Při lisování pro plyn

Proč se řetězová pila nevyvíjí obrat a jak ji opravit

Stabilní provoz spalovacího motoru závisí nejen ve stavu vnitřních složek CPG, ale také z externích zařízení, se kterou interaguje. Porušení rytmu znamená různé problémy, z nichž jeden se projevuje úplným zastávce mechanismu při pokusu o zvýšení otáček. Volejte podobný problém, může snížit účinnost některých uzlů. Jak definovat vadný prvek a eliminovat poruchu, řečeno a zobrazeno v tomto článku.

Impozantní design systému zahrnuje mnoho základních součástí, vada každého z nich má přímý dopad na chování přístroje. Neúmyslně zastavení motoru, když se snaží zvýšit rychlost otáčení hřídele s vysokou pravděpodobností spojenou s nedostatečným dodávkou hořlavých látek. Air-palivové kanály, ucpané jako vykořisťování, v důsledku toho jejich propustnost a motorové pily se sníží, nevyvíjí úplnou moc, protože motor postrádá látky „živin“.

Kromě nepřerušeného paliva a přívodu vzduchu, motor vyžaduje otevřený kanál pro odstraňování plynů. Efektivní látky tvoří síť, postupně snižují velikost šířky pásma, v důsledku které řetězová pila nevyvíjí obrat. Důvod spočívá v tlumiči a nesmí být viditelné s kontrolou povrchu. Podobný problém se stává relevantní po několika desítkách hodin provozu nástroje (čas závisí na kvalitě paliva).

Při ucpání s ventilem (SAPUN) palivové nádrže bude v něm negativní tlak, dokud čerpadlo nezastaví houpačka, přerušení provozu motoru. Tento problém je charakteristický nejen pro velké otáčky, ale je to zvláště rychle projeveno při lisování pro plyn. Také, s skórovacím saponem, řetězová pila nedrží nečinné a stánky v sekundách po spuštění. Chcete-li zkontrolovat šířku pásma ventilu, stačí odšroubovat kryt palivové nádrže ihned po neúmyslném zastavení. Pokud když je odšrouben, vzduch bude absorbován dovnitř, znamená to vakuum a odvoz vyžaduje čištění.

lisování, plyn

Karburátor a připojené hadice hrají hlavní typ čerpání paliva. Především je nutné provést jednodušší kontrolu hadic pro těsnost přistání a praskání. Pokud je palivová linka v pořádku, můžete nastavit karburátor nebo čistit filtr. Všechny fáze tohoto procesu jsou jasně popsány níže.

lisování, plyn

Snížení komprese motoru vzhledem k zničení kompresních kroužků nebo tvorby škálování, narušuje pracovní hodiny a zasekl systém při zvyšování otáček. Proveďte rychlé vizuální ověření tohoto předpokladu, můžete použít výfukový otvor odstraněním tlumiče. V ideálním případě byste měli používat kompresor, přišroubujte jej do svíčka a několikrát se stahuje rukojeť startéru. V závislosti na objemu motoru se komprese liší od 160 do 180 psi. Pro úplnou důvěru je lepší znát tuto hodnotu z technické dokumentace, prodávajícího nebo výrobce vašeho modelu.

Absence včasné jiskry a zapálení vede k doplňování komory s novou částí paliva kromě již existujícího. Pro přetečení, dostatek 3x-4x „volnoběžných zdrojů“, takto, kontakty svíček budou zaplaveny a nástroj již nebude vydělávat (až do sucha). Takový problém se často projevuje při přehřátí, když se odolnost vadné cívky zvyšuje a šance na infuzi zvyšuje vysoké otáčky. Také důvod může být znečištění nebo nesprávné odbavení kontaktů svíček.

Kontrola použitelnosti modulu zapalování by měla ihned po nepředvídaném zastávce „na horkém“ a po úplném ochlazení. Odšroubujte svíčku z hnízda, připojte víčko s vysokonapěťovým vodičem, dotkněte se kontaktů kovového povrchu motoru a vytáhněte startér. Pokud se frekvence tvorby jiskranů horkého a studeného systému výrazně liší, znamená to, že cívka je vadná a vyžaduje výměnu.

