Pily Tapewood pro truhlářství

Co je to pásková pila?

Nástroj, který je navržen tak, aby fungoval, a to jak v truhlářské dílně, a v malé garáži. stuha pila na dřevo stromu pro domácí dílnu, je kovové plátno, zavřený v kruhu, na které jsou zuby uloženy, jejich výška. četnost místa, šířka plátna určuje vidění pily a jeho schopnost pracovat s různými materiály. Páska pila na stromě zvládne protokoly a desky takové šířky, která není přístupná jiným typům pily. disků nebo rámu, a mohou být použity pro práci s jinými materiály:

Toto zařízení je rozděleno do ručního, poloautomatického a automatického. Dřevěná pila na stromě je navíc tři druhy:

  • Ozubené kolo. Model se zuby je široce používán pro zpracování dřeva a kovu, a ona také řezala minerální vlnu, pěnový beton a dokonce jídlo. maso, ryby.
  • Bezzubý pila tření. Jeho kovová páska je také vybavena zuby, ale sledují cíl posílit uvolňování tepla v procesu tření a tím zvýšit produktivitu všech zařízení.
  • Stuha viděl elektrické provedení. Jeho použití je vhodné v jednom případě a týká se IT zpracování polotovarů, jejichž tloušťka přesahuje 15 mm. Konvenční kulaté pily elektrického prostoru se s nimi mohou vyrovnat v důsledku velkých úderů, podstatného průměru a kroku, proto se používá pásová jednotka.

Ve stejném zařízení lze použít různé webové stránky. speciální i specifické typy polotovarů. Rozsah řezného nástroje závisí na krocích zubů, tj. Jejich velikost, tvrdost hran, jejich geometrie a zapojení. Například pro zpracování velkých polotovarů je vybráno plátno s velkými Zabbins, a zvýšená tvrdost zubů je nutná pro řezání výrobků z instrumentální oceli. Jejich zády jsou vylepšeny, pokud je proces doprovázen závažnými vibracemi a vlivem šoku.

Řezací nástroj: Páskové pily na dřevo

Úzké tok páskové pily (Cayman, WOMACO, Koronet, Wood-Mizer, BAHCO) Široké pily Dřevo (Uddeholm) Dřevěné pily (Dřevo, CMT, CMT, Leuco, Nook) Kruhové pily nábytku (CMT, Leuco, Freud) frézy, vrtačky, Diskové pily pro kovové kotoučové pily pro hliníkové a plastové kotoučové pily na beton.

Průmyslník LLC nabízí páskové pily pro zpracování pevných a profilových polotovarů. Na kov, dřevo. Jídlo. Dělat jakoukoliv délku, kterou potřebujete.

READ  Jak používat vodítko kotoučové pily

Pásové pily pro truhlářství

Nábytkový průmysl pro rovné a profilové pily jsou široce používané páskové pily pro šířku truhlářské práce od 6 do 25 mm široké, pružné provedení. Tyto pily nepodléhají ránu, pracovat až do úplného opotřebení. Proto pro „stuhy“ je velmi důležité rozšířit životnost pily v závislosti na takových ukazatelích, jako je: stav stroje, kvalifikace provozovatele, charakteristika řezu. Ale ještě více na pily zdroje ovlivňuje kvalitu kovu, tepelné zpracování a přípravu pásového hadříku.

Zkusme se vypořádat s příčinami vidějícího opotřebení a zvážit základní způsoby, jak jej snížit. Opotřebení viděl třemi hlavními ukazateli:

Zuby viděl. Jejich opotřebení je ovlivněno charakteristikami zpracovávaného materiálu: čím těžší, tím méně zubu ušetří brusnutí z výroby. A jakmile pily pily v prdeli, pilový kotouč je přenášen do těla pily.

Sliblivost trvanlivosti zubů pily je vysoce kvalitní hadřík. Čím vyšší je kvalita oceli, ze kterého je vyroben pily, tím vyšší je pevnost zubu, a jako výsledek delší řezací pila. Levná non-označená pila nebude schopna dlouhodobě sloužit, dokonce s výhradou dokonalé údržby.

Tělo pila. V tomto případě se opotřebení těla pily závisí na technickém stavu (opotřebení kladek a vodítek) a nastavení stroje (napětí pily, polohy na kladek) a samozřejmě stav pilový list.

Pravidelně zkontrolujte stav kladek a vodítek, nepřejděte pila a nenechávejte v přístroji pod zatížením více než 1,5-2 hodiny. Správně vyberte režim řezání: pila by neměla „chodit“ v propylenu, ale také by neměla hořet. Takové jednoduché události vám umožní zachránit tělo pily z předčasného opotřebení.

pily, truhlářství

Svařované prasnice. Nejdůležitějším ukazatelem, vzhledem k tomu, že truhlářské „stuhy“ mají malou vůli, když je pila napětí, počet pylonů na pily je omezen (1-2 švy). Pokud je šev špatný, pily na začátku práce, bude to nerepresentivní a bude muset hodit téměř nový. Spolehlivé a vysoce kvalitní svařované švy lze získat pouze na drahých průmyslových svařovacích strojích, které jsou vybaveny pouze hlavní službou a center.

Servisní středisko TUL půdy je vybaveno nejnovějším automatickým svařovacím zařízením s elektronickým žíhacím systémem, který zajišťuje dokonalou kvalitu svařovaného spojení, která nám umožňuje poskytnout záruku na celý životnost.

Zde jsme přezkoumali hlavní příčiny vidějícího opotřebení a způsobů, jak je eliminovat. Co se děje? Použití levné, neukázané pily, neukládáte, ale strávíte ještě více! Nízká snížení kvality, nízká rychlost posuvu, a v důsledku snížení výkonu. A neustálou potřebu koupit nové pily.

