Podpůrná deska pro úhlové brusky Jak používat

Baumesser Centrum Pro Podpůrná deska pro úhlovou brusku 100 mm x m14 pro želvy

podpůrná, deska, úhlové, brusky

NOVÝ

Baumesser Centrum Pro Podpůrná deska pro úhlovou brusku 100 mm x m14 pro želvy

Denní přestávka čas přestávka
pondělí 09:00. 18:00
úterý 09:00. 18:00
středa 09:00. 18:00
Čtvrtek 09:00. 18:00
pátek 09:00. 18:00
sobota Volno
Neděle Volno

Čas je indikován pro region: Ukrajina, Kyjev

Trochu obecných informací

Úhlové brusky nebo úhlové brusky, lépe známé jako úhlové broušení. univerzální nástroj pro různé úkoly:

  • hrubé a tenké broušení stromu;
  • leštění, odstraňování povrchů;
  • Odstranění kůry, spal větve ze stromů;
  • Řezací desky, dřevozpínač, brzdní deska, protokoly.

Takové bohatství vyřešených úkolů činí úhlovou mlýnku nejoblenějších všech brusných strojů. To se nazývá roh vzhledem k tomu, že osa motoru a pracovního kruhu se nachází v pravém úhlu k sobě, na rozdíl od automobilů s přímým umístěním.

Současně je úhlová bruska. nástroj přesně v periodické práci v domě, malá oprava, výměna podlahové krytiny. Přírodní disky vám umožňují řezat, naklonit, polish. Pro pravidelnou práci se dřevem, streamování pro příjmy potřebují nástroj pro profesionální kategorie.

Podporované desky pro úhlové broušení 125 mm

Očekávaný

Pryžové podpěrné podešve se používají k upevnění pružného sendviče při provádění broušení s Bulharskem a lešticími stroji.Jejich vnitřní pracovní plocha se skládá z řady mikrokryuchkovů, které se zabývají mikrotechnásobným brusným papírem vytvořením hustého kontaktu. Použití textilní spony na suchý zip na nosné desce pro úhlovou brusku a vrtačku je odůvodněno; Mistr je dost v několika vteřinách, aby změnil spotřebu do druhého, a při zpracování flexibilního abraziva nelétá ani při 6000 otáčkách za minutu.Minimální počet háčkových spouštěčů chodidel asi 10 000 cyklů a smyčky s brusovým papírem je jen několik desítek, takže desky mají vysoký zdroj operace.

READ  Proč se kartáče úhlové brusky rychle opotřebovávají?

Rozsah velikosti a zařízení.

Stejně jako úhlové brusky Toto zařízení je rozděleno 125, 150, 180 a 230 mm. Ale samotný design se nezměnil. Ve středu plastové báze se vyrábí zahušťování, ve kterém je objímka s vnitřním závitem M14 pro upevnění k hřídeli úhlového brusku nebo leštícího stroje.Z rubové strany je samořezný povrch suchého zipu a jeho průměr o 5-8 mm je vždy větší než základna. A mezi nimi amortizační vrstva mikroporézní gumy nebo polyuretanu.V závislosti na účelu brusné desky: ošetření rovného povrchu (plechů) nebo reliéfu (trubky a části komplexního tvaru), může být tato vrstva od 3 do 12 mm.Plastová gumová vrstva přispívá k nejlépe přizpůsobení nosné desky k povrchu a nedává se pracovní stranu, aby se při zamíchání nebo nesprávném skladování.

Nevýhody Levné vybavení.

Vizuálně všechny podešve vypadají stejně. Ale kvalita použitých materiálů se může lišit. Nejlepší podpůrné desky jsou spolehlivější, aby držel vyměnitelné disky a mají vysokou odolnost proti opotřebení na okrajích, protože chceme, nebo ne, ale vyčnívající část vždy kontaktuje vnitřní části obrobku při mletí rohů.Levné podešve budou horší než pružinové vlastnosti vrstvy absorbující šoky. A pokud na své pracovní straně se samočinnou stranou, aby se dlouhodobě dala nějakou těžkou položku, pak výsledný prohloubení nemusí být vyrovnáno a zůstat navždy.

Zpětná vazba: Podpora desky Bison pro rohové brusky. Leštící nástroj

Zakoupil jsem multifunkční trysku pro váš nástroj, taková tryska může být použita jako na rohového stroje. Úhlová bruska, která podporuje regulaci otáček a pro peuorator s funkcí vrtáku. Vzhledem k tomu, že tato tryska má speciální adaptér pro práci s vrtačkou.

Taková talíř jsem neměla pracovat přes vrtačku při zpracování povrchu, táhne ji někde na boku.

Úhlová bruska je však další věc a v ruce je vhodnější udržet a povrch je lépe zpracován. Obecně je v něm jeden mínus při práci s vrtačkou a všechno ostatní je v pořádku.

READ  Co můžete vyrobit z rozbité skládačky

Deska pro malou úhlovou mlýnku o průměru 125 mm, na takové desce, můžete držet se s brusným papírem, stejně jako trysky fuamu pro leštění.

Jde s krajkou, aby to upevnila na talíře, aby se nevrátil.

Takové desky jsou stále bez suchého zipu, jako je tato deska tam je červený suchý zip, pro upevnění různých trysek na suchý zip.

Tak proč si koupit druhý bez takového suchého zipu, zejména pro leštění trysek s kožešinou.

Tato deska může být použita univerzálně, a to jak pro povrchy broušení a leštění. Качественная вещь, мне очень понравилась работать с ней.

Stručně o hlavní věci

угловую шлифмашинку уже называют универсальным электрическим инструментом благодаря возможности ее использования вместе с различными приспособлениями. Именно они расширяют сферу применения угловая шлифмашина.

Приспособления доступны в торговых сетях в заводском исполнении или их изготовление заказывают у мастеров. Болкарка может служить основой для отрезного, шлифовочного, фрезерного станка. угловая шлифмашина используется так же, как маятниковая пила или штроборез. Углошлифовальная машинка даже позволяет ровно и быстро разрезать керамогранит.

Для угловой шлифмашинки приобретают в готовом вине или изготавливают на заказ транспортир или стусло. Они позволяют разрезать заготовки под нужным углом. Отрезные станки под углошлифовальные машинки нередко в конструкции имеют направляющие.

| Denial of responsibility | Contacts |RSS