Proč Stagnetova řetězová pila, hlavní důvody

Ačkoliv je motorová pila jednoduchým zařízením, problémy se vyskytují čas od času, aby se odstranily, které můžete rozebrat pouze. Jako příklady můžete přinést následující chyby:

 • Řetězová pila nezíská hybnost;
 • Řetězová pila ukončuje fungování v řezu;
 • Řetězová pila začíná a stánky;
 • Řetězová pila ztrácí svou sílu;
 • Při lisování.

Nejčastěji jsou chyby spojeny s přerušením provozu motoru, stejně jako s problematikou jiných systémů a uzlů. Velkého významu je správná manipulace s touto technikou.

Při provádění všech pravidel pro používání problému s vysokou pravděpodobností spočívá v nejzřejmějších.

Při hledání poruch, je vhodné začít s inspekcí nejjednodušší části motorkasů a ukončit nejtěžší.

Zkontrolujte hlavní systémy řetězových pil

Pokud řetězová pila odmítne pracovat normálně, je nutné se ujistit, že všechny podmínky potřebné pro jeho běžné fungování jsou poskytovány:

Pak musíte důsledně zkontrolovat fungování všech jeho prvků. Nejprve musíte zkontrolovat palivovou nádrž. Pokud důvodem není objem a ne jako palivo, pak může být pravděpodobná příčina poruchy zapalovací svíčky. Clearance svíčky by nemělo překročit 0,5 milimetrů.

Pokud je příliš malý, znamená to, že svíčka byl odložen Nagar. V tomto případě byste měli odstranit svíčky, proveďte jejich odizolování, pak nainstalovat na místě a pokusit se spustit řetězovou pilu.

READ  Jak řezat stropní sokl při 45

Kromě toho je žádoucí plně změnit svíčky čas od času, i když jsou v dobrém stavu.

Pak musíte zkontrolovat stav palivového filtru a karburátor. Self-čištění palivového filtru je snadný úkol, ale oprava karburátoru je nejlépe svěřena odborníkům.

Řetězová pila začíná a stánky. důvod

Pokud je řetězová pila spuštěna a zastaví se při prvním pokusu o provedení práce, pak může být důvodem v důsledku problémů s brzdou řetězce nebo v jeho rušení v důsledku nedostatku mazání. V tomto případě se měří hladina oleje. Pokud je dostatečný objem mazání, pak může být důvod v trubce, která ji vede k mechanismu maziva.

Dalším důvodem může sestávat v členění karburátoru. Pokud potřebuje pouze úpravu, lze jej provádět nezávisle v souladu s pokyny. Pokud karburátor potřebuje čištění nebo opravu, pak neudělat bez pomoci profesionálů.

Další možnou příčinou této poruchy je nízké palivo v nádrži. V tomto případě se motor viděl stánky, když je sklon, protože zbytek palivové směsi je v části nádrže, opakem místa, kde je umístěna sací trubka.

Proč řetězová pila stánky při zahřátí

To je často, že hankills začne na chladném, ale stánku v procesu vytápění. Takové chování nástroje může být způsobeno následujícími důvody:

 • Karburátor je nesprávně nakonfigurován. Tento problém můžete identifikovat tím, jak je zařízení spuštěno na chladném. Pokud se provádí bez zavírání vzduchu klapky a začátek motoru se vyskytuje bez předběžného blesku, pak to znamená, že po zahřátí motorového paliva pohánějící svíčku. Řešením tohoto problému je nastavit karburátor. Podrobnosti o nastavení karburátoru
 • Chyba cívka (modul zapalování). Tento problém můžete identifikovat konzistentní kontrola jiskry nejprve na chladu, a pak na horkém motoru. Pokud není jiskra na horkém motoru, musíte nahradit zapalovací cívku.
 • Chyba svíčka zapalování. V této situaci, jako v závadění modulu zapalování, jiskra zmizí, když je motor zahříván. Je nutné nahradit svíčku do nového, a pokud to nevedlo k řešení problému, pak zkontrolujte modul zapalování a vzdálenosti mezi ním a setrvačníkem.

Proč řetězová pila pod zatížením

Někdy je motorová pila schopna fungovat normálně pod zatížením. Nejčastěji je to způsobeno nesprávným nastavením nebo koženým karburátorem.

Kromě toho může být příčinou tohoto problému vzduchové bubny přes pokládku karburátoru nebo těsnění klikového hřídele.

Nástroj je neschopný fungovat pod zatížením, nemůže také důvěrně držet nečinnost.