READ  Jak vyměnit píst u STIHL 180

Uveďte příklad výhod vysoce kvalitních pil

Na Enterprise-Customer Tul Land LLC v oblasti Vladimir v regionu Vladimir, výměna neanedenových pil na pily U-Flex umožnila snížit spotřebu pily od 50 do 15 kusů za měsíc a 2krát ke snížení finančních nákladů. Pokud stále zvažujete úspory pracovní doby na odstranění / instalaci „stuhy“, pokles procenta manželství, pak si všimnete rozdíl. Použití pásu LENOX Flex Back Seld Web umožňuje nejen zvýšit produktivitu, ale také umožňuje zpracovat kromě dřeva a dřevěných materiálů, plastových a měkkých kovů.

Neubližujte na pile, na svařování a na stroji, a pak uložíte!

Výroba pásových pil

V našem servisním středisku si můžete objednat pilové listy pro pily stuhy všech velikostí. Výrobní proces se provádí na moderním evropském zařízení. Svařovací dílna pracuje v několika směnách, což vám umožní splnit vaši objednávku co nejdříve.

Zkontrolujte cenu, stejně jako koupit stuhou dřevěnou pilu nebo kov, můžete v žádném případě vhodné pro vás:

  • Můžete si koupit stuha viděna voláním: 7 (495) 739-03-30. 318,
  • Naučte se náklady na páskové pily také pro všechny regiony Ruska 8-800-707-15-25,
  • Umístění aplikace na našich webových stránkách.

Velkoobchod a maloobchodní páskové pily jsou prováděny v centrální kanceláři na adrese: Moskevská oblast, G. Khimki, Ul. Leningradskaya, D.1 (kancelář a výroba na jednom místě).

Páskové pily na stromě za ceny výrobců: Spolupracujeme přímo s továrnami

Koupit vysoce kvalitní stuha strom na stromě. dáváme formální záruku výrobců zařízení

Objednejte si vhodný pila pásky. nabídněte veškeré potřebné spotřební materiál za dostupné náklady

Dodávka v zemích SNS

Získejte stroj co nejrychleji a bez přeplnění. doporučujeme nejúspornější možnost doručení ve vaší lokalitě

Podívejte se na názory ostatních lidí o pásu, které vás zajímají. upřímně, dokonce i negativní hodnocení

Zaregistrujte se na našich webových stránkách. Kupte si stuha Sila se slevou na 10%.

Stuha viděla stuhou dřevo na stromě je hadřík se smáčenými zuby, svařované v kruhu a oblečený v kladce. Toto zařízení je určeno pro přímé a křivočaré řezy v dřevěných a plastových polotovarách. Kromě toho jsou obráběcí stroje schopny zpracovávat odvozené dřevo. fibrilory sporák, dřevní chipstop. Jedná se o profesionální techniku ​​používanou v tesařské výrobě práce a nábytku.

READ  Proč řetězová pila začíná a okamžitě stánky

Stuha řezání stuha na stromě je založen na masivním okně s elektrickým pohonem a převodovým mechanismem otočujícím kladky. Vysoká rychlost otáčení webu umožňuje pracovat co nejrychleji a snadné. Vyberte zařízení by mělo být na principu. tvrdší materiál, který je zpracován, čím vyšší je rychlost otáčení. Zajistěte obrobek v požadované poloze umožňuje převodovku kolejnice se stupnici v milimetrech. V závislosti na tloušťce obrobku je uvedena oblast otevřeného řezného plátna.

Při výběru pily by měly být zohledněny některé nuance. Plus úzká páska v tom, že je to vhodné, snadno použitelné a má nízké náklady.

Aby nedošlo k problémům s pilovým kotoučem, nezapomeňte se starat o nastavení parametrů: tvary, řezací úhly a šířku propyl. Mělo by také zvážit strom dřeva.

Pily stuhy s úzkým plátnem se používají jako levnější a jednoduché vybavení ve srovnání s pily s širokou látkou. S pomocí úzkého plátna produkují křivočaré řezy mnohem pohodlnější. Postup je také snazší vytáhnout úzké pily na kladce.

S pomocí stuhových pily na stromě řezání se děje rychle a efektivně. Pro udržení výkonu pily a získat vynikající výsledky zpracování, je doporučeno být včasné péče o zařízení, jakož i dodržování pravidel operace. Správné použití zajistí zdraví pracovních jednotek a dlouhou životnost nástroje.

Pokud potřebujete stuhou dřevo na stromě, můžete si ho vždy koupit v Korvetu.Su za nejlepší cenu. Také s námi vždy najdete jakékoli snapy a spotřební materiál pro pás.

Zpráva o příchodu zboží

Jakmile se zboží zobrazí skladem, určitě vás oznamujeme.

Technické vlastnosti LENOX FLEX FLEX ZPĚT:

U-Flex je nápoj z nýtované plátno s kaleným zubem (FLEX ZPĚT). Zahrnování zubů bezprostředně po kalení zabraňuje vnitřnímu namáhání v těle páskové pily.

U-Flex Dřevo řezané pily se používají pro suché dřevo dřevo, překližky, dřevní čip, tenkostěnný list a profilový materiál. Při práci s měkkými a pevnými dřevěnými pily U-Flex poskytuje vysoce kvalitní propyl pod dlouhou životností. Truhlářské páskové pily pro stroje: Jet, Corvette, Metabo, Altesa, Dario, Griggio, Routek, Agazzani, High Point, Makita, Centauro a další.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS