127-01

30 g plastické mazivo Makita P-08361

Plastické mazivo (30 g) pro převodovku Makita P-08361

Mazací tuk Makita, pro vrtací a sekací stopky, 95 ml (196804-7)

Makita P-08361. Mazivo pro pístní systém bouracích a rotačních kladiv. Plní se do převodovky otloukače nebo bouracího kladiva při první montáži a údržbě nebo opravě

Mazivo na ozubená kola, 30gr, Makita, ( P-08361 )

Mazací tuk na stopky vrtáků (100 g) před instalací nástroje. Prodlužuje životnost nástrojů a hlavní

Mazivo na stopky vrtáků Makita 196804-7 (181573-3)

Těsnění skříně převodovky 13.8x32x7 pro jistič vjkjnrfA Makita HR-5001C (Makita HR-5001C) kotevní vývodka

Plastické mazivo, vysokoteplotní. VAG G05 213 3A3

Mazivo pro ozubená kola Makita p-08361.363 položek

Od 447 ₽ 1 hodnocení Uhlíkový kartáč Makita 191940-4 Koupit

Určení: pro elektrická kladiva, pro vrtačky, pro úhlové brusky, pro přímočaré pily, pro pásové brusky, pro elektrické nůžky, pro šroubováky, pro šroubováky, pro kotoučové pily, pro frézky, kompatibilní značka elektrického nářadí: Makita, pružina

od 380 ₽ Převodové mazivo ZIP 100 gr. Koupit od

K mazání ozubených kol nástrojů. Určeno pro údržbu převodovek (včetně. ч. planetové a hypoidní převody)

Od 415 ₽ Makita P-08361 Mazivo pro ozubená kola (30 g) Koupit

Od 250 ₽ Rezoil RP-20 převodové mazivo Koupit

Od 250 ₽ Rezoil RP-20W Zimní převodové mazivo. Koupit od

Typ plastického maziva: molybdenové plastické mazivo, Použití: drážkové spoje, Drážkové spoje, Specializace: univerzální, Konzistence: plast, Barva: černá

od 512 ₽ Mazivo ELITECH 2006.000100 1 kus. Koupit od

Od 288 ₽ Plastické mazivo ZIP 100 gr. Koupit od

od 390 ₽ Makita Gear Grease 30g. P-08361, čl. 12. Koupit od

Od 820 ₽ LIQUI MOLY Silicon-Fett Automotive Grease Koupit

Silicon-Fett Silikonové převodové mazivo pro různé styčné plochy s plastovými nebo pryžovými díly, jako jsou spoje pryžových těsnění dveří a karoserie vozidla, vedení sedadel, připojení hadic k plastovým nebo pryžovým prvkům.Odstraňuje.

Pro úhlové brusky, hořáky atd. elektrické nářadí. S hliníkovým tlumičem. Jedinečně vyvinuté mazivo pro otevřené převodovky elektrického nářadí, které má hluboký penetrační účinek a je tepelně stabilizované. Zkapalňuje se při 60 °C.

Od 350 ₽ Přepínač 1247.0302 Makita 651947-7 Koupit

od 2 530 ₽ Makita Montáž převodovky 123868-8 Koupit

Od 2 380 ₽ Makita rotor 516773-0 Koupit

Od 1,179 ₽ Univerzální mazivo pro převodovky Husqvarna 5025127-0. Koupit od

Od 669 ₽ PRAKTIKA Grease 241-196 Koupit

Od 644 ₽ Mazivo pro vrtáky Makita 95ml Makita 196804-7 Koupit

Od 871 ₽ Mazivo na vrtáky Makita 196804-7 Koupit

Od 247 ₽ 3ton Gear Grease, 100 g 2703955 Koupit

od 270 ₽ Bosch ZSB-125 Grease Koupit

od 281 ₽ Plastické mazivo pro ozubená kola Rezer Rezoil RP-20. Koupit od

Od 3,400 ₽ Mazivo pro ozubená kola DDF482 [123444-8,127323-2] Makita Art. 12. Koupit od

od 275 ₽ Automobilové mazivo VMPAVTO Silicot REZIN Koupit

Chrání gumová těsnění v chladu a horku. Zabraňuje zamrzání dveří vozidla. Provozní teplota maziva od.50°C až 50°C. Vodoodpudivé vlastnosti Obsahuje pětkrát více silikonu než jakékoliv aerosolové mazivo. Praktický zásobník na houbičky

Od 590 ₽ Rezoil RP-20 Mazivo pro převodovky Koupit

od 1 000 ₽ Převodová skříň pro úhlovou brusku Makita 9555

Od 732 ₽ LIQUI MOLY Silikonové mazivo ve spreji pro automobilový průmysl

| Denial of responsibility | Contacts |RSS