Diagnostika začíná kontrolou karburátoru a klikové skříně pro těsnost. V případě detekce přívodu vzduchu přes těsnění klikového hřídele je nutná jejich náhrada. Když je přívod vzduchu detekován v karburátoru, aby se problém vyřešil, vyžaduje instalaci opravy sady polštářků.

Pokud tyto akce nevedly k požadovanému výsledku a karburátoru karburátoru, musíte upravit karburátor.

Pokud pod zatížením stánky Husqvarna řetězová pila, pak s jakýmikoliv odchylkami funkce motoru, je nutné především, provést kontrolu pulzní hadice, protože to je nejčastější příčinou rozpadu baterie této značky.

Co dělat, pokud když je stisknuto pro plynové stánky řetězové pily

Jedním z nejčastějších otázek týkajících se práce tohoto zařízení: Proč stagnuje řetězová pila při lisování pro plyn a co dělat pro vyřešení tohoto problému? V takové situaci musíte provést následující akce:

 • Ověřte palivový filtr;
 • Proveďte kontrolu palivových hadic pro těsnost;
 • Zkontrolujte tlumič;
 • pokusit se přidat malou rychlost;
 • Zkontrolujte stav gumové těsnění na hřídeli klikového hřídele.

Proč řetězová pila nezíská hybnost a stánky

Pokud pila nemůže získat hybnost nebo stažení, když je stisknuto plyn, s největší pravděpodobností, to není způsobeno těsností karburátoru nebo klikové skříně motoru. Tento problém je eliminován kontrolou těsnosti a regulace karburátoru.

Kromě toho může být tato porucha spojena s defektem SAPUN palivové nádrže.

Užitečné tipy z odborníků Kosi-Kosa

Pokud jste již pochopili důvod, proč vaše viděl stánky v nečinnosti, ale dokud nevíte, jak vytvořit samostatný detail pro demontáž nebo odebrání samostatné části, řekněme, karburátor. viz video z jiných článků od našich specialistů, přečtěte si krok.bysturní pokyny v článcích. Doporučujeme také s extrémním opatrností pro léčbu všech pohyblivých prvků, aby se zabránilo zranění. Na další důležitá doporučení, budeme vezmeme:

 • Povinné poškození benzínu před zahájením demontáže i vnějších prvků;
 • Zavřete díru v motoru s rapem, tak, aby to neřekl;
 • Karburátor je demontován na suchém čistém povrchu, a počet otáček jiných šroubů je dříve zaznamenán, takže není srazit všechna nastavení;
 • Sbírejte vše přesně tak, jak demontovali, dokonce i šrouby na vlastní „nativní“ místo.

V nečinnosti, vaše pilulka už nebude nemocná, pokud utratíte postup. Co dělat, když Benzoinstrument stánky v jiných situacích. Kosikosa Benzoinstrument obchod bude určitě říct v našich článcích.

Stlačení při lisování plynu

Pokud se řetězová pálová stlačuje při lisování pro plyn, musíte zkontrolovat benzínový a vzduchový filtr, stejně jako palivové čerpadlo.

 • Během provozu je silný ucpání vzduchového filtru a při lisování pro plyn, přístroj přestane fungovat. Filtr je demontován, vyčistěn nebo promyje teplou vodou, je pečlivě sušen a poté instalován zpět. Poté odpojte palivovou hadici přišroubovanou k karburátoru. Mělo by to unikat benzín. Hadice je vyčištěna nebo vyměněna nová, pokud kapalina neprošla. Filtr funguje a nemůže být zkontrolován, pokud benzín pokračuje dobře.
 • Řetězové stánky. možná benzínové čerpadlo bylo opotřebováno. Pokud benzín vykonává stěny čerpadla, znamená to, že zařízení stálo kvůli tomu. Tato položka se změní na druhou.

Tak, že hawps začal, musíte přesně určit důvod své poruchy a zkuste to odstranit sami. Pokud problém není nalezen, nebo není možné se eliminovat sami, pak je lepší hledat pomoc od specialistů.

READ  Jak doma řezat cementotřískové desky

Řetězová pila se nespustí ani špatně začíná

Během provozu jakéhokoliv složitého nástroje vznikají určité potíže. Jedním z komplexních nástrojů je motorová pila. Motorcily jakékoli značky a modelů v čase přestanou začít nebo fungovat dobře. To vše má významný dopad na provedenou práci nebo neumožňuje vůbec nezbytná opatření.

Není vždy možné kontaktovat servisní centrum: Opravna chybí nebo velmi odstraní z domu, nebo prostě neumožňují finance. Proto je možné studovat hlavní závady a způsoby, jak je odstranit. Koneckonců, většina z nich může být nejvíce odstraněna s pomocí přítelkyně.

Hlavní příčiny poruch a způsobů, jak je eliminovat

Hlavním prvkem všech motorových skříní je motor. Každý motor, bez ohledu na to, jaký výrobce („partner“, „Husqvarna“, „STIHL“), má svůj vlastní motor.

Limit tohoto zdroje závisí na kvalitě provozních a skladovacích podmínek. Někdy mohou pily selhat před jeho položeným zdrojem, kvůli špatné kvalitě použitého paliva a oleje.

Po uplynutí motocyklu nebo intenzivní práce s pily existují nepříjemné následky, když řetězová pila:

 • Nespustí se.
 • Běží, ale okamžitě stánky.
 • Funguje, ale v motoru existují přerušení.
 • Motor nevyvíjí plný výkon, když je stisknuto pro plyn. stánky.
lisování, plyn

Důsledky jsou velmi rozmanité, stejně jako příčiny jejich výskytu:

 • Problémy s palivem a olejem, jejich poměr je narušen nebo vybrali jiné palivo a oleje, které výrobce nedoporučeny;
 • Palivový systém ucpal;
 • Problémy se zapálením;
 • Nastavení nastavení karburátoru;
 • Od vibrací nosených na upevňovacích prvků.

Každý problém může být nezávislý i složitý. Někdy se tyto problémy mohou navzájem překrývat. Je třeba je podrobněji zvážit.

Benzaws se nespustí

Je třeba pracovat. Nebude spustit řetězovou pilu, jaké důvody a způsoby, jak eliminovat existovat? Moderní pily mají stejný princip operace a zařízení. Proto považujeme za konkrétní příklad: jaké jsou důvody pro skutečnost, že pila StiL 180 nespustí?

Je třeba zkontrolovat stav svíčky. V důsledku Nagaru nebo špatné mezery mezi jiskry neprochází. Tak, detonace hořlavé směsi. Čištění Nagaru nastavte mezeru, zkontrolujte přítomnost jiskry.

Za tímto účelem na špičku s drátem na svíčku se opíráme o válec (nebo jakýkoliv jiný kovový povrch), vytáhněte startér. V přítomnosti jiskry. našroubujte svíčku a spusťte motor.

Spolu s manipulací se svíčkou je nutné čistit a umýt vzduchový filtr.

Pokud se spuštění nedošlo, musíte upravit karburátor. Nastavení provádíme podle pokynů pro konkrétní řetězovou pilu. Tyto akce jsou obvykle dost na spuštění motoru. Tato doporučení mohou být také použita pro poruchy na zbývajících modelech STIHL (MS142, 240, 250, 350) a dokonce i na modelech jiných výrobců.

Viděl a stál

Typicky, důvod, proč se řetězová pila začíná a stánky, je špatná kvalita paliva a poruch hořlavé směsi. Existují také důvody, jako jsou: ucpání palivového systému, nesprávné úpravy karburátoru.

Pokud jsou čistí palivové filtry, kvalita benzínu je dobrá, obvykle pomáhá jednoduchému přidání otáčení šroubu „L“, to je on kdo je zodpovědný za volnoběžné zatáčky.

Řetězová pily stánky s nákladem

Motor začal, funguje poměrně hladce při volnoběhu, ale řetězová pila stánky při lisování pro plyn. Důvody v tomto případě jsou: ucpávání vzduchového filtru, ucpání palivového kanálu, špatná kvalita palivová směs, nesprávné nastavení karburátoru, problémy s zapalovacím systémem.

Je nutné vypustit obsah plynové nádrže a nalít dobré palivo se správným poměrem benzínu a oleje. Pokud je to nutné, zkontrolujte hadici paliva, jeho integritu, opláchněte nádrž a hadici. Další úprava karburátoru.

Rozvíjející se problémy se snadno eliminují s vlastními rukama. Nevyžadují vysoké náklady, je nutné pravidelně provádět prevenci pro čištění řetězových pil z nečistot. Nalijte dobré palivo a použijte olej, který je uveden výrobcem. Směšovací palivo s olejem se doporučuje dělat přímo před prací s řetězovou pilou.

Není třeba udržet hotovou směs, protože tvorba pryskyřičných frakcí. Tyto sloučeniny nepříznivě ovlivňují skupinu pístu. Na začátku práce je nutné dát řetězovou pila trochu zahřát, dávat zatížení postupně. Dodržování technologických požadavků vám umožní trvat svou řetězovou pilu po dlouhou dobu.

Proč stagnovat řetězová pila: příčiny a řešení

Pokud je to špatné a stánky řetězové pily, nemůže být žádná řeč o výkonu nejjednoduššího pila. Spontánní selhání podléhají nejen nástrojům rozpočtové třídy, ale také dostatek prestižních modelů předních výrobců.

Důvodem zastavení řetězových pil ve firmě práce může být:

 • nekvalitní součásti a celočíselné uzly;
 • Nekvalifikovaná péče;
 • Použití nízko kvalitních paliv a náhrad ropy;
 • Negramotný provoz.

Odlehlost ze služeb a vysoké náklady poskytnutých opravárenských služeb nutí majitele odmítnutých nástrojů, aby obnovili svůj výkon samostatně.

Tato volba je možná pouze po lhůtě záruky. Obtížnost spočívá ve skutečnosti, že stopy demontáže jednotlivých uzlů a agregátů zaznamenávali služebními profesionály, se mohou stát chybou volné opravy složitějších a nákladných částí.

Výhody nezávislých oprav

Specialisté nabízejí několik možností vyhledávání. příčiny špatného spuštění motoru nebo pokud je při práci stánky. Doporučení stejně platná pro řetězovou pilu domácnosti a profesionální třídy.

Majitelé se zkušenostmi v provozu řetězových pily používají jednoduché, osvědčené intuitivní řešení problémů s odstraňováním problémů, které vám umožní rychle odstranit mnoho poruch a rozbití přímo v procesu.

Úspěch práce je usnadněn znalostmi návrhu nástroje a interakcí všech jeho složek, přítomnost montáže a opravných dovedností a provozních zkušeností. Stejné schopnosti umožňují majitelům používat své řetězové pily s vysokou účinností.

DIY Oprava poskytuje možnost podstatného úspor materiálu prostředků a snížit dobu nucených prostojů.

Určení povahy chyby

Hlavní část selhání řetězové pily každé třídy padá na palivové zařízení. Pro systém zapalování je tento indikátor řádově menší. Zastavení řetězových pil v důsledku mechanických poruch v praxi pro domácnost a profesionální řezání funguje ještě méně často.

READ  Proč stagnovat řetězovou pilu při lisování plynu

Elektrické zařízení

Poruchy zapalovacího systému jsou definovány jednoduše, kontrolovat svíčku na jiskru a nastavení mezery v kontaktech. Po kontrole integrity zapojení by měly být požadovány důvody pro odmítnutí v elektronické jednotce.

Nedostatek jiskranů na kontaktech může být důsledkem poruchy umístěného v bydlení chudoby. Chcete-li zkontrolovat jeho integritu, stačí připojit vysokonapěťový vodič do svíčky přímo.

Mechanické poruchy

Náhlé zastavení řetězových pil může být způsobeno jammováním pístu ve válci nebo zničení ložiska klikového hřídele v důsledku oleje hladovění nebo motorový olej s nízkou kvalitou.

V prvním případě lze provozovatelnost nástroje obnovit do zálivu ve svížové díře několika kapiček motorového oleje. Odstranění poškození mechanismu pro krystal spojování zajišťuje kompletní demontáž v dobře vybavené dílně.

Eliminace poruch palivového zařízení

Jednoduchý selhání a poruchová analýza ukazuje, že jejich velká polovina z nich spadá na nastavení nekvalifikovaného palivového systému. Pod bližším vzhledem tomu ukazuje, že příčiny situace, kdy motor nezačne, nezíská hybnost a stánky téměř stejné.

Ve většině případů to je:

 • Air Sublicas v důsledku oslabení šroubového upevňovacího prvku nebo zničením těsnění klikového hřídele;
 • Znečištění mokasíny;
 • únik plovákového ventilu;
 • Čerpací čerpadlo Seal opotřebení.

Známky charakteristických poruch

Pokud pilový motor nezíská hybnost a stánky, nevyvíjí sílu a stánky při načítání, s největší pravděpodobností existuje nedostatek paliva nebo nesprávného nastavení karburátoru.

V seznamu možných důvodů. znečištění palivového filtru nebo filtračního prvku sání vzduchu, příliš bohaté nebo špatné benzínové směsi.

Známky provozu motoru na bohaté směsi:

Řetězová pily při lisování pro plyn. s největší pravděpodobností je směs příliš špatná.

lisování, plyn

Snadný způsob, jak určit kvalitu směsi

Nejjednodušší a nejdostupnější způsob, jak otestovat kvalitu směsi je centrální izolátor zapalovací svíčky. Hnědá barva jakékoli intenzity označuje správné nastavení karburátoru.

Důsledek práce na bohaté směsi je vzdělávání na černobílém izolátoru, špatná směs. projevuje se čistým izolátorem bílé nebo světle šedé.

Pokud po normálním startování a zahřátí, palivo naplněné palivem periodicky stánky při práci se doporučuje eliminovat vakuovou clearance Sapuna. Důvodem nestabilního provozu motoru může být v plovákové komoře karburátoru, voda kondenzátu.

Vypnutí motoru v provozním režimu

V dalším provedení, pokud je motorová pila zahřátá a stánky, mělo by být při odstraňování závěru podepsáno v nastavení karburátoru nebo ve vysokonapěťovém obrysu bloku systému zapalování.

S jeho přehřátí, jiskra zmizí nebo se stává tak slabým, že jeho síla nestačí pro plnou směs palivového vzduchu.

Motor také zastaví, když je výskyt poruch, což je ve špičce svíčky.

Při přepnutí na volnoběžný režim

Chyba se projevuje nestabilními prací na pracovním režimu a stánků v nečinnosti. Důvodem tohoto jevu je s největší pravděpodobností ve vzduchových sedlechech mezi karburátorem a sacím potrubím válce. Selhání je odstraněno šroubovacím prvkem.

Řetězová pila se vypne po maximální rychlosti

Napájecí jednotka stánky na vysokých otáčkách v důsledku nekonzistence deklarovaných požadavků elektronického bloku. Odmítnutí je více charakteristika čínské rozpočtové řetězové pily.

Výměna skupiny pístů

Pokud je nutné vyměnit válec a píst řetězových pil parendy 350, musí být demontován algoritmem popsaným výše. Píst je upevněn na horním bodě klikového hřídele spojovací tyče s prstem pístu. Mezi prstem a spojovací tyčinkou je instalován separátor s válečkovou ložiskou.

Pro výměnu pístu a válce je nutné odstranit píst z válce a vyjmout ho z klikového hřídele, na jedné straně pístu pomocí lastického a malého šroubováku se odstraní zarážka prstů pístu.

Pak, z opačné strany, je vymačkané mírným šroubovákem. Jestliže prstem jde pevně, může být pomalu vyřazen pomocí kladiva a flick vhodným velikostí, ale menší než průměr prstu pístu.

Nový píst je instalován na klikovém hřídeli tak, aby šipka existující na víčku pístu ukázala ve směru řetězu.

Chcete-li zkontrolovat správnou instalaci, musíte si vzít klikový hřídel s pístem nainstalovaným, takže hřídel, na kterém je setrvačník nainstalován v levé ruce, a šipka by se měla podívat od vás.

Po namontování nového pístu je namontován na klikové hřídeli, je na něj nainstalován kroužek, po kterém je píst vložen do válce a díly by měly být mazány motorovým olejem, který nebude porušovat kroužek a usnadnit proces. Další, Carter je nainstalován.

Masters of Service Centers Používám algoritmus pro nahrazení pístové skupiny, která vám umožní pracovat bez plné demontáže řetězových partnerů 350. Jak se tato náhrada stane na videu.

Problémy spojené s nesprávným provozem palivového systému

Nástroj stánky, pokud je integrita palivové linie přerušena nebo je vybrán nesprávný poměr složek palivové směsi. Zvláště často takové defekty trubky nastanou, když je nástroj umístěn v místnosti po dlouhou dobu, kde byly ostré teplotní rozdíly. Při doplňování zařízení je nutné přesně splnit doporučení výrobce vzhledem k poměru benzínu a oleje.

Podíl oleje a benzínu pro řetězové pily

Odstraňování problémů Husqvarna Řetězová pila 142

Co dělat, když viděl Stihl 180 nespustí. hledání příčiny

| Denial of responsibility | Contacts |RSS